אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מת מפצעיו הנרצח השני בפיגוע הדריסה בירושלים

אהרון שלום עדני הי"ד בחור ישיבה מירושלים, מת מפצעיו לפנות בוקר, לאחר שנפצע באורח קשה בפיגוע הדריסה. הלוויתו תתקיים בשעה 11:00 בהר המנוחות

מת מפצעיו הנרצח השני בפיגוע הדריסה בירושלים
  זירת הפיגוע בירושלים

הרוג שני מפיגוע הדריסה בירושלים ביום רביעי.

אתמול הובא למנוחות רפ"ק ג'דעאן אסעד הי"ד ולפנות בוקר נפטר מפצעיו, אהרון שלום בעדני הי"ד, בחור ישיבה שנפצע באורח קשה בפיגוע הדריסה. הלווייתו של הקדוש אהרון שלום בעדני הי"ד תצא בשעה 11:00 מבית ההספד הספרדי בגבעת שאול – הר המנוחות.

ח"כ אלי ישי הגיב על פטירת הנרצח: עם ישראל קיבל בצער את הבשורה המרה על הסתלקותו של הקדוש שלום אהרון בעדני הי״ד שנרצח על ידי בן עוולה. אשגר את תנחומיי  לזקנו הגר״ש בעדני חבר מועצת חכמי התורה ולכל בני המשפחה. יהי רצון שמן השמיים ינוחמו ולא יוסיפו לדאבה עוד.

דוברת המרכז הרפואי הדסה מסרה הבוקר כי הפצוע מפיגוע הדריסה בירושלים אשר היה במצב אנוש, נפטר הבוקר מפצעיו. משפחת הדסה משתתפת בצער המשפחה. פצוע נוסף מאותו פיגוע נמצא מצב בינוני קשה, בהכרה מלאה, יציב."

צפו ברגעי הדריסה בירושלים

בצומת חיים בר לב – שמעון הצדיק עלה הרכב על המדרכה, פגע ב-4 לוחמי מג״ב והמשיך בנסיעה ודריסה של אזרחים שעמדו בתחנת ההסעה של הרכבת הקלה, המחבל המשיך בנסיעה כשהוא פוגע במכוניות לאורך ציר חיים בר לב עד שהתנגש ברכב שעמד ברמזור אדום בצומת חיים בר לב – משה זקס ונעצר.

המחבל ירד מרכבו עם מוט ברזל והחל לרוץ ולתקוף מכוניות בהן גם רכב מג״ב שביצע פניית פרסה, חזר לעבר המחבל, הלוחמים פרקו מהרכב, רצו לעבר המחבל, חיסלו אותו ומנעו את המשך הפיגוע ופגיעה בחפים מפשע נוספים. במהלך הפיגוע נפגעו 14 איש בדרגות שונות, בהן 4 לוחמי מג״ב. לוחם אחד נהרג, 2 לוחמים פצועים קשה ולוחם נוסף קל עד בינוני.

על הפיגוע שהתרחש מספר שעות לאחר מכן עדכנה הדוברת, "מאירוע הדריסה בגוש עציון  מאושפזים בהדסה עין כרם 3 פצועים. אחד במצב קל, במחלקה הכירורגית. שני במצב בינוני לאחר שנותח. במצבו של הפצוע השלישי חלה החמרה מסויימת, הוא עדיין במצב קשה בטיפול נמרץ".

 

 

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
עברי דבר עברית
| 07-11-2014 11:28
נפטר מפצעיו הפצוע אנוש מהפיגוע/הרוג נוסף בפיגוע הדריסה הי"ד
2
המזרוחניקים מסכנים את כולם:
| 07-11-2014 11:57
המזרוחניקים מסכנים את כולם: כל מי שעולה להר הבית לוקח על עצמו את האחריות לרצח יהודים חפים מפשע.
3
ומה ההסבר של הרב הראשי יוסף לרצח הבחור???
יהודי ירושלמי | 07-11-2014 12:19
4
זכורני עוד בהיותי נער ........
| 07-11-2014 15:24
דברי מרן הראב"ד בד"ץ העדה: זכורני עוד בהיותי נער כשהוריי גרו בלונדון, בכל פעם שמרן הגר"א וסרמן זיע"א הי"ד היה מגיע לשם לגיוס כספים בעד ישיבתו, היה מתאכסן בבית הוריי, ומידי שבת היה נושא דרשה בפני באי המקום. פעם אחת אמרתי לו שיש בקירבת מקום ביכ"נ של המזרחי ושאלתיו אם יחפוץ לשאת שם דרשתו, הוא בא לדבר שם ודיבר בלהט כנגד הציונות, רבים מהנוכחים יצאו מהמקום וכמעט לא נותר לו מנין לתפילת מוסף. כשיצא מביהכ"נ אמר שזה כפירה לחשוב שמוטל על ראשי ישיבות לדבר רק על תורה בכדי להשיג הכסף מאנשי העיר, להיפך הוא הדבר, הקב"ה הוא המביא את הכסף, והוא שולח את הראשי ישיבות לשוחח על תורה לחזק העם שבשדות, וכשצריך לדבר על דבר אחר אין כל מניעה לכך, ובידי הקב"ה לשלוח את הכסף גם בצורות אחרות עכ"ל הזהב. ומזה אנו צריכים ללמוד למחות בגדול בלי שום בושה, נגד המזרחים-העמלקים-הישמעאלים, והציונים-הכופרים-נכדי המן, ובפרט נגד אלו שחייבים כרת משום שעולים להר הבית ר"ל. גם צריכים לצאת לרחוב ולצעוק -אבא- אנחנו חוזרים בתשובה, בפרט שאנו משפרים הצניעות... מתי כבר יבא "משיח" עד מתי בחוץ תשקל חרב ובחדרים אימה?