אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

לראשונה: ארגון רבני צהר פותח שלוחה בירושלים

לראשונה נפתחה בירושלים שלוחה של ארגון רבני צהר, בשלוחה החדשה יוכלו זוגות צעירים לקבל את כל שרותי צהר החל מבחירת רב מחתן ועד הדרכת כלות ברוח צהר

לראשונה: ארגון רבני צהר פותח שלוחה בירושלים
  הרב דוד סתיו (צילום: פלאש 90)

ארגון רבני צהר פתח השבוע שלוחה חדשה באוניברסיטה העברית בקמפוס הר הצופים בירושלים. בשלוחה הירושלמית של הארגון יוכלו זוגות צעירים שעומדים להינשא להגיע, לבחור את הרב המחתן, לקבל הדרכה מפורטת על הטקס ולקבל את מכלול הסיוע שמעניק ארגון צהר לזוגות נישאים. בצהר אומרים כי השלוחה החדשה לא מגיעה במקום שום גוף כזה או אחר, "יש לנו דרך שבה אנחנו מאמינים ושהיא האמת, אנחנו מקווים שתושבי ירושלים יגיעו אלינו ויחוו את חווית טרום החתונה והחתונה בדרך מאירת פנים וחווייתית, בשנה האחרונה התחתנו דרכנו 128 זוגות ירושלמים שכיתתו את רגליהם עד למשרדי הארגון בלוד, עתה הם יכולים לבצע את כל ההליך במרחק נסיעה קצרה מהבית".

הרב שמעון אלטשול שמחתן זוגות כבר למעלה משלוש שנים דרך הארגון אומר כי מדובר בבשורה עבור הזוגות הצעירים של ירושלים, "אנחנו נעזור להם בהליך הנישואין,  הזוגות יוכלו לבחור את  הרב המחתן ועוד. הכל ברוח צהר, לזוגות הירושלמים יש עתה אלטרנטיבה ראויה, אנחנו מצפים למאות זוגות שירשמו לנישואין דרך צהר בכל שנה"

המשרד בירושלים הוא בסך הכל המשרד השני שיוצא מגבולות משרדי צהר הנמצאים בלוד כאמור, קדם לו המשרד בחיפה שנפתח לפני חודשים ספורים, בשבועות הקרובים המשרד שממוקם בתוך מתחם בית הכנסת של האוניברסיטה יהיה פתוח יומיים בשבוע. בעתיד, ולאור הביקוש אומר הרב אלטשול ירחיב המשרד את שעות פעילותו.

הרב רפי פוירשטיין יושב ראש (עמית) ארגון רבני צהר אומר כי השאיפה של ארגון רבני צהר לפתוח שלוחות בכל הארץ "בחרנו לפתוח את השלוחה בירושלים בגלל הביקוש הגדול של זוגות צעירים ירושלמים שביקשו בשנים האחרונות להתחתן ברוח צהר, אנחנו מקבלים כל אחד בסבר פנים יפות, במאור פנים. ירושלים היא השלוחה הגדולה הראשונה של הארגון מחוץ לגבולות המשרדים בלוד, אנחנו נמשיך ונפתח שלוחות בעוד מקומות רבים בארץ"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
בנט הורס מדינה
הסדרניק | 13-11-2014 20:43