"מתנדבי זק"א דואגים שכל טיפת דם תבוא לקבורה" - סרוגים

"מתנדבי זק"א דואגים שכל טיפת דם תבוא לקבורה"

מאות מתנדבי זק"א פועלים בימים אלה בזירות הטבח בכדי לנקות את שאריות הדם ולזכות אותם משאר הממצאים של הנרצחים. את החפצים הנקיים הם מעבירים למחסן היחידה כדי להחזירם לבני משפחות הנרצחים

author-image
"מתנדבי זק"א דואגים שכל טיפת דם תבוא לקבורה"
  איסוף חפצי הנרצחים (דוברות זק"א)

מאות מתנדבי זק"א עמלים ממש בימים אלה בניקוי בתי הנרצחים בקיבוצים וביישובים בעוטף עזה לצד המשך ניקוי ואיסוף ממצאים מזירות הטבח השונות, בהם מאות אנשים, נשים וטף נרצחו בדם קר ע"י מרצחי ארגון הטרור חמאס.

עם תחילתה של המלחמה ולאחר אירועי הטבח בעוטף עזה, מיהרו מאות מתנדבי זק"א לזירות האסון בכדי לפנות את מאות הנרצחים ולהביאן לקבורה בכבוד הראוי.

בעקבות אש התופת והסכנה הביטחונית, מאות המתנדבים פינו את מאות הגופות במהירות רבה ותחת אבטחה כבדה של לוחמים מיחידות קרביות. כעת, כארבעה שבועות לאחר הטבח מאות המתנדבים נמצאים בזירות השונות בכדי לאסוף את שאר הממצאים ולנקות את הדם מן הבתים בהם משפחות שלמות נרצחו בדם קר.

אוספים חפצי נרצחים עם דם. (דוברות זק"א)

מנקים גם את הרכבים (דוברות זק"א)

מנקים את החפצים וממיינים (דוברות זק"א)

במסגרת הפעילות בימים אלה, מאות המתנדבים עוברים בית בית ביישובי וקיבוצי העוטף בכדי לנקות אותם משאריות דם וממצאים נוספים שאותרו במקום. בנוסף, המתנדבים שפינו מאות גופות מרכבים בגזרת הטבח עוברים בימים אלה בין הרכבים ומנקים אותם משאריות דם וממצאים נוספים בכדי להביאן לקבורה בכבוד הראוי.

מעבר לכך, בשיתוף פעולה יחד עם יחידת להב 443, עמלים מאות המתנדבים באיתור פריטים אישיים של הנרצחים ומביאים אותם למחסן מיוחד שהוקם על ידי יחידת להב 443, המתנדבים מנקים את החפצים האישיים של הנרצחים מכתמי דם ולאחר מכן מעבירים אותם ליחידה, וזאת על מנת להביא אותם למשפחות הכאובות.

מדובר בפעילות חסרת תקדים של מתנדבי זק"א אשר לאחר שבועות ארוכים של משימה קשה ומורכבת תחת אש תופת, חוזרים שוב לזירות הטבח בכדי לנקות את שאריות הדם ושאר הממצאים של הנרצחים בכדי להביאן לקבורה.

מנכ"ל זק"א, דובי ויסנשטרן אמר כי, "אנו מתנדבי זק"א נמשיך לדאוג לכבוד הנרצחים ולא נשקוט עד שטיפת הדם האחרונה שלהם תובא לקבורה. ממש בימים אלה אנו נמצאים בזירות הטבח, מנקים את הבתים ואת זירות הטבח, עוברים בין המכוניות שכבר פונו ע"י המתנדבים מהנרצחים ומנקים אותם שוב מטיפות דם ושאר ממצאים. כך נמשיך עד לסיום המשימה החשובה הזו".

ראש אגף המתנדבים, חיים וינגרטן אמר כי, "למרות הקושי והמורכבות, מאות מתנדבי זק"א פועלים בפעם השנייה בזירות הטבח בכדי לנקות את שאריות הדם ושאר ממצאי הנרצחים ולהביאן לקבורה בכבוד הראוי. זו משימה קשה ומורכבת אך אנו נמשיך לעשות את החסד האחרון עם הקדושים ולדאוג שכל טיפת דם תבוא לקבורה".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
דם כל הנירצחים...
מ | 05-11-2023 4:54
דם כל הנירצחים על הידיים של אחים לנשק וכח קפלן ימח שימכם ושם זיכרכם
ילד ז תימרח טוב...
דוד מיזרחי | 05-11-2023 5:12
ילד ז תימרח טוב שלא תישרף בשמש של מיאמי אוהבת אמא
דם הנירצחים על...
רון מועלם | 05-11-2023 5:10
דם הנירצחים על ידיו של ראש ממשלה שהבטיח ביטחון אך במשך 10 חודשים עסק בלפרק ולשסע את העם ואיפשר לאוייבנו לשחוט את העם 1400 נירצחים פצועים וחטופים על ידיו השם יקום דמם
2
תודה צדיקים אוהבים אותכם...
דן סגל | 05-11-2023 5:06
תודה צדיקים אוהבים אותכם