אוסף השקרים של שלי יחימוביץ' על מורשת רבין

שלי יחימוביץ' יודעת שכל מי שהיה בר דעת בשנת 1995 לא יקנה את אסופת השקרים שלה, אז היא מנסה לשטוף את מוחם של מי שהיו תינוקות בני יומם או נולדו לאחר הרצח. עו"ד מתן פריידין מבקש להעמיד דברים על דיוקם

אוסף השקרים של שלי יחימוביץ' על מורשת רבין
  שלי, בואי נדבר על מה שקרה אז. (פלאש90)

שלי יחימוביץ' יודעת שכל מי שהיה בר דעת בשנת 1995 לא יקנה את אסופת השקרים שלה, אז היא מנסה לשטוף את מוחם של מי שהיו תינוקות בני יומם או נולדו לאחר הרצח.
אז לטובת בני ה-20 שעלולים ליפול בפח נציין את כל השקרים, ההשמצות ואסופת דברי ההסתה, בפוסט שלה:

1. השקר הראשון – "ראש ממשלה בישראל נרצח… משום שהוציא לפועל מדיניות שהאמין בה ובגללה נבחר בבחירות דמוקרטיות להנהיג את המדינה" – רבין כידוע לא נבחר על מצע של קידום הסכמי אוסלו (ההפך הוא הנכון). כזכור, הבחירות לכנסת ה-13 שנערכו ביוני 1992 נערכו על רקע של פיגועים כמו הרצח של הלנה ראפ בבת ים, כשהמסר של מפלגת העבודה היה שרק "מר ביטחון" רבין מסוגל להביא שקט וביטחון לאזרחי ישראל.

2. השקר השני – "הוא לא הפתיע את בוחריו. הוא עשה בדיוק מה שהבטיח. על כך נבחר. ועל כך נרצח". שלי, אולי הזיכרון שלך מתעתע. את מוזמנת לראות את התשדירים של מפלגת העבודה מבחירות 92' ולראות אם אוסלו מוזכר ולו ברמז, או שרבין עוקף את שמיר מימין.

3. ושוב, שלי לא מתאפקת ומשקרת: "לזכור. את ארון המתים הידוע לשמצה" – שלי מפחדת לשקר במצח נחושה אז היא רק מזכירה את "הארון הידוע לשמצה" כדי שאותם ילדים יחשבו שמדובר בארון של רבין, אבל היא יודעת היטב שמדובר בהפגנה שבה דובר על מות הציונות ואין שום קשר בין הארון לרבין. אבל למה לא להסית אם אפשר? למה לומר אמת כשאפשר לחזור על השקר הזדוני הזה?

4. חשבתם שנגמר? אז הנה עוד שקר: "לזכור… את הדיון ה"הלכתי", כביכול, ההתפלפלות האם מותר או אסור לרצוח את ראש הממשלה" – אחרי הרצח נעצרו עשרות רבנים ונחקרו. איש מהם לא פסק מעולם שיש לרצוח את רבין. מעולם לא היו ראיות לדיון הלכתי כלשהו על היתר לרצח ראש הממשלה. אף רב גם לא הועמד לדין. ההפך הוא הנכון – יגאל עמיר אמר בחקירתו שהרבנים "לא היו מספיק גברים" ואף אחד מהם לא התיר לו לרצוח את רבין. אבל, שלי לא מוכנה להיתפס לקטנוניות כמו בדיקת העובדות. הרי השקר על "דיון הלכתי על רצח רבין" הפך כבר לנחלת הכלל.

שלי הסתה

הפוסט של שלי יחימוביץ בפייסבוק (צילום מסך)

5. "לזכור את הלבשתו של ראש הממשלה שלנו, לוחם ומפקד מהולל בצה"ל במדי אס.אס ובכאפייה" – כן שלי אני זוכר. אני זוכר גם שמי שנתן לניצן חן את הכרזה הזו היה לא פחות ולא יותר מאשר אבישי רביב סוכן השב"כ הידוע בכינוי "שמפניה". בהחלט ראוי לזכור את העלילה הזו שנועדה להכפשת הימין ע"י המחלקה היהודית.

6. "לזכור. את הפולסא דנורא, את גזרי דין המוות, את הפגנות ההסתה שהתירו דם ושפוליטיקאים השתתפו בהן" – את מתכוונת אולי לארגונים כמו "אי"ל" ועוד אירועי דמה שהנפיק השב"כ, או שאת מדברת על חופש הביטוי באופן כללי? אולי תלכי עוד קצת אחורה ותיזכרי בהפגנות אחרי מלחמת לבנון בהן הסלוגן "שרון רוצח" הונפק ע"י המחנה הפוליטי שלך?

שלי מסיימת במילים "האחריות הכוללת היא על המנהיגים" – נכון שלי, למנהיגים יש אחריות לא להפיץ דברי שקר מסיתים. לא לנסות לסלף את ההיסטוריה. לא לנסות להסית נגד ראש הממשלה בצורה זדונית ומכוערת.

הפוסט הזה רק מוכיח שאת אולי כל מיני דברים, אבל את לא מנהיגה!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
שלי יחימוביץ' - ראשת ממשלת ישראל הבאה
צדק חברתי | 05-11-2014 11:19
על אפכם ועל חמתכם שקרנים אתם בעצמכם !!
2
חבל שלא עושים יום שנה לכל אותם שהיו "קורבנות השלום"
קרן | 06-11-2014 9:38
בגלל הסכמי אוסלו. אני מקווה שזה לא נחשב שאני מסיתה רבין נרצח,רחבעם זאבי נרצח,חיה תינוקת בת 3 חודשים נרצחה. כל זה לא ישנה את המציאות. מה המציאות? לכו תשאלו כל ערבי מה הוא חושב על שלום עם ישראל... מעניין מה התשובות שתקבלו