העליון הוכיח שוב: אין משפט צדק בישראל - סרוגים

העליון הוכיח שוב: אין משפט צדק בישראל

לא צריך לחזור לדוגמאות מגוש קטיף, הדיון האבסורדי על שחרורו של אלישע ירד הוכיח: "מדובר באנשים אחרים", להם אין זכות למשפט צדק, או להליך תקין. מפגיני השמאל היקרים, האם זו הדמוקרטיה שאתם נלחמים עלייה?

author-image
העליון הוכיח שוב: אין משפט צדק בישראל
  אלישע ירד והשופטת רות רונן בדיון היום (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90ׂ)

תומכי הרפורמה המשפטית מרבים להביא את הגירוש מגוש קטיף כדוגמא לכך שמערכת המשפט הישראלית לא הגנה על זכויות הפרט ונתנה לראש הממשלה דאז לפעול בחוסר הגינות משווע כלפי אזרחים רבים. אך את האמת שכבר לא צריך ללכת כל כך רחוק בשביל להוכיח את העוולות של מערכת המשפט בישראל,  היום קיבלנו הוכחה חיה לצורך בתיקון דחוף בבית המשפט שאמור לעשות צדק.

זו דמקורטיה? דיון במעמד חד צדדי והקראת החלטה לפני שמיעת טענות הסנגורים

במהלך דיון בבית המשפט העליון על הערעור של הפרקליטות בנוגע לשחרורו של אלישע ירד, הוציאה השופטת רות רונן, את סנגוריו של ירד מאולם הדיונים והשאירה אותו בדיון חד צדדי מול- נציגי השב"כ, הפרקליטות והמשטרה.

עורכי דינו של ירד (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

אבל זה לא נגמר שם, עורכי הדין חזרו לדיון, אחרי כ-20 דקות של דיון חד צדדי, ואז באופן אבסורדי עוד לפני שהיא שמעה את טענות עורכי דינו של ירד, הודיעה השופטת: 'אני הולכת לקרוא את ההחלטה שכתבתי'. כן שופטת בית המשפט העליון, שאמורה לעשות צדק כבר קיבלה את ההחלטה אחרי ששמעה צד אחד בלבד. מה עם הצד של החשוד אתם שואלים? כנראה שלא מעניין אותה.

רק אחרי הזדעקות של עורכי הדין, הפטירה השופטת כעושה טובה: "נו תטענו" ולאחר מכן הקריאה את ההחלטה שהייתה כתובה עוד לפני הצגת עמדת עורכי דינו של אלישע ירד, דמוקרטיה במיטבה אומרים לכם.

עוד באותו נושא

העליון קיבל את הערעור: שחרורו של ירד נדחה


20

משפט צדק או חיסול חשבונות?

יש לציין כי הליך הוצאת עורכי הדין היה לבקשת השב"כ בגלל "חומר סודי", ועדיין הוא הזוי מכיוון שירד אינו חשוד במעשים חמורים של רצח או חשד לרצח אלא "בשיבוש הליכי חקירה".

ירד שמתגורר בסמוך למקום בו התרחש הלינץ' בבנימין, הוזעק למקום, על מנת לעזור לחברו שהותקף על ידי פורעים ערבים, משראה את נשקו של חברו מוטל על הרצפה לקח אותו ושם בביתו, על מנת שהנשק לא ייפול חלילה בידי המחבלים.

לאחר מכן שהגיעו כוחות צה"ל לביתו של ירד, הוא אמר להם מעצמו שלקח את הנשק כדי שהפורעים לא ייקחו אותו והדריך אותם איפה נמצא הנשק. ובכן על זה שהוא מנע מהנשק ליפול בידי פורעים ערבים הוא מקבל יחס שניתן למחבלים. האם היחס הזה מגיע בגלל פעילות הימין של ירד? האם נערך פה משפט צדק או חיסול חשבונות? 

מפגינים יקרים, על זה אתם נלחמים?

מפגיני השמאל היקרים, אתם זועקים במשך חודשים ארוכים ד-מ-ו-ק-ר-ט-י-ה, ואני באמת מאמין שמדינת ישראל חשובה לכם, האם אתם באמת מאמינים שככה נראית דמוקרטיה? האם כך מגן בית המשפט העליון על זכויות הפרט? האם על זה אתם נלחמים? אתם באמת משוכנעים שכך נראה משפט צדק?

מפגינים בעד ה"דמוקרטיה" (צילום: יוסי אלוני, פלאש 90) למצולמים אין קשר לנאמר

היום הוכח שאמירתו של יאיר לפיד: " מדובר באנשים אחרים"  עדיין תקפה, היום הוכח שזה לא היה איזה עוול חד פעמי בגוש קטיף אלא שהעוול נמשך. שיש אנשים להם מותר לפגוע בזכויות הפרט, יש אנשים להם אין זכות למשפט צדק, יש אנשים שבשבילם התקשורת לא תזעק על פגיעה בהליך תקין.

"תחסכו מאיתנו את זעקות ה-ד-מ-ו-ק-ר-ט-י-ה המזוייפות"

