החורף מגיע: נחשף מועד השידור של "בית הדרקון" - סרוגים

החורף מגיע: נחשף מועד השידור של "בית הדרקון"

בית הדרקון עונה 2, צפויה לעלות לאקרנים ב-17 ביוני 2024. רשת HBO משחררת שני טריילרים "שחור" ו"ירוק" בהתאם לצד שבו הצופים בוחרים לצדד, בקרב הירושה

author-image
החורף מגיע: נחשף מועד השידור של "בית הדרקון"
  (שטארסטוק | enchanted_fairy)

אדם שצריך לומר 'אני המלך' איננו באמת מלך. רשת HBO חושפת את מועד שידור העונה השנייה של "בית הדרקון", ומשחררת שלושה טריילרים מהעונה החדשה.

על פי ההודעה הרשמית, "בית הדרקון" תעלה לאקרנים ב-17 ביוני 2024, ותמשיך את הסאגה המשפחתית בבית משפחת טארגאריין.

סדרת הספין אוף של "משחקי הכס", מתרחשת כ-200 שנה לפני עלילת המקור המבוססת על הספר "שיר של אש וקרח". העונה הראשונה עוקבת אחר קרבות השליטה על הכס הברזל בווסטרוס, ומסתיימת בסכסוך המשפחתי שפורץ בעקבות מותו של המלך ויסריס, בין היורשת החוקית ראנירה לבין המלכה אליסנט שזוממת להציב את בנה, אייגון השני על כס הברזל.

פרק סיום העונה מסתיים בקרב דרקונים סוער, ובמלחמת האזרחים שפורצת בווסטרוס הנקרעת בנאמנותה לכתר.

אז מה צפוי לנו בעונה החדשה?

העונה החדשה תהיה קצרה יותר, ותכלול שמונה פרקים בלבד עם ייצוג של חמישה דרקונים נוספים.

תאגיד השידור מקס משחרר שני טריילרים בקונספט מיוחד: "ווסטרוס נמצאת על סף מלחמת אזרחים עקובה מדם עם המועצות הירוקים והשחורים הנלחמים עבור המלך אאגון והמלכה ריניירה, בהתאמה" נמסר בהודעת HBO.

"ככל שכל צד מאמין שהמושב הנכון על כס הברזל, הטריילר הירוק והשחור משקפים את שתי נקודות המבט הללו בחצאים נפרדים אך משלימים של אותו סיפור", נכתב בהודעה לעיתונות. "עבור קהלים עולמיים, "כולם חייבים לבחור" את הצד שלהם בבית טראגריין כשבר הממלכה בעונה השנייה."

ב"טריילר השחור הרשמי", המלכה ראנירה (בגילומה של אמה ד'ארסי) מוכנה לקרב על מנת לתבוע את מקומה ה"צודק" על כס הברזל. "אני מתכוונת להילחם במלחמה הזו ולנצח בה", היא אומרת לנסיך דיימון (מאט סמית').

עבור "הטריילר הירוק", אליסנט (אוליביה קוק) חייבת להתחשב בעובדה שאלימות עשויה להיות הדרך היחידה להשאיר את אייגון (טום גלין-קרני) על כס המלכות. "רק לפני שבועות, בעלי אדוני היה בחיים והממלכה הייתה שלווה", היא אומרת.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו