אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
מבצע צוק איתן

טילים על ישראל: במרכז, בבית-שמש ובדרום

מבצע צוק איתן: אחרי הפוגה קלה בירי, נשמעו סמוך לשעה 11:45 הבוקר אזעקות בחלקים נרחבים בישראל - בערי המרכז, הדרום ובהרי ירושלים (חדשות סרוגים)

טילים על ישראל: במרכז, בבית-שמש ובדרום
  משתטחים על הקרקע בעקבות האזעקות (פלאש 90)

מבצע צוק איתן: אחרי הפוגה קלה בירי, נשמעו סמוך לשעה 11:45 הבוקר אזעקות בחלקים נרחבים בישראל – בערי המרכז, הדרום ובהרי ירושלים. האזעקות נשמעו, בין היתר, בראשון לציון, במטה יהודה ובבית שמש, בגבעתיים ובתל-אביב, בני-ברק, פתח תקווה, בגדרה, באשקלון ובמועצת שפיר.

באשדוד נשמעו שלוש אזעקות רצופות, ולאחריהן יורטו שתי רקטות. לא היו נפגעים או נזק בירי.

מערכת "כיפת ברזל" יירטה לפחות 2 רקטות בשמי גוש דן.

הבוקר (שני) בעקבות חדירת מחבלים לשטח ישראל, המשטרה חסמה הבוקר לתנועה כבישים מדרום לאשקלון והורתה לתושבים באזור להסתגר בבתיהם. ככל הנראה, המחבלים התכוונו להוציא לפועל פיגוע חטיפה.

תחילת האירוע ביריות שנשמעו סמוך לשעה 6:40 בבוקר, בעקבותיהם נחסם כביש 4 מצומת אשקלון ליד מרדכי, במקביל לחסימת כביש 232 גבים – מפלסים, כביש 34 גבים – יד מרדכי וכביש 4 יד מרדכי גברעם.

כוחות צה"ל ניהלו חילופי אש עם מחבלים סמוך לגדר המערכת, במהלכם חוסלו המחבלים. מספר חיילים נפגעו.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
צבע אדום
שרה | 21-07-2014 11:47
אין שום אעזקה בירושלים
2
שומר ישראל שמור שארית ישראל "שמע ישראל"
| 21-07-2014 12:18
שומר ישראל שמור שארית ישראל ואל יאבד ישראל האומרים "שמע ישראל" תודה לבורא עולם, על כל מה שאתה עושה לנו, כל כך הרבה ניסים, אף על פי שאנו לא עושים את רצונך. רוב עם ישראל (ובפרט לפיד) לא שמרים שבת, (כי עכשיו כולם ישמרו), ואף על פי כן אתה ממשיך לשמור עלינו. רוב בנות ישראל הולכות עם לבוש "פרוץ" שמכשיל את בני ישראל (מעכשיו כולם ילכו בלבוש כמו שצריך), ואף על פי כן אתה בורא עולם ממשיך לשמור עלינו. תודה רבה. (היות והאישה החטיאה את האדם בעץ הדעת, היא צריכה להתלבש עם לבוש יותר ארוך מהגבר, חולצה סגורה עד הצוואר, שרוול עד מאחרי המרפק, ושמלה ארוכה שמגיעה עד שבעה סנטימטר מהריצפה, ו"שאל". ודרך אגב, גדול עוון המחטיא יותר מהחוטא, ואם יש מישהי שנראת כשומרת תורה ומצוות, והיא לא הולכת כך, (בלבוש צנוע) אז זה לא בסדר. ועוד יש בנים ובנות שהולכו עם לא יהודיות/יהודים לצערנו. (ומעכשיו זה לא יהיה יותר, בני ישראל ובנות ישראל, רק יתרחקו מהגוייות/גויים). מתערבים בגויים, ואתה הבורא עולם ממשיך לשמור עלינו, תודה רבה מלך העולם, אדון הכל. לזכור: כשאנו חוטאים, אנו עלולים לפגוע בכל עם ישראל. ח"ו. עם ישראל כולו מצטרפים לתפלה להקב"ה, רק ד׳ שומר עלינו – על כל עם ישראל, ולא כיפת ברזל, ישתבח שמו לעד. גם כיפת ברזל היא עצמה נס מד' כי לפי התכניות לא היתה אמורה לעבוד. ואנחנו רק ללמוד, להתפלל – לא להפסיק. "לסמוך "רק" על הקדוש ברוך הוא". פעם ראשונה שמרן שליט"א מרח' חזון איש 5 ב"ב, אמר לנו לחזק הצניעות אצל נשי החרדים. מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן הגיב לנפילות הרסיסים בבני ברק ואמר כי "רוצים להראות לנו שגם בבני ברק צריכים לחזור בתשובה". ובפרט צניעות החרדים. 'כיפת ברזל' יירטה ארבע רקטות. רסיסים של הטיל המיירט נפלו בבני ברק. לא דווח על נפגעים או על נזק. מרן הגראי"ל שליט"א אמר ביום שישי לפני שבת קודש: שרוצים להראות לנו שגם "בבני ברק" צריך לחזור בתשובה, בפרט הצניעות של נשי החרדים שלנו צריך הרבה חיזוק ושיפור. להלן שמות מאלו שנפצעו במבצע צוק איתן. "רפואה שלמה" נא להתפלל מיד, לשם ית' לרפואתם: מומלץ אלו פרקי תהלים: יג' כ' קכא' קל' קמב' קנ' גיל בן מיכל אוהד בן אליס גנון מרדכי חי בן ברכה יהודית ישי דב בן נרי עמוס בן סיגל אוהד בן רות בן ציון בן רחל איתי אהרון בן אילנה משה אלעד בן עיתיאל יונתן שמעון בן גיטל יוני בן שרה אביעד בן סימה ארז בן שרית דוד ילחק בן סוזי רמי בן רמונד עובדיה בן רויטל דניאל מנדס בן מרים יונתן שמעון בן מסעוד מור מרדכי בן שרית נריה בן חוה שקד בן אורה אליאל בן אריאלה אליהו בן חוה ארד ליאורה ליאל בן אילנית שוהם בן יפה פלורה יעקב בן לאפו מיכל בן פרידה יואב בן גילה חז"ל אומרים, ״כל המתפלל על חבירו נענה תחילה״ 
בשורות טובות! (א) שִׁיר, לַמַּעֲלוֹת: אֶשָּׂא עֵינַי, אֶל-הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי. (ב) עֶזְרִי, מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. (ג) אַל-יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל-יָנוּם, שֹׁמְרֶךָ. (ד) הִנֵּה לֹא-יָנוּם, וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר, יִשְׂרָאֵל. (ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל-יַד יְמִינֶךָ. (ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא-יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה. (ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל-רָע יִשְׁמֹר, אֶת-נַפְשֶׁךָ. (ח) ד' יִשְׁמָר-צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה, וְעַד-עוֹלָם
3
החמאס והפלסטינים בעזה וביו"ש,הם מחבלי משיח !!!!
כמו חבלי לידה! | 21-07-2014 12:25
לקראת גילוי משיח בן דוד בעולם כולו !!!!