הרי ברור לכם שאם חס ושלום בית המשפט העליון היה מתנהג ככה לאיש שמאל, הפוליטקאים היו מזדעקים, ערוצי הטלוויזיה היו פותחים עם זה את המהדורות, ואתרי החדשות היו שמים את זה בכותרות הראשיות, אבל היי מדובר באנשים אחרים אז העוולות קורות ואצל שוחרי הצדק- דממה. אז תעשו טובה, תחסכו לנו בפעם הבאה את ההזדעקות הדרמטית ואת צעקות ה-ד-מ-ו-ק-ר-ט-י-ה המזויפות, היום הוכח, הכול פוזיציה.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
253 תגובות - 170 דיונים מיין לפי
1
אז תעשו כמו...
שלמה לוי | 09-08-2023 13:21
אז תעשו כמו איילת שקד שדאגה לשופטים הגונים. אין שום הצדקה להרוס את כל האיזונים שבין הרשויות. הרי ביבי בעצמו הודה סוף סוף בראיון לרשת זרה, שהרפורמה המקורית רעה.
מעשה עורכי דין שנעשו לשופטים...
חשבון פשוט | 11-08-2023 11:47
איך מתחיל כל הסיפור ההזוי הזה? עורך דין או עורכת דין מתמנים לשופטים או שופטות. ולא נשאל בזכות מה הם הם מתמנים... ואז, יש חוק ברור שעבר את כל הקריאות בכנסת, ונכנס לספר החוקים הישראלי. ואז עורך הדין/שופט בגלל הגחמות שלו (''סבירות'' פרטית שלו, או של העיתון האהוב עליו ''הארץ'') בז לחוק ומבטל אותו. האם עורך הדין הזה אינו ''פורע חוק'' במשמעות הכי חמורה של המונח הנורא הזה...
הנוכלת שקד, לא עשתה כלום במערכת המשפט
דני | 10-08-2023 9:59
הנוכלת שקד, באופן מעשי, לא שינתה דבר במערכת המשפט. בהבל פיה, בתשקורת שתמכה בה, היא יצרה את הרושם, שכביכול עשתה משהו. מצביעים ימין ומקבלים מדיניות שמאל, הגיע הזמן ,שהימין יידע לשלוט. אם הוא מפחד לשלוט, שילך הביתה.
חייבים טיפול שורש במערכת המשפט
משה | 10-08-2023 9:54
שהנאורים בעליון רואים ,שתגובת 64 מנדטים, בראשות ביבי, רופסת, הם מצפצפים על ממשלה נבחרת. בגצ יבטל את חוקי היסוד, או שירוקן אותם מכל תוכן, ויקבע ,שתחולתם מהכנסת הבאה, ביודעו, שחוץ מלהתבכיין, ביבי לא יעשה דבר. כן בגצ דואג לזכויות אדם, אם הם מחבלים, מסתננים, ובלבד שאינם, מתנחלים או חרדים, זה הצדק במדינת היהודים. לשם מה, נצחנו בבחירות?!
לא היה...
זאב | 09-08-2023 23:35
לא היה איזונים בין הרשויות גם אחרי איילת שקד אלא אם נחליף את כל שופטי העליון במכה אחת. ובכל מי שהפר את האיזון זה בית המשפט הרפורמה רק מחזירה את האיזון שהיה
עוזרת שמאלנית ששודרגה להיות שופטת...
חד גדיא חד גדיא | 09-08-2023 21:53
העוזרת של יוסי שריד נגד העוזר של הרמלך...
עוזרת של ראש מרייצ יוסי שריד...
הם חסרי בושה | 09-08-2023 17:38
הגברת הייתה ממש עמוק עמוק בפוליטיקה של השמאל הקיצוני, כעוזרת פרלמנטרית של ראש מר''צ יוסי שריד. מה הפלא שנבחרה בתקופת ממשלת לפיד בנט גנץ סער ועבאס לחברה מן המנין במועצת החכמים של מר''צ...
היא היתה המינוי של שקד עצמה
לא סתם באה | 09-08-2023 16:39
תתעדכן
האם היא לא באה לנו בתקופת שקד?
שאלת תם | 09-08-2023 14:23
שאלה למיטבי דעת: האם הגברת שמאל קיצוני הזו, לא נפלה עלינו בתקופת שקד?
, בשביל...
רואה חשבון | 09-08-2023 14:14
, בשביל להציל את מערכת המשפט צריכים להרוס את כל כנופיות שלטון החוק ולבנות מחדש מערכת הפעלה של משפט צדק כמו שיתרו אמר למשה.
2
צדק על מלא
ציוני דתי על מלא | 09-08-2023 13:30
מה בערב שבת צריך פרחח לעשות בשדות בורקה חוץ מאשר לעורר מדנים פרחחי הגבעות- בושה להתיישבות מהמתוקים האלה - חטפנו סוכרת ללא אפשרות לריפוי
עוד פעם...
אבי | 09-08-2023 16:08
עוד פעם הקלף של האנטישמיות,לא נמאס?
, אתה...
רואה חשבון | 09-08-2023 14:13
, אתה אנטישמי שונא יהודים על מלא.
אי פעם רעית צאן?
מאיר | 09-08-2023 13:50
הרי כל יום יוצאים עם הצאן, וחוזרים סמוך לשקיעת החמה. כן, כל יום! (או יוצאים סמוך לעלות השחר, וחוזרים בצהרים). כך עושה כל רועה צאן, בכל מקום! אז אנא, לפני שאתה משחזר את מה שהאכילו אותך באתרים השמאלנים, תבדוק את העובדות.
3
קשה לי להאמין...
מה קובע החוק ? | 09-08-2023 13:37
קשה לי להאמין בתום ליבו של הכותב. אם מדובר במי שמצוי בענייני משפט פלילי - הוא יודע שיש הליכים בהם מוגש לבית המשפט חומר סודי או מידע מודיעיני, שהחשוד או הנאשם ובאי כוחו לא נחשפים להם, והדיון באותו חומר הוא במעמד צד אחד. זה הליך מובנה בחוק הישראלי. הוא מופעל רבות במקרים של חשודים בעבירות בטחון או עבירות חמורות אחרות. כל עוד מדובר בערבים - הכותב, כמובן, לא זועק מרה. אבל כשמדובר בנערי הגבעות - או אז הוא מתנער מריבצו וזועק געוואלד. אז זהו, שזה הליך קיים ולא חריג. הוא מתקיים גם במקרים אחרים. אם הכותב ידע זאת - הוא מטעה בכוונת מכוון כדי להבאיש את ריחה של מערכת המשפט. אם הוא טעה בתום לב - כדאי שיפרסם תיקון ברור וחד משמעי לדבריו.
מחבלים הם רוצחים, אבל ירד לא חשוד ברצח
אחיה | 10-08-2023 8:27
כדאי לחשוב לפני שכותבים תגובה. אפילו שזה באינטרנט ואפילו שאתה סמוי. פשוט קצת לחשוב ולהבין כי מה שכתבת הוא שטות גמורה. אפילו אם יש ראיות חסויות, ואין. מגיע לצדדים לומר את דבריהם לפני שהשופטת העליונה הצודקת והגבוהה אומרת את פסק הדין שלה.
4
הם לא דואגים...
גודי | 09-08-2023 13:39
הם לא דואגים לדמוקרטיה, מה שמעניין אותם זה תפיסת השלטון והדחת נתניהו.
לביבי אתה...
רם | 09-08-2023 21:26
לביבי אתה קורא שילטון.או מושלט על ידי קיצונים רדיקלים
סרוגים רוצחים מתועבים...
שי | 09-08-2023 13:56
סרוגים רוצחים מתועבים
5
איזה כותרת הזויה...
יורם | 09-08-2023 13:45
איזה כותרת הזויה ובזויה. באים פורעי חוק נערי גבעות סמוך לכפר ערבי לא סמוך לכפרם. רואים במפה היכו ארע הארוע. ואז בשבת מסמסים בפל עמ לשבש חקירה נא לשמור על זכות השתיקה. שותק מי שיש לו מה להסתיר. ומה הטענה הוא נפצע בראש . ברור איפוא שירה לפני שנפצע כי עם פציעה כזו לא ניתן לירות....בושה !!!!
שונא ישראל...
זאב | 09-08-2023 23:33
שונא ישראל
, האנטישמיות...
רואה חשבון | 09-08-2023 14:12
, האנטישמיות נוטפת לך מהשפתים. מדובר ביהודי שאפילו מהגונה עצמית אבל אנטישמי כמוך לא ייתן לעובדות לבלבל אותו.
6
סדום ועמורה
תרח | 09-08-2023 13:53
תפסיקו להיות חמורים אז אולי יתייחסו אליכם.
7
לשיטתכם לעשות את...
חי | 09-08-2023 14:00
לשיטתכם לעשות את אותו הדבר רק ההפוך זאת אומרת שהימין סה״כ רוצה לעשות את אותה שחיתות רק שיהיה טוב לו זה לא תיקון בכלל זה הרס חורבן חוץ מזה שלשופטת אין ברירה אלא לפסוק על פי החוק כשיפורסם מה היה בדיון הסגור תוכלו להלין כנראה שהדיון הזה יש חומר שבדיני הפלילי אין מה להוסיף להגנה.
8
ערוץ סרוחים החליט...
רואה חשבון | 09-08-2023 14:11
ערוץ סרוחים החליט לפרסם כתה של יהודי שאוהב יהודים ואוהב יהדות. אני מקווה שזה לא משהו חד פעמי וערוץ סרוחים ימשיך לפ רבם כתבות של יהודים שאוהבים יהודים ואוהבים יהדות.
9
מחבל יהודי גרוע ממחבל ערבי
קר קרקר קרעי | 09-08-2023 14:11
וצריך להקפיד על הכלל הזה
10
אתה יודע כמה זה נפוץ במשפטים של ערבים?!?
קוזק נגזל שכמוך | 09-08-2023 14:11
כמעט בכל משפט של ערבי שמואשם בתקיפה על רקע גזעני (מעשה טרור. בדיוק כמו שהחברים שלך מעוז ציון מואשמים) יש הצגת ראיות בנוכחות צד אחד. אתה לא רוצה דמוקרטיה חביבי, אתה רוצה דמוקרטיה ליהודים בלבד. מזל שיש מספיק אנשים הגונים הציונות הדתית שמבקשים להקיא מקרבם אנשים כמו אלישע ירד ויחיאל אינדור. אנשים כמוך שמצודדים בטרוריסטים שמוכנים לרצוח מישהו רק כי הוא ערבי, אתם האויב האמיתי.
אתה בכלל...
זאב | 09-08-2023 23:37
אתה בכלל יהודי? למה אתה מגיב פה ? וכי חסרים לעם היהודי אויבים ? הוא לא רק 'ערבי . הוא אויב מוכח.
11
יאללה, יש גבול לדמגוגיה הזו
שחר | 09-08-2023 14:13
כדאי להזכיר למר לוקסנברג שפסק הדין שניתן היום לא היה של בית המשפט הגבוה לצדק אלא של בית המשפט העליון. נכון שזה קצת מבלבל, אבל דיון משפטי בבית המשפט העליון לא נועד להגן על זכויות הפרט אלא לפסוק על סמך דיני הראיות. וצריך כמובן להבין על מה היה הדיון הבוקר בבית משפט העליון. המדינה דרשה שלא לשחרר את החשוד ממעצר, לפני הדיון שנקבע בבית משפט השלום, אפילו לא לזמן קצר בגלל שהוא ממילא חשוד בשיבוש הליכי החקירה. כל הסיפור היה סביב 30 דקות של שחרור והשופטת הסכימה לזה, אבוי, בלי לשמוע את הסנגורים של החשוד.
