אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

וורצמן בלוד: אתם מגשמי הציונות החדשה

במהלך הסיור ביקר סגן השר בבית הספר הראל בו נחשף לעשייה המיוחדת של בית הספר בתחום החינוך המיוחד. כמו כן נפגש וורצמן עם גרעין אורי, בו חברות 20 בנות שירות לאומי המשתייכות לעמותת "עמינדב" אשר פועלות בעיר בתחומים חינוך, חינוך מיוחד ורווחה ועושות מהפכה חינוכית חברתית בעיר

וורצמן בלוד: אתם מגשמי הציונות החדשה
  וורצמן בסיור

סגן שר החינוך ח"כ אבי וורצמן קיים היום סיור בעיר לוד יחד עם ראש העיר יאיר ריביבו, מנכ"ל העריה אהרון אטיאס, סגן ראש העיר יוסי הרוש וחבר המועצה מטעם הבית היהודי עמיחי לנגפלד.

במהלך הסיור ביקר סגן השר בבית הספר הראל בו נחשף לעשייה המיוחדת של בית הספר בתחום החינוך המיוחד. כמו כן נפגש וורצמן עם גרעין אורי, בו חברות 20 בנות שירות לאומי המשתייכות לעמותת "עמינדב" אשר פועלות בעיר בתחומים חינוך, חינוך מיוחד ורווחה ועושות מהפכה חינוכית חברתית בעיר. סגן השר הודה להן על פעילותם וביקש להדגיש את חשיבות המשך השירות גם לשנה שניה. "העובדה שהגעתן לכאן קבוצה של בנות היא מהלך חשוב לעיר. כקבוצה יש לכן כוח לחולל שינוי חברתי גדול שמתחיל בקהילה ומתרחב לעיר כולה. " אמר וורצמן.

בהמשך הסיור ביקר סגן השר בכפר הסטודנטים "איילים" והשתתף בשיח משותף על פעילותם בעיר. בשיח עלה נושא היזמות העסקית חברתית שהסטודנטים מקיימים בעיר ונדונו דרכים לעידוד סטודנטים להישאר ולהמשיך לגור בלוד גם לאחר סיום לימודיהם.

לסיום ביקר סגן שר החינוך במכינה הקדם צבאית מעוז וכן קיים מפגש עם ראשי הגרעין התורני בעיר והמנכ"ל החדש בני פרינץ .

סגן שר החינוך וורצמן סיכם ואמר: "הנוכחות של מנהיגות צעירה של כפרי הסטודנטים, של תלמידי המכינה הקדם צבאית ושל מאות חברי הגרעין התורני ובנות השירות בעיר אינה מובנת מאליה. לחשוב שאך לפני כמה שנים הייתה מגמת עזיבה של הצעירים מהעיר לוד, וכיום, בעזרתכם, התהפכה המגמה וכיום אנו רואים נהירה של צעירים רבים לעיר. מרשים לראות את ההשתלבות והמעורבות של הצעירים בקהילה המקומית ובכוונתי לפעול יחד עם ראש העיר והמנהיגות הדינמית והצעירה בעיר על מנת לקדם תכניות שיאפשרו השארות של צעירים בעיר גם לאחר סיום לימודיהם.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו