המלחמה שמחכה לנו אחרי המלחמה - סרוגים

המלחמה שמחכה לנו אחרי המלחמה

אנו זקוקים למנהיגים ומובילים אחרים בכל התחומים הנ"ל. אנשי אמונה, אנשים חזקים, אנשים מציאותיים, אנשים החיים לאור תורת ישראל ופועלים להגשמת חזון הנביאים

המלחמה שמחכה לנו אחרי המלחמה
  חיילי צה"ל בעזה

בחיל ורעדה אני יושב וכותב שורות אלה. הלם הזוועות שאירעו בשמחת תורה, המלחמה המתנהלת בעוז, גורל החטופים ומעל הכל הדאגה שאינה נפסקת ולו לרגע לחיילינו הגיבורים – כל אלה גורמים לחרדת הקודש האוחזת כל יהודי הדואג לגורל עמו בארצו.

הימים אינם פשוטים והידיעות היומיות על אודות חללים ופצועים מקרב בנינו מכות בכל לב. עם זאת אל לנו לשכוח ולו לרגע שבמלחמת קיום עסקינן ויש לצפות לכך שהשמדת האויב, כפי שמתבצעת, היא שלב בלתו אין בקידום הגאולה השלימה.

ארצה ברשותכם להתעכב על הצפוי לאחר מיגור שלטון החמאס בעזה. הרעה מצפון שרירה וקיימת ולא ניתן להשלים עם מצב דברים זה. בנוסף, מי שעיניו בראשו יודע אל נכון שהערבים ביהודה ושומרון, כמו גם רבים מהערבים בתוך תחומי הקו הירוק, מזדהים הזדהות מוחלטת עם הנאצים החדשים, אלה גם אלה שמחים על הזוועות שבצעו אחיהם המפלצות הנאציות ביהודים ולו ניתנה להם חלילה הזדמנות היו חוזרים על אותם מעשים ממש.

יוצא מן האמור שגם לאחר הסרת האיום מצפון, הכרעת החמס בעזה והשתלטות על הרצועה, ניוותר עם חמס גלוי וסמוי ברחבי ארצנו כולה. למודי ניסיון כואב מאין כמותו עלינו להתעקש בפני ההנהגה, כל הנהגה שתהיה כאן, על שינוי מהותי וקיצוני בהתנהלות הביטחונית והמדינית אליה ניסו להרגיל אותנו  ההנהגה הביטחונית והאזרחית כאחת.

כאשר אני רואה בעיניים כלות כיצד מתקיימת בג'נין תהלוכה של רוצחים נאציים מזויינים מכף רגל ועד ראש, עם פנים מוסתרות, סרטים ירוקים על מצחם ודגלי חמס, דעאש ואש"ף בידיהם – אינני מסוגל להבין הכיצד הדבר מתאפשר. נוכח הלקח המר אותו למדנו זה מקרוב הייתי מצפה שמסוק קרב יוזנק על מנת לחסל חיסול המוני את הרוצחים בכוח ומבצעי הזוועות של המחר.

רעיון העוועים (בו תומכים גם חלק מחברי קואליציית "הימין מלא מלא") לאפשר לפועלים ערבים לעבוד בהמוניהם בתוככי ישובים יהודים מלמד גם הוא על עיוורון ועל קונספציה שעדיין לא השתנתה.

הרדיפה אחר מתיישבים יהודים נמשכת, כוחות צה"ל נשלחים לאבטח "מוסקים ערבים תמימים" גם על גדרות היישובים, צווים מנהליים ממשיכים להרחיק יהודים צדיקים מנחלתם ואלוף פיקוד דרום מורה למחוק כתובות גרפיטי אותן הותירו לוחמינו בדרכם לניצחון על מנת להעלות המורל. הנימוק שלו – "זה אינו תואם את רוח צה"ל".

בחסות ליברליזם, חופש ביטוי ו"ערכים דמוקרטיים" ממשיך להתקיים תיאטרון אבסורד שהדעת אינה סובלתו. בכנסת חברים ערבים לאומניים תומכי טרור, בתקשורת מועסקים ערבים המזדהים הזדהות מוחלטת עם "עמם" ה"פלסטיני", בפיקוד הצבאי הבכיר, במערכת המשפט ובאקדמיה טרם נפל האסימון….

על כל זה להשתנות וכאשר אני מתבונן באנשים הפוליטיים דהיום, אלה הנסקרים חדשות לבקרים במטרה לייצר הנהגה חלופית בעתיד הלא רחוק, אני מבין שרובם ככולם צריכים לעבור מן העולם ולהיעלם מהחיים הפוליטיים/תקשורתיים/משפטיים/ביטחוניים.

אנו זקוקים למנהיגים ומובילים אחרים בכל התחומים הנ"ל. אנשי אמונה, אנשים חזקים, אנשים מציאותיים, אנשים החיים לאור תורת ישראל ופועלים להגשמת חזון הנביאים. רק הנהגה כזו תבטיח את המשך צמיחת גאולתנו בארצנו תוך קוממיות, ריבונות, שגשוג, התיישבות וגאווה לאומית.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
11 תגובות - 9 דיונים מיין לפי
1
הדבר היחיד, אשר...
זברה | 10-12-2023 16:53
הדבר היחיד, אשר אנו באמת ובמוכח זקוקים לו, הוא להפסיק את הקישקושים, של עתונאים, פוליטיקאים ורבנים (רובם משיחיים הזויים), שיודעים ( לדעתם...) הכל, והאמת ( הבלעדית) אצלם (בלבד), ולנהוג בריאלייה מושכלת : לא לפלג , דוב, את העם, לפעול ביד-חזקה נגד האויבים , ובמחשבה, כי בעצם כולם, כולל כולם (חוץ מהקבורים בקבר כמוק), אינם אמינים ובוגדניים. להיפרד מהם לגמרי, חהפסיק לבנות בתוכם, אך לשלוט עליהם, מוחלטת, צבאית.
2
יש לי שתי...
סתם שאלה ... | 10-12-2023 16:55
יש לי שתי שאלות : 1) הוא נורמלי ? 2) הילדים שלו עושים צבא ואם כן איפה ? כי ההרגשה היא שראשי הציונות הדתית דוגמת סמוטריץ ושות' , טובה מאד בלשלוח את הילדים של השמאל הבוגדני להילחם בעזה , כשהילדים שלהם מתים באוהלה של תורה...
שמאלן שרוצה להקים...
שקט נלחמים | 10-12-2023 19:35
שמאלן שרוצה להקים כאן מדינה פלסטינית הוא בוגדן. ואל תנסו לשכנע אותנו אחרת. אנחנו נילחם למען עמישראל לא למען הפלסטינים
3
חובשי כיפות וחרדים הם המיעוט למה ללכת בדרכם?
דוד ב | 10-12-2023 21:53
אולי הגיע הזמן לחזור לדרך החילונית שהקימה את המדינה??
4
כל מילה בסלע...
א.א | 11-12-2023 5:07
כל מילה בסלע אמת צורבת בבשר החי
5
כבודו מתכוון למדינה...
סממאלני בוגד | 11-12-2023 6:30
כבודו מתכוון למדינה יודונאצית על מלא?
6
7 נקודות ליום שאחרי
פיל | 11-12-2023 9:43
החל מן היום שאחרי תום כל הקרבות ברצועת עזה: 1) ממשל צבאי ישראלי זמני לצורך דה-נאציפיקציה של עזה. טיפול שורש עמוק ויסודי לטיהור הרצועה מכל היסודות המחבלים ותשתיותיהם. 2) מאמץ מדיני עקשני, מתמיד ובלתי מתפשר על עידוד הגירה מרצון לצמיתות של תושבי עזה למדינות קולטות, כנגד סיוע כלכלי נדיב. מניעה מוחלטת של כניסת ערבים כלשהם לרצועת עזה. איסור מוחלט על העסקת פועלים ערבים מעזה בישראל. 3) הימנעות משיקום חלק כלשהו ברצועת עזה שיכולה להיות לו משמעות צבאית נגד ישראל. הטלת איסור מוחלט על פיתוח מקומות כאלה. 4) לאחר השלמה מלאה של הדה-נאציפיקציה של עזה - עריכת בחירות חופשיות בפיקוח ישראלי (ואולי גורמים בינלאומיים אחרים שישראל תאשר) בהן ישתתפו אך ורק גורמים חסרי קשר כלשהו לטרור ולמשטרים עויינים. 5) תחילת תהליך העברה של סמכויות אזרחיות בלבד לידי הנציגות הנבחרת של התושבים. 6) האחזות קבע ישראלית סמי צבאית בחלקים של הרצועה שיוגדרו כהכרחיים לישראל מבחינה בטחונית. על הישראלים בהאחזות זו יחול הדין הישראלי. 7) אחר כך - כבר נראה מה הלאה. זה יהיה תלוי, בין היתר, בשאלה כמה ערבים ייבחרו להישאר בעזה ואיך הם יתנהגו.
7
אהממממ... קצת מיצינו...
א.א.א. אאול | 11-12-2023 13:50
אהממממ... קצת מיצינו את הרעיון הזה של מנהיגים לפי תורת ישראל. סמוטריץ' רפה-השכל שלכם, ביחד עם חבריו מופרעי הג'יהאד היהודי, חתכו את השווי של מדינת ישראל בעשרות אחוזים. בעולם כבר התייחסו אליכם, הדתיים, כמו אל דאעש; לא הסכימו להצטלם עם החכים שלכם באותו חדר (זה היה ל-פ-נ-י המלחמה בעזה, כן?). אולי גם זה הזמן להזכיר שחיזוק החמאס היה דרישה שלכם. מנהיגי המתנחלים דרשו את זה בצורה מפורשת מביבי, כי זה מנע אפשרות של הסדר מדיני מול הפלסטינים ביוש. ככה נראית הנהגה עם אמונה ולפי תורת ישראל. ברברים מטומטמים שמדרדרים מדינה שהייתה יכולה להיות דמוקרטיה-מערבית למשהו דמוי אפגניסטן.
8
תראו מה השגתם,...
חזיר פשיסט סרוג? | 11-12-2023 20:48
תראו מה השגתם, כמעט הצלחתם להחריב את המדינה בשנה אחת. אחרי המלחמה נבוא אתכם חשבון.
9
אנשי אמונה לא...
צריך לפעול מהראש ולא מנבואה אלוהית | 11-12-2023 21:52
אנשי אמונה לא מסתדר עם אנשים מציאותיים. זה שני דברים מנוגדים. מה שכן צריך אנשים מציאותיים, אמיצים, שיודעים לקחת החלטות שטובות עבורנו ולא מנקמה. סרוגים תקראו קצת היסטוריה- פתרון צבאי לעולם לא עזר והביא לשקט כשלא היה אחריו פתרון מדיני. ואם אתם חושבים ששליטה צבאית שלנו על עוד 2 מיליון פלשתינאים ללא זכויות אזרח, תתרום לנו איכשהו, אז אתם דנים אותנו למוות וסבל, לא רק אותם. ככל שנשלוט על יותר שטחים כשיש שם עם ללא זכויות ככה נאבד יותר את המוסר שלנו ואת החיים שלנו