12
המתנחלים הקיצוניים שבשבילם...
מוטי בר-נס | 09-08-2023 14:15
המתנחלים הקיצוניים שבשבילם לשרוף ולהרוג ערבים זה בסדר מדברים על צדק?
למה הם...
זאב | 09-08-2023 23:32
למה הם אמורים להיות שווים ליהודים? עד כדי כך אתם אטום וחסר נאמנות ? אתה לא מבדיל בין רצח פראי להגנה עצמית ?
מעניין אם...
ליטל | 09-08-2023 16:02
מעניין אם טרוריסטים ערבים מקבלים את אותם התנאים של טרוריסטים יהודים
זה לא...
צילי | 09-08-2023 15:23
זה לא קשור. יש זכויות שמגיעות לחשוד. אמנם יש הצגת ראיות במעמד צד אחד. אבל השופט היושב בדין יש לו את הכוח ושיקול הדעת להחליט. דעותיו הפוליטיות של השופט משפיעות על החלטתו. ברור שהדוגמא כאן ממחישה את חומרת הבעיה.
13
להמשיך ולקרוא מהדף.....זה...
פרח | 09-08-2023 14:29
להמשיך ולקרוא מהדף.....זה צדק? בואו נחליט שהשופטים הם שלושת הרשיות ונגמור עם הסגה הזו הם יודעים הכככל בכביש בחלל בעולם הם יודעים הכל.
14
חחחח, חבורת פושעים. מי...
צין | 09-08-2023 14:37
חחחח, חבורת פושעים. מי שמע על עיזים שיוצאות למרעה בשעות הערב המאוחרות? זה לא הזמן שהן שוקעות בשינה? אצל הפורעים שלנו : מדליקים נרות ואחר כך …קדימה לבורקה
15
באו עם הרשעה...
ישראלי | 09-08-2023 14:39
באו עם הרשעה מהבית צריך להביא שופטים חיצוניים ולשפוט את השופטים לדין
16
דמוקרטיה. די לפטור...
משה עפולה | 09-08-2023 14:40
דמוקרטיה. די לפטור מהצבא לחרדים ובריונות של נערי הגבעות. אה גם נערי הגבעות לא עןשים צבא ד מ ו ק ר ט י . בגץ האיזון האחרון של הממשלה העבריינית
17
העליון חרד לזכויות מחבלים
דני | 09-08-2023 14:40
דם מתנחלים וחרדים הפקר, הישועה לא תבוא מהנאורים בעליון. מי שמרחם על אכזריים, סופו שיתאכזר לרחמנים. מי שמנותק מיהדות, מנותק גם מזכותינו על ארץ ישראל, ופסיקותיו בהתאם. השיבה שופטינו כבראשונה...
מסכנים רק...
יעל | 09-08-2023 16:00
מסכנים רק רוצחים שורפים כפרים שורפים משפחות
18
כמה שנאה יש...
יעל | 09-08-2023 14:48
כמה שנאה יש לכם ליהודים שאתם מוכנים לקבל בית משפט המעוות את הצדק והזכויות של יהודים מסוג מסוים, לא מעניינת אתכם דמוקרטיה רק עול ושלטון, השופטים והשב״כ והפרקליטות כולם משתי פעולה עם השמאל הרדיקלי במדינת ישראל, על זה יש לומר, בושה!
19
מאמר חד ומדויק...
לוחם במיל' | 09-08-2023 14:49
מאמר חד ומדויק להפליא! ישר אחרי אליהו
20
חחחחחח תשמע, אתה...
איזה עיתונאות זבל. רק מתמסכן, אוי, אוי, אוי | 09-08-2023 15:05
חחחחחח תשמע, אתה מטומטם. האיש שוחרר. שוחרר.
21
בגץ עושה ככל...
רוחמה | 09-08-2023 15:15
בגץ עושה ככל העולה על רוחו,אין בלמים ולא איזון
ראינו איך...
אלי | 09-08-2023 15:56
ראינו איך אתם נלחמים על טרוריסט יהודי
22
הגיע הזמן לחלק...
אלי וקנין | 09-08-2023 15:28
הגיע הזמן לחלק את הארץ אין שום הבנה אפילו בסיסית לחיים משותפים , לי אישית אין שום אמונה בתפיסת עולמם של המתנחלים אני חושב שהם מובילים בכל הכוח למדינה דו לאומית די חלאס מספיק
לא. אתם...
זאב | 09-08-2023 23:30
לא. אתם צריכים לעזוב את הארץ והמשאבים הלאומיים ישארו אצלנו פיצוי על שנות השעבוד הארוכות
הארץ שלנו...
גילי | 09-08-2023 16:29
הארץ שלנו ולא נוותר עליה. ייקח עוד כמה שנים ותהיה כאן דמוקרטיה אמיתית. לא מזויפת. תוכל לבחור אם להישאר או לעזוב.
23
עם ישראל לא...
אנטוניו | 09-08-2023 15:29
עם ישראל לא מבין וכרגיל התמימות וללכת כצאן לטבח יהרסו אותו . יש לנו עסק עם מפלצת שונאת ישראל ששמה את הצפרדע במים חמימים ונעימים על האש . תתעוררו יש לנו עסק עם שונאי ישראל מהרמות הקשות ביותר שראינו באלף שנה האחרונות. רק מלחמת אזרחים הורדת שלטון האש הסמולני על הברכיים והגחון .
פוטין דיי...
מזהה | 09-08-2023 16:40
פוטין דיי
24
צודק. המתנחלים תמיד...
מה זה משנה | 09-08-2023 15:35
צודק. המתנחלים תמיד היו אחרים. רבין אז אמר שהם סרטן בלב האומה. לא נשכח ולא נסלח
בסביבתו של...
זאב | 09-08-2023 23:29
בסביבתו של רבין תכננו להרוג אותם אם היו מתנגדים לפינוי. התגלו מסמכים
המתנחלים באמת סרטן...
ימין על מלא | 09-08-2023 22:49
המתנחלים באמת סרטן בעם ישראל
רבין היה...
אא | 09-08-2023 17:17
רבין היה סרטן בלב האומה לא המתיישבים עד היום רבין הוא סרטן בלב האומה
אם אמר...
אלמוני | 09-08-2023 16:37
אם אמר כנראה צדק.רק בעיות יש איתם
25
אליהו כתבה מענינת,...
עודד ירקוני | 09-08-2023 15:51
אליהו כתבה מענינת, אתה מציג צד אחד, מעניין היה לדעת מה הצד השני חושב כלומר השופטת והשבכ, ואני לא מסכים איתך שקיבל יחס של מחבלים, נראה די מגמתי הכתבה שלך ובכל זאת טוב מאד שכותב על כך
26
בית משפט צריך...
דמעוני | 09-08-2023 15:53
בית משפט צריך לעבור רפורמה לטובתו ולטובת עם ישראל מספיק אם השנאה לצד כזה או אחר שופט צריך לדעת גם אם עומד בנו וצריך לשפוט אותו אין משוא פנים כי אחרת אין הבדל בין סדום ועמורה
27
בסדום השופטת הזאת...
יוסי | 09-08-2023 15:54
בסדום השופטת הזאת היתה מתקבלת כחלק מהצוות מדינת ישראל מדינת עולם שלישי סליחה רבעי פשוט גן חיות.
28
אל תבקשו צדק...
השופט | 09-08-2023 15:55
אל תבקשו צדק כי אין , זה לא משפט כי אם מספח אוי לנו כי לסדום היינו ולעמורה דמינו
29
הכל בא מפוזיציה....
מוטי א.א | 09-08-2023 15:56
הכל בא מפוזיציה. לא משכל ישר. לא מתבונה.
30
מה העניינים אתכם?...
הרבי מיעוטו | 09-08-2023 15:58
מה העניינים אתכם? המקרה די ברור מהכתבים אבל אתם עושים ממנו סתם מטעמים. השב״כ הראה ראיות סודיות לחומרת העניין ופסק הדין בעקבות כך היה ברור בגלל שיקולים בטחוניים. ואז הזדעקו מדוע אין טיעון נגדי. צודקים באופן עקרוני, אבל גם די ברור שבאופן מעשי זה היה כנראה מיותר עקב ראיות השב״כ שלא הותירו כנראה בפני השופטים ברירה אחרת מפסק דין כזה.
אתה...
גד בן סימון | 09-08-2023 17:28
אתה אומר את זה בהסתמך על תקדים תיק 300? אנשי שבכ רצחו מחבלים באישור ראשי השבכ ואז גם הפלילו מי שלימים יהיה אלוף בצהל. קבלו חנינה, אנשי השבכ הפכו להיות מהאנשים המושחתים ביותר בהיסטוריה של המדינה והעם. ואנחנו קבלנו את אהרון ברק ... אין אמון בשבכ במיוחד לא במחלקה היהודית. אין יושרה!!
31
רק להיסתכל בפרצוף...
אוי לשופטות ארורות ומכוערות,ואנטידמיות כמו המכוערת האנטישמית הזאת מיום הדין,ומיום התוכחה, לדעתי השמאלנאצים ביכלל והחלאה הזאת וכל מי שאיתה שם למעלה בפרט לא נקנא בהן ביום הדין כי היסורים שיעברו אפילו איוב לא הגיע למצב שהן יהיו בקרוב מאוד | 09-08-2023 15:58
רק להיסתכל בפרצוף הדוחה,והמכוער של השופטת הארורה רות ולהקיא על הטינופות בבית הביזיון הן כל כך מכוערות שמבינים שחיבים רפורמה באופן בהול,גם מכוערת,גם אשכנאצית ארורה, גם שמולנאצית מטומטמת,ומי יודע אם המכוערות הללו הן ביכלל יהודיות?
32
ההוכחה היחידה שקיבלנו...
רדצל | 09-08-2023 16:09
ההוכחה היחידה שקיבלנו שיש למגר כל ביטוי של חמדנות נאו-פשיסטית של השכן הגר והאחר
33
אין לכם בושה...
אבי בן | 09-08-2023 16:11
אין לכם בושה מושחתים
34
ועכשיו תאר לך...
עדיש | 09-08-2023 16:17
ועכשיו תאר לך שהנאשם היה ערבי, עדיין מחזיק בדעתך?
35
יאיר לפיד -...
אהוד המשוחד אולמרט | 09-08-2023 16:27
יאיר לפיד - דיקטטור במפלגתו ואהוד ברח - נפוליאון קנאי - ילמדו אותנו מה זה דמוקרטיה
36
אין אמון במערכת...
אמונה | 09-08-2023 16:28
אין אמון במערכת המשפט אבא תרחם
לא. זה...
זאב | 09-08-2023 23:28
לא. זה הזלזול. זאת הבעייה.
, בית...
אמון | 09-08-2023 17:04
, בית המשפט העליון נהג על פי חוק כאשר קיבל מידע סודי במעמד צד אחד. כך נוהגים תמיד. ועובדה שהשופטים נוהגים במקצועיות - כי הינה החליט בית משפט השלום בפניו נערך דיון מחודש לשחרר את החשוד....
37
לשאלתך - אז כן
מפגין שמאל | 09-08-2023 16:38
זו בדיוק הדמוקרטיה שאנחנו נלחמים עליה
אני באמת...
גד בן סימון | 09-08-2023 17:21
אני באמת מאמין לך, רק שזאת לא דמוקרטיה ובטח לא ליברלית
38
לשליטי החזירות יש...
מרוקאי | 09-08-2023 16:41
לשליטי החזירות יש עבדים שנקראים עי...קים בתמורה מקבלים העבדים רנטה מגרמניה . למרות שרגל גרמני ופקיד נאzי לא דרכה על אדמת עירק . אבל השופטת המהוללה כן יכלה להצהיר בעזות פנים שיהודי מרוקו לא נפגעו על ידי מועוסקים של הגרמנים . וישי
39
מדוייק ...
דרור | 09-08-2023 16:45
מדוייק
40
ירד רעה צאן...
דוקי | 09-08-2023 16:49
ירד רעה צאן אחרי כניסת השבת כי הכבשים רצו ארוחת לילה? אסור לצאת מרשות לרשות ואסור לטלטל והוא מטייל עם חומרי בעירה (2 מכוניות שרופות) ליד כפר פסטיני ומבעיר אש בשבת?? שה תמים, חף מכל עוול, פוצי מוצי. והשופטת הרעה הזו רוצה להרחיק אותו משליחותו הקדושה להרוג בערבים! נורא! הכותבת לוחמת חופש וערכים
ממציא שקרים...
זאב | 09-08-2023 23:27
ממציא שקרים ?
41
הוא לקח הנשק...
נסרי | 09-08-2023 16:58
הוא לקח הנשק לביתו כן??? אבל במדינת ישראל נשק זה כמו נחש צפע לא מתעסקים.בגלל האיש וכמותו מנערי הגבעות המדינה משלמת הרבה. מקווה שיכניסו לו כמה שנים טובות אולי אז הוא ישתקם
שיכניסו לך...
שלומית גלפרין | 09-08-2023 22:24
שיכניסו לך מחבלים שירוצצו לך את הראש. הוא לקח את הנשק של חברו אל ביתו כדי שהנשק לא ייפול בידי מחבלים, ויידע את המשטרה על כך.
42
איפה מפגיני הימין...
תפגינו | 09-08-2023 16:59
איפה מפגיני הימין שירעידו את מפלצות מערכת המשפט
43
הפרקליטות ובגץ אוייבי...
מערכת משפט מושחתת . תתעשתו | 09-08-2023 17:02
הפרקליטות ובגץ אוייבי העם והדמוקרטיה . בושה!! מתי במערכת המשפט יהיה גם צדק ??
44
רק רפורמה ...
שלמה מים | 09-08-2023 17:14
רק רפורמה
45
אנחנו בישראל - או בגרמניה?????????
אוראל זר | 09-08-2023 17:17
והמבין יבין - פשוט שערוררררררררררריה!
46
חונטה כמו חונטה....
שלום ל. | 09-08-2023 17:20
חונטה כמו חונטה. ובולשביקים כמו בולשביקים. זה נקרא צדק במדינת ישראל.
צריך להמשיך...
דמוקרט | 09-08-2023 17:36
צריך להמשיך את החקיקה בכל המרץ
47
תסתכלו על הפנים...
ינקל | 09-08-2023 17:42
תסתכלו על הפנים של השופטת הכל ברור כל רגע שמיתעסקים איתם חבל על הזמן זרש היתה קטנה עלאה
48
אני לא מבין...
דן | 09-08-2023 17:48
אני לא מבין למה קוראים למוסד הזה בית משפט. יש שם הכל חוץ ממשפט. תאטרון אבסורד. יותר נכון לקרוא לו מיתפרת תיקים כנגד היהודים. אם לא היה נפצע, המתפרה לא הייתה משחררת אותו בשום מצב.
49
בזיון !!! ...
רחל | 09-08-2023 18:09
בזיון !!!
50
השופטים האלה ישרפו...
ערן | 09-08-2023 18:10
השופטים האלה ישרפו בגיהנום ,שופטי רשעים ,השיבה שופטינו כבראשונה לפי התורה ,בחסד ברחמים ,לא שופטים לפי חוקות הגויים
51
אף צד פה...
אותם | 09-08-2023 18:11
אף צד פה לא תמים. השופטים נהגו באופן לא שוויוני ומצד שני ירד הוא באמת מחבל
ירד הוא מחבל?...
שלומית גלפרין | 09-08-2023 22:21
ירד הוא מחבל? כי לקח לביתו את הנשק של חברו שרוצצו לו את הראש עם סלע, כדי שהנשק לא ייפול בידי מחבלים? הלוואי שאותך ירצחו מחבלים.
52
ד-מ-ו-ק-ר-ט-י-ה ...
א. העם | 09-08-2023 18:13
ד-מ-ו-ק-ר-ט-י-ה
53
היום שוחררו ההזויים...
אהרון חרזי | 09-08-2023 18:14
היום שוחררו ההזויים האלה. אז עכשיו יש משפט צדק ??? צבועים שכמותכם . אלק אנשי אמונה... יצאתי בשאלה...
הם לא...
שלומית גלפרין | 09-08-2023 22:22
הם לא שוחררו.
54
דיי דיי בכיינים...
דניאל | 09-08-2023 18:24
דיי דיי בכיינים הבנו שלא פוסקים לטובתכם אז השופטים חרא בסדר תמשיכו להיות חמוצים ולשבת בשקט
55
הבנתי, כשהחוק לא...
גיא | 09-08-2023 18:28
הבנתי, כשהחוק לא טוב לכם, בתי המשפט שמאלנים וצריך לשנות אותו. כשהחוק פסק לטובתכם אתם כבר יושבים בשקט דממה ולא מציינים שאולי השופטים הוגנים ואין צורך בשינוי. בגלל זה אתם מייצגים חלק קטנטן מהציבור. לא אותי ולא את השמאל אלא כמה ילדים שכשלא נוח להם צועקים פוס.
השופטים לא...
זאב | 09-08-2023 23:25
השופטים לא הוגנים וזהו. גם כשהם לטובתנו. אין לנו בהם אמון
56
ככל שהרשעות שלהם...
מצפים לגאולה | 09-08-2023 18:37
ככל שהרשעות שלהם עולה אנו יודעים שזה סופם.
57
כח הכבוד לבית...
יוסי יונה | 09-08-2023 18:43
כח הכבוד לבית המשפט
58
את הלב אי...
יורה יאגולניצר | 09-08-2023 18:46
את הלב אי אפשר לשקר - הדג נחש
59
אינני מבין. אם...
דוד | 09-08-2023 18:49
אינני מבין. אם היה לשבכ חומר סודי מדוע הם לא טענו זאת בבית המשפט, בערכאה ששיחררה אותו. השופטת היתה צריכה להיות הראשונה שואלת את השאלה הזאת. עצם העובדה שרק בעליון הם טענו שבידם חומר סודי מעידה שהעסק מסריח ושהשופטתמשתפת פעולה עם בזדון.
60
השופטת רות אישה...
אסף יוסף כהן | 09-08-2023 18:58
השופטת רות אישה רעה מצורעת שיושבת על כס השיפוט.ושוחטת את הנאשם ללא בושה ומוציאה את עורכי דינו.בצפון קוריאה לא קורים דברים כאלה .ביזיון ביזיון .וגועל נפש.
61
בית המשפט העליון,...
שמואל ג | 09-08-2023 19:02
בית המשפט העליון, יודונאצים , איך אמר מיודעינו לעלות על בית המשפט העליון עם D9.
62
אני מרגיש מועצם,...
יאיר | 09-08-2023 19:10
אני מרגיש מועצם, עם בחילה קלה, סליחה שקראתי????????
63
צריך לזכור שביבי...
צדק צדק תרדוף | 09-08-2023 19:26
צריך לזכור שביבי רהמ באישור בית המשפט. דרעי הפושע הסדרתי גם באישור של השופטים השוטים
תודה רבה...
זאב | 09-08-2023 23:24
תודה רבה לבית המשפט שמאפשר לו להיות זכאי עד שתוכל אשמתו ולא להיפך
64
שופטת רמאית ! אבל...
נו! | 09-08-2023 19:31
שופטת רמאית ! אבל אל דאגה ה'יתברך ישחרר אותם לאלתר ! והיא לא תקבל אצלו משפט צדק ! כמה זוהמה בבתיהמש?! כמה !!
65
איך קבעתם שהיה...
סו | 09-08-2023 19:59
איך קבעתם שהיה לה פסד קבוע מראש הכל הסתה אתם.רוצים שופטים פוליטים שיחליטו כבקשתכם זה לא יהיה מדפט צדק זה יהיה משפט סדק
איך קבעתם? השופטת...
אופניק | 09-08-2023 20:19
איך קבעתם? השופטת התחילה להקריא את ההחלטה, ורק לאחר פניית הסנגורים שלא ניתנה להם אפשרות תגובה היא ענתה להם שהם צודקים. נתנה להם להגיב ואז המשיכה בהקראת ההחלטה.
66
דמוקרטיה דמוקרטיה...
חה חה | 09-08-2023 19:59
דמוקרטיה דמוקרטיה !!!! תמותו
67
לא הבנתי, שאלתם...
מני | 09-08-2023 20:06
לא הבנתי, שאלתם שאלה על דמוקרטיה בזמן ששיחררו שני רוצחים טרוריסטים רק בגלל שהמטרה שלהם הייתה לא יהודים? השאלה הייתה צריכה להיות האם אתם חושבים שאנחנו מדינת אפרטהייד?, התשובה היא כן, ממשלת הטרור וכתבים אנטישמיים כמוכם עושים את זה קל, אם יש לכם בעיה עם ההגדרה תתפוצצו או שתלמדו מהי המילה, מאחל לכם סרטן, זה מה שמגיע לכם, שתתפוררו
68
לא שווה בכלל...
הר מלך לא בת מלך | 09-08-2023 20:12
לא שווה בכלל להגיב לך. הטענות שלך לא מחזיקות מים.
69
כמה אלפים בודדים...
נער גבעות. אנרכיסט מלא על מלא | 09-08-2023 20:14
כמה אלפים בודדים של נערי גבעות הופכים מדינה שלמה. אני אחדש לך: רוב מוחלט של הציבור לא רואה בהם גיבורים אלא אנרכיסטים.
70
מתנגדי הרפורמה רק...
צדק צדק תרדוף | 09-08-2023 20:25
מתנגדי הרפורמה רק מקבעים את הדיקטטורה של בגץ, וגורמים נזק בלתי הפיך. כן גם אתם ראשי ממשלה וגנרלים בעבר, ובכירים לשעבר שמחפשים תשומת לב. שקמה ברסלר וחבריה המטורפים.
71
כשבית המשפט הרשיע...
נ. | 09-08-2023 21:08
כשבית המשפט הרשיע את אולמרט באתם בטענות? כאשר מרשיעים איש שמאל מרכז זה בצדק, כאשר מרשיעים ימני אין צדק. לימין יש מוסר כפול.
לימין אין בכלל...
קובי | 09-08-2023 22:32
לימין אין בכלל מוסר.
72
מקום המשפט שמה...
יקי | 09-08-2023 21:17
מקום המשפט שמה הרשע ומקום הצדק שמה הרשע
73
בקביעה(!) אתה בחרתנו...
ביקסבי | 09-08-2023 21:20
בקביעה(!) אתה בחרתנו מכל העמים.. יש כמויות יוהרה רהב ושחצנות בלתי נגמרים!!....לו נאמר בך בחרנו מכל האלים,היה הרבה יותר צנוע ואמיתי . השחצנות המוטבעת בגן היהודי, היא זאת שמוליכה את הנוער לפעילויות התוקפניות. כמה חבל...
טיפש. העיקר הוא המשך 'וקדשתנו במצוותך'...
אבי | 09-08-2023 21:56
כל גוי וכל גויה יכולים להתגייר ולקבל עליהם עול תורה ומצוות, וגם הם יהיו 'אתה בחרתנו' לכל דבר וענין. ממש ממש כמוך ואולי אפילו יותר...
74
הם חשודים לכאורה...
תקווה | 09-08-2023 22:08
הם חשודים לכאורה ברצח/הרג/סיוע לרצח/העלמת ראיות .... לא נראה לכם הגיוני לתת למשטרה לבדוק ולהחליט אם קרה או לא קרה ...? בן גביר מנצח ביד רמה על המשטרה... למה לא שמעו אותו עד עכשיו? נשמע לכם הגיוני? נשמע לכם הגיוני אם היה חשוד ברצח יהודי בביח, ואחמד טיבי היה נכנס לבקר אותו... מה היה קורה? אתם צבועים, מסיטים, אלוהים מתבייש לראות אתכם עם כיפה. ועוד בלי בושה אתם טוענים שזה לקידוש השם. תתביישו!
75
מדינת ישראל אף...
חומר של בגרות | 09-08-2023 22:47
מדינת ישראל אף פעם לא הייתה דמוקרטית ולא תהיה דמוקרטיה של רבובליקת בננות.דמוקרטיה זה להגיע להסכמים .ואם אי אפשר אז זה לא דימוקרטיה ,לשמאלנים שצועקים דימוקרטיה אין להם מושג מה זה ,ביבי נבחר באופן דימוקרטי .
@רק לידיעתך, דמוקרטיה...
אילנה | 10-08-2023 7:42
@רק לידיעתך, דמוקרטיה אינה שלטון הרוב וגם אם תחזרו על השטות הזו כל הזמן, היא לא תהפוך לאמת. דמוקרטיה זה זכוייות אזרח, ליברליות ומערכות של איזונים ובלמים על השלטון ...בדיוק מה שמפריע לרודן להפוך לדיקטטור !
76
תמשיכו לחבוש כיפה...
רמי | 09-08-2023 22:59
תמשיכו לחבוש כיפה - אתם רחוקים מאלוהים כרחוק האופל מן האור.
אבל אנחנו...
רות | 10-08-2023 14:14
אבל אנחנו לא מתחפשים לדתיים.אתם לא ציונים ולא דתיים.אפילו את ספר התנך אתם לא יודעים על הוריו.מוציאים ממנו פרקים שלא מתאימים לאג'נדה שלכם.למדל ספר דברים פרק כ '
ואתם כן...
ארץ | 10-08-2023 8:14
ואתם כן קרובים לאלוהים?
77
בהארכת מעצר מראים...
יובל | 09-08-2023 23:19
בהארכת מעצר מראים חומר סודי שרק השופט רואה. זה ככה תמיד ולא משנה מי העצור. תמכרו את השטויות שלכם לאנשים שלא מבינים
היקר זה...
יוסי | 10-08-2023 0:08
היקר זה לא נכון אפשר להראות חומר לעיון השופט אבל הסניגורים תמיד נמצאים באולם. כאן הוציאו את הסניגורים דבר המלמד כי השופטת הנכבדה אפילו לא מכירה את סדרי הדין . דבר חמור מכך הוא שמיעה של נציגי שבכ שֿבאו להטיל אימה ולנסות להכשיר מעצר מטעמים זרים בניגוד לחומר הראיות הקיים
78
זו בושה ...
סמי | 09-08-2023 23:23
זו בושה
79
אתה בעצמך מחבל...
זאב | 09-08-2023 23:26
אתה בעצמך מחבל
80
אני ראיתי את...
אזרח | 10-08-2023 0:00
אני ראיתי את זה 100 פעמים במשפטי תעבורה. שופט כותב פסק דין לפני שהנאשם אמר דבר להגנתו.
81
הסיבה היחידה שאני...
יואל | 10-08-2023 0:13
הסיבה היחידה שאני מוכן בכלל לשקול דיון לגבי הרפורמה היא בגלל השופטת הספציפית הזאת
82
הגיע הזמן לכתבה...
סוף סוף | 10-08-2023 0:16
הגיע הזמן לכתבה אחת מאזנת באתר סרוגים.
83
בית משפט מביא...
חיים. מ | 10-08-2023 0:40
בית משפט מביא את המדינה לכאוס אג'נדה שמאל איום ונורא כל 15 השופטים של העליון 80 אחוז מהם מגוש דן איפה יצוג של כל העם איפה הצבעוניות שתייצג את כל העם הם הופכים את עצמם לשליטים הכל יקרוס תכף על הראש של הנשיאה הזאת
84
לפטר את דובר...
טל | 10-08-2023 1:08
לפטר את דובר צהל! לפטר את השופטת שכתבה הכרעה בלי לשמוע את העובדות. ולהעיף את הרמטכל יהודים דתיים מותקפים בערב שבת על ידי טרוריסטים. וצהל לא מגן עליהם דובר צהל מוציא הודעה לתקשורת שהם אשמים על סמך דיווח פלסטיני!! המשטרה והפרקליטות רודפים את המותקפים. והתקשורת מפרסמת שקרים. בושה!!!
בלי לשמוע עובדות?...
גליה | 10-08-2023 12:57
בלי לשמוע עובדות? נציגי השבכ הציגו אותן. כל הכתבה הזו שקר. אם היה פלסטינאי בחיים לא היה משוחרר למעצר בית, אבל בעולם הגזעני שלכם הדין ליהודים וערבים הוא שונה
צהל עובד...
אני | 10-08-2023 7:11
צהל עובד יותר בשבילכם מאשר בגבולות, אוויל חסר מוח!!!
85
יש שתי אפשגויות....
עורך דין ותיק | 10-08-2023 1:15
יש שתי אפשגויות. או שאתם בורים ונבערים ומקשקשים על דברים שאין לכם בהם מושג שכן מדובר בפרוצדורה שגרתית, מעשה של יום ביומו בדיוני מעצר ימים בכל בתי המשפט בישראל. זאת האפשרות הטובה מבין השתיים. האפשרות השנייה הינה כי אתם יודעים זאת ואתם פשוט מנוולים.
86
היום בעליון ברובו...
יוסי | 10-08-2023 2:04
היום בעליון ברובו יושבים חבורה של בהמות סרוחות ואחת מהן היא רות רונן, אם היה מדובר במחבל הוא היה משוחרר, אבל יהודי חייב להיות עצור.
טינופת שיוצאת...
אני | 10-08-2023 7:10
טינופת שיוצאת מפיו של כופר.
87
תסתכלו על הפנים...
אסף | 10-08-2023 3:17
תסתכלו על הפנים שלה זאת לא אישה זאת קופה ה ירחם ככה נראית שופטת בישראל??? אההה נכון למה ציפינו? שופטים פח
אספלוץ מטנף...
אני | 10-08-2023 7:09
אספלוץ מטנף גם פה...
88
זה שהוא רוצח ערבי לא הופך אותו ללא רוצח
דוד קמחי | 10-08-2023 4:19
זה שהוא רוצח ערבי לא הופך אותו ללא רוצח העבריינות של פרחחי הגבעות ,אברהם אבינו לא השתלט על אדמה לא לו הוא קנה את מערכת המכפלה בכסף , המתנחלים לא עושים כך ולא רק שעושים גזל לא תגנוב לא תחמוד הם גם משקרים ועושים את העבירה בשבת לא מכבדים את האבות ולא יודעים את השם קונם מי שמוביל למעגל נקמה ושפיחות דמים , כתוב גר לא תלחץ , העונש על הונאת הגר ולחיצתו הם קשים , הגלות לא קרתה בגלל שנאת חינם אלה בגלל לחיצת ושנאת הגרים האדומים שחיו עימנו שהיו אפילו בעלי בריתנו מול הרומאים והכוח הבנאי והאדריכלי של המקדש ,מצדה והרדיון , תעלות מים ועוד קנאות לסמל , ואי מוכנות להתפלל למען הקיסר הרומי כמו חוליגאנים בכדורגל הביאה לחורבן מעדיפים גבעה קטנה על נתיבי שייט ואוויר לכל העולם ופריחה כלכלית שיכולה לאפשר דביקות בתורה בלי צורך בצבא ובמלחמות ובלי עול פרנסה קשה ומכביד , אבל בחרתם בקנאות ימנית בשנאה לאחר ובחוסר סבלנות למדע ולהתפתחות טכנולוגית דרך שתהפוך את עולם התורה לקשה לאכול חרב ולסחוב משא כבד של פרנסה בדוחק
תחזור לשם...
דוק | 11-08-2023 7:36
תחזור לשם לימי יהשוע. אנחנו חיים בהווה
תחזור לדקטטורה...
טוני | 10-08-2023 12:30
תחזור לדקטטורה יטונשי(בטוניס)
כל כיבוש...
ארץ | 10-08-2023 8:12
כל כיבוש הארץ בספר יהושע נעשה בדרך של כיבוש עמים אחרים
89
השופטת ירד
ש | 10-08-2023 5:44
עוד דוגמא לדיקטטורה משפטית שנמשכת שנים על גב שנים על אזרחי המדינה
90
השופטת ירד
ש | 10-08-2023 5:46
בית השפט העליון נגד זכויות האזרח-היכן הג'נג' הצבוע
91
כן. זו הדמוקרטיה...
חרדה למדינה | 10-08-2023 6:14
כן. זו הדמוקרטיה שאנחנו מפגינים עליה כי הדיקטטורה המתנחבלית, המשיחית, הביביסטית שאתם רוצים היא ממש לא בשבילנו. ולמשטרה ולשבכ קשה למצוא ראיות לאחר שמשמידים אותן בפרק הזמן שבין הטרור המתנחבלי ועד שקוראים לכוחות הבטחון.
איזה טפשות...
שלום | 10-08-2023 8:22
איזה טפשות בשם הדמוקרטיה תחזרו לספסל הלימודים
92
הוכחה שנמשכת מעל...
שלום | 10-08-2023 6:14
הוכחה שנמשכת מעל 30 שנים. בושה...בושה...בושה אין דין ואין דיין
אה ואוסלו...
שירה | 10-08-2023 8:09
אה ואוסלו שלכם בכלל לא הביא את זה....
גם גולשטיין...
הנה | 10-08-2023 7:24
גם גולשטיין רוצח המוני המתפללים המוסלמים היה גיבור של המתנחבלים אבל הביא את הנקם ההמוני של האוטובוסים המתפוצצים לתל אביב.
93
צריך לעשות פינוי...
Joe | 10-08-2023 6:32
צריך לעשות פינוי גם בשטחים ואם אפשר להעביר אותכם למדינה אחרת במקום הפליטים
94
למה הוא לקח...
אא | 10-08-2023 7:04
למה הוא לקח את הנשק? להחביא ממי? השבכ הוציא את הסנגור, ואתה צועק נגד השופטת. כן. אנחנו צועקים בקול חד וברור ד מ ו ק ר ט י ה.
95
בתי המשפט אכן...
צא ולמד | 10-08-2023 7:08
בתי המשפט אכן מאוד בטחוניסטים ובדרך כלל מגינים על מערכות הבטחון והשבכ. ונכון כשהם שומעים חומרים מסווגים או אצצעים מסווגים לאף אחד אסור לראות את זה. וההתלהבות של הכתב שמספר את הסיפור של הנאשם שלהם זה צד אחד. מדובר כאן במתנחבלים מתגרים שהוכיץח כבר כדבר מסוכן מה גם שיש ירויים הרוג ופצועים וצריך בדיקה בכל האמצעים לא מסתפקים בסיפור של היורים. זה בית משפט לא חונטה שלמתנחלים.
לא היה...
א | 10-08-2023 8:31
לא היה ולא יהיה משפט צדק ,יושבים שם מתנשאים וגזעניים ובמיוחד בימים אלה רוצים להוכיח שהם החזקים,מקווה שביום הדין שלהם יהיה צדק
כל התוכן...
