אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הבית היהודי יוצא למפקד בזק

הנהלת מפלגת הבית היהודי הכריזה על פתיחת מפקד בזק ללא צורך בתקופת הכשרה. במקביל, הבחירות לראשות המפלגה יידחו וייערכו ב-14/1 עם הפריימריז של המפלגה.

הבית היהודי יוצא למפקד בזק
  (לוגו המפקד)

מהסמרטפון, מהטבלט, מהפייסבוק, מהטוויטר ומהמחשב האישי – מכל מקום – הבית היהודי תפתח בשבוע הבא במפקד חסר תקדים, מפקד בזק דיגיטלי הראשון מסוגו שנערך בישראל.

במסגרת המפקד כל אזרח מגיל 17 יוכל להתפקד למפלגה בעלות של 39 שקלים. המתפקדים החדשים יקבלו פטור מתקופת אכשרה ויוכלו להצביע לפריימריז הקרובים למפלגה.

במקביל, ועדת הבחירות של המפלגה החליטה לאחד את הפריימריז לראשות המפלגה ולרשימה לכנסת לאותו יום ולחסוך בהוצאות הארגון, ושניהם ייערכו ב- 14/1/15. הפריימריז ייערכו בשני פתקים: אחד ליו"ר ואחד לרשימה, כאשר חברי הועידה יוכלו גם לבחור את המקום העשירי ברשימה לכנסת.

לפי לוחות הזמנים המאושרים, ההתפקדות תסתיים ב- 29-12 בחצות כאשר כבר ב- 5-1 יפורסם ספר הבוחרים הסופי. החל מיום למחרת ולמשך שלושה ימים ניתן יהיה להגיש מועמדות לראשות המפלגה ולרשימה לכנסת. בתאריך 21-1 ייערך סיבוב שני לפריימריז לראשות המפלגה, אם יהיה צורך בכך.

לדברי מנכ"ל הבית היהודי, ניר אורבך, "צריך בית יהודי גדול מול כל השמאל. העליה בתמיכה הציבורית במפלגה הביאו לדרישה מוצדקת של השטח לפתוח את המפלגה לקהל רחב נוסף שמבקש להיות חלק משפיע במפלגה. אליהם נוספים צעירים בני 17 שבבחירות קודמות לא היתה להם זכות הצבעה – וכעת אנחנו פותחים בפניהם את האפשרות להשפיע".

אל"מ במיל' ח"כ מוטי יוגב מברך על פתיחת המפקד בבית היהודי: "אני מברך את הנהלת המפלגה וועדת הבחירות על קבלת ההחלטה לפתיחת המפקד בבית היהודי, אמנם לזמן קצר אך זה מה שאפשר ואני קורא לכל מי שמאמין בדרכה של הציונות הדתית והבית היהודי להזדרז ולהתפקד לבית היהודי ולהשפיע בבחירת היו"ר ומועמדי המפלגה לכנסת ישראל. כך וביחד נוכל להמשיך ולחזק את אחיזתנו והשפעתנו לטובה בדרך להנהגת המדינה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
הוא הא מה קרה
רון | 10-12-2014 12:18
טאוב+סלומיאנסקי+וורצמן אכלו אותה
2
בוארון יקח הכי הרבה הוא מלך בשטח
מרקו בלה | 10-12-2014 15:27