אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ההתנפלות על סרבני 8200: צביעות ורשעות

הרב אליהו זייני מכנה את מכתב סרבני 8200 "עמדה פסולה מקוממת ומרושעת" אך טוען כי שרשיה נעוצים בראשי המדינה שמעדיפה "חפים מפשע" על פני חיילינו

ההתנפלות על סרבני 8200: צביעות ורשעות
  האיוולת מתחילה מלמעלה. (אסף מילר)

ההתנפלות על סרבני 8200: צביעות ורשעות

כאזרח מצוי במדינתנו, אינני מכיר כמובן את אנשי המילואים של יחידת 8200 ואינני יודע דבר עליהם, פרט לאותו מכתב אומלל שהפיצו בצבור.

מבלי לדעת במה הם עוסקים ביחידתם הרגישה, מיותר להדגיש שאין לי כל כוונה להגן על עמדתם הפסולה המקוממת והמרושעת. אין לי גם ספק שאם הם הגיעו לאותה יחידה מפוארת, הם ניחנים בכשרונות מיוחדים, ולכן אין להתפלא אם כישורים אלו הצליחו לעורר אצלם שחצנות מגועלה, שלדאבוננו מצויה יותר מדיי אצל אנשים מוכשרים כדוגמתם, הבטוחים שכישורים טכנולוגיים או מדעיים הופכים אותם ל'גאוני עולם' שבסמכותם לשפוט את העולם כולו.

ובכל זאת, ברצוני לא רק ללמד זכות עליהם, אלא עוד להראות כמה צבועים ומרושעים רוב אלה שהתנפלו עליהם. ובכן, מה רוצים מצעירים שזה למעלה מעשרים שנה, או אפילו מאז 'ששת הימים', שטפו את מוחם בדעות רקובות, לפיהן אנו עשקנו את הערבים, גירשנו אותם מאדמותיהם, הפכנו אותם לפליטים, התעוללנו בהם, וכהנה האשמות רבות מרושעות ובלתי נסבלות. כמעט כולן מבית מדרשו של האחראי הכמעט בלעדי על כל האסונות של הדור האחרון, שמעון פרס, האיש הראשון להפוך בעולם התרבותי את הטרוריסטים של אש"ף לבעלי זכויות לאומיות, ועוד יותר מזה, לבעלי זכויות על ארץ מולדתנו, על ארץ אבותינו הקדושה, בקיצור על שטחי מדינת העם היהודי לדורותיו?!

הארס שאיש זה הפיץ בעם, חלחל בכל חלקי העם, והצליח להרעיל לפחות שני דורות. אבל יעשה לו עוול אם נאמר שהוא היחיד הנושא באחריות על הפשע הערכי והחינוכי הזה שחלחל בכל הצבור, ומשם בכל מערכת החינוך, בכל הצבא, וכמובן הכל בסיוע ובתמיכה האקטיבית ביותר של העיתונות הישראלית.

שהרי, לא פוליטיקאים כמותו בלבד שטפו את מוחם של צעירים אלה וטימאו אותו. אלא מערכת המשפט תחת ניצוחו של אהרן ברק בכל פסיקותיו בתחומים אלה, החל מעיסקת ג'יבריל עובר דרך ההתנתקות ועד האיומים על פעילות הצבא, כעדותם והצהרתם של קצינים בצה"ל ביום רביעי שעבר: 'קצינים בכירים בצה"ל טענו אתמול (רביעי) כי אחת הסיבות לכך שהצבא נמנע מהפצצת יעדים שמהם נורו רקטות ופצמ"רים לעבר ישראל במהלך "צוק איתן", היא הפעלת טרור משפטי מצדה של הפרקליטות הצבאית. הקצינים אמרו כי מדובר היה בלחץ נגד דרגי הפיקוד השונים להימנע מתגובה בשל חשש מפגיעה בפלסטינים בלתי-מעורבים'.

ועתה בחוצפה עד להקיא הפרקליטות הצבאית פותחת בחקירה נגד חיילי ישראל שהקריבו חייהם כדי להגן על עמנו. שומו שמיים על זאת! והיש להזכיר גם החלקים השלמים שבאקדמיה המזדהים זה עשרות בשנים עם 'סבל' המחבלים ומשפחותיהם, וחלקם קראו גם לחרם על האקדמיה שלנו, וחלקם אף לא היססו להזהות עם החמס עצמו במהלך 'צוק איתן'!

שטיפת המוח מתחילה מלמעלה

ומי לא מעורה בשטיפת המוח הזו נגד פגיעה ב'חפים מפשע' אם לא ראשי הממשלות, שרי בטחון, רמטכ"לים ועוד. הצבא כולו רקוב מרעיון עוועים זה, ודואג לשטוף מוחם של כל מתחייל. ולא זו בלבד שבמשך עשרות בשנים הוא הקריב טובים שבחייליו על מזבח ההגנה על 'חפים מפשע', בדורשו מהם לסכן את חייהם ממש כדי לא לפגוע בבני משפחות הרוצחים השפלים, אלא שאף במהלך המלחמה עצמה 'צוק איתן' חזרו ודברו ראשיו כל הזמן על הזהירות הדרושה שבה נוקט צה"ל כדי לא לפגוע באותם 'חפים מפשע'.

במהלך המלחמה עצמה עבר הרמטכ"ל בין הכוחות הלוחמים ולא היסס להדגיש (כפי מה שנמסר לי) שאמנם אנו מפגיזים, אך יחד עם זאת אנו נשקם את ההריסות, בשם איזה מין עיוות מנטלי ומוסרי שרק השטן יכול להמציא כדוגמתו! ומי נכון לשקם, רוצחים או חפים מפשע?! ורמטכ"ל ושר הבטחון לשעבר, ח"כ מופז באמצע המלחמה הציע, על מנת להגיע להסכם הפסקת אש להקצות 50 מיליארד $ לתושבי עזה תמורה הסרת האיום! גמילות חסד כלפי חיות רוצחות, בני משפחותיהם ותומכיהם, שהועלו כולם למדרגת 'צדיקים מעזה'! וכל זה מבלי לדבר על הנבזות שבהצעת פיצוי כספי על הסרת איום קיומי, כאילו בטחון מדינת ישראל עומד למכירה! הזמן יכלה והדוגמאות לא תכלנה.

במהלך המלחמה בשעה שעשרות חיילים ואזרחים היו נהרגים או נפצעים כמעט יום יום, מדינת ישראל סירבה בכל תוקף לחדול מהעברת אוכל וציוד לרצועה, תוך ניתוח כירורגי מלאכותי בין האחים הסיאמים, אנשי חמס ותושבי הרצועה, שבחרו בהם כהנהגה. א"כ, הממשלה עצמה קבעה שמדובר בחפים מפשע, אז מה רוצים מצעירים מורעלים, ששכלם עוקם עד לזוועה על ידי כל מנגנוני חברה הסובלת מהלקאה עצמית מאז ששת הימים וגם נטמאה בטומאת אוסלו. הם קרבנות של הרעל בו הרעלו צעירי ישראל!

==

הרב ד"ר אליהו זייני הוא ראש ישיבת ההסדר אור וישועה בחיפה.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
ישר כוחך!!!!
למך | 14-09-2014 13:02
2
זה רב ואדם שאמת בפיו
זהר | 14-09-2014 17:27
לא מפחד לומר את האמת גם אם היא לא פוליטיקלי קורקט. יישר כח!
3
מחילונית: תודה לרב על הדברים הברורים והנכונים.
ריקי | 14-09-2014 20:24
ישר כח! חזק ואמץ!
4
הרב זיני - אישיות לא רגילה אבל אמיתית!!
שטרן | 14-09-2014 22:05
יישר כוח על השמעת הדעה פורצת הדרך שאף בעולם התורה חוששים מלאומרה..!
5
נהנים מאוד מדברי הרב זיני
| 23-09-2014 23:54
פעם אחר פעם,דברי האמת בלא התייפייפות ובלא צביעות.אמת לאמיתה. יישר כח ותודה רבה!