חברת הוט נקנסה ב- 1.3 מליון שקלים

הקנס הוטל על החברה לאחר איסוף נתונים ממנו עולה כי זמני ההמתנה במוקד הטלפוני של החברה ארוכים. שר התקשורת גלעד ארדן: "הציבור זכאי לשירות מהיר. נאלץ חברות לשפר התנהגותן"

הוט נקנסה ב- 1.3 מליון שקלים
  שירות לקוחות. הוט ספגה קנס (צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק)

קנס בגובה חסר תקדים הוטל היום (רביעי) על חברת 'הוט'. הקנס, בגובה 1.3 מליון שקלים, הוטל על החברה על ידי המועצה לשידורי כבלים ולוויין בעקבות זמני ההמתנה הארוכים במוקד הטלפוני של החברה.

על פי לשון ההודעה, הקנס הוטל על החברה "בגלל חריגות בלתי סבירות, ובניגוד להוראות הרישיון, בזמן המענה במוקדי שירות הלקוחות בחודשים האחרונים".

בעקבות תלונות רבות שהגיעו מציבור לקוחות החברה אל המועצה אספה מירב שטרוסברג אלקבץ, מנהלת תחום ההגנה על הצרכן, מידע ונתונים אודות זמני ההמתנה בחברה. לאחר שלב איסוף הנתונים ולאחר שניתנה לחברת 'הוט' הזדמנות להציג את עמדותיה הוחלט להשיט עליה את הקנס: "הדעת לא סובלת הפרה חוזרת ונשנית של הוראות הרישיון. כאשר שירות הלקוחות של החברה אינו זמין ללקוח, יכולתו להתלונן על תקלה, לברר חשבון ואפילו להתנתק, הופכים לבלתי אפשריים", אומרת שטרוסברג.

שר התקשורת גלעד ארדן (הליכוד ביתנו) הגיב לנושא ואמר: "הציבור זכאי לשירות מהיר, בלי לבזבז זמן אינסופי בהמתנה על הקו. נאלץ חברות לשפר את התנהגותן, על ידי מדיניות אכיפה קשוחה ובלתי מתפשרת".

זו אינה הפרשה היחידה איתה מתמודדת חברת הוט בימים אלה. בשבוע שעבר העלתה התכנית 'צינור לילה' המשודרת בערוץ 10 תחקיר לפיו אחד מממירי החברה פוגע בטלויזיות אליהם הן מחוברות.

מחברת 'הוט' נמסרה הודעה לפיה "חברת הוט מקיימת למעלה מ-2 מיליון מפגשים עם לקוחותיה בחודש ומחויבת לרמת שירות גבוהה ביותר. הוט מודעת לזמני ההמתנה הארוכים שנצברו בימים האחרונים ועושה ככל שניתן על מנת לקצרם ולהביא לפתרונם את זמני המענה. הוט תמשיך באופן מתמיד לייעל ולשפר את השירות שניתן על-ידה מתוך מחויבות ללקוחותיה. בתוך כך, 'הוט' מרחיבה את פלטפורמות השירות המוצעות על-ידינו על מנת לתת מענה טוב יותר ללקוחותינו. במרוצת השנה האחרונה הורחבו ערוצי השירות האישי בערוצים הדיגיטליים, ונבנו פלטפורמות שירות אישי דיגיטלי המאפשרות ללקוח שירות בזמן ובנוחות שלו ונגישות מרבית לקבלת שירות".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו