אשת הלוחם: "נער הגבעות היה הראשון להסתער" - סרוגים

אשת הלוחם: "נער הגבעות היה הראשון להסתער"

אביעד פריג'ה ירה את כל המחסניות שלו עד שחיסל את המחבלים יחד עם לוחם נוסף בפיגוע הבוקר בירושלים, אשתו מרים מתארת לסרוגים את הפיגוע, את מסירות הנפש של אביעד, ואת הקריאה שלה לצבא להכיר יותר ביחידה שלו

אשת הלוחם: "נער הגבעות היה הראשון להסתער"
  באדיבות המשפחה

אביעד פריג'ה, בן 25, תושב הישוב אחיה, חיסל את המחבלים בפיגוע הרצחני הבוקר בכניסה לירושלים. אביעד חזר אחרי החיסול, ישירות ליחידה שלו בעזה וכבר אי אפשר היה לשוחח איתו. אשתו, מרים נביאה, מספרת לסרוגים על אביעד, על הפיגוע ועל היחידה המיוחדת שבה שירת בסדיר.

"מכירים את השטח, דוברי ערבית מעולה, תופסים הברחות נשק"

וכך היא פותחת "אביעד שירת בסדיר ביחידה של "ספר המדבר", אלו גששים שמכירים את השטח ועוסקים בעיקר בתפיסת הברחות נשק מירדן לישראל, בגלל שהיחידה חדשה יחסית אביעד קיבל תפקיד פיקודי גם בלי לעבור קורס קצינים והשקיע את כולו ביחידה"

(אביעד בעזה, צילום: באדיבות המשפחה)

כשפרצה המלחמה, יחידת "ספר במדבר" לא גוייסה. מרים מתארת כי אביעד הפך עולמות כדי להתגייס, לבסוף הוא קיבל תפקיד של נהג מבצעי עם הכשרה לנהיגה חשוכה, הוא נכנס לעזה בלילה להביא אספקה ולחלץ פצועים מהשטח. "אתמול", מספרת מרים, "הוא הגיע לאפטר קצר וכבר חזר הבוקר בטרמפים לכיוון הדרום, הוא עמד בתחנה כשהמחבלים יצאו מתוך הרכב, איך שהוא ראה את האירוע הוא היה חד ומיד נתן מענה, הוא הוציא את הנשק הארוך שלו והוריד יחד עם החייל הנוסף שיצא מהרכב הכתום את המחבלים"

הלוחם מעפרה שלחם עם אביעד נפצע ביד ופונה לבית החולים, מרים אומרת שאביעד סיפר כי הוא היה "אדם מלא כוחות, לוחם מדהים".

עוד באותו נושא

תושב עפרה שיצא לחופשה מעזה חיסל את המחבלים


23

"היה לי פחד שהוא ימות"

אביעד נשאר אחרי החיסול בזירה לפנות פצועים ולעזור במה שצריך, וכשהאירוע הסתיים הוא לא חזר הביתה אלא נסע מיד לדרום בחזרה לתפקיד "זה מתאים לאביעד, הוא לא אדם שחושב על עצמו, הוא מאד אידיאליסט, יוזם, פעלתן, תמיד חושב איך אפשר לעזור, איפה לתת יד". מרים מתארת את הפחד שהוא ימות במלחמה "היה לי פחד שהוא ימות, כי אם היו שואלים מי מתנדב למות? אביעד היה מתנדב. כשאני אומרת לו: תשמור על עצמך, אני יודעת שהוא לא ישמור על עצמו, הוא הראשון שיקפוץ אם יצטרכו אותו".

"רואים בהם נוער הגבעות במקום להבין שיש להם יכולות של סיירת מטכ"ל"

מרים מספרת בכאב איך המדינה מתייחסת ליחידה בה אביעד שירת "זוהי יחידה מיוחדת של גששים, אנשי שטח מעולים דוברי ערבית, לא סומכים עליהם כי הם מהחוות, לא נותנים להם הרבה משימות. אביעד עשה הכל לפתח את היחידה כגוף שנותן למדינה להראות לצבא שיוצאים משם חיילים מדהימים שמוכנים למות למען המדינה"

היא קוראת לתת ליחידה משימות רבות יותר וגדולות יותר "הצבא רואה אותם כאנשי הגבעות, אנשי החוות ,הם לא מבינים שיש להם יתרון של אנשי שטח. בדרך כלל בשבוע שטח כל החיילים מתלוננים, ואילו הם חיים את השטח כל השנה. לא נותנים להם מספיק משימות, רואים בהם נערי גבעות ולא לוחמים עם כוחות, יש להם כשרונות של סיירת מטכ"ל ומעלה. ויש להם נשמה של מסירות נפש למען עם ישראל".

(באידבות המשפחה)

מרים מסכמת שזה מה שהוביל את אביעד הבוקר להסתער "זוהי האידיאולוגיה של אביעד שהובילה אותו גם הבוקר הוא היה בסיטואציה מאד מסוכנת, הוא יכל למות, והסכים להקריב את עצמו למען העם, למען הארץ, הוא תמיד מרגיש שהוא פה למען משהו שגדול יותר ממנו, הוא לא הולך איפה שקל ונח אלא איפה שצריך אותו".

הבהרה לכתבה:

הכתבה נכתבה לפני שנודע על נפילתו של יובל דורון קסטלמן. היה ברור לחיילים, למרבה הצער והטרגדיה, שמדובר 100% במחבל שיצא מהאוטו אשר ביצע ירי וניסה להימלט מחיסול. בלהט הקרב, הרעש והכאוס שהיו במקום החיילים שירו טעו בזיהוי. צה"ל החליט לחקור את האירוע.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
285 תגובות - 211 דיונים מיין לפי
1
היא צודקת ....
א.ב. | 30-11-2023 15:27
היא צודקת . וואו. מה שהיא אומרת פשוט מקומם ומטריד- אותה המדינה , שהם מקריבים את חייהם למענה ולמען אזרחיה בלי למצמץ ,מתייחסת אליהם ולכל שכמותם בחשדנות , בעיקר לנוער החוות , ממש כמו לאויבים .. מביש! שלאחים שלנו מתייחסים כך. צריך להיפך- לתת לכאלה כמה שיותר משימות וקידום והכרה!! - כי הם לוחמים נועזים ומצויינים עם ערכים שראויים להערכה ולא ליחס חשדני ומפלה . זה פשוט מטריד ומביש שככה המדינה והצבא נוהגים באביעד ובשאר חבריו הלוחמים האמיצים והערכיים במקום לצ'פר אותם ולראות בהם נכס אסטרגי .
בתור ערבי ישראלי, אני נגעל ממכם, שכנים שלי.
פאיד | 04-12-2023 23:31
מעולם לא הייתה לי כוונה לרצוח איש. גם לא כשחושדים בי רק בגלל המבטא. אני מעדיף לחיות במדינה יהודית דמוקרטית מאשר בכל מקום אחר. אני מבין היטב את ההבדל בין רצח כל יהודי באשר הוא יהודי, לבין הברדק והאלימות של המתנחלים בגדה (או יהודה ושומרון בשפה שלכם) נגד אנשים כמוני שאין להם זכות לחיות איתכם כמוני. ההבדל הזה בכלל לא לזכות הערבים. כשהפוליטיקאים שלנו (שאני שונא) אומרים לכם שהכיבוש שלכם משחית אותנו- אתם מתעלמים. אולי עדיף לכם שתפנימו ולא תשפטו אותם מראש רק כי שכנים אחרים שלי הצביעו להם? אז כאן זו הדוגמה הכי בולטת למה אותנו זה לא משחית, אלא אותכם. אישית אני מעדיף להגיד בקול גם אצלנו שצהל זה הצבא שמגן עלי. אבל הצבא שלי לא רוצח רוצחים אחרים- הוא עוצר אותם. אתם מבינים שיש כאן רוצח בכוונה, ועוד 2 רוצחים אקראיים שבמקרה היו בסביבה של כולנו, נכון? תסתכלו בתגובות של עצמכם- האחד נגד השני, ותבינו שלטובתכם ולטובתנו, שתמצאו את הדרך הנכונה מבחינתכם ובדרככם היהודית להפסיק את הכיבוש. לא הייתי רוצה שבסביבה שלי, יהיו 2 רוצחים יהודים שעשו את זה מבלי לתכנן זאת מראש. אני מכיר אתכם, גם אתם לא, ולא הייתם ככה. הכיבוש שלכם, משחית אתכם. אני יודע שאני גיבור מקלדת ועדיף לי במציאות לשתוק. אבל אתם יודעים, שאני צודק.
א.ב. אפילו אלג'זירה יותר אמין מהתגובה שלך
לוטם | 04-12-2023 0:11
וזו הייתה מחמאה נחמדה, אחרי הילולת ההצדקה לרוצח
רוצח עלוב
מויש | 03-12-2023 18:16
מי שזיהה ראשון את האירוע וחתר למגע הוא יובל דורון קסטלמן. החיילים ברכב האדום הגיבו מאוחר יותר.
נער גבעות שהרג כנגד הנהלים את הגיבור האמיתי
חרד | 03-12-2023 17:47
בצדק אסור שנערי גבעות יהיו בצבא. היתה כאן הוצאה להורג של הגיבור האמיתי, והם הפחדנים נערי הגבעות ירו בו כאשר הוא היה על בירכיו והרים ידיו. הם לא נשמעים לנהלים ואין להם אלוהים.
צודקים שחשדנים כלפיהם,...
גמל | 03-12-2023 11:38
צודקים שחשדנים כלפיהם, חסרי אחריות שרצחו יהודים וירצחו עוד יהודים רבים לצערנו.
״ניסה להמלט מחיסול?״
?? | 03-12-2023 10:49
מה זה בדיוק? ואחרי שהבנתם שנפלה תקלה, איך אתם יודעים שהיה ברור 100% שמדובר במחבל... אולי סתם מדובר בחבר׳ה בעייתיים, שאסור היה לתת להם נשק, ודאי לא להתקרב לזירת טרור, שיש בה אזרחים
מזעזע שיש לי שמן של משק אחיה
ציוני אמיתי | 03-12-2023 10:19
שמן מעורב בדם!!!!!!!!!!!! אזרוק. לא אוכל להכין איתו כלום. טעם של רצח!!!!!!!!!!!!
נוער גבעות מטורלל
מיואש | 01-12-2023 16:07
כמה טרלול - גיבור??? לוחם טוב לא אמור לפרק מחסנית כדי לפגוע. אולי אם לא היה כל כך מנסה להוכיח את עצמו לא היה רוצח גיבור ישראלי שהציל גם אותו. אתם רק מהווים לנו האזרחים נזקים חמורים ובלתי הפיכים! תעלמו לנו כבר מהחיים פסיכים!
תתעדכני בפרטי המקרה...
מילטון | 01-12-2023 10:13
תתעדכני בפרטי המקרה ותבדקי שוב אם הוא גיבור מהולל או רוצח פזיז וחסר אחריות
2
ישר כח גדול....
יהודיה | 30-11-2023 15:30
ישר כח גדול. מי שענה לאברהם אבינו הוא יענה אתכם וישמור ויציל ויושיע אתכם מכל אויבכם. וילחם לכם את מלחמכם.
הרג את הגיבור ולקח את התהילה
צבי | 03-12-2023 22:36
חבורה של כלומניקים שברחו מהבית מעשנים סמים ופוגעים בעם
תתבייש - הוא רצח אדם עם ידיים מורמות
נחמה | 03-12-2023 17:50
איך אתם כותבים משהו חיובי על האדם הזה שהרג את הגיבור יובל. זה בדיוק החינוך של נוער הגבעות, חושבים שהם מעל החוק, והורגים ללא הבחנה. אסון לאומי.
איך תסתכלו בעיניים למשפחה של היהודי
יעל | 03-12-2023 10:09
שהוא רצח? בדם קר
3
כפרה על בעלך, תמסרי...
שירי מנתניה | 30-11-2023 15:35
כפרה על בעלך, תמסרי לו נשיקות מכל עם ישראל
הוא רוצח!!!
חנה | 04-12-2023 11:07
הדם של דרור קסטלמן על הידיים שלו ושל בן גביר וחבורת הזבל שיושבת שם בממשלה!
איזה כפרה ונשיקות - הוא הרג את הגיבור האמיתי
נחום | 03-12-2023 17:52
איך את יכולה לכתוב את זה. הוא לא נשמע להנחיות וווידא הריגה כאשר הגיבור האמיתי היה על ברכיו וידיו למעלה. זה בדיוק מדוע אסור שנוער גבעות יהיו בצבא. אין להם מוסר
ה"גיבור המהולל" הוציא להורג אזרח צדיק וקדוש
דוד | 02-12-2023 20:30
בקור רוח ובשיטיתיות . הסרטון לא משקר, וכל עם ישראל ראה אותו. עצוב ומזעזע עד עמקי הנפש
כולל מהמשפחה של...
מיקי | 01-12-2023 14:13
כולל מהמשפחה של הישראלי שהוא רצח? שהיה הגיבור האמיתי. מה שקרה מראה בדיוק למה הצבא צודק שלא סמך על היחידה של בעלה, וגם בזה שבכלל נתןלהם נשק סמך עליהם יותר מדי.
4
כל הכבוד ...
אתי לוי | 30-11-2023 15:39
כל הכבוד לחבר'ה האמיצים האלו,ממש גאווה לעם ישראל, רק חבל שחלק שמאל של העם, לא מעריך אותם ואף מתנשא...ולא שיש להם סיבה להתנהגות זאת.
אות קלון לחברה הישראלית
בושה וחרפה! | 03-12-2023 10:42
רוצח מחסל בדם קר מחבל שזרק את הנשק, הוריד חולצה והרים ידיים.
אם אחיך היה...
שמואל ב' | 03-12-2023 10:35
אם אחיך היה במקום יובל הגיבור זל מעניין מה היית אומרת..??? קוראת לרוצחים אמיצים ??? את שפויה ?? פגעו בביטחון ועשו נזק עצום שמסכל את כל הרעיון של חלוקת נשק לאזרחים שהעבריין לביטחון לאומי מנסה להנחיל . מלבד רצח של יובל קסטלמן, גיבור חף מפשע שכולנו מוקירים וכואבים, גרמו לכל אזרח בעל נשק לא להתערב אם הוא לא מאויים ישירות מהחשש שירצחו אותם בטעות . אם היה גינוי גורף למעשה אלאור עזריה אולי היו נחסכים חייו של יובל שהציל אנשים מרצח ונרצח בשנאה עיוורת..!!
גאווה גדולה לעם...
ממש כל הכבוד | 01-12-2023 13:06
גאווה גדולה לעם ישראל - אין מה לומר. רוקן מחסנית על זה שחיסל את המחבל וקורא לעצמו גיבור. זה הפרצוף שלכם
5
החברה האלה הם...
אלו | 30-11-2023 15:49
החברה האלה הם הבסט של החברה הציונית. גם בחוות הם סובלים מתנאי השטח הקשים ומפגיעות של ערבים. מקימים חוות מכלום, ומפתחים אותם. ועם הם היו בפיקוד, המלחמה הזו הייתה מעלה את קרן עם ישראל. כל הכבוד להם!
זו לא רק המתה, וזה בהמעטה
מר זימרני | 05-12-2023 13:43
אולי התכוות לכתוב: אם הם היו בפיקוד. ולא כפי שניכתב (כניראה בטעות): 'עם הם היו בפיקוד'. ועל כך (ולא משנה כמה טעויות כתיב נפלו בדבריך) נאמר: ישמרנו האל מגיבורי שווא שכאלה. דבריך הם תסמין של נגע 'תרבות קיצורי הדרך' שפשתה בעם. אם זה ראש ממשלה שבדברנותו מנסה לכסות על האמת, ובהבל פיו מכריז עלינו כטובים בעולם.... בכל דבר. אבל אחרי שדיבר עד לזרא, הולך לעשן סיגרים ןלשתות במקום לגבות את רברבנותו במעשים. ואם זה המילים כאן לעיל שממנות באחת לפיקוד בכיר אותו ושכמותו (בתיקווה שאין רבים כאלו, ישמרנו האל). או אם זו אשת היורה שבהבל פה הפכה אותו ל...יותר טוב מסיירת מטכל. נו באמת. בעלך ירה באיש שניטרל את המחבלים. כמה הזוי, לא מיומן, ולא קר רוח כבר אפשר להיות? אני מקווה שסיירת מטכל עדיין שומרת על רמה אחרת. למרות שעם בוגרים כמו נתניהו ודיכטר, כבר קשה לדעת.
זה הבסט שלכם? רוצח...
רונן | 01-12-2023 12:26
זה הבסט שלכם? רוצח שפל שירה בגיבור ישראל
6
אלה אנשים מלח...
ליד | 30-11-2023 15:50
אלה אנשים מלח הארץ שלצערנו בארץ ישראל הנאורה לא מכירים בו וחבל הגיע שמדינת ישראל תתעורר כי בלעדיהם היינו עוד יותר בבוץ הם נלחמים מהנשמה
הפקרות
גיל | 03-12-2023 12:10
נערי הגבעות התרגלו לחיות באזור דמדומים שהכל מותר והם מלח הארץ, כל מי שתומך ברוצח בושה לכם חבורת גנבים, בוזים ורוצחים.
ייתכן והוא ההרוג הראשון של מלחמת האחים.
ורתר | 03-12-2023 7:09
מקווה שעד יומך האחרון תאכל את עצמך למה הייתי כזה פזיז . למה רציתי עוד x על הקת
והנה האמת מתגלה...
ימין מלא מלא טרור | 02-12-2023 23:14
והנה האמת מתגלה ומסתבר שלא מלח הארץ ולא נעליים. סתם רוצחים
כרגע בגללם מת...
מיקי | 01-12-2023 14:16
כרגע בגללם מת הישראלי שבאמת הרג את המחבלים. בלעדיהם היא היה מי. דווקא בגלל שהם היו שם והתעלמו מהוראות צה״ל ופשוט הוציאו אותו להורג. ככה זה כשנלחמים מנשמה כזאת.
7
ירה את כל...
רונן | 30-11-2023 15:56
ירה את כל המחסניות שלו על 2 מחבלים? נשמע כמו נער גבעות היסטרי. מה היה עושה אם עוד מחבל היה מגיע פתאום? הוא מודע לכך שנתזים מסכנים חיים ?
תראו את המגיבה "שושנה" ותבינו כמה הימין חולה
שושנה מדגימה רשעות | 03-12-2023 16:15
שושונה מדגימה רשעות אופיינית לימין. כל כמה שנים רוצחים יהודים. שיכורי כח עם חבורת המתנחבלים שלא עשו צבא בשלטון. הזזתם אליכם גדודים רגע לפני הטבח. יש שמועות קשות מאד מה עשה הימין ולמה. במקומכם הייתי מתקפל ומתחנן למחילה מהעם שהרסתם.
מסתבר שהאינסטיקט שלי...
רונן | 01-12-2023 9:08
מסתבר שהאינסטיקט שלי היה נכון - לוחם לא מרוקן שתי מחסניות בין המוני אזרחים. מי שחיסל את המחבלים היה אזרח עובד מדינה ממבשרת ציון (מה שנקרא אנרכיסט). ואז הגיע נער הגבעות עם רצח בעיניים וירה בו. האזרח זרק את הנשק והרים ידיים, אבל נער הגבעות הרצחני המשיך לירות כאשר האזרח מתחנן על חייו לאסוף את כל הנשק מנערי הגבעות לפני שירצחו את כולנו
לפי הדיווחים העדכניים...
רונן | 30-11-2023 21:40
לפי הדיווחים העדכניים נער הגבעות פצע את האזרח שחיסל את המחבלים
תלך כפרה על...
שושנה | 30-11-2023 21:14
תלך כפרה על נערי הגבעות .מותרת על אלף שמאלים ולא על נער גבעות אחד .
אתה מטומטם יותר...
רואה חשבון | 30-11-2023 20:42
אתה מטומטם יותר ממה שאתה חושב אם אתה היית שם אתה בורח משם במהירות.
חכם גדול לתת עצות מהספה ...
נורמאלי | 30-11-2023 17:44
עוד לוחם מהולל
8
לצערי לא משנה...
רק 14 | 30-11-2023 16:33
לצערי לא משנה מה הכיפות הסרוגות יעשו השמאל והמדינה תחרבן עליהם
לוחמים מצויינים, מה???? אין לכם שום ציונות
היא נשואה לרוצח נתעב | 03-12-2023 10:21
שנואי העם, נערי הגבעות המטורפים, שהגדודים הוזזו באשמתם, מופרעים ושונאי ישראל, רצחו גיבור בדם קר.
לצערי יתכן ומדובר בהרוג הראשון של מלחמת האחים
ערוץ 1400 | 03-12-2023 7:11
!
יובל דורון קסטלמן - גיבור ישראל
Rvy cehy | 01-12-2023 22:17
חוסל באכזריות על ידי נער גבעות מופרע
מסכנים נערי הגבעות…ממש....
ליז | 01-12-2023 16:17
מסכנים נערי הגבעות…ממש. יש הוראת של פתיחת אש. אבל נערים הגבעות כמו ילדים מפונקים חושבים שהם מעל החוק. שהם יודעים יותר טוב. כדאי לבחור הזה לעבור את שאר ימיו ללמד למה לא יורים על בן אדם שירד על הברכיים ומרים ידיים.
ממש מסכנים -...
רונן | 01-12-2023 9:05
ממש מסכנים - נער גבעות רוצח ישראלי שמרים ידיו ומתחנן על חייו ואנחנו לא מעריכים אותו.
9
את כ"כ צודקת, נוער הגבעות אידיאליסטים גבורה
לכו בכוחכם זה והושעת | 30-11-2023 16:36
.
פח אשפה מדובר ברוצח בדם קר! לא יותר.
איתי | 03-12-2023 22:41
כל מי שמגבה את מעשיו פשוט איבד/ה את זה לחלוטין או שמעולם לא היה לו/ה.
10
עם ישראל כולו איתך ועם אישך המיוחד והנפלא
יהודה נאמן | 30-11-2023 17:57
כל הכבוד לנערי הגבעות. כבר מזמן הם אינם נערים אלא גברים נהדרים!
אפילו אחרי הוודע התוצאות המרות
אפרת | 03-12-2023 15:10
היהירות והזחיחות נמשכות. כנראה אין יסורי מצפון למי שאין לו מצפון.
11
כל הכבוד!! ...
מלךךךךך!!!! | 30-11-2023 19:40
כל הכבוד!!
לכלא! ...
אלאור עזריה | 01-12-2023 9:13
לכלא!
12
גבר!!! ...
יאיר צרפתי | 30-11-2023 21:24
גבר!!! צלש הרמטכל !!!
13
נהרג גם יהודי...
צריך לזכור גם את זה | 01-12-2023 1:02
נהרג גם יהודי בשוגג מהירי של 2 החיילים באירוע הזה. יהי זכרו ברוך
לא בשוגג!!!!!!!!! הם רצחו אותו על מלא ברשעות.
הוא הגיבור והם חלאות | 03-12-2023 10:22
תדייק בעובדות. שני הנבלות וןבני המשפחות שלהם רצו להתגאות ולהשוויץ. פשוןט דוחים!
לא בשוגג -...
רונן | 01-12-2023 8:59
לא בשוגג - רצח מלא מלא. האזרח הישראלי כרע ארצה הרים את ידיו והתחנן על חייו. נער הגבעות הרצחני ירה בו שוב ושוב כאשר האזרח מרים ידיו ומתחנן לעצור. אסור לתת נשק לרוצחי הגבעות
14
רק שנער הגבעות...
הטמטום | 01-12-2023 4:01
רק שנער הגבעות רצח את היהודי שהרג את המחבלים, כי חיילות אין בו.
15
נער הגבעות חיסל...
ראשית צניחת גאולתנו | 01-12-2023 5:39
נער הגבעות חיסל גם את יהודה דורון קסטלמן, יהודי ממבשרת, שחיסל בעצמו את המחבלים . הוא כרע על ברכיו, הרים ידיים. התחנן על נפדו . ונער הגבעות חיסל אותו. מזל שהיו לו רק 2 מחסניות אחרת היה ממשיך לחסל..
16
לא גיבורים ולא נעליים
גאווה על ריק | 01-12-2023 9:01
הם רצחו את מי שסגר את האירוע.
בדיוק, באו והשתוללו על מי שניטרל את המחבל
יעל | 03-12-2023 10:08
על מה הגאווה הגדולה? על הרג יהודי?
17
למד מאלאור עזריה...
רצח יהודי יקר סתם | 01-12-2023 9:15
למד מאלאור עזריה וזו התוצאה.
אלאור פעל בחכמה
חן | 02-12-2023 23:59
קודם המתין לראות שמדובר מאה אחוז במחבל ורק לאחר מכן ניטרל אותו סופית. במקרה זה אירעה טעות זוועתית שכולנו בוכים ומצרים עליה.
כבר אצל אלאור...
התוצאה המזעזעת התחילה קודם | 01-12-2023 9:42
כבר אצל אלאור עזריה המעשה היה מזעזע. מישהו החליט להוציא להורג מחבל. אמנם מחבל בן מוות, אבל ממתי אדם סביר מחליט כזו החלטה על דעת עצמו וממנה את עצמו להיות השופט והתליין, כאשר לא נשקפת סכנת חיים? כבר אז התוצאה היתה מזעזעת - הרס מוסרי מחריד. עכשיו גם נרצח בגלל אותה תפיסה אדם צדיק
18
בתור חיל 'גיבור'...
מרים | 01-12-2023 9:33
בתור חיל 'גיבור' בצהל הוא לא מודע להוראות פתיחה באש? לירות באדם שמרים ידיו ואינו מהווה סכנה, זו הוצאה להורג. ממתי הוצאה להורג (גם אם חשב שהוא מחבל) היא פעולה מותרת בצהל? האם בספר המדבר ההתנהגות הזאת מותרת? לאן הגענו??? האם זו הנורמה המוסרית בשטחי יהודה ושומרון? בדק בית מיד!!
19
רצח ישראלי שידיו...
מילטון | 01-12-2023 10:10
רצח ישראלי שידיו מורמות ונמלט לעזה. גמר את כל המחסניות שלו בסביבה עירונית ליד תחנת אוטובוס. זה לא גיבור גברתי, זה רוצח מסוכן ומטורלל שיורה לכל עבר. לתת עוד משימות ליחידה שלו? להיות נהגים וגששים נשמע לי מצוין. בלי נשק בבקשה.
20
השני. והרג יהודי...
רן | 01-12-2023 10:12
השני. והרג יהודי
21
אתר סרוגים, בעקבות...
גאווה על רצח | 01-12-2023 10:16
אתר סרוגים, בעקבות המידע החדש שהחייל רצח יהודי שהתחנן לחייו, אנא הוסיפו הערה בסוף הכתבה הזאת על מה שבאמת קרה. אתר סרוגים, אל תהללו רוצחים
אתר סרוגים הוסיפו לעוות את האמת
לוטם | 03-12-2023 23:26
ותירצו את הרצח הנפשע בידי רוצח בזוי מטורלל מהגבעות ברעש והמולה. בושה!!! עכשיו אזרחים מזרחיים צריכים להיזהר שלא ירצחו בשל חזות ערבית? איפה זה נגמר?
22
סיפור עצוב. הוציא...
רואים שהוא נער גבעות | 01-12-2023 10:26
סיפור עצוב. הוציא להורג אזרח יהודי שנטרל את האירוע, בזמן שהוא התחנן לחייו. זה לא חייל צה''ל. חייל לא היה מרסס מחסנית בשטח ציבורי על 2 מחבלים, חייל לא היה מוציא להורג אזרח יהודי שלא מהווה סיכון. היד קלה על ההדק, וזאת רק ההתחלה למה שצפוי בעתיד עם כל הכאב
גם אם חשב...
רחלי | 02-12-2023 20:39
גם אם חשב שזה מחבל, הוא בפירוש לא היווה סיכון, 15 שניות היה על ברכיו הוריד את המעחל והרים ידיים וצעק אל תירו. אין עונש מוות למחבלים בארץ וגם אם היה, חייל הוא לא השופט ולא התליין. זה התוצאה של מערכת ערכים רקובה וחוסר כבוד לכללים ולסדר והרצון להרוג מתוך תאוות נקם לץ, איך הוא קרא לזה העלוב בראיון בערוץ 14, לעשות איקס, ריקבון של הסרוגים, דתיה אבל מתחילה לשקול ברצינות לשלוח לחינוך אחר אפילו חילוני , לא סומכת על המוסדות שהשתלטו עליהם נערי גבעות וחרדליים
23
יהודית, תתביישי. אני...
להלל רוצח יהודים | 01-12-2023 10:50
יהודית, תתביישי. אני מצפה ממך לפרסם מכתב התנצלות למשפחה של הנרצח היהודי שהתחנן על חייו. עוד לא נספג הדם באדמה. מצופה ממך בתור יהודיה, בתור בן אדם, לא להלל מישהו שפעל בניגוד לפקודות צהל, שרצח יהודי גיבור שנטרל את המחבלים, אדם עם יד קלה על ההדק, חסר הבחנה. לירות עם נשק זה קל, רק לוחצים על ההדק. על זה את מהללת אותו? על זה הכתבה המהירה? תתנצלי!!
משפחת חמאס אתם - להרוס לכם את הבית מחבלים
בוביק | 03-12-2023 23:02
!
24
אשכרה רצח יהודי....
שהם | 01-12-2023 11:13
אשכרה רצח יהודי. שירקב בכלא
25
רוצח! חיסל יהודי!...
רועי | 01-12-2023 11:54
רוצח! חיסל יהודי! איש מטומטם ונקלה, אין כפרה לאף אחד מכם, חבורה אימבסילים צמאי דם.
26
תתביישו, הוא רצח...
דני | 01-12-2023 12:00
תתביישו, הוא רצח את הגיבור האמיתי שהרג את המחבלים. הוא צריך לשבת בכלא.
27
הנה עוד הוכחה...
שהרוצח יעמוד למשפט צבאי | 01-12-2023 12:08
הנה עוד הוכחה שלא צריך לגייס את נערי הגבעות חמומי המוח. מי שמפר חוקים בהתיישבות יפר גם חוקי יריה בחפים מפשע צר לנו עליך אחינו יובל דורון קסולמן, מלח הארץ וגיבור ישראל. כולנו אבלים על לכתך תנחומינו למשפחה
28
סרוגים, אבל בלי...
אל תתנו להם רובים | 01-12-2023 12:21
סרוגים, אבל בלי טיפת מוסר
29
תשנו טוב בלילה,...
אדם | 01-12-2023 12:33
תשנו טוב בלילה, רוצחים. תספרו לילדים זבי החוטם שלכם סיפורי אלף לילה שאבא שלכם היה גיבור על אדם שמסר את חייו.
30
העיקר שירו באדם...
אנוש | 01-12-2023 12:47
העיקר שירו באדם על הברכיים שמרים ידיים. רוח צהל? טוהר הנשק? חיילות בסיסית? מתנהגים כמו הרוצחים של חמאס.
31
לעצור את הגיבור...
שרון | 01-12-2023 12:52
לעצור את הגיבור הרוצח ולא לתת לו שוב נשק לעולם
על מה כל הכבוד על רצח
לבנה | 03-12-2023 23:12
מאיפה אתה מגיב מאיראן, טורקיה, רוסיה?
32
רוצחים על מלא...
גיבורי הימין העלוב על מלא | 01-12-2023 13:22
רוצחים על מלא
33
אולי תתקנו
אמיר | 01-12-2023 13:29
אשת הפחדן שהוציא להורג את האזרח שניטרל את הפיגוע. זהבל גבעות טיפוסי
34
רוצחים !!!!! רצחו מילואימניק שהציל אזרחים.
רוצחים רוצחים רוצחים | 01-12-2023 13:51
הרים ידיים, דיבר אליהם בעברית והם רצחו אותו.
35
הוא הוציא להורג יהודי
יעקב | 01-12-2023 14:15
זאת לא גבורה. זה צמאות דם.
36
מילא הכתבה המנותקת...
סרוג מזועזע | 01-12-2023 14:35
מילא הכתבה המנותקת מהמציאות. ההבהרה בסוף הזויה הזויה הזויה. להט הקרב? הם היו בטוחים ב-100%? ניסה להציל את עצמו?!?! סרוגים מוסיפים חטא על פשע.
הכתבה היא פשע כנגד האנו שות
לבנה | 03-12-2023 23:14
!
37
תיקון להערת המערכת:...
שרה | 01-12-2023 14:37
תיקון להערת המערכת: יובל דורון קסטלמן זל הוא זה שנטרל את המחבלים, ונורה למוות עי נער הגבעות, בניגוד לחוק ולאחר שהנרצח כרע על ברכיו ללא נשק וצעק בעיברית. יהי זכרו ברוך. אביעד פריג'ה אמור לשאת באחריות במדינה מתוקנת.
38
רק הוא לא...
ענת סימונס | 01-12-2023 15:03
רק הוא לא זה שהרג אותם, במקום הרג אזרח שהוא זה שנטרל את המחבלים.
רצח, לא הרג...
דוגו | 01-12-2023 23:11
רצח, לא הרג
39
איך את יכולה...
רונן | 01-12-2023 15:16
איך את יכולה לישון באותה מיטה עם חלאה שרצח אזרח ישראלי ללא נשק עם ידיים מורמות שמתחנן על חייו. הילדים של יובל הגיבור נשארו יתומים בגלל תאוות הרצח של בעלך . אשתו של יובל אלמנה כשאת ובעלך חוגגים לכם על הגבעות המקוללות שלכם. הפכתם להיות גרועים כמו החמאס
40
חוץ מהעובדה שהוא...
ליז | 01-12-2023 16:04
חוץ מהעובדה שהוא טעה בזיהוי כל מה שהיא מספרת שקר. הוא לא היה הראשון שהגיע לזירה. ואז זה הוא בטח ידע כי המחבלים כבר נורו. יכולות של סיירת? איפה את חיה. הוא פשוט מעוניין לירות על ערבים. זהו. ללא הבחנה. איזה ערכים יש לכם?
41
הוא לא היה...
לילי | 01-12-2023 16:13
הוא לא היה הראשון שהגיע לזירה. שקר מוחלט. הוא לא סיכן את עצמו. חמודה את ילדה. את חסרת צניעות כשאת מדברת על בעלך. חיילים מסכנים את עצמם יום ולילה ולא שומעים את המשפחות שלהם מעללים אותם. ואנה החוסר צניעות שלך: הוא לא הרג שום מחבל. הוא ירה בלי הבחנה. כי רצה לירות על ערבי.
42
יש מצב שכמו...
ארז | 01-12-2023 16:19
יש מצב שכמו לבתים של מחבלים יפוצצו לך את הבית? את הבעל שלך יש לתת לחמאס. ישתלב שם יפה, ואולי ישחררו מישהו עבור החלאה.
43
היה הראשון להוציא להורג אדם שמרים ידיים
מודאגת | 01-12-2023 16:34
היה הראשון להתעלל בשיטתיות בחסות המדים והנשק בעשרות אזרחים בדואים. ועכשיו הוא הראשון שהוציא להורג גיבור ישראל כדי לסמן איקס. אחלה איקס סימן לנו הנער גבעות שלך. באמת אין להבין למה צהל לא מכיר יותר בחבר המופרעים של ספר המדבר, כי באמת מה שחסר לנו זה פדיון ומחבלים יהודים. למרבה הצער זה משחרר אותם להסתובב פה ולרצוח אנשים לפי ראות עיניהם לפי מיטב המורשת של אלאור עזריה.
44
מה??? הוא חשוד...
הגיבור שלכם הרג יהודי | 01-12-2023 17:24
מה??? הוא חשוד בהריגה או רצח של יהידי. הוא חסר יכולת מבצעית והרג בדם קר לוחם במילואים חף מפשע.
45
בהבהרה כתבתם שהאדם...
קוראת מזועזעת | 01-12-2023 17:28
בהבהרה כתבתם שהאדם שהוא ירה בו ניסה להימלט וזה הרי שקר מוחלט ובוטה. התיעוד של ההוצאה להורג של יובל היד גיבור ישראל על ידי נער הגבעות הצמא לדם פורסם וכולם ראו שלא היה כאן שום ניסיון הימלטות. להפך, הייתה כניעה ותחנונים על חיו. אתם קוראים לעצמכם כלי תקשורת? זאת פשוט בושה וחרפה
אתר סרוגים תומך ברוצ חים
לבנה | 03-12-2023 23:15
!
46
רוצח ארור
יוסי מזרחי | 01-12-2023 18:16
הנאשם והחברים שלו מביאים עלינו אסון.
47
אשם ברצח ...
עדית דובי | 01-12-2023 19:42
אשם ברצח
48
הוא לא הרג בשוגג ,אלא הוא שונא לו מתמול שלשום
ABU | 01-12-2023 19:53
באם הוא חייל צהל הוא בוודאי למד על טוהר הנשק ,הוא לא למד הלכה ,שהרי אסור להרוג אדם ,שלא מהוה לך סיכון חיים ,לפי ההלכה ,כאשר הוא ירה על המחבלים ,הם הרי כבר לא ירו הנירצח הקדוש ,כבר חיסל אותם ,אבל ואבל גדול ,יש לו את ההוראות של משיח השקר ,מסית ומדיח שמואל אליהו ,שצריך להרוג ,כל דבר שזז ולא מצביע עוצמה יהודית הוא עמלק ודינו דין מוות ,הוא רצה לעשות X ולקבל כבוד מהמשיח המדומה ,הוא רצח בדם קר ,יהודי אחר בנשק של המדינה ,דינו של אביעד היא מוות ,ועליו כבר כתוב בתורה ,כי לא אצדיק רשע
49
תזכרי את השם: יובל דורון קסטלמן
AVI H | 01-12-2023 22:08
זה האזרח שהסתער ראשון על המחבלים עם אקדח. התקרב אליהם וחיסל את המחבל שניסה לנהוג ולברוח עם הרכב. זה האזרח, שבעלך הגיבור, רצח אותו ווידא הריגה. ירה בו שוב ושוב. למרות שהוא צעק בעברית, אני ישראלי.
50
סרוגים, איך היה להם ברור ב 100% שזה מחבל ?
AVI H | 01-12-2023 22:12
בלהט הקרב הרעש והכיאוס, יש בצהל נוהל פתיחה באש. המחבלים ירו ולכן מוצדק היה לחסל אותם. האזרח הישראלי, לאחר שחיסל בבירור את המחבל, חוסל על ידי לובשי המדים, כשהוא ללא אקדח והוא צועק בעברית אני ישראלי.
51
רוצח נאלח
בני | 01-12-2023 22:28
אלה פני הרוע. הוא רצח לוחם שחיסל מחבלים. ועוד שהוא על הבירכיים, מרים ידיים וצועק שהוא ישראלי. פרופיל מושלם לחמאסניק בטבח.
52
הגיבור הזה צריך...
עמוס | 01-12-2023 23:06
הגיבור הזה צריך להינמק בכלא. כל הכתבה הזו ועוד יותר ההבהרה שבסופה המגנה על החלאה הזאת היא בושה ואות קין לאתר. לא ייאמן שאתם משאירים אותה באוויר. איפה הכבוד, החמלה והרגישות כלפי בני משפחתו של יובל קסטלמן זל שצריכים לקרוא כתבת הלל ותשבוחות על העבריין שרצח את בנם, הגיבור האמיתי באירוע? אם אלה הלוחמים שמוציאה יחידת ספר במדבר צריך לסגור אותה מחר בבוקר ולשחרר את חייליה בגין אי כשירות נפשית לשירות בצהל, כי לפי האירוע אתמול היא מסייעת לחמאס בחיסול לוחמים יהודים.
53
לא תרצח. יש סרוגים...
איתי | 01-12-2023 23:06
לא תרצח. יש סרוגים ששכחו מה זה להיות יהודים.
54
יובל דורון קסטלמן...
דוגו | 01-12-2023 23:10
יובל דורון קסטלמן היד לא נרצח בלהט שום קרב, הוא נרצח מתוך תאוות דם ורצח. הוא הוריד את המעיל, זרק את הנשק, ירד על ברכיו והרים ידיים במרחק שבו הוא לא מסכן את החיילים וצעק להם לא לירות ועדיין נורה במרכז מסה- בבטן והופקר לדמם למוות על ידי כוחות הבטחון והרפואה בשטח. ככה זה שבלי אפילו משפט שדה מחליטים מי יחייה ומי ימות. אביעד פריג'ה בחרת לך כבר עיר מקלט לברוח אליה? אולי רפיח?
אתה טועה בדבר אחד
אפרת | 03-12-2023 15:25
ההפניה לרפיח משווה אותו לחמאס. אבל אתה מפספס את ההכדל! לא חולקו בקלאוות. אין דבר, ברצח הבא זה כבר יקרה.
55
כתבה המלאה בשקרים
ה' האמת | 01-12-2023 23:18
כתבה המלאה באי דיוקים ומראה את הערכים האמיתיים של הציונות הדתית. האדם המתואר ברמת חיילות נמוכה מאוד, וירה בגיבור ישראל יהודי אשר חיסל את המחבלים. סיים תחמושת כוננות על אדם לא חמוש. מקווה שירקב בכלא, או לחלופין שיכלל בעונש המוות למחבלים.
56
ירי באדם שכורע על ברכיו ומרים ידיים לכניעה
מכה בסלע | 01-12-2023 23:36
זו הוצאה להורג. אולי רצח. עוד קסטלמן הוא זה שפגע במחבלים ולא נער הגבעות המטורלל. בסרטון המלא רואים הכל בבירור. רצחו אותו והלכו להתראיין כגיבורים. ממש הרצחת וגם ירשת.
57
ממש גיבור. כבר יודעים מה קרה
כפיר | 01-12-2023 23:36
ממש גיבור. כבר יודעים מה קרה. (סיירת מטכל זה לא)
58
ארור אביעד פריג'ה
רוני | 02-12-2023 20:03
מזעזע לראות בתמונות את הרובה שהרג גיבור ישראל
59
אתם מפספסים את הנקודה
תמיר | 02-12-2023 20:24
אירוע מורכב, במבחן התוצאה, כשלון מוחלט. ללא קשר להיותו נוער גבעות. מקווה שהאירוע יתוחקר ויופקו מסקנות
מה מורכב? לכאורה רצח מבחיל של שני חסרי מצפון
בניגוד לכל ההוראות | 03-12-2023 16:13
מורכב למשפחה שאיבדה גיבור אמיתי.
60
איזה כיף להלל שאהידים
יורם | 02-12-2023 20:26
רוצח שירה להנאתו באדם לאחר שהרים ידיים לא בסערת קרב אלא במצב רגוע ושקט לאחר שהסכנה חלפה לחלוטין בזכות אותו אדם זוכה לשיר הלל. זוהי מנטליות נוער הגבעות. זוהי תרבות בן גביר.
61
טעות בזיהוי? אתם...
הודיה | 02-12-2023 20:31
טעות בזיהוי? אתם לא מתביישים? יש סרטון ברור שהוא מוריד את המעיל שחו, מרים ידיים ויושב על ברכיו וצועק בצורה ברורה אל תירו אני לא מחבל, 15 שניות!! הוא יורה בו שוב ושוב. בוודאי שהוא לא פעל לפי פוקדות הוראה באש והחליט שהוא לא רק מונע פיגוע אלא השופט והתליין ( אין בכלל עונש מוות עדיין, אבל בכז גם אם היה יש בית משפט בארץ) בראיון הוא מתהדר שכל חייל רוצה לעשות איקס, איזה בטוח אני מרגישה שחיילי צהל עסוקים במבחן גבריות מטופש ולא בהצלת חיים, כאילו מדובר במשחק מחשב. חסר אחריות בצורה קיצונית , פזיז ונרקסיסט שהצורך שלו לשים איריס על הרג מחבל, לצאת גיבור, להרוג, יחד עם חוסר ההקשבה לחוקים כפי שהיה ראוי גרמו לרצח חף מפשע. בושה.
62
הנה התוצאות של...
אבי | 02-12-2023 20:34
הנה התוצאות של האמירות חסרות האחריות שלא משאירים מחבל חי. גם לו היה עונש מות בארץ, חיילים אינם השופטים והתליינים. ברור שצריך הכל כדי למנוע פיגוע, אבל פה בסרטון ברור רואים שהוא מרים ידיים ולא מהווה סכנה. הם רוצחים פשוט רוצחים, בגלל הזלזול שלהם בנהלים ובכללים.והנה בן גביר שתמיד היה שקרן ורמאי כבר מתערב לטשטש ערבות, הגופה הועלמה, משום מה באופן חריג לא נעשה בדיקה פתולוגית לגופה, הכל כדי לטשטש. מושחתים.
63
תגובות מזעזעות! מה...
יהודי גיבור | 02-12-2023 20:51
תגובות מזעזעות! מה קורה בסרוגים? למה אתם נותנים לשמאל קיצוני להשתלט על כל הטוקבקים? שני גיבורי ישראל מחסלים מחבלים, מצילים את עם ישראל. קורית גם תאונה מצערת כי הם חושבים שהאזרח הוא מחבל. בכל מלחמות ישראל קרו תקריות כאלה. החיילים תמיד הוגדרו כגיבורים כי הם הגיבו מהר בירי על מחבלים ובטעות אחד מהם היה אזרח יהודי. טעות מצערת עדיין לא הופכת אותם חלילה לרוצחים! המגיבים השמאלנים צמאי דם! רק שמעו שמדובר במתנחלים ומיד מעלילים עלילות דם!
חשבו שזה מחבל...
אלאור עזריה | 05-12-2023 13:52
מזל שהיורה חשב שראה רק מחבל אחד. לשיטתך ירי החיסול היה מוצדק. אי לכך, מזל גדול שלא חשב שראה מחבלים נוספים. ומה אתה מלין על 'סרוגים' שנותנים במה לאנשי שמאל? אני לא איש שמאל ולא איש ימין. אני בוגר בני עקיבא, יהודי פשוט שמשתדל להיות איש שדבק באמת. אז מה אתה מציע ל'סרוגים' לעשות? לתת במה רק למהללי הירי הבלתי מוצדק?
תראה את הסרטונים...
שקרן | 02-12-2023 23:07
תראה את הסרטונים ותקרע קריעה!! בושה של יהודי
אני מתבייש שאתה חלק מהעם שלי
רון | 02-12-2023 22:42
טימאתם את המוסר היהודי.
האיש ללא נשק...
תראה את הסרט | 02-12-2023 22:01
האיש ללא נשק ידיים באוויר.
64
האיש לא גיבור...
אחד | 02-12-2023 22:06
האיש לא גיבור ולא נעליים. , הקורבן היה עם הידיים למעלה ללא נשק , נשמה של יהודי מתה בגלל טמבל עם יד קלה על ההדק
65
לא סומכים עליהם כי הם מהחוות
א. א. | 02-12-2023 22:36
לא סומכים עליהם כי הם מהחוות. סליחה, יש לכם טעות. לא סומכים עליהם כי הם יורים בכל חשוד בניגוד להוראות הפתיחה באש וכך הגיעו כשהארוע נגמר והרגו את יובל קסטלמן הגיבור שחיסל את המחבלים.
66
לפי הסרטונים הוא...
אלי | 02-12-2023 22:39
לפי הסרטונים הוא לא היה הראשון הוא כן רצון את הראשון שחתר למגע ושחיסל את המחבלים. דייגו אותו וחברו לדין
67
ראיתם את הסרטונים??? הבעל שלה רוצח
יפעת | 02-12-2023 22:51
הבעל שלה וידא הריגה בגיבור ישראל יובל קסטלמן. יש סרטונים. לא יעזור עכשיו כתבות מלקקות
68
תשנו מהר את...
ברוך דיין האמת | 02-12-2023 22:55
תשנו מהר את תוכן הכתבה ותתאימו אותו למציאות. שקרנים. אתם חשופים לתביעה
69
זה עיתון זה? שקרים...
פייק ניוז של בריוני גבעות | 02-12-2023 23:06
זה עיתון זה? שקרים בוטים!! ידוע כבר לכולם שמה שבאמת קרה הוא שהבעל הטרוריסט היהודי שלה הגיע לזירה במטרה לרצוח ערבים כי זה מה שלימדו אותו, ראה את יובל קסטלמן אחרי שהוא זה שניטרל את המחבלים, והחליט להרוויח איקס זה רוצח!!! כדאי שתתקנו בדחיפות את השקרים שלכם!!!
70
נוער הגבעות אינם...
הסרטן הכהניסטי מתפשט | 02-12-2023 23:10
נוער הגבעות אינם יהודים. סתם רוצחים צמאי דם שונאי אדם
71
הסרtן הכהניסטי מתפשט...
נערי הגבעות אינם יהודים. סתם רוצחיM | 02-12-2023 23:11
הסרtן הכהניסטי מתפשט
72
בושה של אתר. מגן...
ימים מלא מלא ט-ר-ו-ר | 02-12-2023 23:16
בושה של אתר. מגן על רוצחים
73
הנער גבעות הזה הוציא להורג גיבור ישראל
שרון | 02-12-2023 23:24
לא בטעות, בכוונה. הטעות היחידה היתה שהוא חשב בערבי אז הרשה לעצמו לצפצף על החוק.
74
בזיון... זה לא...
בושה | 03-12-2023 1:00
בזיון... זה לא מה שקרה. הוא ירה ביהודי שחיסל את המחבלים. העיקר סרוגים או שחיים של אחד בלי כיפה לא שווים?
75
טרגדיה נוראית. יובל דורון קסטלמן הגיבור
רונה | 03-12-2023 5:08
יובל דורון קסטלמן הגיבור הוא שחיסל את שני המחבלים תוך גבורה עילאית, ואז למרבה הזוועה והטרגדיה, חוסל על ידי כוחותינו בשוגג, נורא ואיום. מקווה שתהיה חקירה מקיפה ושיוסקו מסקנות מתאימות שימנעו מקרים נוראיים כאלו
מה שוגג ברצח?...
שוגג? הוא נרצח בדם קר | 03-12-2023 8:27
מה שוגג ברצח?
בשוגג ירו במישהו...
דוד | 03-12-2023 7:27
בשוגג ירו במישהו שירד על הברכיים והרים ידיים?
76
רק אתר מחורבן...
שלומי | 03-12-2023 6:47
רק אתר מחורבן של שורפי ילדים מהלל יהודי שרצח יהודי
77
הוא לא חסל...
אזרח | 03-12-2023 6:50
הוא לא חסל את האזרח הישראלי!???
78
נער שחי על...
אני | 03-12-2023 6:51
נער שחי על גניבות אפילו הנשק שיש לו רק אולהים יודיע מאיפה נגנב
79
נער הזוועות הוציא להורג בדם קר. למשפט!
חושך וליקוי מאורות | 03-12-2023 7:01
לכלא
80
מאמין לאלגזירה יוצר...
אחד | 03-12-2023 7:09
מאמין לאלגזירה יוצר מאשר לאתר החשוד בזה.
81
השנאה הנוטפת מהשמאל...
מלכי | 03-12-2023 7:17
השנאה הנוטפת מהשמאל הקיצוני שמשתלט על האתר , קשה לעם ישראל כסכינים בגןף האומה. ההתעלמות מכך שמדובר בחייל קרבי , שמוסר נפשו יותר מ 50 יום ומסכן נפשו עבור כולנו כולל כול עבור האנשים נוטפי השנאה. ההתעלמות מכך ,שבמקום לברוח כפי שסביר רוב המגיבים מלאי השנאה היו עושים, הוא חתר למגע מול מחבלים היורים אש חיה... ההתעלמות מכך וההתמקדות רק בטעות שעשה מראה מי הם המגיבים ומה גודל מוסריותם...
לא מצפה מאיש...
חגי | 07-12-2023 2:33
לא מצפה מאיש להכשיר את החטאים שלי בגלל שאני משרת בעזה. כתפקיד יותר מסוכן מהאידיוט הזה
לא שנאה אלא...
ללי | 03-12-2023 7:48
לא שנאה אלא אהבה לערכי המדינה שהושחתו עי מתנחלים הגבעות וכתוצאה מכך רצחו איש ערכי. גיבור ישראל אמיתי ולא אלו שמנכסים גבורה של אחר ועל הדרך רוצחים אותו
82
אסור היה לחייל...
ללי | 03-12-2023 7:23
אסור היה לחייל אותו או לתת לו נשק. כאשר הוראות פתיחה לא מקויימות זה רצח רצח רצח. הוא רצח גיבור ישראל. אלגוריה למה שהקיצונים האלה נערי הגבעות עושים למדינת ישראל. פוגעים בה והורסים אותה
83
והנה הסיבה שלא סומכים עליהם, והנה הסיבה
שלמה | 03-12-2023 8:07
לא למנות מפקדים בלי קורס ובלי הכשרה. פלנגות, מיליציות, שכונה
84
נראה איך בעלה...
הכתבה תהיה נפלאה במשפט | 03-12-2023 8:28
נראה איך בעלה ההזוי בא מזרם אלים ולא ציוני והפך לקוצח. נקא איך היא מתלהמתומנותקת מהמציאות. התובעים יעופו על הטרללת שיוצאת לה מהפה.
85
נער הגבעות הזה...
צחי | 03-12-2023 8:31
נער הגבעות הזה הוא רוצח שרצח ישראלי גיבור.
86
החייל המופלא ביצע...
ניפ | 03-12-2023 8:37
החייל המופלא ביצע הוצאה להורג.. אזריה כאן במלוא תפארתו.. עןמד מולך אדם, יורד על הברכיים, מרים ימיים, מרים חולצה והוצאת אותו להורג... ראש הממשלה נו מיילא, זה קורה.. לא, זה לא קורה.. זה קורהבעולם ההזוי של ינון מגל שבו אף אחד לא יוצא בחיים מזירת קרב גם אם הוא נכנע... בושה של מתנחלים.. נוער גבעות כבר אמרנו?
87
לא חיסל שום...
דורון | 03-12-2023 8:47
לא חיסל שום מחבל הרג את יובל קסלמן ז״ל .הגיבור שוא חיסל את המחבלים מי הנפיק לו נשק? מי הכשיר והדריך אותו? בניגוד להוראות פתיחה באש
88
לא לוחם מהולל אלא מטורף
אני | 03-12-2023 8:59
ירה באדם שזרק את הנשק והתחנן על חייו. יובל קסטלמן הוא זה שהרג את המחבלים ונרצח על ידי נער גבעות מטורף
89
בעלך עבר על עשרת הדברות
אריה | 03-12-2023 9:15
הוא רוצח
90
ההרוג יובל דורון קסטלמן ז"ל
שולה | 03-12-2023 9:15
היה הראשון להסתער, הרג את המחבל ואחר כך נרצח על ידי חמום מוח למרות שזרק את הנשק צעק בעברית ושכב על הכביש. אביעד פריג'ה אינו גיבור, הוא חמום מוח שרק רצה לעשות איקס.
91
ביזיון של חייל
רוני | 03-12-2023 9:16
הבחור רצח אדם שהרים ידיים, נכנע וצעק שאינו מחבל. רצח. ואתם ממשיכים להצדיק אותו. לא להט קרב, לא רעש ולא כאוס. הסרטים ברורים לחלוטין.
92
זה רוצח!!!! רוצח...
דפי אילת | 03-12-2023 9:17
זה רוצח!!!! רוצח שפל!!!! לא גיבור
93
החמאס מודה לך...
כ@ס אמאמשלך | 03-12-2023 9:42
החמאס מודה לך רוצח מטורף. סייעת להם להרוג עוד יהודי וסייעת להצלחת פיגועים - עכשיו אנשים יפחדו להציל אנשים בזירת פיגוע שמא נושא נשק מטורף יירה בהם כשהם על הברכיים עם ידיים למעלה??????????
94
אביעד פריג'ה רוצח!
ישראלי | 03-12-2023 9:57
ירה באדם שנכנע, ווידא הריגה רוצחים לדין!
95
רוצח. אני מקווה...
דוד ברודאי | 03-12-2023 9:59
רוצח. אני מקווה שהרצח והחיים שלקחת ירדפו אותך כל חייך. מי שיורה באדם שנכנע ומרים ידיו. וכורע על ברכיו. כל אדם. הוא רוצח נאלח. בושה לעם ישראל. בושה ליהדות. בושה למהות האדם.
96
האפס הרוצח הזה רצח את היהודי שהרג את המחבלים!
רון | 03-12-2023 10:00
הוא רוצח מתועב
97
לא הגיע הזמן...
יעל פלדמן | 03-12-2023 10:06
לא הגיע הזמן להוריד את כתבת השקר הזו ?
98
בסוף רצחו יהודי לא?
יעל | 03-12-2023 10:07
אז על מה הגאווה הגדולה? למה צריך לרוקן מחסנית? לא מספיק לנטרל?
99
אביעד רוצח
דני | 03-12-2023 10:51
חברה, קשה לקבל את זה, אבל הבחור רוצח, הסרט לא משאיר מקום לספק, הוא ירה למוות, באדם, ללא נשק, עם ידיים מורמות, שצועק אני יהודי ו-לא לירות ואביעד בחר להוציא אותו להורג. כל פשעו - הוא כנראה זה שחיסל את המחבלים. ולא אביעד.
100
אביעד פריג'ה רוצח
חיים | 03-12-2023 10:58
אביעד פריג'ה רוצח
נכון מאוד
אלמה | 03-12-2023 11:22
ומקוה שבכך יואשם (אין סיכוי כמובן)
101
אנשים עם נטיה לרוע ולהרג, לא משנה של איזה זן
קותי | 03-12-2023 11:05
רואה משהו חי, הורג אותו, בלי לחשוב בלי להתלבט, בלי שיקול דעת... חיה טורפת
102
רוצח פשוט, לא אידיאליסט ולא ציוני, בריון.
יהודה | 03-12-2023 11:07
ירה בלי הבחנה, בלי שיקול דעת.
103
רוצח חלאה
יוסי | 03-12-2023 11:19
רצח גיבור ישראל שתרם לבטחון המדינה הרבה מעבר למה שאפס עבריין כמוהו אי פעם יעשה
104
רצח
הדס אופק | 03-12-2023 11:43
הרגו אדם ללא נשק. נכנע. העובדה שהיה גיבור יהודי ולא מחבל ערבי מצערת. אבל המהות מהות. בוצע ירי על אדם לאחר שזרק את נשקו והרים ידיו והגן על ראשו והתחנן על חייו. מתוך כוונה להרוג.
105
נערי גבעות רצחניים
אישה אחת | 03-12-2023 12:04
ניסו לעשות אלאור עזריה, אבל נפלו על קורבן יהודי (אפילו חילוני ומטבעון במקור). #צדק_ליובל היד (כן. היד מול רוצחים בגם קר, אפילו יש להם כיפה ופאות ולאישה יש סמרטוט על הראש - כי אין להם אלהים בלב, זה ברור).
106
כל בעלי המקלדת...
יוני | 03-12-2023 12:18
כל בעלי המקלדת ללא הוא היה עדרות הרוגים אבל עתם בוחרים טעות שלו הכל היה שניות והוא עמד לפני המחבלים והוא בא צמקימה מה שהיה לא קשה בזיהוי הוא בא מהקרבות שם או שאתה יורה או מת והוא היה בראש של מלחמה אז עזבו אותו גם ככה קשה לו
הערב יצאתי מעזה,...
חגי | 07-12-2023 2:28
הערב יצאתי מעזה, מכיר היטב את תפקידו במילואים, שום קשר לקרבות, או שאתה יורה או מת. נהגי אספקה, רובם לא נתקלים בקרבות בכלל
מספיק עם השטויות....
כהניסטים טרוריסטים | 03-12-2023 13:35
מספיק עם השטויות. בא לרצוח. ורצח.
107
רוצח
אב | 03-12-2023 12:28
רוצח
108
בלהט הקרב שנגמר....
Jj | 03-12-2023 13:22
בלהט הקרב שנגמר. רוצח.
109
מציע לך להביא...
אחמד | 03-12-2023 13:25
מציע לך להביא ילד ממנו ותקראו לו יובל, על שם הביגור שבעלך חיסל אותו.
אולי עדיף שלא?
אפרת | 04-12-2023 10:32
אם היא תחנך אותו ... אבוי.
110
מזעזע
מזעזע | 03-12-2023 13:45
הוא לא ידע במי ירו ? למה אשתו מתראיינת כגיבור?
111
מה בסוף מסתבר שדוודקא האזרח קסטלמן חיסל את
בוחבוט | 03-12-2023 13:48
המחבלים ונער הגבעות חיסל את קסטלמן הגיבור שרצה לסמן איקס כדבריו במקום להציל חיים
112
תגובה להבהרה-קסטלמן זרק את הנשק וצעק שהוא
בוחבוט | 03-12-2023 13:49
יהודי ובכל זאת נורה בדם קר!!
113
במקום להלל ולשבח ראוי להביע צער וסליחה אמיתית
גדי טולדנו | 03-12-2023 14:05
זאת לא טרגדיה אם זה לא היה כתוב על הקיר ,
114
נבלה, מקומך שנים בכלא
אזרח | 03-12-2023 14:19
הוצאת להורג ווידאת הריגה באזרח גיבור שהרים ידיים וצעק לא לירות!. מאחל לך משפט מייסר ושנים ארוכות בכלא.
115
מתנחבל שלקח את...
דני | 03-12-2023 14:27
מתנחבל שלקח את החוק לידיים.
116
נער הגבעות= נער...
נ | 03-12-2023 14:43
נער הגבעות= נער שחי על חשבון העם
117
הרג את האזרח שמנע את הפיגוע.הרג את הגיבור !!
חייל קרבי | 03-12-2023 14:43
היה ברור לגמרי שיובל לא מחבל מאחר שהוא צעק זאת בעברית. ואפילו היה מחבל הוא ירד על ברכיו, זרק את האקדח והרים ידיים !! אסור לירות לפי הוראות פתיחה באש. ירה בו מספר פעמים גם כאשר האזרחים סביב והגיבור עצמו קראו לו בעברית. חמור ביותר !!
118
רוצח נתעב שרצח...
נתן | 03-12-2023 14:49
רוצח נתעב שרצח יהודי גיבור.
119
בושה גדולה
תתביישו לכם | 03-12-2023 14:50
הוא לא לוחם, אלא בושה גדולה. הוא הוציא להורג אזרח מסור שהרים ידיים ועוד התגאה שעשה בו וידוא הריגה. צריך לזרוק אותו לכלא
120
זה מה שיש לכם : נכתב לפני שנודע על נפילתו....
משה | 03-12-2023 14:59
יובל קסטלמן ניטרל את המחבלים !!! אחד החיילים אביעד פריג'ה החליט שהוא מחבל וחיסל אותו במספר יריות למרות שיובל ירד על ברכיו, הרים את ידיו, השליך את האקדח וצעק בעברית והתחנן על חייו !!! גם האזרחים סביב צעקו לא לירות. ירה באדם לא חמוש ועשה וידוא הריגה מספר פעמים. סיירת מטכל עלק.
121
צריך חקירה ואם...
שפוי | 03-12-2023 15:10
צריך חקירה ואם מתברר שהסרטון משקף את המציאות, לכלא באשמת רצח.
122
רצח
אנטיריאליטי | 03-12-2023 15:40
רצח בשוגג????
123
נער גבעות
אנטיריאליטי | 03-12-2023 15:40
רצח בשוגג????
124
תסירו את הכתבה המבישה הזו!!!
דוד | 03-12-2023 15:43
מדובר בנער גבעות קיצוני ומטומטם שיורה ביהודי צדיק שמתחנן על חייו. הגיע אחרי שהארוע הסתיים וחיפש להרוג מישהו. לפחות תסירו את הכתבה שמראה כמה אתם לא בודקים את מה שאתם מפרסמים.
עכשיו שברור לכל שפריג'ה מחבל במדים, מה עכשיו?
שאלה | 03-12-2023 15:56
מוות למחבלים? יש שם אחר למי שהוציא להורג ישראלי-יהודי גיבור?
125
כתבה שקרית על...
אורי | 03-12-2023 15:50
כתבה שקרית על רוצח פחדן שבניגוד לנהלים ירה באדם שלא סיכן חיים. אסור לגייס את המטורפים האלה
אביעד פריג'ה הוא רוצח שפל
לוטם | 03-12-2023 23:17
!
126
פרצוף של חולת נפש
גועל נפש | 03-12-2023 16:03
כנראה האגרטל על הראש מונע זרימת דם למוח.
127
אין כמו מראה...
כדאי להוסיף לכתבה את סרטון הגבורה שלו | 03-12-2023 16:17
אין כמו מראה עיניים
128
עלאק סיירת מטכל
אסף | 03-12-2023 16:38
בעלה תכלס רצח אדם שזרק את הנשק, הרים ידיים ולא היווה איום. וזאת עוד בלי להזכיר את העובדה שבדיעבד הנרצח הוא היה כמובן חף מפשע, וגיבור שפעל בעצמו מול המחבלים. היא מהללת את בעלה האמיץ שרוקן מחסנית על אדם שהרים ידיים. זו הסכנה שממנה הזהיר בזמנו אייזנקוט אחרי מקרה אלאור אזריה. נערי גבעות שניזונים משנאה כלפי ערבים ורואים כל ערבי כאשם עד אשר לא הוכחה חפותו . זו האמת העצובה של היחידה המהוללת ספר המדבר
129
נערי זוועות צמאי דם
האיש לא יותר מפושע | 03-12-2023 16:46
הבחור ואשתו לא יותר מקלגסים מרים נביאה??? יותר נכון נביאת שקר
130
דורון קסטלמן
אברהם | 03-12-2023 16:51
הגיבור האמיתי הוא דורון קסטלמן והאידיוט הוא אביעד פריג׳ה שקטל אותו כשהוא על ברכיו ומניף ידיים וצועק שהוא יהודי. להעיף את התכשיט מהצבא ולהכניס לבית הסוהר.
131
אתר סרוגים הוא...
סרוגים אתר של רוצחים שמהלל מחבלים | 03-12-2023 17:05
אתר סרוגים הוא אתר של מחבלים כול עוד הכתבה הזאת באוויר אתר של חמאסניקים
132
מדוע אתם לא מסירים את הכתבה?
אזרח מודאג | 03-12-2023 17:10
הרי התברר שכל מה שכתוב בכתבה שגוי. שום לוחמים טובים ושום כלום. בסהכ כאלה שלהוטים לירות ולא משנה במי. גם באזרח גיבור שנלחם במחבלים, לא היה חמוש, ולא היווה שום סכנה.
133
איך לא מורידים...
איך לא מסירים כתבה כזאת????כולה שקר | 03-12-2023 17:33
איך לא מורידים כתבה כזאת? הבחור הוציא להורג אדם שהרים ידיים והתחנן על חייו. ממש רצח אותו. עבר על כל חוק אפשרי כי הרי גם אם מחבל מרים ידיים הפקודות למיטב ידיעתי אוסרות לירות עליו ולהרוג אותו. מזעזע. ככ רצה איקס ....שהוביל להרס משפחה וחיים
134
בושה לסרוגים- שקר- יובל קסטלמן הוצא להורג
דוד | 03-12-2023 17:43
תורידו את הכתבה הזאת מייד. הבחור מגבעות לא פעל לפי הנחיות של אש, ווידא הריגה והרג את יובל דורון קטסלמן למרות שהוא הרים ידיים. בושה לסרוגים - תשנו מייד את הכתבה המבעיתה הזאת. תכבדו את זכרו של יובל, ואל תפארו את מי שהרג אותו.
135
צה"ל היה חכם ולא רצה לגייס את מיץ הזבל הזה.
ואז נכנע לטרלול | 03-12-2023 18:29
בסוף נכנעו והתוצאה היא גיבור מת ואסיר לעתיד שאשתו גאה בו. רוצח יהודים עם כיפה. זה נפוץ אצלכם.
136
מסתבר שהצבא צודק כשהוא לא מגייס נערי גבעות
אני | 03-12-2023 18:41
והכי הזוי, שנער גבעות הוא השר שלנו לבטחון פנים. הציונות הדתית צריכה להתעורר כבר
137
רוצח בדם קר,...
יהודי אמיתי | 03-12-2023 19:45
רוצח בדם קר, זבל אנושי וחתיכת חרא. גיבור עאלק. חבורה של אנשים בלי מוסר ובלי אלוהים. בוגד בוגד בוגד!!! אתם הבוגדים האמיתיים במדינה, כל הימין הקיצוני!!!
138
פשוט כתבה נוראית!...
בזיון | 03-12-2023 19:52
פשוט כתבה נוראית! אני מחכה לכתבה של אשתו של החייל על זה שהיא מתנצלת, מצטערת ובוכה על מה שבעלה עשה. כמה בן אדם צריך להיות רע על מנת ללכת לאירוע על מנת לרצוח?! או כמו שאמר החייל בעצמו- לסמן איקס. מרים נביאה- תתנצלי! אלוהים לא יסלח לבעלך ולך על החטא הנוראי הזה. גם לרצוח וגם לרקוד על הדם
139
כמה נזק הזבלות...
תום | 03-12-2023 19:55
כמה נזק הזבלות האלה מביאים אותם. אפשר לשאול את רעיית הגיבור האם כבר יצרו איתה קשר הרשות הפלסטינית לתגמולים על הריגת לוחם יהודי
140
רוצח
משה | 03-12-2023 20:06
מי שירה ביובל דורון קסטלמן הוא שפן רוצח
141
לכתבה מצורפת שקית...
0מולני | 03-12-2023 20:22
לכתבה מצורפת שקית הקאה?
142
לא דיברתם נכונה
עין | 03-12-2023 20:39
'דיבור לא נכון' - חוסר יושר אינטלקטואלי, הוא חטא כבד ביותר שדינו שפטים בחוטא. היה ברור לגמרי שקסטלמן הי'ד אינו מחבל. בגבעות יהודה והשומרון גדלים בריונים הששים לכל מעשה תועבה. בעבורם ובעבור המורים שלהם תקיא אותנו הארץ ממנה.
אתר סרוגים תגנזו את הכתבת יח"ץ המגע ילה הזו
לבנה | 03-12-2023 23:21
אתם תומכים ברוצחי יהודים. אתם תומכים בחילול השם. אתם הורסים את היהדות היפה של אלפי שנים. אתם תורמים עוד להרס של מדינה יהודית מוסרית.
143
הכתבה שהתיישנה הכי מהר באתר הזה
סתם אחד | 03-12-2023 20:53
רציתם לפאר את עצמכם, להוציא את הטלפיים ולהכריז כשר אני!. יצא לכם כתבה כל כך מנותקת מהמציאות לאור הממצאים בזירת הפיגוע, והירי חסר הרחמים באדם גיבור. אין מקום בצבא לאנשים כאלה, שהאמונה שיבשה להם את הראש, שרק נקמה ומוות נמצאים שם. בושה ועצוב מאוד לאתר הזה על הכתבה.
144
אז עכשיו המתוק...
אריאל | 03-12-2023 21:47
אז עכשיו המתוק הזה הוא הבן של כולנו? כל הקונספציה הזאת של ימין על מלא נכשלה.
145
הוא הוציא להורג...
נער גבעות על מלא מלא | 03-12-2023 21:50
הוא הוציא להורג ללא משפט. בושה וחרפה
146
עוד עשב שוטה
ציון | 03-12-2023 22:32
ירה בגיבור ורצה גם לקחת את תהילתו
מסתבר שהקנאה באמת הורגת, סליחה רוצחת
לוטם | 03-12-2023 23:28
1
אלאור עזריה הוא מותק לעומת אביעד פריג'ה רוצח
לוטם | 03-12-2023 23:18
יהודים גיבורים
147
מדובר ברוצח בדם קר! לא יותר.
אורי | 03-12-2023 22:39
למה הוא ירקה באזרח שהרים ידיים והתחנן על חייו? כי הוא רוצח.
148
הוצאה להורג בכוונה תחילה
עדי | 03-12-2023 23:08
הוא הוציא את הגיבור האמיתי להורג! בדם קר! יש כאן קבוצה קטנטנה ופריבילגית, חרדלים קוראים להם... פולארד אומר להכניס את משפחות השבויים לכלא, וייס אומרת שהגבולות שלנו זה מהפרת ועד אל עאריש, ובן גביר מחמש כל מטורף. לא אמיתי, הם הגלגול העכשווי של מרעילי הבארות בירושלים
149
אתר סרוגים אבדתם כל קשר ליהדות ולמוסר תומכים
מסורתית אמיתית | 03-12-2023 23:09
ברוצחים מתועבים. לא היה שום להט קרב חוץ ממתנחבלים צמאי דם שרצחו גיבור יהודי אמיתי. איפה היהדות ואיפה אתם? יותר דומים ל KKK מאמינים בעליונות הגזע. עליבות נפש. לחשוב על המשפחה של קסטלמן זל היהודי הגיבור שסובלת עכשיו בזמן שחמאסניקים יהודים מעלימים ראיות ומשבשים הליכים. תתביישו על כך שאתם מנסים להרוס מורשת של אלפי שנים בשל קנאות משיחית
150
ההבהרה לא מספיקה
Guy | 03-12-2023 23:10
אביעד רצח את יובל כשידיו היו באוויר, הוא כרע על ברכיו ובידיו לא היה נשק. כל מה שעניין אותו זה האיקס על הנשק
151
אתר שבוגד במסורת שעושה כתבת יח"ץ על רוצח
לבנה | 03-12-2023 23:11
תתביישו אלף פעם
152
יהודית את לא אוהבת ישראל אלא תורמת לניסיון
לוטם | 03-12-2023 23:23
החרבתה, את טרורי סטית במודע.
153
גיבור? הסתער?! הזבל האנושי ורפה השכל הזה רצח
שמעון | 03-12-2023 23:31
רצח את הגיבור. סרוגים - אתם חבורה של הזויים!!!
154
הוציא להורג יהודי רק בגלל יצר הנקם שלו
יואל | 04-12-2023 0:11
צריך לשבת בכלא עד אחרון ימיו ולעשות תשובה בנפשו.
155
לקחת מייד את כל הנשקים לנערי הגבעות המטורללים
יוסף | 04-12-2023 1:37
ולהעיף אותם ואת משפחותיהם המתרבות כשפנפנים מהשטחים שלא שלהם. אסון לאומי בחסות שר הפיתות הבזוי וחברו העילג
156
רצי את הגיבור...
ג | 04-12-2023 5:27
רצי את הגיבור שחיסל את המחבלים, ופצע את הלוחם השני שחיסל אותם גם. כתבה שלא התיישנה טוב, עדיף למחוק
עדיף להשאיר כמסמך...
שמחריף | 04-12-2023 9:05
עדיף להשאיר כמסמך היסטורי
157
אז זה מי...
רן ברמן | 04-12-2023 5:48
אז זה מי שרצח את גיבור ישראל שחיסל את המחבלים , הרים ידיים הרים חולצה ובכל זאת נורה על ידי הלוחם ?
158
הזויים מטורללים רוצח
הזויים מטורללים רוצח | 04-12-2023 5:52
הזויים מטורללים רוצח
159
על מה את...
יער שרון | 04-12-2023 6:20
על מה את מדברת חולת נפש? בעלך רצח יהודי שהיה על ברכיו והתחנן על חייו, וירה ביהודי אחר. מחלת הנפש של המתנחלים פשוט לא יודעת סוף. אתם האנשים הכי אלימים, צמאי דם שיש ביהדות. איך את מסובבת את הסיפור הנוראי הזה כרגע של גבורה? כמובן מי ששורפים בתים והופכים את חייהם של חפים מפשע בכל יום ויום, לא יוכלו להבדיל בין טוב ורע.
160
כל כך הרבה...
אדם אחר | 04-12-2023 6:50
כל כך הרבה טרלול: הזויים עם חיוך של מטורללים ועיתון מטורלל. מה זה הסיפא ההזוי הזה של הכתבה? למה לא כותבים את כל האמת? מי זה ההזוי שנתן למטורלל הזה נשק?
161
עיתון של גמורים....
אלי יעקב | 04-12-2023 8:17
עיתון של גמורים. נער גבעות אלים וצמא דם יורה גם במי שמרים ידיים. להקיא עליכם חלאות
162
אתם אין לכם...
אנרכיסטים | 04-12-2023 9:22
אתם אין לכם טיפה של מודעות עצמית
163
כל אחד מבין
שם משמואל | 04-12-2023 9:28
גם מי שלא הבין מבין היום למה לא סומכים עליהם. ולצערי, סומכים עליהם הרבה הרבה יותר מדי.
164
אולי תסירו כבר
אפרת | 04-12-2023 10:19
כתבה המהללת רוצח? ותתנצלו בראש מורכן לפני משפחת קסטלמן?
165
לא סומכים עליהם ובצדק,קיצוניות שעלתה בחיי אדם
אזרח עצוב | 04-12-2023 11:02
הגיבור היחיד בסיפור הזה, יובל דורון קסטלמן האמיץ והטוב לב, כבר לא איתנו בגלל בעלך הקיצוני שלא חושב שהוראות פתיחה באש שוות משהו, ומעדיף את האידיאולגיה הדתית הקיצונית שלו על חיי אדם. תתביישו, יכולות שרחוקות שנות אור מסיירת מטכל, והלוואי שאחרי המקרה הזה לא יתנו להם להתגייס לא ליחידה שסיפרת עליה ולא לשום מקום. תתביישו על חיי אדם טוב לב ואמיץ שכבר לא איתנו בגללכם
166
ראשונים תמיד לרצח והפוגרום
צביצ | 04-12-2023 11:03
בריוני המאחזים ראשונים תמיד לרצח והפוגרום
167
מסירות נפש?? הוא רצח בדם קר!!!
חנה | 04-12-2023 11:03
רוצח!!!
168
איכס,נוער גבעות רצח צדיק גיבור ישראל
שי | 04-12-2023 11:09
הרים ידיים בעודו פצוע מתחננן על נפשו בעברית לא חמוש מוציא ארנק והזבל יורה בו בלי לחשוב, לא מתוך קרב וטעות אלא בכוונה תחילה לוידוא הריגה אחרי שכבר ניטרלו אותו. לא לתת להם להתגייס , לפרק את היחידה שלהם , פלנגות
169
נוער שוליים
רק ליברמן | 04-12-2023 11:11
לא ידעתי שבסיירת מטכל יש חולים בראש צמאי דם
170
הגיע הזמן להוריד את הכתבה מהאתר....
אני | 04-12-2023 11:18
האיש נעצר. הרג יהודי
171
האירוע מצולם וראינו הכל
דני | 04-12-2023 11:30
הוא ירה באדם שעשה כל מה שנדרש כדי להיכנע ולהוכיח שאינו חמוש. שני המחבלים כבר שכבו מתים ולא היה עוד ירי. הוא החליט במודע לירות. נהג בניגוד להוראות מפורשות של הצבא. סיירת מטכל אעלק...
172
עם כאלה גיבורים...
נדב | 04-12-2023 11:33
עם כאלה גיבורים אבדנו
173
רצח גיבור ישראל....
יואב | 04-12-2023 11:38
רצח גיבור ישראל. אעלק בלהט הקרב - 15 שניות התחנן הגיבור על חייו עד שהנאלח הזה חיסל אותו. שיירקב בכלא.
174
הכתבה לא התיישנה טוב אה
גיא | 04-12-2023 11:38
אולי בדיעבד לא היה צריך לרוקן את המחסניות על הגיבור האמיתי.
175
סרוגים אתם רציניים?
דותן צור | 04-12-2023 11:39
המדובר ברוצח נתעב שירה בכוונה תחילה באדם לא חמוש שהרים ידיים והתחנן על חייו ולמרות זאת נורה עי נער הגבעות כדי להורגו - ומה גם שהאיש שנער הגבעות הפסיכופט רצח הוא בכלל יהודי גיבור שהרג את המחבל האמיתי ואז נרצח עי נער הגבעות שכבר אישר לינון מגל שביצע בו וידוא הריגה - איפה התיקון שלכם ומדוע אתם משאירים את דברי השקר והחרפה (כאילו מדובר בידיעה עיתונאית לגיטימית שמתארת את המציאות)
176
הזוי שיש באינטרנט כתבה כזו. פשוט מתבייש
כתבה שקרית ומגמתית | 04-12-2023 11:40
בושה, בושה, בושה
177
זה מה שיש לכם להגיד? כתבה חולנית לגמרי!
דוד | 04-12-2023 11:48
הבן אדם פעל בניגוד לנוהל פתיחה באש והוציא להורג בן אדם אחר! זה מה שרואים בוידאו! שבסוף התברר שהיה הגיבור האמיתי ולא חולה נפש שרוצה להרוג מחבלים. כולם רוצים שלא יהיו מחבלים אבל יש סיבה שיש נהלים. זו מדינה חוק לא פלאנגות!
178
לעקור אתכם יא...
גיל | 04-12-2023 11:56
לעקור אתכם יא עשבים שוטים, תוצרי בן גביר. אתם פסיכופטים
179
רוצח
אזרח | 04-12-2023 11:57
הוא רוצח בדם קר, להיטות היתר לחסל מחבלים עלתה בחייו של אזרח שומר חוק שחתר למגע וסייע לחסל מחבלים ונהרג בטעות. יש סרטונים שמראים כיצד קסטלמן זל פורש את ידיו כשהוא שכוב על הכביש זורק תעודת זהות, תעודת מילואים וזועק שהוא לא מחבל, די בזה כדי למנוע את הירי ואת וידוא ההריגה. אפשר היה לירות בו ברגל, לנטרל אותו. שיקול הדעת של החייל היורה היה לוקה מאוד. הוא היה צריך להבין שלא מדובר במחבל גם בסיטואציה אליה נקלע. ככה זה שכל מה שאתה רואה בעיניים זה רצח ודם.
180
נער גבעות שרצח ישראלי הוא לא יותר מבושה
דוד | 04-12-2023 12:05
היו את כל המסמנים שהיה צריך לחדול אש ובכל זאת רצח (ולא הרג) את יובל. זה רקוב כמו כל הרקובים פה שמחזרים את הרוצח.
181
מה אירוניה מתגלה...
אזרחית | 04-12-2023 12:18
מה אירוניה מתגלה כשקוראים את הכתבה הזו, אחרי שנודע מה באמת קרה. בחור צעיר ולא מאד מחודד, שהמוטיבציה שלו היא הרצון להרוג ערבי (לעשות איקס), מקבל רוח גבית מהאווירה התרבותית פה ומהממשלה. כל כך עצוב שזה מה שנהיה פה
182
רוצח!!!!!׳ ...
טל | 04-12-2023 12:23
רוצח!!!!!׳
183
כתבה מבישה אולי תבדקו עובדות לפני שאתם מהללים
אורחת לרגע | 04-12-2023 12:33
תעקבו אחרי מעשיהם של נערי גבעות - רחוקים מלהיות צדיקים וזה נאמר בעדינות. האם זו דרכה של תורה, האם זו היהדות שתהיה אור לגויים. מתביישת
184
הוא ממש לא...
יהודי מא"י | 04-12-2023 12:41
הוא ממש לא חיסל את המחבלים. הוא הוציא להורג (+וידוא הריגה, שלא לומר רצח) את מי שחיסל את המחבלים. את יובל דורון קסטלמן היד
185
הבן אדם יורה...
ממש סיירת מטכל | 04-12-2023 13:07
הבן אדם יורה בלי היכר.. הוציא להורג גיבור ישראל אמיתי. בושה
186
אכן ״נוער הגבעות...
משה | 04-12-2023 13:28
אכן ״נוער הגבעות היה הראשון להסתער״ ככה זה שהתשוקה לרצוח עוד ערבי מסנוורת את השכל. הוא פעל מתאווה לרצח.
187
שיבדוק על מי...
אור ק. | 04-12-2023 13:34
שיבדוק על מי הוא יורה
188
מסוכן
עצוב | 04-12-2023 13:38
אסור לתת להם נשק אנשים קיצוניים מסוכנים, כל אחד מחשיב את עצמו בר כוכבא, ראיתם את התמונה המזעזעת של החייל מחזיק ביד אחת M16 ובשנייה אקדח, זה לא לוחם זו פארסה שתתפוצץ עוד לכולנו בפנים, ככה לא מתנהג לוחם, אלה סיירת מטכל?
189
תרדי על ברכייך...
בושה של אשה | 04-12-2023 13:54
תרדי על ברכייך ותתחנני לסליחה ממשפחתו של יובל מעם ישראל ומאלוהיך
190
הרי אתם יודעים...
תורידו את הכתבה זה פשע מנותקים | 04-12-2023 13:54
הרי אתם יודעים מה קרה יומיים , ושהוא לא חיסל מחבלים אלא במקרה הטוב טעה טעות טראגית והרג גיבור ישראל ( שחיסל לבדו 2 מחבלים ) שירד על ברכיו , זרק את הנשק ,הרים חולצה וזעק בעיברית שהוא ישראלי וישבדקו תעודת זהות . זה לכאורה לא הספיק לנער הגבעות הגאה כדי לא להרוג אותו . מן הראוי שתורידו את הכתבה השקרית והמנותקת הזו .בושה
191
לא חיסל מחבלים...
אורנית | 04-12-2023 14:03
לא חיסל מחבלים ולא נעלים רצח את האזרח שחיסל את המחבלים ומנסה לתפוס טרמפ על זה.. רוצח שפל שצריך לשבת כל החיים שלו בכלא
192
אבהתי את ההבהרה שלכם
עעע | 04-12-2023 14:18
הקשר שלה למציאות לא קיים, להגיד שלהרים ידיים ולהתחנן שיבדקו את התז שלו זה לנסות להמלט מחיסול זו בדיחה
193
אביעד חרטא
אילן | 04-12-2023 14:29
מתנחלים סהרוריים מביאים עלינו אסונות.. מספרים סיפורי סבתא להאדרה עצמית ... שרות סדיר על חלקי חלקי
194
רוקן את כל המחסניות...
ש.ק.ר. | 04-12-2023 15:21
פשוט רוצח. אין לזה שום כינוי ושום הסבר. רמת לוחמנות ירודה, חוסר הבנה של הזירה, ירי על מטרה בלי לוודא שהיא לגיטימית. סתם ילד מופרע, מאוד. קחו לו את הנשק, לעולם. גם לא מבין את הזוועה שהוא חולל. ככה חונך.
195
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק
צבי | 04-12-2023 15:25
:(
196
ממש רוצח - בושה למדינה
דן | 04-12-2023 17:21
אבוי לנו
197
אדם פחדן וטיפש,...
פשוט רוצח פחדן ושפל | 04-12-2023 19:29
אדם פחדן וטיפש, משוגע עם נשק, בושה לעם ישראל. הלוואי יכלא לעשרות שנים.
198
מדהים שהכתבה לא...
מ.ב | 04-12-2023 19:43
מדהים שהכתבה לא ירדה/שונתה, אחרי שכבר התברר שחלק גדול ממנה שגוי עובדתית )למשל מי הרג את המחבלים(, ואחרי שנפתחות חקירות בשל מה שנראה לכאורה כהוצאה להורג. אם יתברר שכך היה הרי זו בדיוק הסיוע הדרוש כדי לתמוך בכל הטענות שנגדן יוצאת המרואיינת. ממנה
199
מזלינו שלצבא בשונה...
מכשפה | 04-12-2023 21:31
מזלינו שלצבא בשונה ממרים הנביאה יש בוחן מציאות תקין. אם הוא מזן סיירת מטכל. אבדנו.
200
פורעי הגבעות לטיפול...
אורח | 04-12-2023 22:33
פורעי הגבעות לטיפול או לחינוך מחדש. לאסור עליהם לשאת נשק. אוכלוסיית השוליים של הקיצוניות הדתית מחוללת אסונות בשטחים ועכשיו גם במרכז הארץ.
201
הבחור תפס בחייו...
קצין בכיר במיל | 04-12-2023 22:53
הבחור תפס בחייו מאות כלי נשק שהיו בדרכם למחבלים, בהברחות מירדן. מידיעה אישית
202
בושה שהמאמר עדיין כאן.
drora, far away | 05-12-2023 1:03
אנחנו באמת בצרה גדולה.
203
אנשים פה מופתעים...
ה"אחים" איז אייסיס | 05-12-2023 12:01
אנשים פה מופתעים שהציונות הדתית מהללת רוצחים כאילו זה משהו חדש ולא לחם חוקם של הציבור הגזעני והנפשע ביותר שהמדינה הזו ידעה.
204
זה מוריד לו איקס מהנשק?
צבאות השם | 05-12-2023 12:16
הוא רוצח מסוכן אסור לתת לו להסתובב חופשי
205
אני בשמאל ואני...
יונגבלוד | 06-12-2023 15:44
אני בשמאל ואני מאמין לאביעד.הוא רצה להילחם וטעה,לא לצלוב אלא לחבק.מערכת המשפט תקבע
במי שמרים ידיים?...
ישוע | 07-12-2023 7:43
במי שמרים ידיים?
206
היה הראשון להסתער...
איה נאפה | 07-12-2023 5:35
היה הראשון להסתער עאלק, על מי בדיוק הוא הסתער ?. הדברים שאישתו אמרה בטלויזיה הספיקו לי הוא לא ידע שמדובר ביהודי אישה איומה עם חיוך מטופש שמרוח לה על הפנים גם כשהיא מביעה צער כלפי משפחת הנרצח.
207
מדובר הרוצח, פרסמתם...
אדם שפוי | 08-12-2023 12:33
מדובר הרוצח, פרסמתם שקרים של אישתו, התמונה ברורה לכל מי שיש לו עיניים.
208
אם הוא ברמה...
מבין עניין | 10-12-2023 16:50
אם הוא ברמה של סיירת מטכל אנחנו בבעיה רצינית ואישתו זה בעיה ברמה אחרת
209
Shame shame and...
No words | 11-12-2023 16:25
Shame shame and disgrace. Disgusting
210
לאיפה הגענו שיש...
לאיפה הגענו | 13-12-2023 1:13
לאיפה הגענו שיש אשכרה כתבה כזאת על בן אדם שרצח יהודי חף מפשע הבן אדם הזה רוצח בדם קר ואישתו היא פשוט אישה שצריך לשים אותו במוסד אין סיכוי שאישה כזאת מסתובבת בינינו לא יעזור כלום הבן אדם הולך לכלא ונקווה שלהרבה רוצח עלק היה הראשון שהגיע?????ואז רצח את הבן אדם שהוריד את שני המחבלים לא יאמן המדינה הזאת לאין הגענו
211
שפת הגוף של קנסטלמן לא שידרה כניעה
רבקי | 28-12-2023 8:48
הוא היה אקטיבי בלנסות להוכיח את חפותו! יובל בעצמו ירה באדם שהפנה לו את הגב ללא נוהל מעצר חשוד