שירה | 10-08-2023 8:08
כל התוכן וסגנון הכתיבה שלך מעידים היטב שגם אתה מדבר מתוך עמדה מוסתת של שנאת מי שלא חושב כמוך. המתנחבלים האלה שאתה מכליל עליהם משרתים את המדינה ותורמים לה בהיבטים רבים, הם אנשים נורמטיביים בדיוק ויותר ממך. אתה היית שם בשביל להבין שהכותב חד צדדי או שאתה בעצמך חד צדדי כי יש לך דעה קדומה ומכלילה על מתנחלים? אומרים לך עובדות יבשות על המקרה- שהבחור הגיע לעזור לחבר, לקח את הנשק כדי שלא יפול לידיים לא נכונות ושיתף פעולה עם המשטרה ולא נעשה לו משפט צדק! איפה הדמוקרטיה הנאורה שלך מתבטאת עכשיו?? יש לכם לא מעט מה לתקן בעצמכם, תסתכלו במראה ותהיו כנים עם עצמכם...
96
כשהנשק עבר לחזקתו...
גלל | 10-08-2023 7:50
כשהנשק עבר לחזקתו הוא היה צריך *באותו רגע* להתקשר מיוזמתו למשטרה ולדווח עליו - ולכן מה שהוא עשה נחשב להסתת נשק ושיבוש חקירה..
97
אתה אומר בעצמך...
דוד הראל | 10-08-2023 8:04
אתה אומר בעצמך זה בקשה של השבכ ולא של בית המשפט. יש פלסטיני שנורה ולשני העצורים יש קשר לזה, לא מדובר רק על שיבוש הליכי חקירה. את ההחלטה על פינוי גוש קטיף לקחה ממשלה עם הרבה אנשים ימין בתוכה. בגצ דאג שהם יקבלו את הפיצויים שהממשלה לא רצתה לתת להם. למה בדיוק בגצ היה אמור למנוע את הפינוי עצמו? בקיצור שאין טענות אמיתיות אז ממציאים דברים.
זו הייתה...
עדה | 11-08-2023 7:34
זו הייתה החלטה של ממשלת ימין שרב הכנסת תמכה בה. לא מיעוט. אין כל סיבה לבגצ להתערב בהחלטות שיש להם רב מוחלט
איזה סילוף...
כואבצ | 10-08-2023 8:44
איזה סילוף של היסטוריה פנו לבגץ למנוע את כל הפינוי ולא התנגדה איפה כבוד האדם שנכנס, הושפל והתבסה מול כל העולם. ולא רק זה נעקר מביתו, הופעל עליו אלימות אין סופית ומעצרין אפילו של קטינים. מה שלא היה המחאות של מתנגדי הרפורמה. מזמןןןןןן בגץ והיועמשית היו עומדים על הרגליים האחוריות
98
מפגיהי השמאל אלו...
מ | 10-08-2023 8:15
מפגיהי השמאל אלו שורפי האסמים ומרעילי הבארות של העת החדשה ימח שימם ושם זיכרם שונאי ישראל צאצאי היודנרט ככה הם שרדו את השואה בהלשנות וברוע שלא עוזב אותם יהודונים לבנבנים פריבילגים שהשתלטו על כל מוקדי הכוח באקדמיה בבצי המשפט בתרבות אדמות המדינה שגזלו ועכשיו ניתנות חדור הבא שלהם בחצי חינם עדיף את שונאי ישראל אחים ולא אותם הם הגרועים שבאויבנו כי הם מסביבנו
99
היי לוקסמבורג... שכחת...
סנדר | 10-08-2023 8:16
היי לוקסמבורג... שכחת לציין דבר הכי חשוב והיא התנתקות היתה מהלך של הליכוד !!! לא של שום שמאל ! ממשלת הליכוד עמדה בבית המשפט העליון ודרשה את הפינוי ! גם כאשר הימין המטומטם מחרבן הציבור השפוי נדרש לנקות!
אריק שרון...
כואבת | 10-08-2023 8:41
אריק שרון אז התנתק מהליכוד והקים ממשלה משלו קדימה והוא והקואליציה שלו גרמו אז לקרע בעם והמשיך אותו אדון רבין עם הסכמי האוסלו שנתנו נשק לערבים והיום כמובן אלינו וסייםנאדון אהוד ברדק בהתקפלות מלבנון שנתן כוח לחיזבלה אזזזזז לא להאשים סתם. תודו נכשלתם ולא נותנים לעם לחיות בשקט. והדמובגציה ארגון פשע הוא הריבון עכשיו..אז אין דמוקרטיה יש דיקטטורה של בגץ והאליטה
100
רות רונן אסתר...
שלום | 10-08-2023 8:20
רות רונן אסתר חיות גלי בהרב מיארה למה הכיעור הזה גם בחוץ וגם מבפנים
וגברות סטרוק,...
רות לוי | 11-08-2023 13:06
וגברות סטרוק, סון הר מלך וגביר אינן סובלות מהוד והדר בחזותן
101
אין תגובה לדברי...
אוהב ציון | 10-08-2023 8:21
אין תגובה לדברי בלע בעה יהיו לכמותך עוד הרבהנשיזכו ל10 שנים לא בעולם הזה וגם לא בעולם הבא . שם תתאחדו עם האיש שלא רציתם אותו כרמטכל וקיבלתם אותו בלבנון כשר הבטחון ולימים כראש הממשלה כשעדיין ידו לא טבלה בביצה המפאיניקית למרות שהיה כזה בילדותו , חזר לסורו ועקר את ישובי גוש קטיף .... והבטיח למחוק את עזה אם ירו עלינו משם אז גם לא היו להם רקטות רק פצמרים תמשיכו לסגוד לאלילים אייטולות המלוכה הדיקטטורית עוד מלפני קום המדינה . יש לכם בד.נ.א.יצר הרס עצמי כל 70-80 שנה כנראה זאת המורשת שלכם חבל שנפגשנו פה מכוונה טהורה להקים את חורבן הבית השני מהריסות השתתפנו בכתף עם כתף בכל והיינו כחולמים שאנחנו עם אחד . החזרתם במעשיכם ושליטתכם בכל פינה בכל מערכות ומוסדות המדינה וכעת (האמת מיום הזכרון האחרון שלא בחלתם בשום הפחדה או פרובוקציה לבזות את זכר הנופלים היד .מאז התקדמתם: אין נקודה של שפל.בדרך לתהום שאתם לא מגיעים אליה.) שנאה לחרדים שטנה לכל מי שלא מסכים איתכם .שנאה תהומית לראש ממשלה מכהן שנבחר וגם אם חס ושלום כמו אמירותיכם שהם בגדר הסתה שיגיע המטורף ויעשה את מבוקשכם גם אז לא תפסיקו הדבר פשוט אתם חשים שכל חיי הקומבינות לדורותיהם פשוט לא יחזרו לעולם לכן לחצתם על כפתור ההשמדה .העיקר של תהייה מדינת ישראל אלו שאתם רוצים ביקרם מחבלים . מערכות המשטרה והפרקליטות ומערכת המשפט הם הראשונים שיטפלו בכם על מנת שלא תתהפכו עליהם הם יבקשו להמשיך למשול ולשלוט לכן מצבכם עדר המתלהמים ושונאי חינם . כמו המשל והנמשל בעם הערבי .כשהוא מנצח בקרב הוא ראשית מנקה את אורוותיו והם : טלו שבאויב היו הסוס הטרויאני שלו .אותם הוא מחסל ראשונים .יחד עם השותפים בעמו שמהווים סכנה מבית לזה אתם תזכו בטוח לבריאות ברכה והצלחה בדרך השנאת חינם שלכם עלו והצליחו .תסרבו לצאת לקרב .תכריזו על ראש הממשלה שהוא לא יכול..למשול .תכריזו על הפיכה צבאית ותנסו בצד שלא מסכים איתכם את כל מה שאתם חולמים בחלומות מוחותיכם המעוותים ג
102
טובל ושרץ בידו....
כנראה שמאל אם אתה ימין | 10-08-2023 8:28
טובל ושרץ בידו. אין שום סימפטיה לפאשיסטים גזענים מחרחרי ריב. עצם המצאותו של הנבל היהודי במקום מעידה עליו. תחפש סיוע אצל ארגונים גזענים כמוך.
. חכה...
היי | 10-08-2023 9:06
. חכה שיעלה שלטון קיצוני שיאסור את ההורים שלך כי אתה חושב כך.
103
זה מוכיח שצריך...
אור | 10-08-2023 8:28
זה מוכיח שצריך לטפל בשופטים ולהזיז אותם אין להם שיקול דעת ולא שיפוט הוגן אין צדק והכל מתוכנן מראש מחליטים לפני ששומעים את ההגנה עוול זועק לשמים
104
יש ימין חכם ויש ימין שמבייש אותי, מאמר לא חכם
אפרת | 10-08-2023 8:59
אליהו לוקסנברג טעית - יש ימין חכם ויש ימין שמבייש אותי, מאמר לא חכם
105
הפרשנות שלך לפי...
מיכל | 10-08-2023 9:08
הפרשנות שלך לפי האינטרס, די עם השטויות
106
1. מדובר במפגיני...
רותי צור | 10-08-2023 9:08
1. מדובר במפגיני ימין מרכז שמאל. נא לדייק. כבר פייק בכתבה 2. חומרי מודיעין של השבכ טוב שלא הושמעו בפני טרוריסטים יהודיים. 3. העתונאי מקטין מעורבותו של החשוד במעשים פליליים. הוא לא היה שם כאזרח תמים שנחלץ לעזרת חברו הטרוריסט. 4. החשוד שוחרר למעצר בית. מפגיני הימין מרכז שמאל גם יכולים לטעון שבית המשפט מתרשל בתפקידו ומקל בנינו. 5. פינוי גוש קטיף היה החלטה מדינית בדיוק כמו פינוי חבל ימית שארם ועוד שנים קודם. על ידי הימין בשני המקרים. בית המשפט נמנע מהתערבות בהחלטות מדיניות. נא לא להשוות. זאת הטעיה. שוב פייק 6. בית משפט לא אמור לשפוט ולפסוק כדי להשביע את דעתך ורצונך . אמור לפסוק על פי דין. נא לקבל זאת גם כשאתה מרוצה וגם כשאתה לא מרוצה מפסיקתו.
107
טיפשים הייתם וטיפשים...
אלעד | 10-08-2023 9:13
טיפשים הייתם וטיפשים תשארו. מה אתם מוכיחים בעצם? שלשופטים יש אג'נדה פוליטית? בוקר טוב אליהו! השופטים שתבחרו יהיו כל כך צדיקים שלהם לא תהיה אג'נדה פוליטית? חיים בסרט! המלחמה כאן היא לא על האג'נדה, אלא כנגד השחיתות וטוב שאתם לא מסכימים עם מערכת המשפט, אבל היא נחוצה לשמירה על הדמוקרטיה כדי שפושעים כמו בן גביר ודרעי לא יעשו ככל העולה על רוחם
חכה שתחיה...
דוד ת | 10-08-2023 9:57
חכה שתחיה בדיקטטורת הימין המשיחי. אולי בכלל לא תבין מה הבעיה
יש אג'נדה...
דרור | 10-08-2023 9:41
יש אג'נדה ויש דיקטטורה וזו דיקטטורה במיטבה תמשיכו לצעוק דמוקרטיה בצמתים ובאיילון.
108
אולי תשכנעי את...
מלאכי שמיים | 10-08-2023 9:25
אולי תשכנעי את הימנים שטוב להם היפרדות ? זה שהימחן מתנגד היפרדות רק מצביע עד כמה חיים משותפים עם השמאל מיטיב ומשתלם להם
109
כן זו הדמוקרטיה...
יואב | 10-08-2023 9:53
