אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בן ארי בריאיון ל'סרוגים': "אורי אריאל משתמש בי כאקדח ברקה של בנט"

מיכאל בן ארי, מודיע כי ירוץ לכנסת גם אם הסיכויים נראים נמוכים. על הבית היהודי: "רוצים לקחת אותי בשבי. לא מתרגש מבנט". על אורי אריאל: "משתמש בי בציניות"

"אורי אריאל משתמש בי כאקדח ברקה של בנט"
  לא מתרגש מבנט. בן ארי (פלאש 90)

על רקע פיזור הכנסת וההליכה לבחירות, בריאיון ל'סרוגים' מצהיר חבר הכנסת לשעבר ופעיל הימין, דר' מכאל בן ארי,  כי החליט להתמודד בבחירות הקרובות וכי בניגוד לאחרים הוא לא מביא חבורת כוכבים בגרוש.

אז מיכאל מתכוננים לבחירות?

"שום שאלה. עכשיו חזרתי מכנס פעילים. אגב, זה כנס שאורגן עוד לפני שידענו שהולכים לבחירות. אני כל השנה מארגן כנסים. הולך להיות לא קל".

גיבשת כבר רשימה? אתה כבר יודע מי ירוץ איתך?

"עדיין אין רשימה סופית. אנחנו מקיימים מגעים עם הרבה אנשים. את הרשימה אנחנו נרכיב אך ורק ברגע האחרון. יש כמה דברים מאוד מעניינים. אני הולך עם אמירה אידיאולוגית, לא כדי להביא כמה כוכבים בגרוש. אני לא הולך לבחירות כדי להיות חבר כנסת אלא כדי לקדם את הנושא העיקרי שלנו שזה האויב הערבי. אם בנט הדברים החשובים שלו זה העסקים בסין, אנחנו הולכים לעסוק בדברים החשובים באמת שזה האיום מצד האויב הערבי הפנימי שחי פה כדי לחסל את מדינת ישראל. מדינת ישראל לא מסוגלת להגן על עצמה".

אחוז החסימה עלה ל-3.25%. אתה מאמין שתוכל לעבור את אחוז החסימה?

"הולכים להגיד שאין לי סיכוי לעבור את אחוז החסימה כדי לנטרל אותי. הם רוצים לקחת אותי בשבי. והרבה אנשים לא רוצים להיות שבויים שלהם. יש לי משהו שאין לאף מפלגה אחרת. יש לי אנשים עם אש בעיניים. העובדים שלי כולם עובדים בלי פרוטה. בוא אני אראה לך כמה הודעות אני מקבל. פרצופי הרמבו שעושה בנט, אני אני אני ואני, לא מרגשים אותי. יש לנו כח ציבורי מאוד גדול".

לא תחבור לשום מפלגה?

"אנחנו נחבור למי שיתאים לנו אידיאולוגית. בפעם הקודמת חיפשנו אידיאולוגיה אמרו לנו שאין אידיאולוגיה".

לתקומה ואורי אריאל?

"אורי אריאל משתמש בנו בצורה צינית. הוא משתמש בנו כמו שעשה בפעם שעברה, בצורה צינית. זה סוג של אקדח לרכה של בנט. בנט מבין שאורי אריאל לא מתכוון לזה. נראה לך שהוא יחזור להיות חבר כנסת שצועק במליאה? הוא היה שר כבר. לא מתאים לו"

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
12 תגובות - 12 דיונים מיין לפי
1
יש לכם כבר מצביע אחד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חרדלניק | 03-12-2014 9:37
בע"ה נצליח!!!
2
גם אתה אינך שר הבטחון, לא רק בנט.
עמוס | 03-12-2014 9:43
3
אצביע בע"ה למיכאל בן ארי, בלי קשר לסכויים שלו
דתית לאומית אמיתית | 03-12-2014 11:42
א. בגלל שאם לא אצביע לו הוא בטח לא יעבור את % החסימה. ב.אם הוא לא ירוץ כנראה אצביע לחרדים. יש לי אמנם חילוקי דעות אתם בנושאים מדיניים אך הם לפחות היחידים בכנסת שישמרו ככל האפשר על הדת לפחות. (לא, בנט לא עשה זאת). אני רק מבקשת מבן ארי ל-א- ל-ה-ת-ל-ה-ם. כי דברי חכמים בנחת נשמעים, כך שמים יותר לב לתוכנם שם הדברים ולא להתלהבות הילדותית.
4
זה לא אורי אריאל זה אותם אלה מבית אל שרדפו אותך
גרשון | 03-12-2014 12:47
זה כל המערכת המושחתת שהם הקימו כדי להעלים כל מי שעומד בדרכם ולפאר ולרומם את כל מי ששפוט שלהם אורי אריאל הוא בסך הכל עוד חייל במשפחה שם
5
גם כהנא נכנס לכנסת רק בפעם הרביעית שהתמודד בה.
נחשון | 03-12-2014 13:35
לא מתייאשים. מצביעים ל'עוצמה יהודית'!
6
מיכאל כולנו איתך ! אל יבוש מפני המלעיגים !
יערה | 03-12-2014 13:51
לך עם האמת שלך ובע"ה סוף האמת לנצח
7
פעם שעברה הצבעתי לכם, הפעם לא.
אברך | 03-12-2014 15:28
אולי יש ערך להצהיר שאתם קיימים, אין ערך לזרוק 2 מנדטים לבית היהודי שעלולים להיות אנשים דוגמת שטבון וסטרוק, ולהוסיף כח לשאר המפלגות ביניהם כדוגמת יש עתיד מרץ וערבים. פעם שעברה גרדתם את אחוז החסימה והיה סיכוי הפעם אין.
8
לאברך!
נחשון | 03-12-2014 15:59
מה מצאת בבית היהודי? אידאולוגיה? האם אתה יכול להצביע על נושא עקרוני אחד שהם הטילו את כל כובד משקלם כדי למנוע אותו או לקדם אותו? עיין ערך חוקי הגיור והפונדקאות, וכן בנושא שחרור מחבלים, או הקפאת הבנייה וכד'. בנט בחר בחלופה של שחרור מחבלים כדי למנוע הקפאה ובסוף קיבל גם וגם. ולמרות זאת הוא לא צייץ. לי נמאס להצביע לימין ולקבל "ימין" אני מצביע לימין האמיתי - עוצמה יהודית.
9
עוצמה יהודית יש מישהוא אחר?
המעורר | 03-12-2014 20:42
יעבור או לא יעבור זה לא משנה אם יש למי להצביע זה רק מיכאל בן ארי וברוך מרזל יש אופציה אחרת בכלל?
10
ל-7:בנט לא סופר את שטבון וסטרוק..
יערה | 03-12-2014 22:52
הוא היו"ר, הוא הכל יכול ועל פיו יישק דבר. תראה לי פעם אחת שיוני שטבון או אורית הצליחו להשפיע במשהו על הקו המרכזי של הסיעה בין בתחום המדיני ובין בעניני דת ומדינה ? ההיפך הוא הנכון ! כאשר שטבון העז לצאת נגד הקו השולט שם - כולם שם הוקיעו אותו והדיחו אותו מכל התפקידים.....
11
קדנציה שהתורה היתה למרמס!!!
יהודי גאה! | 04-12-2014 21:40
הברית אחים של בנט ולפיד נתנה לגיטימציה לחוקים רומסי התורה הקדושה! הבית היהודי לא זעק (כן על דברים נוראיים צריך לצעוק, גם אם זה פחות יפה!)!!! סופרים את ההצלחות, שכל שר בליכוד יכל לעשות אותם, ולא סופרים את הנזק!!! ואז גם בא אורי אורבך ואומר שבקדנציה הבאה צריכים להתמתן בנושאי דת ומדינה!!! תפסיקו לאחוז את עיני הציבור!!!
12
העם עם בן ארי,
בנימין | 06-12-2014 22:49
צריכים מנהיג חזק.