אמו של עמיחי ונינו מגיבה להצתת המצפה לזכרו - סרוגים

אמו של עמיחי ונינו מגיבה להצתת המצפה לזכרו

בעקבות הצתת המצפה לזכרו של לוחם מגלן עמיחי ונינו הי"ד באלון מורה - אמו של עמיחי קוראים להקמת שכונה שתיקרא עמיחי: "תשובה לאלה שמנסים לעקור אותנו מארצנו"

author-image
אמו של עמיחי ונינו מגיבה להצתת המצפה לזכרו

לאחר שהמצפה שהוקם לזכרו של לוחם מגלן עמיחי ונינו שנפל ב-7.10 הוצת במהלך השבת – רחלי, אמו של עמיחי קוראת להקים שכונה חדשה שתיקרא על שמו של בנה.

"התשובה היחידה להצתת המצפה: הקמת שכונת עמיחי לאחר שעמיחי בננו האהוב, נהרג בכפר עזה, תוך שמסר נפשו להציל את אחיו בני עמו, משפחתי ואני בחרנו בחיים. להמשיך לפעול ולעשות למען העם והארץ ולהמשיך בכך את צוואתו של עמיחי: "לא עוד נהיה נרדפים, לא עוד ארצות המתים, עכשיו ארץ החיים, לתחיית העצמות, לגאולת העצמיות, לצמיחה והתחדשות למלחמת קוממיות".

המצפה לזכרו של עמיחי ונינו לפני שהוצת

"אחד מהפרוייקטים שעשינו לזכרו של עמיחי הוא הקמת מצפים.בננו בניה הלומד באלון מורה בנה מצפה יפיפה בגבעת הרחיבי שביישוב" כתבה אימו. "אך לצערינו בשבת האחרונה בני עוולה מהיישוב השכן הציתו שריפה בהר כביר והגבעות מסביב והמצפה שבנינו נשרף כליל"

עוד באותו נושא

7 חודשים לאחר שנפל: השיר ממכתביו יצא לאור

עוד כתבה: "מבחינתי התשובה היחידה למעשה נפשע זה היא להקים בגבעה הזאת את "שכונת עמיחי" לזכרו של עמיחי בני וכל שאר הלוחמים הקדושים שחרפו נפשם למען העם והארץ. ולקרוא בקול כי עם ישראל חי".

"וכך שכונת עמיחי בגבעת הרחיבי תהיה תשובה ניצחת לאותם בני עוולה המנסים בכל כוחם להילחם בנו ולהרתיענו, לעקור אותנו מארצנו ולערער על זכותנו להתיישב בכל מרחבי ארצנו,כדברי הפסוק: "הַרְחִיבִי מְקוֹם אָהֳלֵךְ וִירִיעוֹת מִשְׁכְּנוֹתַיִךְ .. הַאֲרִיכִי מֵיתָרַיִךְ וִיתֵדֹתַיִךְ חַזֵּקִי"

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו