הותרו לפרסום שמותם של 3 שוטרים, מספרם עלה ל- 51 - סרוגים

הותרו לפרסום שמותם של 3 שוטרים, מספרם עלה ל- 51

המשטרה התירה לפרסום שצות שלושה שוטרים נוספים שנפלו במלחמה, מתוך כך עלה מניין הנופלים במשטרה ל-51. מפקד מרחב הנגב ספד לנופלים, ביקר את הפצועים ואת כוחות המשטרה בדרום ונפגש עם משפחות מהמגזר הבדואי

author-image
הותרו לפרסום שמותם של 3 שוטרים, מספרם עלה ל- 51

הותרו לפרסום שמותם של שלושה שוטרים נוספים שנפלו בקרב מול המחבלים הודעה נמסרה למשפחותיהם.

מהמשטרה נמסר כי משטרת ישראל מודיעה בצער ויגון רב על נפילתם בקרב של 3 שוטרים נוספים, אשר פעלו בעוז ובחירוף נפש בחזית הלחימה מול האויב. מניין חללי המשטרה המעודכן הינו 51

ואלו שמותיהם:

רפ"ק אבי עמר, מפקד זרוע תשתיות ביחידת יואב, מחוז דרום.

 

(צילום: דוברות המשטרה)

פקד דן גנות, סגן מפקד פלגה ביחידה לתיאום פעולות אכיפה (מתפ"א)

(צילום: דוברות המשטרה)

רס״ר שרון ליבוביץ', סייר תנועה בתחנת אופקים, מחוז דרום.

(צילום: דוברות המשטרה)

עוד מסרה משטרת ישראל כי היא תעמוד לצד המשפחות השכולות ותלווה אותן לעד.

סיפורי גבורת הלוחמים במחוז הדרומי במשטרה

מרחב הנגב של המחוז הדרומי של משטרת ישראל , איבד במהלך הלחימה בדרום 19 שוטרים ושוטרות ,שלחמו בחזית האויב וחירפו את נפשם, ביניהם 2 מפקדי תחנות – מפקד תחנת רהט ג'יאר דוידוב ז״ל, ומפקד תחנת שגב שלום יצחק בוזוקשוילי (בזוקה ) ז"ל , שהועלו לדרגת נצ״מ לאחר מותם.

ביום חמישי התקיימה ישיבת סגל הפיקוד הבכיר של מרחב נגב, אשר נפתחה בדקת דומיה לזכר הנופלים, כששני כסאות מפקדי התחנות ז״ל נותרו ריקים ועליהם הונח סרט שחור.

(צילום: דוברות המשטרה)

מפקד מרחב הנגב, תנ"צ אפי שימן, שנכנס לתפקידו בשבת בבוקר עם פרוץ הלחימה, ספד לנופלים וסיפר למפקדים: כשעליתי מול בזוקה ז"ל בקשר בפעם הראשונה וקראתי לו " שגב אחד כאן נגב אחד" – נכנסתי לתפקיד"

בהמשך , קיים מפקד המרחב ביקור בתחנות המרחב וחיזק את השוטרים שנלחמו בגבורה וללא מורא כדי להציל את חייהם של האזרחים, חבריהם וכוחות הביטחון.

(צילום: דוברות המשטרה)

לאח מכן ביקר מפקד המרחב משפחות בפזורה וביישובים במגזר הבדואי אשר שכלו את יקיריהם ותושבים נוספים עמם אבד הקשר במהלך הלחימה, השתתף בצערן והביע תקווה לאיתור הנעדרים במהרה. מפקד המרחב הדגיש את חשיבות האחדות ושיתופי הפעולה עם ההנהגה והציבור במגזר, שהינו חלק בלתי נפרד מהחברה הישראלית.

(צילום: דוברות המשטרה)

לפני כניסת השבת ביקר מפקד המרחב במרכז הרפואי סורוקה את השוטרים שנפצעו במהלך הלחימה ואת משפחותיהם שעומדות לצידם, ושמע את סיפורי הגבורה עת היו הראשונים להגן בגופם על האזרחים, חילצו פצועים ,וחתרו למגע אל מול המחבלים במטרה להגן על המדינה. מפקד המרחב איחל החלמה מהירה וביקש לחזקם ולסייע בכל דבר שנדרש להם בכל עת.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
יהי זכרם ברוך...
בן | 14-10-2023 21:59
יהי זכרם ברוך