הרב טאו סרב לתמוך במועמד החרדי: "הוא בוגר קרן מנדל. רק יזיק"

הרב טאו סרב לתמוך במועמד החרדי: "הוא בוגר קרן מנדל. רק יזיק"

נציגים מטעמו של המועמד החרדי לראשות העיר בית שמש הגיעו לביתו של הרב טאו וביקשו ממנו תמיכה. הרב ענה להם: "איך אפשר לתמוך במועמד כזה?! הוא בוגר קרן מנדל!"

author-image
הרב טאו לא תומך במועמד החרדי: "הוא רק יזיק"
  לא קיבל את תמיכת הרב טאו. גרינברג

ששה ימים לסיבוב השני בבחירות 2024. נשיא ישיבת הר המור, הרב צבי טאו סרב להביע תמיכה במועמד החרדי של דגל התורה לראשות העיר בית שמש שמואל גרינברג, וזאת משום שהוא בוגר התכנית למנהיגות של קרן מנדל.

לסרוגים נודע כי פעילים של דגל התורה הגיעו במהלך הבחירות לביתו של הרב טאו וביקשו ממנו להביע תמיכה בגרינברג שהתמודד מול ח"כ משה אבוטבול מש"ס ומול ראש העיר הסרוגה, עליזה בלוך.

"הוא יכול רק להזיק"

הרב ענה להם בהרמת קול: "איך אפשר לתמוך במועמד כזה?! הוא בוגר קרן מנדל!. הוא רק יכול להזיק".

עוד באותו נושא

עליזה בלוך מנצחת את סגן השר ועולה לסיבוב השני

בשבוע שעבר התקיימו הבחירות, וגרינברג זכה במירב הקולות (35%), אך לא השיג 40% ולכן יתקיים סיבוב שני מול עליזה בלוך שזכתה ב-33%.

