אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב מאזוז: "אלה מאמינים בקב"ה?! אלו רשעים ארורים"

ראש ישיבת כסא רחמים, הרב מאיר מאזוז תקף את החלטת הממשלה להקים רחבת כותל לרפורמים: "צריך להסביר לביבי ולחבריו, שכל מה שהוא עושה זה חורבן האומה, חורבן עם ישראל"

"אלה מאמינים בקב"ה?! אלו רשעים ארורים"
  (צילום: יעקב נעומי/פלאש90)

ראש ישיבת כסא רחמים הרב מאיר מאזוז תקף בשיעורו השבועי בחריפות את החלטת הממשלה להקים רחבת כותל רפורמית לנשות הכותל.

בדברים שאמר הערב (ש') ושודרו ברדיו 'קול ברמה', סקר הרב את היסטוריית התנועה הרפורמית מיום שהוקמה הקהילה הראשונה בברלין, ועד היום, ואת הנזקים והחורבן שהביאו הרפורמים לעם ישראל.

בין השאר אמר הרב מאזוז: "באים טיפשים לוקחים כלב מניחים לו תפילין שמים לו כיפה ועושים לו בר מצווה. שמעתם שגעון כזה?! אלה מאמינים בתורה?! אלה מאמינים בקב"ה?! אלו רשעים ארורים. אלה צריכים לקבל מקום בכותל המערבי?! אלה כופרים בתורה ובקב"ה, עושים עצמם נשים מניחות תפילין, וכל מיני שגעונות, צריך להתרחק מהם. הקידושין שלהם לא שווים כלום! הגיור לא שווה פרוטה, הם לא יודעים כלום".

האזינו לקטע מהשיעור השבועי של הרב מאיר מאזוז

(באדיבות רדיו קול ברמה)

הרב המשיך בהתקפות: "העולם לא מבינים, חושבים זה זרמים, זה לא זרמים – זרמים עכורים, זה חורבן, חורבן! הרבנים צריכים להיות מודעים לדברים האלה. הרבנים חייבים ללמוד מה הם עושים, ודע מה שתשיב לאפיקורוס. שיבוא אחד ויאמר למה לא? אלה עושים חתונה ליהודי עם נוצרייה. שבה מזמינים שני הצדדים: רבאיי אחד מכאן וכומר אחד מכאן. הרבאיי קורא שבע ברכות או שבע קללות, והכומר קורא גם נוסח משלו, והנה אומר הדבק רע הוא. ככה עושים?! זה חתונה זו?! ומה יהיה אחר כך דור או שניים. נכרת שמם מן העולם, הם לא יהודים! הולכים ומדרדרים ומדרדים".

עוד הוסיף הרב בדבריו: "צריך להסביר לביבי ולחבריו, שכל מה שהוא עושה זה חורבן האומה. הוא מחריב את האומה! מחריב את עם ישראל! צריך להיזהר ולהתרחק מהם כמטחוי קשת".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
זה רב אמיתי
איילת | 07-02-2016 1:46
לא פוחד לומר את מה שצריך הרב מזוז מהיום רבי
2
הרב צודק רק יהודים אורתודוקסים הם יהודים.
מאור | 07-02-2016 9:41
גם ההתייחסות שלו לייחודו של עם ישראל דמעות חנקו את גרוני כי הבנתי כמה היהודים הם עדיפים על כל עם אחר. כבוד הרב מבין גם שנשים צריכות להיות במטבח.
3
כל מילה אמת איפה כל הרבנים למה לא יוצאים נגד זה ?
| 07-02-2016 12:22
4
אם יבוטל חידוש גזרת הגיוס לא יה’ פיגועים לא אינתיפאדה
| 08-02-2016 12:55
אם יבוטל חידוש גזרת הגיוס לא יה’ פיגועים לא אינתיפאדה השלישית !!!! ולא אסונות !!!! כל ראשי הישיבות והמנהיגים שיש להם חלק בחוק המחודש של שמד הזה, על ידי שמעודדים את נציגיהם שחתמו על החוק החטא החמור הזה לא יכולים לומר עינינו לא ראו - אחרי שרואים בחוש את ההרס הגדול שיש בצבא כמו זנות ברבים וכו’. ד' ממית ומחיה!!! לא המחבלים!!! לא התאונות!!! ולא אף גורם חוץ מחטאותינו ופשעינו !!! אם לא רוצים לחזור בתשובה?ח"ו יבואו עלינו עוד ועוד צרות עד שנחזור בתשובה לאלוקי ישראל! אנחנו בעצמינו שווים את העקשנות שלנו מלחזור בתשובה כבר היום?! לפחות אל מותנו היה ראוי שנכין את עצמנו אם לא אל החיים עד 120 אשריכם חכי"ם משומדים. "השטן צה"ל ולפיד גאים בכם" הבריסקער רב אמר בשנת תש"ח בנוגע ללקיחת כספים מהמדינה שהתורה אינו קנין הרמי"ם, כל שכן שנשמות ישראל אינו קנין הרמי"ם. כל צרות עם ישראל בגלל “חידוש גזרת הגיוס” השמד וזימה = ב-צהל ימ”ח. הגזרה התחדשה ע”י חברת הכלבים הכופרים -גפני פרוש ליצמן מוזס חכי”ם ש”ס ג’ וכו’ ומנהיגיהם המשכילים העמלקים המסיונרים הארורים “כת ערב רב”… בעצת מועצת גדולי הרפורמים והקונסרבטיבים, חז"ל כבר גילוי לנו שבני בניו של "המן" למדו תורה בב"ב, וכהיום החרדקי"ם ממשיכים דרכו של המן ימ"ש וזכרו, בהדרכת הכלבים פלג המשכילים -שטימן סכנה ליהדות! אמרו חז"ל גדול המחטיאו יותר מן ההורגו, האם לא רואים איזה חורבן יש בהצבא השמד והניאוף? ואלו "הלוחמים נגד השמד של צהל במסירות נפש והולכים למעצר בשביל כבוד שמים, הם שלוחי הציבור של כל כלל ישראל במלחמה לד’ בעמלק דור דור נגד המדינה הטמאה" פלג המשכילים ב"ב לא יכולים לומר ’ידינו לא שפכו את הדם’ "ברור כשמש" שכל אותם הפשרות שהמנהיגים והנציגים החרדים-המסיונרים -מזרע "עמלק" עושים עם הממשלה הוא רק בכדי שיכלו לקבל כספים טמאים ותקציבים שונים, ואם לא היו לוקחים כסף מהמדינה בוודאי שלא היו גוזרים גזירות כאילו נגד הציבור החרדי" גדול המחטיאו יותר מן ההורגו.