אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תמנו שטה בחגיגות הסיגד: "נבוא חשבון עם הרוצחים"

סגנית יו"ר הכנסת, חברת הכנסת פנינה תמנו שטה (יש עתיד), השתתפה היום בחגיגות חג הסיגד בארמון הנציב בירושלים. "ההוכחה לכך שאין רתיעה בלבנו היא התייצבותכם כאן באלפים לחוג את חג הסיגד".

תמנו שטה בחגיגות הסיגד: "נבוא חשבון עם הרוצחים"
  צילום: (פלאש 90)

סגנית יו"ר הכנסת, חברת הכנסת פנינה תמנו שטה (יש עתיד), השתתפה היום בחגיגות חג הסיגד בארמון הנציב בירושלים.

במהלך החגיגות, בהן השתתף גם נשיא המדינה, ראובן ריבלין, אמרה תמנו שטה: "ימים אלה אינם ימים פשוטים לעם ישראל, ימים שבהם אנו עדים לטרור רצחני ופגיעה גם בתוך מקומות קדושים, באזרחים תמימים שכל רצונם היה לשאת תפילה. וכאלה שרק עשו דרכם ביום של שיגרה. ביום זה, חג הסיגד כולנו כאחד. בלב אחד ניצבים כאן בעיר ירושלים, עיר הקודש לעם היהודי. כהוכחה שאף אחד מאויבנו לא ירתיע ולא יאיים עלינו כי מדינת ישראל תבוא חשבון עם כל הרוצחים. וההוכחה לכך שאין רתיעה בלבנו היא התייצבותכם כאן באלפים לחוג את חג הסיג".

עוד הוסיפה תמנו שטה כי "אני נושאת תפילה שנחיה פה בארצנו הקדושה בשלום ובהדדיות, בחברות וברעות ובאחדות העם על כל פלחי האוכלוסייה. אני מתפללת לקרב לבבות ולאחד את יהודי התפוצות. יבוא היום שכולנו נגשים את החזון וכולם יבואו ממזרח ומערב לירושלים הבנויה כפי שהתפללו אבותינו עוד באתיופיה."

בסוף דבריה ובאופן לא מתוכנן, זימרה תמנו שטה שיר ילדות, ריגשה את הנוכחים וביקשה לסיים בברכה: "עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל ונאמר אמן".

1

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו