"הדם שלו על הידיים של זק"א"; משי זהב: 'מניפולציות'

אביו של השבוי הישראלי תוקף את ארגון זק"א וטען כי בגלל התנהלותו משפחת הנרצח ביטלה את ההסכם: "הם אשמים בכל מה שיקרה לו". משי זהב: "מניפולציות"

"הדם שלו על הידיים של זק"א"; משי זהב: 'מניפולציות'
  הישראלי הכלוא במדינה מוסלמית. בן חסין

אילן חסין, אביו של בן חסין, הישראלי השבוי במדינה מוסלמית עויינת בחשד לרצח נהג מונית, בעקבותיו נגזר עליו גזר דין מוות, טוען כי משפחת הנרצח ביטלה את ההסכם וכי כבר אין תקווה להציל את בנו.

"הם דיברו אתמול עם ההורים שלי ואמרו 'אנחנו כבר לא רוצים את הכופר, חיכינו מספיק, אנחנו רוצים גזר דין מבית המשפט'", אמר חסין לאתר 'וואלה'. "עבר כל כך הרבה זמן. אני במשך חודשיים וחצי מבטיח להם שתהיה עסקה ושנעביר את הכסף. לא יודע אם בגלל כל הרעש שהיה בארץ הם כבר ביטלו את ההסכם, בכל זאת מדובר במשפחה מוסלמית".

כזכור, עם פרסום הפרשה, החל אילן חסין בסיוע עמותת כרמי ירושלים לגייס את הכסף הנדרש, אלא שבהפתעה גמורה הודיע ארגון זק"א כי הסכום הנדרש גויס. למרות ההודעה, בזק"א לא העבירו את הכסף למשפחת חסין בטענה כי אין באותה מדינה ערבית, שלישראל אין עמה יחסים דיפלומטים, עו"ד שמוכן לפתוח חשבון בנאמנות.

"תחשבו מה הילד שלי מרגיש, אמרתי לו שאני פניתי למדינה לגייס את הכסף ועכשיו אין לו שום תקווה", המשיך חסין, "כבר שנה ושמונה חודשים שאנחנו סוחבים את הסיפור הזה. חשבנו שהכל ייפתר ברגע שפרסמנו את הסיפור. עכשיו, גם אם זק"א יעבירו לי מיליון דולר, זה לא יכול לעזור לי. אין יותר מה לעשות".

"ב-25 בינואר עוד הייתה תקווה", המשיך. "אם המלחמה עם זק"א לא הייתה מתקיימת, אם היו נותנים את הכסף, הייתה לנו הזדמנות. לא מדובר בעסקה שבה אתה קונה בית ואז מתחרט, מדובר בחיים ומוות, אתה צריך לקחת את ההזדמנות באותו הרגע. אני כועס על זק"א שהם התערבו, הם עשו לנו נזק גדול, הדם של הבן שלי על הידיים של יהודה משי זהב".

"בכלל לא ביקשנו שהם יתערבו בסיפור. אילולא הם, היינו ממשיכים לגייס כסף. הם יהיו אשמים בכל מה שיקרה לבן שלי. המצב שאליו הגענו עכשיו הוא באשמת זק"א. הם שיחקו בחיים של הבן שלי".

"אני יושב בחושך ולא רוצה לראות אור. הוא בשבילי הכל, הוא החיים שלי, כל העולם בשבילי. אם יקרה לו משהו, איך אוכל להתמודד עם זה? אני לא אוכל לחיות עם זה". הוא סיכם בכך ש"המצב שהגענו אליו הוא בגלל שזק"א לא רצו לשחרר את הכסף. מה הם יעשו איתו עכשיו? לפחות שישלמו את הכסף על הקבר של הבן שלי".

יו"ר זק"א יהודה משי זהב מסר בתגובה: "נמאס לנו להיות כלי במשחק הזה שהוא לא שלנו. האבא יודע טוב מאוד, ואם הוא באמת רצה את הכסף הוא ידע טוב מאוד מה צריך לעשות – להביא עו"ד שיפתח חשבון עם נאמנות ויקבל את הכסף. אף עו"ד שייצג אותו לא היה מוכן לקבל אחריות על הסיפור הזה. אנחנו לא מובילים לבד מהלכים, שיפסיק לעשות מניפולציות על הציבור הישראלי".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
היכן שר החוץ היכן סגנית השר ?
צדוק | 15-02-2017 10:54
למה לא מספרים את האמת מדוע משרדי הממשלה שותקים ביבי תתעורר שרה תני הוראות לשר החוץ
2
עשו גוגל של משי זהב וזקא... מי סומך עליהם עם כסף?
גלעד | 15-02-2017 10:58
3
על זק"א אפשר לומר:הרצחת וגם ירשת? הלא הכסף אצלם.גזענות?
jחיים | 15-02-2017 11:06
עשו גוגל? רצחת?
דוד | 15-02-2017 12:07
יושב בנאדם שמנסה לעשות כסף על חשבון הבן שלו קם אדם מדהים ומנסה לעזור לו אבל מתברר שהכל בלוף ולא צריך לשחרר כי אי אפשר אבל בתכלס אף אחד לא היה יודע אם לא היו מבקשים ערבות אנשים תבינו!! זקא זה לא עוד אירגון זקא זה מלכים אנשים שנותנים מעצמם לאחר גם כשלא קשור אליהם עם מלא אחריות וכאן שנחשף הבלוף מתחילים לבכות שנדפקה הקומבינה??שיגיד תודה שניסו לעזור לו לראות עד כמה הוא שקרן הכסף חוזר לתורמים לא נישאר לאף אחד זו גדולה!!!
4
בן חסין
מתנדב בארגון זקא | 15-02-2017 11:57
סתם נטפלו ליהודי השבוי שם , אוהבים כל היום להיות בחדשות ובמרכז הענינים, לא באמת מעניין אותם הצלת חיים. זה רשעות שעל הגב של זקא יהיה הרג של מישהו