אסור לתת לארגון הבריאות העולמי שליטה על חיינו - סרוגים

אסור לתת לארגון הבריאות העולמי שליטה על חיינו

כל מדינה חייבת להבין שאם יתמכו בשינויים המוצעים תהיה לארגון הבריאות העולמי שליטה מוחלטת בכל תחומי חיינו ושליטה על ריבונות המדינה גם במצב של מלחמה

author-image
אסור לתת לארגון הבריאות העולמי שליטה על חיינו
  ארגון הבריאות העולמי (צילום: שאטרסטוק)

לאור הכשלון החרוץ שנחל ארגון הבריאות העולמי בדרך ניהול משבר הקורונה, מתיימר עכשיו הארגון הזה הכפוף לארגון האו״ם האנטישמי לעשות מחטף גלובלי לריבונות של כל המדינות החברות בו ולהפוך מארגון מייעץ לארגון מחוקק.

מעבר לשלילת הריבונות מדובר בצעד חסר תקדים לשלילת זכויות אדם בסיסיות ונטרול מוחלט של היחס בין רופא וחולה, בניגוד מוחלט לקוד האתי הרפואי. לאחר שחווינו שלילת זכויות אדם בתקופת הקורונה רוצה הארגון הנ״ל ליצור דיקטטורה רפואית גלובלית. בכל רגע נתון הם יכולים להצהיר על מגיפה או אפילו סכנה למגיפה על דעת עצמם ולהכריז על סגרים וכפיית חיסונים וטיפולים רפואיים למיניהם.

עוד באותו נושא

ראש ארגון הבריאות העולמי מתעלם מסבל החטופים


5

על מנת להבין עד כמה חמור ומסוכן המצב חייבים להבין שארגון הבריאות העולמי ממומן ברובו או חלקו על ידי חברות תרופות וארגונים פרטיים אחרים שלא מייצגים את טובת האזרחים אלא נועדו למטרת רווח ושליטה על האנושות. השינויים באמנה של הארגון נעשים בחדרי חדרים ללא כל שקיפות כלפי הממשלות. רוב הקבינטים הממשלתיים לא מודעים לתהליך והתוודעו לכך רק על ידי פעילות הסברה אינטנסיבית של אנשי רפואה ומשפט ואנשים פרטיים מן השורה שמקדישים את כל מרצם לנושא.

השגיאות של ארגון הבריאות העולמי בזמן הקורונה

ארגון הבריאות העולמי – שבראשו עומד אדם שנחשד ברצח עם – פעלו בתקופת הקורונה בניגוד לכל הגיון רפואי, ואפידמיולוגי ובניגוד לחוקי נירנברג ולאתיקה הרפואית והוכיחו שאין קשר בינם לבריאות הציבור בכל התחומים. הם כפו חסונים ניסיוניים על כלל הציבור בתקופת מגיפה דבר שידוע שיגרום ליצירת מוטציות וזנים חדשים, ועוד עשו זאת ללא הסכמה מדעת. הם כפו סגרים על כלל הציבור ושיתקו כלכלות של מדינות במקום להגן רק על אלה שהיו בסיכון גבוה. הם כפו מסיכות כאשר ידעו טוב מאד שאינם מגינות מפני הדבקה ויראלית שהרי כולנו היינו עם מסיכות בכל עונת שפעת.

הם מנעו טיפול תרופתי בהדרוקסי כלורוקווין ואיברמקטין, שבמידה והיה ניתן בשלבים מוקדמים היה מוריד תמותה ותחלואה ב 85%. לעומת זאת הם המליצו על טיפול תרופתי ברמדסוויר ופקסלוויד שכלל לא היו יעילים ובמקרים רבים גרמו למוות. הארגון הזה לא יסתפק רק בשליטה מוחלטת על המדינות והאזרחים בנושא בריאות אלא יתערב בנושאים הקשורים לחופש הדיבור והמדע וישתיקו כל מידע שיבחן ויבקר את החלטותיהם. הם יכפו תכנית חיסונים חדשה על כלל האנושות בטכנולוגיה של mRNA למרות שהוכחה כלא יעילה ומסוכנת.

אסור לתת להם עוד שליטה על חיינו

הם יכפו דרכון חסונים על כל אחד מאיתנו על מנת לנוע באופן חופשי ממדינה למדינה. הם יתערבו גם בנושאים הקשורים להנדסת אקלים ויחייבו את כל המדינות לישר קו תוך כדי כפיית חוקים והגבלות מאסיביות על כל דבר שלדעתם גורם ״להתחממות גלובלית״. כאילו כל זאת לא מספיק הם יכפו תשלומים במיליארדי דולרים מכל מדינה על מנת לממן את עצמם. כל מדינה חייבת להבין שאם יתמכו בשינויים המוצעים תהיה לארגון הנ״ל שליטה מוחלטת בכל תחומי חיינו ושליטה על ריבונות המדינה גם במצב של מלחמה. למשל הם יוכלו לכפות הפסקת אש בכל רגע נתון גם אם הדבר נוגד את בטחון המדינה.

לאור העובדה שמדובר בארגון אנטישמי אפשר בקלות לדמיין את ההשלכות. לצערי בחלק מהמקרים ניראה שמשרדי בריאות ברחבי אירופה וישראל משתפים פעולה ביודעין עם הארגון הנ״ל, בניגוד לאינטרסים של המדינה והאזרחים, דבר שלדעתי גובל בבגידה. העיתונות והתקשורת גם טומנים ראשם בחול ושותפים להשתקה של הנושא. לדעתי במידה והאמנה החדשה תעבור היא תיצור צונאמי של התנגדות בקרב הציבור הרחב ותוביל להפיכות משטר בכל רחבי העולם.

בארה״ב קיימת חוקה המגינה על האזרחים והיא מעל הכל. הנושא נידון כבר בקונגרס ומדינות מסוימות כבר החליטו שלא יאפשרו התערבות חיצונית של הארגון בריבונות שלהם. לגבי ישראל, מגילת העצמאות כבודה במקומה מונח אבל היא כפופה לאו״ם שהוא כאמור ארגון אנטישמי. הגיע הזמן לחוקה דומה בישראל שמגנה קודם כל על זכויות הפרט וריבונות המדינה מפני דיקטטורה וכפייה על מנת למנוע מגופים זדוניים ואינטרסנטים להשתלט על חיינו וזכויותינו הטבעיות כבני אדם.

==

ד"ר דניאל סופר הכותב הוא קרדיולוג, מצנתר בכיר המתגורר בארה״ב משנת 1993.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
הסדר העולמי החדש האח...
משה ברקוביץ | 01-05-2024 10:09
הסדר העולמי החדש האח הגדול רוצה לשלוטנעלינו בכל
2
על פי...
אירנה רוזן | 01-05-2024 11:16
על פי נספח 2 של הסעיף 55 ל-IHR, כל הנושאים הכפופים להצבעה חייבים להיות מופצים 4 חודשים מראש למדינות החברות, כלומר בינואר 2024. כשנותרו שבועות בלבד, מתברר שהשינויים עדיין בעיבוד. הדרישה לספק הודעה מוקדמת כדי לאפשר למדינות החברות זמן לדון ולקבל החלטות לא מולאה. ולכן, ההצבעה המתוכננת לסוף מאי 2024 הינה מנוגדת לחוקת ארגון הבריאות העולמי עצמו, ומשכך ממשלת ישראל לא צריכה להשתתף בהצבעה בלתי חוקית זו. שלטון החוק חייב לחול על כולם, כולל ארגון הבריאות העולמי.
3
עוד פעם שמשרד...
אהרוני | 01-05-2024 11:56
עוד פעם שמשרד הבריאות שיקר בפנים. הוא פירסם שהסכנה מהאמנה היא פייק ניוז.
4
*שר הבריאות מגיב...
מספיק עם הפייק | 01-05-2024 12:10
*שר הבריאות מגיב לחששות על עדכון תקנות הבריאות של ארגון הבריאות העולמי: לא אאפשר בשום אופן פגיעה כל שהיא בריבונות ישראל* שר הבריאות אוריאל בוסו שלח היום מכתב תגובה לחברי כנסת שהביעו את חששם כי עדכון תקנות הבריאות הבינלאומיות (IHR) יפגעו בריבונותה של מדינת ישראל. להלן עיקרי הדברים: תקנות הבריאות הבינלאומיות (IHR) קיימות מזה שנים רבות והנוסח התקף כיום נקבע בשנת 2005. בעקבות מגיפת הקורונה ולקחיה הובילה ארהב מהלך לעדכון התקנות שנועד לאפשר למדינות העולם להתמודד טוב יותר עם מגיפה עתידית. לצורך כך הוקם גוף שמורכב מחברות הארגון, המקיים במשך חודשים רבים דיונים מעמיקים לצורך הכנסת תיקונים לגוף התקנות. *מזה זמן מופצות שמועות שלפיהן על ישראל לדחות את התיקון לתקנות החירום, שאם לא כן, מדינת ישראל תהיה מחויבת לשלל תיקונים אשר 'נוטלים את ריבונותה'. מדובר בטענות כוזבות ומשוללות יסוד, שאינן מבוססות על עובדות*. לצערי הרב, טענות אלה תפסו אחיזה גם בקרב חלק מחבריי מחברי הכנסת. *מדינת ישראל משתתפת בדיוני התקנות על בסיס קבוע, באמצעות משרדי הבריאות והחוץ ובהתייעצות עם משרד המשפטים ומשרדי ממשלה נוספים, ומביעה את עמדותיה ביחס לתיקונים המוצעים.* ככלל, נקודות המחלוקת העיקריות ביחס לטיוטת התיקונים לתקנות שנידונה כעת הינן בין המדינות המבוססות למדינות המתפתחות בסוגיות של קניין רוחני, שיתוף ברווחים, הקמת מנגנונים כלכליים לסיוע למדינות מתקשות ועוד. מדינת ישראל מתייעצת עם ידידותיה ובעלות בריתה באופן תכוף לגבי העמדה הנדרשת לטיוטת התיקונים וככלל תומכת במרבית הנושאים בעמדת ארהב, קנדה ובריטניה, וכמו כן עם קבוצת אירופה. *חשוב לומר ולהדגיש למען הסר ספק כי טיוטת התיקונים שנידונה לא תביא לפגיעה בריבונות של כל מדינה לקבל החלטות הנוגעות לשטחה ולתושביה - והנושא אינו עומד על הפרק*. כמו כן, לארגון לא מוקנית זכות לחייב מדינה לנקוט באמצעים, כגון טיפול מסויים או להטיל סגרים ושאר הפעולות וכי לא ידוע לנו על אף מדינה שהגישה מסמך התנגדות כפי שעולה בחלק מן הטענות. לאחר סיום הליך תיקון התקנות בארגון, ממשלת ישראל תשקול את עמדתה ביחס לתוצר הסופי ותחליט האם לקבל על עצמה את התיקונים לתקנות או להסתייג מחלקים מהם בהתאם לנהלים המקובלים. בנוסף, *אין דד-ליין להגשת הסתייגויות עד ה-26.4.24 ולממשלה יעמדו עשרה חודשים להגיש התנגדות או הסתייגויות מעת אישור התקנות במליאת הארגון.* *למותר לציין כי כשר הבריאות של ישראל לעולם לא אסכים לכל פגיעה ביכולת העצמאית של מדינת ישראל לקבוע מדיניות באופן עצמאי ובלעדי בתחומי הבריאות השונים ולא אאפשרבשום אופן פגיעה כל שהיא בריבונות ישראל.*
מי שבינתיים עשה...
אב | 02-05-2024 15:11
מי שבינתיים עשה פייק זה המשרד
5
או"ם שמום פולה בן גוריון
על שחל ופתן תרמ | 01-05-2024 12:46
בתגובת שר הבריאות משתמע כן ו לא , אוי אוי אוי אם לזה הגעת למלכות
6
עוד מופרעת קורונה?...
יו | 01-05-2024 20:51
עוד מופרעת קורונה? די צאי מזה
7
נשמע מחריד. מקבלי ההחלטות מודעים למזימה?
יהודית | 01-05-2024 23:38
''סדר עולמי חדש''?
8
אסור בתחליט האיסור...
אביב | 02-05-2024 18:36
אסור בתחליט האיסור סדר עולמי חדש