כן זו הדמוקרטיה עליה אנו נלחמים !! בעולם בו אנו מאמיבים ואותו אנו מבקשים על הריגה / רצח משלמים בדין בלי הבדל דת גזע ומין . לעניות דעתי כל זמן שהשטחים אינם בריבונות ישראלית גם הדין הבינלאומי צריך לשפוט את היורה ! בכל מחיר ומול כל אמות המידה . בלי משפט שוויוני אין כל איזון חוקתי
לא היו...
דניאל | 11-08-2023 7:29
לא היו צריכים להגיע לשם ולהתגרות בהם. מספיק כבר עם המניפולציה. ועוד להרוג מישהו בשבת. זה יהודי?
אם זה היה...
משיחיות וקיצוניות | 11-08-2023 7:28
אם זה היה הפוך וערבים היו עושים מה שהנערים המופרעים האלה עשו והיו הורגים יהודי ובית המשפט היה משחרר אותם איך הייתם מגיבים? אם זה היה באירופה כלפי יהודים מיד היו נקראים אנטישמים. אבל למשיחיים ההזויים האלה הגזענים מותר הכל. אין אלוהים. יהודים מתגאים בלרצוח . בושה וחרפה
זה דמוקרטיה...
אורהב | 10-08-2023 14:38
זה דמוקרטיה בעיניך ??? כששופטת מכריעה בשמיעת צד אחד בלבד ??? תעשה רילוקיישן..לסין העממית, פיליפינים תיאלנד וצפון קוריאה...שם תחיה בדמוקרטיה כרצונך.,!!! לכאורה
מגיע למתנחלים...
אורן יששכר | 10-08-2023 13:40
מגיע למתנחלים משפט צדק כמו לך בדיוק וכמו לכל אחד מישראל ובעולם, נראה לי שהיה כאן עוול משווע בחסות הבגץ שנותן ידו לשחיתות בלתי נסבלת. מעבר לכך ההתנחלויות ויהודה שומרון הם שטחי ארץ ישראל ואין מישהו בארץ שרשאי להתכחש לכך, אנחנו לא כפופים להאג ולא לשום גוף אחר, אתם השמאל ממציאים כל מיני עוולות שאינן חוקיות על אף אחד, לא אלמן ישראל וה' ישמור על המתנחלים שהם מלח הארץ
ומה על...
גבי | 10-08-2023 12:30
ומה על הגנה עצמית? שמעת על המושג הזה? ובמצבו הוא קרוב לוודאי שלא יכל לכוון לאדם מסוים. מכיוון שלא היתה שום בדיקה אמינה של הגופה, אז זה לא בטוח שהוא נהרג מפגיעת היורה. יכל ליפול ולהיהרג מהנפילה!
110
אני מבין שלפסוק...
דוד ת | 10-08-2023 9:56
אני מבין שלפסוק על הקמת מקווה נשים בניגוד ליישוב או פסיקה לפיה הספרדיות יוכלו ללמוד באולפנות האשכנזיות הן לא משפט צדק. עכשיו אני רגוע
111
ימנים מזויפים ובכיינים...
רפי דרום | 10-08-2023 11:03
ימנים מזויפים ובכיינים רוצים להשוות בכאילו ? כשהרוצח יגאל עמיר רצח את ראש ממשלת ישראל רבין זל בתמיכת קבוצת רבנים ותומכי ימין התבכיינתם שאלו רק עשבים שוטים שגדלו בקצה השדה. התבכיינתם וביקשתם שנרחם עליכם , כיון שרוב ציבור המתנחלים לא תמך ברצח ובפגיעה בדמוקרטיה ובמדינה. כעת חלקכם מנסה למרק את מצפונו ולשכנע כמה נורא היה הגרוש מגוש קטיף. כאילו שלא היה לציבור מספיק זמן להתארגן אחרי החלטת הממשלה , כאילו פעולות הטרור ושיבוש החיים במדינה כולל רצח והתנגדות אלימה וסרבנות ניתנת בכלל להשוואה עם הציבור הלפלף שמפגין בחצי שנה האחרונה. הבכיינות שלכם לא תעזור , בהזדמנות ראשונה תתקבל החלטה של מדינה שפויה להיפרד גם ממכם וגם מהכיבוש. תתכוננו
112
כמה שקרנים, מטומטמים...
רמי | 10-08-2023 11:38
כמה שקרנים, מטומטמים ושטופי מוח אפשר להיות? דתיים דבילים, תפנימו כאן זה גן עדן משפטי בשבילכם. בכל מדינה נורמלית אחרת כולכם הייתם מחוץ לחוק
בכל מדינה...
שלמה | 10-08-2023 14:08
בכל מדינה מתוקנת אתה וחברייך כולל בית המשפט הייתם בכלא
למה? כי...
צדק צדק תרדוף! | 10-08-2023 12:08
למה? כי אתם טועים לחשוב שהמדינה שלכם?? אז שימו לב, טעיתם בגדול!
113
אין משפט צדק...
בני ישראל נחלת הקב"ה | 10-08-2023 11:40
אין משפט צדק ולא יהיה עד שיעשה שינוי מערכתי, אין עוד מלבדו רק בורא עולם יושיע אותנו מידם
114
אין משפט צדק...
שיר | 10-08-2023 12:35
אין משפט צדק ..הכל הפוך במדינה הזו. בושה למוסר החברתי שלהם שככה הוא נראה. יייאלללה משיח בכל הכוח
115
זה לא חדש....
שלומי מודאג | 10-08-2023 12:59
זה לא חדש. בית משפט עליון זה בית משפט ללא צדק.
116
העליון הוכיח שוב...
סרוג | 10-08-2023 13:03
העליון הוכיח שוב שהגיע הזמן לטפול במנחלים טרורים. נמאס כבר מהאג'נדה הטרוריסטית והאלימה של המתנחלים, הגיע הזמן לעשות התנתקות 2 ולפנות את כל המאחזים והתנחלויות לתת אותם לפלסטינים ביחד עם המתנחלים
117
גם הפלסטיני מת...
מימי | 10-08-2023 13:04
גם הפלסטיני מת יש לו זכות להיתגונן מתי יוצאים עם צאון אחרי כניסת שבת כן גם פו צד אחד מת והשני צוחק עם צמידים על ידים הוא יודע מי ראוש שישוחרר בו זרזיר בשילטון
118
כלוחם לשעבר אזרח...
נכה צה"ל | 10-08-2023 14:05
כלוחם לשעבר אזרח שומר חוק ונכה צהל אבדתי את האמון בשופטים ובמערכת כולה
119
זאת הדמוקרטיה של...
ר | 10-08-2023 14:15
זאת הדמוקרטיה של השמאל.בושה ושופטים כאלה לא צריכים במדינה.היא צריכה לעוף משם.חצופה.
120
דיקטטורת בגץ
דנה | 10-08-2023 14:17
15 שופטים שלא נבחרו עי העם מאיימים לבטל חוקי יסוד של נבחרי העם האירוניה חוגגת האפליה ותקרת הזכוכית שלנו היא גם ביחידות המובחרות בצבא ובכל מקום... הם פריוילגים
121
אתם קשקשנים ושקרנים...
סרן במיל' | 10-08-2023 14:28
אתם קשקשנים ושקרנים
122
שופטים..שמאלניים.. ..מכוח קפלן...אנרכיסטיים בעצמם... בושה,בושה,בושה,בושה...
אורהב | 10-08-2023 14:34
שופטים..שמאלניים.. ..מכוח קפלן...אנרכיסטיים בעצמם... בושה,בושה,בושה,בושה ,!!!!! זה למה צריך רפורמה משפטית דחוף...עם שופטים שכאלה.. הם רוצים.לשמר לעצמם את עילת הסבירות.. כשהם עצמם לא סבירים !!!! לכאורה
123
התחרפנתם לגמרי. פושע...
ימני שפוי | 10-08-2023 14:49
התחרפנתם לגמרי. פושע שהולך ערב שבת ליישוב ערבי לעורר פרובוקציה יורה למוות במישהו שהעז לעמוד מולו. ואתם דורשים לשחררו מן הצדק ?
היית שם?...
דן | 11-08-2023 7:56
היית שם?
124
מצ'עמם לכם?אתם לא...
פופציק | 10-08-2023 15:55
מצ'עמם לכם?אתם לא רגועים...מזמן לא שרפתם איזה כפר...לא עקרתם עצי זית....אולי לכל הפחות תשרפו איזו פרה אדומה ראויה ( אבל כמובן תוודאו קודם שאין לה שערות בצבע אחר חלילה) יא חבורת משיחיים הזויים
אם אתה...
ל | 10-08-2023 16:14
אם אתה יהודי אתה אוטואנטישמי ואם אתה לא יהודי אתה עוד אנטישמי! עברנו כמוך הערמות נעבור גם אותך!
125
אין אמון במערכת...
ויקטור | 10-08-2023 16:08
אין אמון במערכת המשפט בישראל אהרון ברק ואסתר חיות הרסו. את מערכות המשפט בישראל והם ממשיכים להרוס. זה יחזור אלהם כמו בומרנג
126
חבורת משיחיסטים מטורללים...
יסמין | 10-08-2023 16:20
חבורת משיחיסטים מטורללים שגורמים לנו נזקים יום יום בחסות ממשלת החורבן. שילכו לעזאזל כולם.
127
הכותב מוכיח שאין...
א.אבי | 10-08-2023 16:28
הכותב מוכיח שאין אמת בדבריו
והראיה? ...
דן | 11-08-2023 7:54
והראיה?
128
מה אנו מלינים...
פטריוט | 10-08-2023 16:38
מה אנו מלינים כלפי השמאל. קיבלנו מנדט לשנות את התמונה ואנחנו לא עושים דבר .ממשלה הזויה . עם ממשלה כזאת עדיף שלא נשלוט. ביבי לך הביתה. קיבלת מנדט רק כדי לשנות את המצב ולדחוק את השמאלנים מעמדות הכח . כדי להביא מזור לעם ישראל. גם היום אתם מפחדים מהם.
129
חלק קטן מהשופטים...
ג | 10-08-2023 16:39
חלק קטן מהשופטים בישראל והכוונה בעליון ובמחוזי נוהגים במתדיינים במשוא פנים, בכזב ובעליונות. חייבים לשנות כמה דברים שם אך את זה ביבי לא יעשה כי הוא פוחד מהם ואולי גם מעריץ.
לזרוק את...
דוד | 10-08-2023 17:33
לזרוק את ביבי כי הוא לא אמין ולא נאמן
130
ברור לגמרי שמדובר...
אחד שלא מבין | 10-08-2023 17:25
ברור לגמרי שמדובר בצדיקי הדור שבמקרה הגיעו עם כיסוי פנים כמו בפורים וירו באקדח קפצונים וכך נשרפו מכוניות ונהרג נער פלסטינאי וכמובן השופטת לא הבינה את ההומור ושזה רק במקרה גם השבח לא הבין ממש ביזיון
131
עופו למדינת יהודה...
דורון | 10-08-2023 17:28
עופו למדינת יהודה אם בית משפט לא עושה צדק. רק לקרא את הכותרת ולהתחלחל. איך הקוראים שלכם לא בזים לכם.
132
שמאלנים ...
שאול | 10-08-2023 17:57
שמאלנים
133
כתבה משונה. ההרוג...
צדק | 10-08-2023 18:01
כתבה משונה. ההרוג במיקרה זה הוא פלסטיני. אם היה לינץ, הוא הקורבן!
הסקת מסקנות...
דן | 11-08-2023 7:53
הסקת מסקנות לא לוגית. אולי הוא נהרג באקט של הגנה עצמית? הרי באירוע היה גם יהודי פצוע קשה!
134
