אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אורי אריאל: הרב שטיינמן אישר לישי לרוץ עם הציונות הדתית

שר הבינוי אורי אריאל: "האישור שהרב שטיינמן נתן לאלי ישי ללכת עם אנשים מהציונות הדתית הוא לא דבר קטן ושולי". ישי: לא דיברתי עם הרב שטיינמן על אורי אריאל

"הרב שטיינמן אישר לישי לרוץ עם הציונות הדתית"
  אלי ישי בביתו של הרב שטיינמן (צילום: באדיבות המצלם, מתוך כיכר השבת)

האם הרב אהרן-לייב שטיינמן, מנהיג הציבור החרדי, עומד מאחורי הניסיון לחבר בין אלי ישי לאורי אריאל? בראיון ל'בשבע', סיפר אריאל כי "למהלך החבירה היה פוטנציאל להפוך למהלך דרמטי והיסטורי בהיותו מאחד לראשונה כוחות חרדיים עם כוחות ציונים דתיים… האישור שהרב שטיינמן נתן לאלי ישי ללכת עם אנשים מהציונות הדתית הוא לא דבר קטן ושולי. ייתכן שנצטרך לחכות עוד כמה שנים להזדמנות שכזאת".

בשיחה לאתר החרדי 'כיכר השבת', הכחיש יו"ר 'ביחד' ח"כ אלי ישי את דבריו של אריאל ואמר: "לא היה דבר כזה, לא דיברנו עם הרב שטיינמן על אורי אריאל. אני לא מדבר על שיחות שלי עם גדולי ישראל".

בני רבינוביץ, דוברו של הרב שטיינמן הכחיש גם הוא את הדברים ואמר: כפי שכבר נאמר, הדברים שפורסמו לא היו ולא נבראו. הנושא לא עלה כלל בביקור ישי אצל מרן שליט"א".

ח"כ משה גפני אמר על דברי אורי אריאל: "לא היה ולא נברא. הרב שטינמן לא אישר לאלי ישי ללכת ברשימה אחת עם אנשי הציונות הדתית, ולא אישר לו בכלל. אורי אריאל פשוט בודה זאת מליבו".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
חחח אולי נשאל את שטבון
שלמה | 28-12-2014 12:13
2
''הרב מאזוז: חרדים שלא מצליחים בישיבה – חייבים להתגייס'
| 28-12-2014 19:26
''הרב מאזוז: חרדים שלא מצליחים בישיבה – חייבים להתגייס'' ידוע כבר מזה שנים שצה"ל הוא בית זונות אחד גדול במדינת ישראל. אלא שעד עתה היו הדברים מתרחשים בבסיסים עצמם, כאשר מי שחשוף להם הם החיילים המשרתים שם. המדיה בעולם התמלאה בזמן האחרון בצילומים של חיילות חרדקי"ם/ת החושפות את מערומיהן לפני העולם כולו כולל הערבים המביטים בשקיקה ביהודיות הפושטות את מדיהן. בכותרת מופיע צילום המתפרסם באתר מדיה מערבי. שם הוא מתפרסם כאשר מלוא ערוותן של הזונות הצה"ליות פרוסה על כל העמוד. אנחנו כמובן חתכנו והשארנו רק את פרצופיהן המטושטשים (בצירוף כיתוב הולם את הזוועה המתוארת במאמר זה). צה"ל הוא הצבא היחיד בעולם שבו קיים גיוס חובה לנשים ולבני ישיבה. פרי מדיניות מכוונת של בן גוריון שבכך רצה להזנות את בנות ישראל בעיקר אלו שהגיעו מארצות אסיה ואפריקה ובכך לנתן אותן משורשיהן היהודים. בהתאם למדיניות של המפד"ל ההיסטורית, בעלת הברית הנאמנה של בן גוריון במסע השמד שלו נגד העם היהודי – והחרדים- הם אף שלחו את בנותיהן לצה"ל. בכל אופן הדבר גיוס ממש לצבא נעשה במספרים קטנים בעוד רובן הצטרפו ל"שירות לאומי", שגם זה הוכרז ע"י גדולי ישראל כיהרג ובל יעבור. לא עוד. היום (א´) אנו מתבשרים באתר האינטרנט של "מעריב", NRG על גידול משמעותי במספר הבנות הד"ליות המצטרפות כבשר טרי היישר לבית הזונות של גיוס ישירות לצה"ל -הישראלי, גם בלי המסווה של "שירות לאומי". סיבה אחת לכך היא: כסף. כותב : "הסיבות ללחץ בקרב ראשי הארגונים החינוכיים בציונות הדתית מרובות: ארגוני השירות הלאומי מתוקצבים לפי כמות הבנות המשרתות בהם, וירידה במספרן תוריד גם את התמיכה הממשלתית". אם עד כה היו שולחים רק האדוקים בעבודה הזרה הד"לית את בנותיהם לזנות בצה"ל מתוך אידיאולוגיה של הזדהות עם התנועה הציונית האוטו-אנטישמית - היום מצטרפים אליהם רבים כמו החרדקי"ם עבר תמורה כספית. לא עוד אידיאולוגיה - הם שולחים את בנותיהן ובניהם החרדקי"ם לזנות תמורת אתנן כספי. כותב עוד שם, כי "ראשי מוסדות חינוך דתיים (כלומר דת הסרוגים) מדווחים כי ישנה זליגה של בוגרות האולפנות והתיכונים הדתיים לכיוון שירות בצה"ל - מגמה אשר מסתמנת כגדולה בהרבה יותר מבעבר. המספרים מבהילים. כותב שם: "כנראה שבצה"ל מצליחים: ומשקרים ואמרים כאילו, מנתונים רשמיים עולה כי מידי שנה עולים מספרי המתגייסות בצורה ניכרת. אם בשנת 2010 התגייסו 935 בוגרות תיכון שהוגדרו כ"בנות דתיות", חרדקיות בשנת 2012 התגייסו 1503 - עלייה של כ-40 אחוזים בשנתיים בלבד". ארגון אחד של הציונות "הדתית" הוא עמותת "אלומה" שבנתה לפי הכתבה "מערכת שתלווה את החיילות"... ´הגדלנו את הפעילות שלנו, ונוספו ממילא יעדי שיבוץ רבים לנשים. בתוך כך, אנחנו גם עובדים להגדיל את כמות המתגייסות הדתיות´." נאמר לכתב מפי אנשי העמותה. למעשה יותר ויותר בנות מן הציבור הסרוג החרדקי"ם/ת מתגייסות לצה"ל החילוני (של האחד מבני ברק) השמד והזנות ומצטרפות כבשר טרי לבית הזונות הגדול במדינה "ואת זכר לא תשכב משכבי אשה תועבה הוא" (ויקרא י"ח: כ"ב). זאת האזהרה. והעונש מובא בתורה הקדושה בהמשך: "ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אשה תועבה עשו שניהם מות יומתו דמיהם בם" (ויקרא כ´:י"ג). זכרנו, את-העמילקי, אשר-נאכל בברלין, חינם;