אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

יהודה גליק בתמונה ראשונה מבית החולים

יהודה גליק שניצל מנסיון ההתנקשות, מופיע לראשונה מול המצלמה יחד עם משפחתו: "אנו רוצים להודות לבורא עולם על הניסים שהוא עושה איתנו ועל כל נשימה ונשימה, כי לא תמו חסדיו"

יהודה גליק בתמונה ראשונה מבית החולים
  גליק ואשתו יפה (באדיבות המשפחה)

יהודה גליק בתמונה ראשונה מבית החולים, יחד עם בני משפחתו.

לראשונה מאז נסיון ההתנקשות לפני שבועיים, הופיע היום גליק יחד עם אשתו יפה בפני המצלמה. גליק מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים שערי צדק, שם נותח מספר פעמים, לאחר ניסיון ההתנקשות. צוות הרופאים מבקש באופן חוזר ונשנה שלא להגיע לבית החולים, משום שנוכחות אנשים במחלקה מפריעה לצוות בשגרת הטיפולים ועלולה אפילו חלילה לגרום להחמרה במצבו. גליק שמתקשה עדיין בדיבור מתקשר באמצעות לוח מחיק, בו הוא כותב מסרים למבקריו.

בהודעה שמסרה המשפחה נאמר: "ברוך שומע תפילה. ב"ה מצבו של יהודה ממשיך ומשתפר, אנחנו חווים בניסים יום יום ורואים עין בעין איך התפילות והכוחות מכל עם ישראל מגיעים אלינו. תודה עצומה שלוחה לכם ממני, מהמשפחה ומיהודה כמובן. יהודה ואנו עוסקים כעת בהחלמה, נודה לכם מאוד אם בשלב זה תמשיכו להתפלל ולשלוח כוחות מרחוק. בשלב זה נודה לכולם אם לא יגיעו לבית החולים. ע"פ הצוות הרפואי זה עדיין לא הזמן."

"אנו רוצים להודות לבורא עולם על הניסים שהוא עושה איתנו ועל כל נשימה ונשימה, כי לא תמו חסדיו. אנו רוצים להודות למנהל בית החולים פרופ' יונתן הלוי, לסמנכ"ל בית החולים עופר מרין, למנהל מחלקת כירוגיה פרופ' פתחיה רייסמן, לד"ר פיליפ לוין, לצוות המדהים של טיפול נמרץ ולכל הצוות הרפואי והסיעודי, לדוברות ולאבטחה. לכל עובדי בית החולים שערי צדק, הניהול והמשק שיוצאים מגדרם למעננו.

ולכולם, על החיבוק החם והתפילות. תודה רבה לכולם. רפואה שלמה לכל החולים ובשורות טובות"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
משפחה מקסימה!
בת חן | 13-11-2014 21:04