הרב קנייבסקי נתן ברכה להמשך הבנייה בשומרון

ראש המועצה האזורית שומרון גרשון מסיקה וסגנו יוסי דגן נפגשו עם מנהיג הליטאים הרב חיים קנייבסקי בבני ברק וזכו לקבל את ברכתו להמשך הבנייה בשומרון

הרב קנייבסקי נתן ברכה להמשך הבנייה בשומרון

מפגש מעניין נרשם בימים האחרונים בבני ברק לאחר שראש המועצה האזורית שומרון גרשון מסיקה וסגנו יוסי דגן הגיעו לפגישה עם מנהיג הזרם הליטאי, הרב חיים קנייבסקי, בביתו בבני ברק.

השניים הגיעו בהמשך לקשר ההדוק שהם מקיימים עם בכירי המגזר החרדי במסגרתו פועלים השניים לצד הציבור החרדי במאבקים השונים לשמירת הדת והצביון היהודי במדינת ישראל. כזכור בתוך סערת חוק הגיוס, פעלו השניים למפגשי פיוס בין רבנים ציוניים לרבנים חרדים.

בפגישה סיפרו השניים על המאבק למניעת חילולי השבת נגד פתיחת המטרונית בחיפה ועל שיתוף הפעולה שלהם במאבק בחוק הגיוס ונגד החוק של שר האוצר יאיר לפיד למיצוי כושר השתכרות לצורך קבלת הנחה בארנונה. פעילותם של מסיקה ודגן נושאת פירות בשל ההשפעה שיש להם על שרים רבים בתוך תנועת הליכוד.

במהלך הפגישה סיפר מסיקה לרב קנייבסקי על הברכה שקיבלה בתו לפני חצי שנה למציאת שידוך ועל החתונה שעומדת להתקיים בעוד מספר שבועות והודה לו על הברכה. במהלך השיחה אף התברכו השניים גם ברמה האישית על פעילותם לטובת הציבור החרדי.

בסיום הפגישה ביקש סגן ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן את ברכתו של הרב  להמשך לבניית השומרון, בהם שכונות נוספות בתים וישיבות והרב הגיב בברכה והצלחה. לדברי ראש המועצה האזורית גרשון מסיקה הם ימשיכו לעמוד לצד הציבור החרדי. ״יש לנו המון מכנים משותפים עם הציבור החרדי בהשקפת העולם ובאמונה היהודית ואנחנו מתכוונים להמשיך לעמוד לצד הציבור החרדי כמו שעשינו עד עכשיו בשל הראייה המשותפת של הדברים שאנחנו רואים עין בעין״.

סגן ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "זו לא הפעם הראשונה שאנו זוכים לבקר בבתי גדולי תורה. אנו פועלים בכל כוחנו יחד עם רבנים וגורמים חרדיים רבים לחזק את עולם התורה, לסייע לציבור החרדי ולהעצים את הקשר בין ציבור המתיישבים ביו"ש לבין הציבור החרדי. רב המחבר על המפריד, והציבורים שלנו קרובים מאוד. גם בקונסטלציות פוליטיות שונות השותפות אמיתית וחזקה".
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
, יעשו שלום,
| 07-12-2014 21:44
חבל חבל חבל, שלא התפלל שבריוני בני ברק, יעשו שלום, עם אנשי ירושלים. הבני יששכר אומר, שהיו מסובין בבני ברק, שבני ברק בגימטריא השטן [364] ואנחנו כבר יודעים וצריכים להודות לכולם: שמרן הגה"צ ר' שמואל שליט"א הוא לא הבעיה "הוא הפתרון" !!!