אלונה קמחי מסיתה לרצח טוביה טננבאום

אלונה קמחי חברת מרצ שכתבה את השיר "עניין של הרגל" שנפסל לשידור בגלי צה"ל, כתבה בפייסבוק כי את טוביה טננבאום יש להעלות על המוקד, "יש לי כמה ידידים בלוד שישמחו לעשות את העבודה השחורה"

אלונה קמחי מסיתה לרצח טוביה טננבאום
  הזמנה לרצח? קמחי (פלאש90)

הסתה לרצח נגד אנשי הימין זה כנראה עניין של הרגל.

השחקנית והפזמונאית אלונה קמחי, מי שחברה את השיר 'ענין של הרגל' על האכזריות של חיילי צה"ל מעבר לקו הירוק, פרסמה תגובה בפייסבוק בהקשר של טוביה טננבאום.

טננבאום שחיבר את הספר "תפוס ת'יהודי", בעל אזרחות גרמנית והתחזה לפעיל שלום אירופי. בשיחות עם אנשי שמאל קיצוני ואנשי שלום פלסטינים הוא הצליח להוציא מהם תגובות אנטי ישראליות עד גבול האנטישמיות. בין הגורמים איתם שוחח והעלה בספר נמצאים ג'בריל רג'וב, רבאיי אריק אשרמן מארגון "רבנים לזכויות אדם" ועוד.

בדיון בפייסבוק התייחסה קמחי לטננבאום וכתבה: "את הטננבאום הזה הגיע הזמן להעלות על מוקד. יש לי כמה ידידים בלוד שישמחו לעשות את העבודה השחורה וסאלאמאת בחולון של ראשון".

IMG-20140904-WA0004

יש לציין כי קמחי היא חברת מפלגת מרצ והוצבה במקום ה-89 הייצוגי לקראת הבחירות לכנסת האחרונה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
מתברר שאפשר להעביר טיפול בה לפוטין
ויטלי | 04-09-2014 11:01
תהיתי מי זאת והתברר שנולדה בלבוב שזאת עיר ידועה בכמות אוקראינים שידועים בשינאת יהודים פטולוגית המשולבת בשינאת רוסים. הייתי מציע להסגירה לפוטין שכרגע עסוק בהשמדת "פשיסטים" באוקראינה (לפי טרמינולוגיה רוסית מודרנית). במקרה שלה אין ספק שהיא אנטישמית ופשיסטית וללא מרכאות. פוטין אמור להתלהב מהעניין לטפל בה.
2
ועוד לא הוקיעו אותה והשמיצו כמו שעשו ל'צל' בפריים טיים?
הצל אמר דברים הרבה פחות גרועים | 04-09-2014 20:27
3
על רגל סמול
אלון דהן | 05-09-2014 0:01
כשאיש סמול, קורה לרצוח, זה 'ביטוי אומנותי', זה 'חירות יצירתית', זה 'חופש הביטוי', זה 'אתגר לקיבעון המחשבתי', זה 'שיחרור מסטגנציה', זה 'פריצת גבולות התודעה', זה 'נועז', זה 'אומץ לומר אמירות לא פופולריות', זה 'מהות הדמוקרטיה', זה 'נשמת אפה של החירות', זה 'מאתגר', זה פשוט נפלא.... כל זה ועוד. אבל כשאיש ימין אפילו 'מתקרב' לאמירה מעין זו, זו 'הסתה', זה 'ביטוי לבערות', זה 'ביטוי לאלימות הטיפוסית של הימין', זה 'פאשיזם', 'נאציזם' ואולי עוד איזה 'איזם', זה 'סכנה לדמוקרטיה', זה 'כבר ראינו להיכן ביטויים כאלו יכולים להוביל', זה 'כאילו שלא נרצח פה ראש ממשלה', זה 'הימין' (במבטא מאיים), זה לפתוח את הבוקר עם רזי ברקאי ויעל דן ועוד כמה מתחסדים ב'שלום ל... מה אתה אומר על אמירות מסוג זה???', או 'לאן לדעתך זה עוד יכול להוביל???', זה 'כרסום הדמוקרטיה הישראלית' זה.... מאוד לא מה שזה כשזה הסמול.... זה כל ההבדל, על רגל סמול...
4
אפשר עכשיו לכתוב את אותו הדבר עליה
| 05-09-2014 13:21
ולהראות את צביעות התקשורת (אם היא תיפול בפח ותרעיש על זה עולמות)
5
למה לא כולאים אנשים שמתבטאים ככה????
אני לא מבין! | 23-09-2014 17:31
למה כל מילה של ימיני זו הסתה ושמאלני שממש דוחף לרצח חס ושלום זה עובר חלק????? האשה הזו צריכה ללכת למעצר! היא מעודדת רצח!!!! בושה וחרפה! משטרת ישראל שימרו עלינו!