אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

חוזר בגדול: התפקיד החדש של רז קיל

מספר חודשים אחרי שדווח ב'סרוגים' כי רז קיל עוזב את מדור הרכילות בעלון 'מצב הרוח', היום נודע ל'סרוגים' כי קיל חוזר לפלטפורמת עלוני השבת, ויכתוב בעיתון השבועי המצליח 'שביעי'

חוזר בגדול: התפקיד החדש של רז קיל
  חוזר בגדול. קיל (צילום: יח"צ)

מספר חודשים אחרי שדווח ב'סרוגים' כי רז קיל עוזב את מדור הרכילות בעלון 'מצב הרוח', היום (ראשון) נודע ל'סרוגים' כי קיל חוזר לפלטפורמת עלוני השבת, ויכתוב בעיתון השבועי המצליח 'שביעי'.

קיל יחליף את רינת שטקל-אקשטיין שערכה את מדור הרכילות המגזרי 'בשטיבל'.

זו אינה הפעם הראשונה בה קיל חוזר לכתוב על מה שקורה במגזר. לפני כשנתיים בעת שהתמודד בפריימריז של הבית היהודי הוא לקח חופשה מהמדור, אך לאחר שלא הצליח להיכנס לרשימת המפלגה לכנסת חזר לכתוב בעלון. נזכיר כי קודם לכן היה קיל מועמד הבית היהודי לעיריית ירושלים, אך הרשימה קיבלה מנדט אחד בלבד בגלל הפיצול מסניף ירושלים.

ראוי לציין כי קיל הינו "עוף מוזר" בעולם מדורי הרכילות. בניגוד לתדמית של מדורי רכילות בעיתונות החילונית, שמחפשים את הצהוב והשלילי, קיל מקפיד לכתוב רק דברים טובים ולפרגן ובעת כתיבתו לא נרשמו למשל סיפורים על גירושים או פרידות. גם אקשטיין שעוזבת אחרי שנתיים את המדור שהחל בעמוד אחד והתפתח לשלושה וארבעה עמודים כולל מפגש שבועי עם קהילה מאחת מבתי הכנסת הסרוגים, שמרה על הטעם הטוב, והקפידה לכתוב רק את החיובי בכל דבר.

קיל מסר ל'סרוגים': "שמח להצטרף לעלון האיכותי 'שביעי' ולערוך בעלון את המדור החדש – 'מדורת השבט' ובכך להעצים את מדורת השבט המגזרית ולהראות דרך המדור השבועי שלמרות כל המחלוקות הפנימיות, בסוף אנחנו, המגזר, משפחה אחת".

אקשטיין מסרה: "תודה על שנתיים יפות וכמובן לעורכת הנפלאה הילה, היתה חוויה נעימה ומקסימה ומלמדת!. ולכל הסקרניות והסקרנים בקרוב תהיה החשיפה של התפקיד החדש…"

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
ממש עליה ברמה. מרכילות לרכילות...
| 13-11-2016 22:02
2
אני מת על החדשות היותר מגזריות
שאול | 14-11-2016 5:09
איזו דרמה! מאן דהו עבר מעלון בית כנסת פלוני לעלון בית כנסת אלמוני! וואו, זה משול למעמד הר סיני, לא פחות!