אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ישיבת מקור חיים: התלמידים בחרדה ובפחד

תלמידי ישיבת מקור חיים, שבה לומדים שניים מחטופי גוש עציון, הוחזרו אל היכל הישיבה כדי שיוכלו להתמודד יחד עם האירוע הקשה. ראש-הישיבה, הרב דב זינגר: התלמידים בחרדה ובפחד

ישיבת מקור חיים: התלמידים בחרדה ובפחד
  מתפללים לשלום הבחורים החטופים, אתמול (צילום: פלאש 90)

בישיבת "מקור חיים" מתקשים לעכל את חטיפתם של גיל־עד שער ונפתלי פרנקל, שניים מתלמידי הישיבה. השבת האחרונה בישיבה הייתה 'שבת חופשה', אולם בשל אירוע החטיפה התבקשו התלמידים לשוב אל היכל הישיבה, כדי להתמודד יחד עם האירוע הקשה.

הרב דב זינגר, ראש ישיבת מקור חיים, צוטט בישראל היום: "גיל־עד ונפתלי יצאו מהישיבה מוקדם יותר מחבריהם. הם העדיפו לצאת בחמישי בעשר בלילה, ואנחנו מתפללים ומצפים שהם יחזרו אלינו בריאים ושלמים".

ראש הישיבה הוסיף: "אנחנו מחזקים את כוחות הביטחון ומקווים לאחדות בעם בשעה זו. בעזרת השם נקווה שיהיה לנו נס ונזכה לראות את גיל־עד ונפתלי שוב איתנו".

רבם של גיל־עד שער ונפתלי פרנקל סיפר כי תלמידי הישיבה נתונים בהלם ובחרדה. "אנחנו מנסים לתמוך בהם ולהתפלל יחד איתם במטרה שנעבור את זה כולנו בצורה הטובה ביותר", סיפר.

צפו: מערכון שצילמו תלמידי ישיבה בימים שמחים יותר

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
שמו הרב דובי זינגר
השם של ראש הישיבה לא נכון | 15-06-2014 7:37
2
רק להתפלל
| 15-06-2014 18:07
ברור שכל דבר הנעשה בשמים, בא לרמז לנו משהו, אולי בזה שהצניעות צריך שיפור גדול, אולי משום שנותנים לילדים לבנות ולבחורים להשתמש במכשירי תועבה כאייפונים ודומיו, חוטפים ושורפים בזה את נשמתם של אחינו ובשרינו, והלא שריפת נשמה וגוף קיים, זה חטיפה ושריפה לכל דבר ועניין, וזה לא נעשה ע"י ערבים, אלא ע"י אחים שלנו יהודים דתיים חרדים כאחד, - אם נקבל על עצמינו שהמכשיר הארור הזה לא ייזכר ולא יפקד במקומנו, בלי שום ספק, שהקב"ה יערה עלינו רוח טהרה ממרום, ויאמר די לצרתינו. נא תארו לעצמכם שעכשיו כן ממש עכשיו ח"ו מקלפים להם את הצפרניים! ושורפים להם אצבע אצבע והם בוכים וזועקים עד השמים ואין מושיע... ולכן.. תעצור עכשיו באמצע הגלישה ותאמר את הפרק תהילים שאתה מכיר בע''פ. הם נחטפו ביום מצעד הגאוה בת"א. מצעד התועבה בת"א התרחש ביום שישי, כאשר ההכנות לו נעשו כבר מראש. כל בנין עריית ת"א נצבע בנורות בצבע של דגל הגאווה ודלק כל השבוע. כל תל אביב בדגלים של הגאווה. דנה אינטרנשיונל (ירון כהן במקור) מצלמת קליפ למצעד בבית הכנסת באלנבי (בחסות עריית תל אביב) 30 אלף תיירים גאים מגיעים לארץ הקודש ומשבחים את המצעד בת"א שהוא הטוב ביותר בעולם, ומשבחים את העיר תל אביב. 2 מליון ש"ח השקיעו במצעד הזה (במקום לתת לנזקקים באמת). רון חולדאי נואם במצעד ועוד ועוד…. לאן הגענו…. פלא שהתעוררה מידת הדין?? הם נחטפו ביום מצעד הגאוה........ גם לזכור, עת להאשים "בנט ולפיד: הרשעים הגדולים זה גם בגללכם" הם המחבלים הכי גדולים של עם ישראל בעולם. הקב"ה לא ישתוק על הכאב הגדול של בניו, והכל כדי לעורר אותנו. עכשיו הזמן להתפלל: פרקי תהלים - י"ג כ' קכ"א ק"ל ק"נ עקב נפתלי בן רחל דבורה, גלעד מיכאל בן בת-גלים, אייל בן איריס תשורה,
3
מוטב שיפחדו משייחטפו
רונן משומרונן | 15-06-2014 19:02
ואולי יירצחו