לא המפגינים ולא...
לא סחבק ש'ך | 10-08-2023 18:33
לא המפגינים ולא השופטים יקרים..הם אנרכיסטים,עוכרי ישראל !
135
עכשיו אני בטוח...
קובי .ו | 10-08-2023 18:51
עכשיו אני בטוח שאני חי בדיקטטורה על מלא ולא רק בגלל השופטת שעשתה מעשה נבלה שזה גועל אחד גדול אני יודע שהעליון לא ישר בה עם אג'נדה ומייסם אטתה הלכה למעשה נגד הימניים אבל. אבל גדול המגיבים פה מהשמאל הם אלה שגרמו לי להבין שאין פה דמוקרטיה אותם לא מעניין זכויות אדם הבנה או אמפתיה לא כלפי הימין .אני מדבר רק על זכויות אדם בסיסיות וזה הזכות להגן על עצמך ואת המינימום הזה את לא מצדיקים אז מה שנותר לי להגיד לכל השמאלנים עלובים צאצאי הגרמנים שמכרו את אחיהם בשואה ועשו אך ורק לביתם אז היום ילדהם ושאר צאציהם הם אלה שמגיבים כאן בשינאה יוקדת ולא משנה אם החשוד אשם או לא לכל אזרח בעולם מגיע להגן על עצמו ואם גם את זה שהשופטת לא איפשרה לו אז זה מראה לי מי אתם . אז מה שנשאר לומר זה בושה בושה בושה ואני יוסיף עוד אחת כל השמאל המתיפייף אתם בושה חרפה וכלימה .
136
מילים כדורבנות ...
אא | 10-08-2023 19:37
מילים כדורבנות
137
שחררו חשוד ברצח...
אחת | 10-08-2023 19:51
שחררו חשוד ברצח ממעצר. ממש חוסר צדק. טול קורה.
את כותבת...
דן | 11-08-2023 7:50
את כותבת לא אמת. אפילו על פי הפרקליטות הוא לא חשוד ברצח.
138
הפרקליטות חולה והיא...
אלירן | 10-08-2023 19:52
הפרקליטות חולה והיא חייבת רפורמה יסודית בדחיפות זה כבר עניין של שמאל ימין זה עניין שאנחנו חייב בדיקטטורה משפטית עקומה שהקו המנחה הוא מדינת כל אזרחיה ועינוי הדין עם מי שלא מהצד שלה
139
העליון מועצב בהשראת מחסן גינה של כתר.
נורית | 11-08-2023 0:16
מדרדרים לעולם שלישי...
140
לשפוט את השופטים...
אלי | 11-08-2023 0:29
לשפוט את השופטים
141
מי שפרע זה...
רמי | 11-08-2023 0:38
מי שפרע זה המתנחלים בפלשתינאים וזה קורה שם די הרבה מסתבר. נדמה לי שכתוב בעשרת הדברות שלכם לא לשקר וגם לא לרצוח. אגב, למה ירד לא אזוק בהיהמש? נראה שמעשהו כהר סידר שם בשבילו את הענינים... תתלוננו מלאכי חושך שכמוכם. תבכו טוב.
א. לא...
דן | 11-08-2023 7:48
א. לא כתוב בעשרת הדברות לא לשקר (זה כתוב במקומות אחרים בתורה) ב. אולי אם היית לומד קצת תורה אז היית חש כלפיה זיקה כלשהי, כפי שחשו אבות אבותיך במשך מאות דורות, ולא כותב עשרת הדברות שלכם. ג. אני מניח שכמוני, לא היית נוכח באירוע ולכן לא ברור איך הכרעת שמבין 2 הגרסאות (לפחות), אז דווקא זו של הצד הפלסטיני היא האמיתית.
142
בולשיט. ...
יוסיפון | 11-08-2023 1:20
בולשיט.
יש לך...
דן | 11-08-2023 7:43
יש לך טיעון יותר מנומק מזה?
143
בסרט פחד ראשוני...
...... | 11-08-2023 2:12
בסרט פחד ראשוני ריצרד גיר גילם עורך דין ואמר אם אתה רוצה צדק לך לבית בושת וכדי להידפק לך לבית משפט
144
מצילים את מדינת...
משה צל | 11-08-2023 5:27
מצילים את מדינת ישראל,ללא שופטי העליון הזבל הדתי ימני היה מוליך אותנו מזמן להתאבדות סגנון מצדה.זה מה שאתם צריכים לעשות,עזבו אותנו ולכו תמותו
אתה קורה...
צורי | 11-08-2023 7:36
אתה קורה למתישבים והיהדות הזבל הדתי ומאדיר את בית המשפט העליון המנוקר והמשומד אין בו שום דבר מהצדק ו,אמת וכך גם אתה חתיכת זבל משומד תעוף מהארץ הקדושה הזאת . לידיעתך אנחנו ממש,בגאולת עם ישראל וזה הזמן לבירור הנשמות בישראל וכפי הנראה אתה לא מהזוכים לראות את גאולת עם ישראל אלא אם תעשה תשובה
145
מקומם של טרוריסטים...
עמית | 11-08-2023 9:00
מקומם של טרוריסטים יהודים בכלא. לא ממצים את הדין איתם כי בממשלה גם יושבים טרוריסטים
146
רות רונן =...
לול | 11-08-2023 10:05
רות רונן = איילה פרוקצ'יה מודל 2023
147
די להסתה, לא כל המפגינים "שמאלנים"
משה | 11-08-2023 10:07
חצי כתבה אתם כותבים שמאלנים והשמאל, מספיק עם הינדוס התודעה. המפגינים הם מכל קצוות הדעות הפוליטיות.
148
דחוף פיסגת ההיתגברות...
ע.י | 11-08-2023 10:33
דחוף פיסגת ההיתגברות והוועדה למינוי שופטים.
149
כמה סילופים -...
אזרח ישראל | 11-08-2023 10:42
כמה סילופים - 'הותקף בידי פורעים ערבים'... מה בדיוק הם עשו 250 מטר מהכפר הערבי בערב שבת? מי התקיף את מי? מי הרג ומי נהרג?
150
דברייך דבריי הבל...
דני | 11-08-2023 10:53
דברייך דבריי הבל מוחלטים כיאה לשטופת מוח חסרת תקנה.
151
מה אתם בוכים...
מיכל אכפתי | 11-08-2023 11:19
מה אתם בוכים . מה שאתם עושים עם נערי הגבעות זה טרור. עם ערבי היה עושה חצי מזה היה יושב בבת סוהר.אתם גונבים שורפים .
152
אם זו האמת...
גלעד יוחנן | 11-08-2023 11:58
אם זו האמת וכל האמת, אזי המשיב ללא שישמע איוולת לו וכלימה
153
לא כאבלכם כשכשדברים...
נעם | 11-08-2023 12:12
לא כאבלכם כשכשדברים כאלה נעשים כשבר שבשגרה עם עצורים ערבים. עכשיו אתם נזכרים... בלבולי מח
154
במדינה שכולםשווים אך...
סנשו פנשה . | 11-08-2023 12:29
במדינה שכולםשווים אך יש כאלה ששווים יותר איך יכול להיות צדק ?
155
והרי לכם דוגמא...
שמאלן מצוי | 11-08-2023 13:03
והרי לכם דוגמא חיה לשופטת גזענית צבועה מושחתת ודיקטטורית. עם דיקטטורים לא מדברים, דיקטטורים מחסלים ויפה שעה אחת קודם.
156
ברוך הבא לעולמם...
טל הראל | 11-08-2023 13:36
ברוך הבא לעולמם של הפלשתינים. ההליך עליו אתה מדבר הוא נוהל של שגרה עבורם כבר עשרות שנים. לפחות תגיד תודה שלא זרקו את האדון למעצר מנהלי. ואני אישית מצרה על כך.
157
הם רוצים דמוקרטיה שמאלנית, לא דמוקרטיה.
עופר | 11-08-2023 13:38
צביעות
158
עכשיו ברור מעל...
טובה ישראל | 11-08-2023 15:29
עכשיו ברור מעל כל ספק שיש לפרק את החונטה המאפיונרית של השופטים ולשנות את השיטה שמור לי ואשמור לך.
159
לא מבין מה...
גרנדמיזר | 11-08-2023 15:44
לא מבין מה הוא מחיך , הוא נטל חיים של מישהו …עצוב
160
כל קשר בין...
שי פ | 11-08-2023 16:27
כל קשר בין השמאל לדמוקרטיה הוא מקרי לחלוטין.. הם רוצים אולגרכיה של נאורים והמלומדים כל השאר עבדים שימושיים עבורם
161
אתר כבוש של...
ציונות תמיד פגעה ביהודים | 11-08-2023 17:08
אתר כבוש של הגלובליסטים.פעם משחרים אותה ימניים ופעם המצאת אקלים וחיסונים.רק מקבלים הוראות,אין לכם פחד מהבורא.
162
לא רק שהמתנחבלים...
מנוחה סירקין | 11-08-2023 18:47
לא רק שהמתנחבלים הפורעים, שפלשו לכפר בשכנותם, והרסו והתעמתו עם תושביו, לא עשו צבא, הם גם רוצים לדעת תכנים סודיים של השב''כ, שאף גורם חוץ מהשופטת, באותו מעמד, זכאים לדעת??? היוהרה והחוצפה, עלתה לכם עד מעל לאוזניים שנאמר, ליצנים ורשעים, בל יהי חלקי עימם!
163
אין אפילו גופה...
מאיר לנו | 13-08-2023 9:17
אין אפילו גופה
164
כותב שורות אלו...
גליקו , מרעננה | 13-08-2023 10:22
כותב שורות אלו הוא כרגיל.....שמאלני תשקורתי עוכר ישראל !!!! לא כותב מילה אחת על זה שהמחבל הרג אדם חף מפשע בישראל ....!!! מקוצך...בעזה !!!!
165
חיסול חשבונות אין...
איציק | 13-08-2023 11:22
חיסול חשבונות אין צדק לעם רק למחבלים והערבים
166
טוב עשתה השופטת...
אבי | 13-08-2023 13:15
טוב עשתה השופטת שהשאירה את המחבל הרוצח המתועב הזה אחרי סורג ובריח
167
בגץ רוצה לשלוט...
צבי המבר | 13-08-2023 22:29
בגץ רוצה לשלוט במדינת ישראל במקום הממשלה. כתוב מקום המשפט שם הרשע. וגם ויהי בימי שפוט השופטים ויהי רעב בארץ. חייבים להקים בית משפט לחוקה ולהעמיד את בגץ במקומו. דהיינו לפסוק לפי חוקי מדינת ישראל שחוקקו בכנסת.
168
מסיטים למלחמת אחים...
הלוחש לרבאק | 14-08-2023 1:53
מסיטים למלחמת אחים
169
דמוקרטיה זה שמגזר...
דוד | 14-08-2023 14:41
דמוקרטיה זה שמגזר לם לא משרת בצבא, לא במילואים לא יצרני ועוד מבקש הטבות יותר מיוצאי צבא. גן ילדים עולה להם מאות שקלים אולי ולי אלפי שקלים ועוד ועוד ונוסף לזה הם תוקעים מקלות בגלגלי הכלכלה כשאינם מאפשרים עבודות הכרחיות בשבת וצחבורה ציבורית בשבת שתאפשר חאלפי משפחות להיפטר מכלי הרכב שלהם. זו דמוקרטיה !!!!!!!!!!!!!!
170
אלישע ירד לא רק חף מפשע הוא גם קורב!
אנדר וויגין | 18-08-2023 21:37
ולכל אנשי השמאל שהגיבו פה: הלוואי אמן ותהיו במצב שלו פעם אחת.