כעת ניסו אנשיו של גרינברג להגיע שוב לביתו של הרב טאו כדי לבקש שוב תמיכה אך הרב סרב להיפגש איתם.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
14 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
מוטב ללא תמיכה של נאשם באונס
אלמ | 05-03-2024 14:45
3 בלתי תלויים אומרים שהוא אנס, תמיכה מאדם כזה היא יותר נזק מתועלת.
מה עדיף : תכנית מנדל או עבריין מין ?
צבי | 05-03-2024 16:51
התשובה ברורה.
מי שלמד בתוכנית מנדל לא ראוי לנהל עיר עברית
אבנר | 05-03-2024 16:42
כמה צודק מי שלמד בתוכנית מנדל לא ראוי לנהל עיר עברית
צ
יהודי | 05-03-2024 16:26
חצוף רשע. אתה רואה כמה זמן מושכים את הסיפור וכלום. כולם יודעים כי מדובר בבלוף ויודעים בדיוק מי הנאשמות אך לאנשים מהסוג העלוב שלך את בעיה לחרף ולגדף עלוב ועצוב.
2
פרנואיד חסר שיקול דעת
אזרחי | 05-03-2024 14:49
אם הדיווח נכון, מדובר בפרנואיד חסר דעת. האם כל מי שיצא מהר המור או מרכז הרב ההיסטורית חושב כמו הרב טאו? צריך לבדוק אדם לגופו ולדעותיו.
מי שלמד בתוכנית מנדל לא ראוי לנהל עיר עברית
אבנר | 05-03-2024 16:43
אין דבר כזה מי שלמד בתוכנית מנדל לא ראוי לנהל עיר עברית
צ
יהודי | 05-03-2024 16:33
פרנואיד נאשם באונס?? תגידו אתם בני אדם או חיות טרף. חבורה של ילדים מתבגרים שלא עשו אחד חלקי מליארד מהאיש הזה וככה פותחים את הפה. להקיא פשוט להקיא. לגופו, לגבי האונס כבר כמעט כל אדם יודע עד כמה זה קשקוש....כבר למעלה משנתיים לא מוצאינם כלום יודעים שהעדויות של הנשים הללו שטויות במיץ עגבניות. הםנשים חולות כל אחת והביה שלה.....ולכם אין בעיה להשמיץ ולשני האדם הפיקח והמקוקע ביותר ביותר שהתרה מכל המחלות התרבותיות והמעשיות...הוא הפרנואיד.....אתה מכיר את וקסלר ומנדל....מי אמר לך שהוא לא בחן את האיש גם לגופו ואז חיבר בין עובדת היותו בוגר הקרן לבין דעותיו....אלא מה להשמיץ זה הכשרון של עמי ערצות
3
יש לחרדים מה...
ישי | 05-03-2024 14:53
יש לחרדים מה ללמוד מהרב טאו . בושה!
מה יש ללמוד ממנו בדיוק
מיואש | 05-03-2024 15:18
הוא אפילו לא מנסה להביא טיעון רציונלי רלבנטי. הוא שופט אנשים לפי סטריאוטיפים מטופשים. זה כל כך ילדותי שזה מדהים.
4
3 מתלוננות בפנים...
מנחם | 05-03-2024 16:15
3 מתלוננות בפנים גלויות, עוד כ40 נפגעים שאינם מעוניינים להתלונן. נחקר במשטרה באזהרה וסירב להתייחס לטענת אחת המתלוננות. שוחרר בערבות ומחכים להחלטת הפרקליטות על הגשת כתב אישום בקרוב
5
טוב לדעת שמנדל דוחה נאשמים באונס
ויוי | 06-03-2024 21:35
יופי של מקום מנדל, אם כך. ה' ישלח ברכה לכל תלמידי מנדל ויוציא את האמת לאור על האישומים באונס
6
"שְׁנֵי בְנֵי הַיִּצְהָר"
"המשגיח" | 07-03-2024 12:35
אינני מכיר את הרב נשיא ישיבת 'הר המור' ופעלו, ולא את המועמד לראשות העיר בית שמש ודתו, וגם לא שמעתי שימעה של תוכנית מנדל. אך אם תוכנית מנדל הינה תוכנית לבנין מגדל וראשו בשמים, על מנת לשום להם שם, על מנת שלא יפוצו על פני כל הארץ, הרי שזוהי חששה כבדה מצד מייסדי התוכנית, שכן אינם חשים שייכות למקום בארץ הקודש, והתנגדות 'הר המור' צודקת. אך אם תוכנית מנדל הינה תוכנית שניתן לומר עליה ש'יְדֵי זְרֻבָּבֶל יִסְּדוּ הַבַּיִת הַזֶּה', וכמי ש'וְיָדָיו תְּבַצַּעְנָה', הרי שאין כל מקום להתנגדות, וכל התנגדות שהיא כמוה ככפירה ברעיון לקירוב ישועת השם ולהתכנסות לאוטופיה האלהית הנכספת.
7
לקרוא לו רב הוא ביזוי רבנים
אברך | 07-03-2024 16:24
אחרים שנאשמים באונס ככה - לא קוראים להם הרב בכדי שלא לבזות את הרבנים הטובים שהם רוב מוחלט. לאדם כזה אין לקרוא רב, אולי ראביי
8
"וְעַל כָּל פְּשָׁעִים תְּכַסֶּה אַהֲבָה"
ה"משגיח מן החלונות" | 08-03-2024 12:10
לאברך הינוקא: [סנהדרין מד/ב] משנה: היה הנאשם רחוק מבית הסקילה כעשר אמות, אומרים לו: התודה על פשעך, שכן דרך כל המומתין שהם מתודין, שכל המתודה ומתחרט יש לו חלק לעולם הבא. שכן מצינו בעכן שאמר לו יהושע (יהושע ז' יט): 'בְּנִי שִׂים נָא כָבוֹד לַיְיָ אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל וְתֶן לוֹ תוֹדָה', כלומר, התוודה לפניו. ואכן מיד לאחר מכן נאמר (יהושע ז' כ'): 'וַיַּעַן עָכָן אֶת יְהוֹשֻׁעַ וַיֹּאמַר אָמְנָה אָנֹכִי חָטָאתִי לַיְיָ אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל וְכָזֹאת וְכָזֹאת עָשִׂיתִי'. ומנין שכיפר לו וידויו לעכן? – שנאמר (יהושע ז' כה): 'וַיֹּאמֶר יְהוֹשֻׁעַ מֶה עֲכַרְתָּנוּ יַעְכָּרְךָ יְיָ בַּיּוֹם הַזֶּה', ויש לדייק משם: 'בַּיּוֹם הַזֶּה' שדנים אותך אתה עכור, ואי (אין) אתה עכור לעולם הבא.