אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

דנון: "זועבי צריכה להיות חברת פרלמנט של חמאס"

שלושה חברי כנסת מהליכוד הגישו תלונה לועדת האתיקה של הכנסת נגד ח"כ חנין זועבי. מירי רגב מציעה "יש לגרש את חנין זועבי לעזה ולהסיר חסינותה. היא בוגדת!"

דנון: "זועבי צריכה להיות חברת פרלמנט של חמאס"
  לסל את זועבי מהכנסת. דנון (פלאש90)

סגן שר הביטחון, דני דנון פנה בדרישה להשהות את ח"כ חנין זועבי מדיוני הכנסת,

דנון: "זועבי צריכה להיות חברת פרלמנט של חמאס"

סגן שר הביטחון, דני דנון פנה לועדת האתיקה וליו"ר הכנסת בדרישה להשהות את ח"כ חנין זועבי מדיוני הכנסת בעקבות דבריה היום "שהחטופים אינם טרוריסטים". דנון: "היא הייתה על סיפון המרמרה ותקפה את חיילי צה"ל וכעת טוענת שהמחבלים הנתעבים שחטפו את שלושת הנערים אינם טרוריסטים – הביזיון הזה חייב להיפסק!"

עוד הוסיף: "זועבי צריכה להיות חברת פרלמנט של חמאס, זה המקום שהולם את דעותיה נגד מדינת ישראל. אני יפעל בדרכי חקיקה בכדי למנוע ממנה להתמודד בבחירות הבאות לכנסת".

בינתיים חברי הכנסת שמעון אוחיון ואורלי לוי אבקסיס (ישראל ביתנו) הגישו גם הם תלונה לוועדת האתיקה של הכנסת נגד ח"כ חנין זועבי. "ח"כ זועבי מביישת את כנסת ישראל, היא מעודדת חטיפות נוספות ופעולות טרור כנגד יהודים ואינה ראויה לשבת בכנסת ישראל. אנחנו דורשים מוועדת האתיקה לנקוט בצעדים הראויים בהתאם לתקנון הכנסת."

מי שלא חסכה במילים בוטות נגד זועבי היא ח"כ מירי רגב: "יש לגרש את חנין זועבי לעזה ולהסיר חסינותה. היא בוגדת! מי שהזדהתה עם הטרוריסטים על ספינת המרמרה, שבה ומזדהה עם טרוריסטים מהחמאס שחטפו את שלושת הנערים שלנו." כתב רגב בדף הפייסבוק שלה. "לא התפלאתי לשמוע את הצהרתה. איך בוגדת כמותם יכולה להאשים אותם? היא הרי באה מהמילייה שלהם. מקומה לא איתנו אלא בעזה. וכמו שאמרתי בעבר: בוגדת תמיד תישאר בוגדת. רוחי לעזה יא חיינא."

תלונה נוספת לועדת האתיקה הוגשה על ידי ח"כ עליזה לביא מיש עתיד, שהרחיקה הבוקר את זועבי מדיון בועדה למעמד האישה בכנסת בעקבות ויכוח קולני בין השתיים, בהן הטיחה זועבי לעברה את המילים 'חצופה' ו'גזענית': "כחברת כנסת ויו"ר ועדה האמונה על הגנה על זכויות אדם, חשוב לי להדגיש כי לחופש הביטוי מעמד מרכזי בחברה דמוקרטית בה ישנן דעות שונות ומגוונות. זאת בייחוד כאשר מדובר בחברת כנסת שזוכה לחסינות כדי למלא בצורה הראויה את תפקידה. עם זאת, ישנן אמירות שאין לקבלם  וככאלה אינן צריכות לחסות תחת ההגנה של חופש הביטוי. הדברים שהוטחו בפני בצורה בוטה, מזלזלת ופוגענית אינם ראויים, אינם הולמים את כנסת ישראל וחברי הכנסת שלה, ואינם עולים בקנה אחד עם ערכי מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית."

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו