משרד הבריאות מזהיר משימוש במוצרי השיער הללו - סרוגים

משרד הבריאות מזהיר משימוש במוצרי השיער הללו

משרד הבריאות הזהיר מפני צריכה של מוצרים להחלקת שיער, אשר לדבריהם משווקים ללא רישיון ממשרד הבריאות וללא הודעה בדבר שיווק. כל הפרטים

author-image
משרד הבריאות מזהיר משימוש במוצרי השיער הללו
  (צילום: משרד הבריאות)

משרד הבריאות הזהיר את הציבור מפני צריכה ורכישה של המוצרים "JEAN BONO POLYMER HAIR TREATMENT" ו-"JEAN BONO MINERAL HAIR STRAIGHTENING BLOND". לדבריהם, המוצרים הללו להחלקת שיער משווקים ללא רישיון ממשרד הבריאות וללא הודעה בדבר שיווק.

עוד הובהר כי מאחר וקיים רישיון למוצר עם שם דומה של חברת מעבדות קשמיר בשם JEAN BONO HAIR STRAIGHTENING, משרד הבריאות פנה לחברה ונענה כי התמרוקים שלגביהם מפורסמת ההודעה אינם מיוצרים על ידה שכן טרם החלה בייצור המוצר. על כן, המוצרים המצוינים מזויפים.

(צילומים: משרד הבריאות)

משרד הבריאות מזהיר את הציבור כי שימוש במוצרים שלא קיבלו רישיון משרד הבריאות או שלא הוגשה לגביהם הודעה בדבר שיווק או שימוש במוצרים שלא על פי תנאי רישיונם עלולים להזיק לבריאות הציבור" נמסר. "יש לבדוק היטב כי התמרוקים בהם נעשה שימוש הם תמרוקים מאושרים בלבד, שאינם מכילים חומרים נוספים שהרכבם לא נבדק ובטיחותם לא ידועה. ניתן לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות במאגר התמרוקים את קיומם של רישיונות לתמרוקים ואת מטרת השימוש המאושרת".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו