יהודה גליק: "זהו יום שקשה לי אישית"

חבר הכנסת יהודה גליק מהליכוד, מתייחס להכרעת בית המשפט בעניינו של חבר הכנסת אורן חזן, ואומר כי מדובר ביום עצוב לכנסת, למפלגה ואף ברמה האישית

יהודה גליק: "זהו יום שקשה לי אישית"
  (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

חבר הכנסת יהודה גליק מהליכוד, מתייחס להכרעת בית המשפט בעניינו של חבר הכנסת אורן חזן, ואומר כי מדובר ביום עצוב לכנסת, למפלגה ואף ברמה האישית.

"זה יום קשה לליכוד, יום קשה לכנסת ישראל – ויום שקשה לי אישית", צוטט גליק באתר 'מאקו'.

גליק סיפר כי "אורן הוא חבר שלי שגם עזר לי אישית לא פעם. לא קראתי את פסק הדין אבל הדברים שכנראה מיוחסים לו הם מסוג הדברים שלחלוטין אינם ראויים לאיש ציבור. אם הוא אכן חטא בהם – ראוי שיקח צעד אחורה וישעה עצמו".

עם זאת גליק נזהר מהסקת מסקנות וציין כי "רק הוא (אורן חזן; ג"ע) יודע אם הוא אכן עשה אותם או לא – ולכן הוא צריך לעשות את חשבון הנפש שלו מול עצמו ולקבל החלטה גם אם מדובר בהחלטה כואבת".

"אין לחזן מקום בכנסת"

בתוך כך, ארבע שעות לאחר פרסום פסק הדין בתביעת הדיבה של חבר הכנסת אורן חזן נגד כתב ערוץ 2 עמית סגל, מי שבינתיים שובר את השתיקה הוא יו"ר צעירי הליכוד דוד שיאן, שקורא לח״כ חזן להתפטר. בהודעה שהוציא שיאן נאמר: "לאחר שבימ״ש המשפט דחה את תביעתו אין מקום לאדם כזה בסיעת הליכוד ובכנסת ואין ברירה אחרת מלבד התפטרותו מהכנסת."

שיאן הוסיף: "חזן אינו יכול לשמש יותר כח״כ. טוב יעשה אם יתנצל על מעשיו, ישמור על כבוד הכנסת ותנועת הליכוד ויתפטר.״

יצויין כי חזן נבחר לכנסת על משבצת השיריון לצעיר הממוקמת במקום ה-30 ברשימת הליכוד לכנסת. הביקורת של יו"ר צעירי הליכוד והקריאה המפורשת להתפטר מלמדות כי חזן מאבד את בסיס הכוח שלו במפלגה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
מה כל כך רע?
| 25-10-2016 15:52
סמים? הרבה אנשים עישנו לפחות פעם אחת ( אם אני זוכר טוב גם שרון גל הודה). נערות ליווי? דבר ראשון זה היה בחול ושם זה מותר, ובפרט שמדובר בגוים.