אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"דין שדרות ואשקלון אינו דין תל אביב"

"דין שדרות ואשקלון אינו דין תל אביב וראשל"צ ומי שאומר אחרת משתמש בפופוליזם זול" אמרה ח"כ תמנו-שטה בדיון ועדת כספים שנערך הבוקר על מעקב אחר פיצויי מבצע 'צוק איתן'

"דין שדרות ואשקלון אינו דין תל אביב"
  הדרום ספג יותר. תמנו שטה (פלאש90)

במסגרת דיון של ועדת הכספים בנוגע לפיצויים עקב נזקי מבצע 'צוק איתן', התלהטו הרוחות- ח"כ תמנו שטה הגיבה לדברי ח"כ בירן: "את רוצה פיצויים לתל אביב, מצטערת שאני חוששת יותר לנזקים שקרו לתושבי אשקלון ואשדוד מאשר לתושבי תל אביב".

ח"כ תמנו שטה סיכמה ואמרה: "אני מסכימה שהדיון מקדים את זמנו כי רק הימים יגידו ואז נוכל לראות את הנתונים בהתאם, אני מבקשת כי לדיון הבא על פקידי האוצר להגיע מסודרים ועם כל הנתונים הרלוונטיים. בנוסף,  אם אני בוררת את הנקודות שהועלו כאן, יהיה זה נכון וחיוני לבדוק את המערכת עצמה ולפשט את הטפסים, אני מבקשת שתמנו אדם שיבדוק זאת לעומק. מאחר והשירות שאמור להינתן לאזרח הוא הכי חשוב בשרשרת הזו,  ואם בקשות נופלות על זה אתם אמורים לטפל בנושא ובהקדם.

חשוב שיובהר כי אנחנו לא גנון, ומשרד החקלאות צריך לעבוד בשיתוף פעולה עם פקידי האוצר. עליכם לשבת יחד לתאם ולפתור את המצב. הריבים שביניכם לא אמורים לבוא על גבם של האזרחים. וכן, דין שדרות ואשקלון לא כדין תל אביב וראשון לציון, ובסוף אין מה לעשות ודברים באים על חשבון השני, יש להודות באמת, לא מדובר כאן בקופת מדינה בלתי נדלית ולכן צריך לתת על כך את הדעת. חשוב שהיחס שצריך להינתן הוא לא של אנשים שמבקשים לעשוק את קופת המדינה, יש להתמקד במתיחת קו גאוגרפי ולקיים ועדה נוספת על מנת שתקדם את הנושא ותפעל למען האזרח".

ח"כ סולומון הוסיף לדיון "כשאנחנו רוצים להיות פופוליסטים ולומר כולם צריכים לקבל, מי שבאמת עשוי להיפגע זה העסקים הקטנים של אותם אנשים שבאמת זקוקים לכסף הזה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו