אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פרוייקט הישיבות של סרוגים: ישיבת ההסדר ברמת גן

לטובת השמיניסטים שמתחילים לחפש מקום לשנה הבאה פתחנו בפרוייקט הישיבות של "סרוגים". בשבועות הקרובים נכיר לכם בכל שבוע ישיבה אחת, מתוך אוסף הגדול והמגוון של הישיבות השונות. שבוע שמיני: ישיבת ההסדר ברמת גן, רוחב דעת באש קודש.

פרוייקט הישיבות של סרוגים: ישיבת ההסדר ברמת גן

צמא ללימוד תורה בעמקות ומסירות? לא מתפשר על אהבה ותענוג בלימוד? להיוולד מחדש באמונה, באמון.. בה', בטובו! מצפה לעבודת ה' בכל האישיות וכוחות הנפש? רוצה חבורה רעננה מלאת כוחות לעבודת ה'? לא מוכן לוותר על אף יהודי?

רוחב דעת, באש קודש!

בלב גוש דן במרכז העצבים של התרבות הישראלית קמה ישיבת רמת גן ועימה רוח חזון להאיר ולחמם את הנפשות הרועדות מקור באורה של תורה ובלהט אישהּ.

ישיבת רמת גן נטלה על עצמה את היגיעה למען השבת האמון, אמונם של ישראל בטובו של אביהם מחוללם ומנהיגם.

חוט השדרה המעמיד את הישיבה הוא בית המדרש והשקיעה בלימוד הגמרא והפוסקים תמידים כסדרם. שיעור כללי בעיון בסוגיה הנלמדת בגמרא נמסר מידי שבוע לכלל תלמידי הישיבה מפי מו"ר הרב יעקב אריאל שליט"א רב העיר ונשיא הישיבה.

הרב יעקב אריאל נשיא הישיבה (ישיבת רמת גן)

אל לימוד הגמרא מתלווה שקידה ויגיעה ללון בעומק חלקיה הפנימיים של התורה בעיקר כפי שהם באים לידי ביטוי במעיינות החיים של החסידות לפלגיה השונים ואורו של מרן הרב קוק.

התמודדות ישירה עם משבר האמון של הדורות האחרונים מצוי בתורתו הייחודית והמסכת שיעוריו של ראש הישיבה מו"ר הרב יהושע שפירא שליט"א העוסקים בעיון בסודיות הפנימיות של טוב ה'.

הרב יהושע שפירא, ראש הישיבה (ישיבת רמת גן)

תורת החיים הזאת על שלל פניה ספוגים באווירה המיוחדת שמאפיינת את הישיבה – שמחה וחיוניות מיוחדות של עבודת ה' המדביקות את הבא בשערי הישיבה.

כל אלה חוברים לכינונו של בית מדרש חם ושוקק חיים בית מדרש אשר רוח בו ואשר תורת חיים פורייה ומשיבת נפשות נלמדת בו.

הלימוד בבית המדרש (ישיבת רמת גן)

 

ישיבת ההסדר רמת גן

נשיא הישיבה: הרב יעקב אריאל שליט"א

ראש הישיבה: הרב יהושע שפירא

כתובת הישיבה: האצ"ל 39 רמת גן

טלפון: 03-6748424

פקס: 03-6765571

אחראי שבו"ש: ישעי דנינו 052-8301684

ריקודי שמחה בישיבה (ישיבת רמת גן)

==

עוד בפרוייקט הישיבות של סרוגים: ישיבת עפולהישיבת מעלה אדומים, ישיבת חולון, איך לבחור ישיבה?, ישיבת שבי שומרון, ישיבת נתיבות, ישיבת נהריה, ישיבת קרית שמונה, המדריך לשבו"ש המתחיל.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו