תמיכה רבנית פומבית ראשונה באיילת שקד - סרוגים

תמיכה רבנית פומבית ראשונה באיילת שקד

הרב יעקב מדן מתייצב לצידה של איילת שקד וקורא להצביע לה בבחירות הקרובות. במכתב המהווה תמיכה רבנית פומבית ראשונה, קורא הרב מדן לא לתת לנקמנות למנוע את נצחון הימין

תמיכה רבנית פומבית ראשונה באיילת שקד
  הרב יעקב מדן (דוברות מטה ארגוני המקדש)

ראש ישיבת 'הר עציון', הרב יעקב מדן, מפרסם מכתב תמיכה פומבי באיילת שקד וקורא להצביע לה. מדובר בתמיכה הפומבית הראשונה של דמות רבנית באיילת שקד במערכת הבחירות הנוכחית.

עוד באותו נושא

"הרב מדן לא מדד את אורך החצאית של איילת שקד"


14

בבסיס המכתב עומדת עמדתו של הרב מדן לפיה אסור לתת לנקמנות ולשנאה לאיילת שקד, למנוע את נצחון המפלגות היהודיות בבחירות הקרובות.

המכתב המלא של הרב יעקב מדן

אפתח בנימה אישית: יש לי כל הסיבות הטובות שבעולם להימנע מפרסום שורות אלו, שיקימו עליי רבים מאוהביי, שהלכתי עמם דרך ארוכה מאוד בימי חיי. אך הסיכוי לבלום את המפולת שאצביע עליה, קורא לי לפרסם, ו'על כן שמתי פני כחלמיש', ועם אוהביי הסליחה!

בשורות אלו לא אכנס לשאלה מהי המפלגה הראויה יותר לציונות הדתית ולבשורה שהיא רוצה להוביל. גם למפלגת הציונות הדתית וגם לבית היהודי מעלות חשובות. לדעתי יש לשתיהן גם חסרונות, כמו לכל אחד מאתנו. השאלה מי משתי המפלגות צודקת יותר, ראויה יותר – לדעתי כרגע היא שאלה משנית.

השאלה הגדולה היא מי המפלגה שתהיה לשון מאזניים בתיקו המאיים שנקלענו אליו בעל כרחנו בכל מערכות הבחירות האחרונות. תיקו זה עלול להוות סכנה אסטרטגית קיומית, בעיקר בעת הזאת של איומים עלינו מטהרן ועד ג'נין. שתי האפשרויות המסתברות העומדות על הפרק בשאלת לשון המאזניים הן המפלגות הערביות מצד אחד, ומפלגת הבית היהודי, אם אכן תעבור את אחוז החסימה, מצד שני.

עוד באותו נושא

חזרה למגזר: צפו באיילת שקד מפזזת בהקפות שניות


42

מהנחה שמפלגת הבית היהודי לא תעבור את אחוז החסימה קיימת לדעתי סכנה של ממש, שמפלגות השמאל יגיעו להסכמה על תמיכה ערבית, לפחות מבחוץ, ויקימו ממשלה. המחיר העלול להיות משולם בתמורת לתמיכה זו הוא מחיר העלול להעמיד בסימן שאלה את המשך דרכה של מדינת ישראל כמדינה יהודית (כולנו מסכימים על הצורך לתת לכל אזרח את כל מלוא זכויותיו במדינה, ולא על כך הדיון). מדינת ישראל כמדינת כל אזרחיה ולא כמדינה יהודית תהיה גוויעת חלום הדורות הציוני.

האפשרות שתיארתי כאן אינה האפשרות היחידה אם לנתניהו ולמפלגות הלוויין שלו לא יהיה רוב. קיימות גם אפשרויות פחות פסימיות (כמו חבירת החרדים לגוש השמאל). אך הסכנה שתקום ממשלת שמאל בתמיכה חיצונית של הערבים היא סכנה ממשית, והיא אמורה להדיר שינה מעינינו.

עוד באותו נושא

למה איילת שקד והבית היהודי // דעה


96

התגייסות של רבים מאתנו לטובת הבית היהודי עשויה על פי הסקרים להביא לכך, שהבית היהודי יעבור את אחוז החסימה, והוא יהיה לשון המאזניים. זה לא בשמים! יש לכך משמעות רבה במאבקנו על המשך המדינה היהודית והדמוקרטית. קיימת אפשרות שלמרות התגייסות, אם לא תהיה חזקה דיה, הבית היהודי לא יעבור, ותחושת ההחמצה של המצביעים תהיה מרה וחמוצה. לעניות הבנתי – הסיכוי להפוך את חוסר ההצלחה הנוכחי של הימין להכרעה ביום הבחירות מכוח לשון המאזניים של הבית היהודי צריך לגבור על הפחד מההחמצה. קיים סיכוי, ואסור לנו לבזבז אותו.

מול דבריי עומדת תחושת נקמנות עמוקה מאוד של מאוכזבי 'ימינה' בבחירות האחרונות ושנאה עמוקה מאוד של משפחת נתניהו לאיילת שקד. אסור שנקמנות ושנאה יכתיבו לנו לקבור את הסיכוי להכריע בהכרעה יהודית – ציונית את הבחירות הבאות עלינו לטובה.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
129 תגובות - 102 דיונים מיין לפי
1
אני זוכר היטב...
אבי | 19-10-2022 8:32
אני זוכר היטב את הרב מדן מזהיר שלא להצביע למפלגת יחד בגלל שלא בטוח שתעבור את אחוז החסימה
למה הם מבזבזבים גם קולות וגם כסף...
יאיר | 20-10-2022 17:17
אתם כבר בחובות של מיליונים מהרפתקאות קודמות. למה לבזבז עוד ועוד מיליונים על חשבון הציבור. מה אתם לא רואים את הסקרים? בושה.
נו טוב הרב מדן קבל קצת תשומי, חסר לו לאחרונה
יקבל תשומת לב | 20-10-2022 7:47
מכל רשתות השמאל, בדיוק זה מה שהוא רוצה, רבים מהרבני ישיבת הר עציון אנשים עם הרבה שנאה לשונה בתחפושת מתורבתת, קיבל תשומי בגלי ישראל, שם שמו אותו קצת במקום, אדם שאף פעם לא מדבר ברור, סליחה איזה מנהיג הוא, אומר בגלי ישראל כן זו בעיה שיושבת גם כעת עם ממשלת שמאל, רב מדן מי יקשיב לך? מי יקבל מרות ממך? שאתה לא יותר מאשר אדם פוגע בצורה קשה מאד, מקווה שלא תצליח, רק אל תלך להתחנן שיתנו לכם עזרה כשלא מגיע לך, יש בישיבה תלמידים צנועים רציניים למדנים חרוצים, שולים עלך באישיותם בעשרת מונים, לך תלמד מהם משהו בתקופה כזו קשה לעם ישראל, באנשים שגנבו את השלטון, לא נצחו אף פעם, גרמו נזקים אדירים לציונות הדתית, בנט ושקד גנבו 30 מיליון שח עוד לפני כן היו גנבים עם קבלות, אם הרב הזה היה בודק ברצינות ולא יוצא בכותרת רק בשביל כותרת שיקבל תשומת לב בעיקר מהתקשורת השמאלנית, הרב מדן, ובערתה הרע מקרבך, מהלב האישי שלך, אולי תביא יותר ישועה, אין לרב מדן אישיות שהיא בדרגה עילאית, זו האמת וכל האמת, בוש לך,
העיניים הגדולות של נפתלי ואיילת...
חנן | 19-10-2022 9:53
נפתלי סחט בזמנו את תפקיד שר הבטחון תמורת קומץ מאנדטים. אחר כך סחט את תפקיד ראש הממשלה המקורי וגם את החליפי. ומעבר לכך איילת זוכה בתפקיד הנחשק של שרת המשפטים. מתחברת עם אסתר חיות. וכמעט לא עושה כלום לתיקון יסודי של המערכת...
ככל הידוע לי אין לו
צורי | 19-10-2022 9:30
סמיכה לרבנות ואם יש לו ראוי שיציג אותה.
זה נקרא פוזיציה
שלומי | 19-10-2022 9:18
כל תומכי ימינה, שתמיד הצטיירו בעיני עצמם כמצביעים שכליים לעומת הרגשניים מהמגזר, מתגלים במלוא עליבותם. אחרי שבכל בחירות לעגו לבן גביר ויחד כי אינם עוברים חסימה, לא יכולים להצביע למי שאינו בדיוק כמוהם. גרועים מהר-המורניקים בנושר הזה. ואני, מההמון הבנער, נתנעתי כבר כמה פעמים מהצבעה למי שיותר דומה לי, לטובת הצבעה חכמה.
נכון. כך הוא אמר על מפלגת יחד של אלי ישי
אבי | 19-10-2022 9:10
ולכן כעת במכתב זה הוא קורע מסכה מעל פניו. ייתכן שגם הוא לא שם לב לכך. וזה לא חדש, כבר ידוע המעשה בהרב שפתי כהן.
2
עוד רב סרוג דמגוג שאינו מבחין בין טוב לרע!
א | 19-10-2022 8:35
כששקד הבוגדת והנוכלת בווידוי חרטה בימים אלה ומכריזה שעשתה טעות בהקמת ממשלת השמאל-אחים מוסלמים, שלעולם לא תשב עםהערבים כלשונה, אומרת זאת כשהיא עדיין בממשלה הפלסטינית הנוכחית עם אותם ערבים, ממשלה שהיא היתה האדריכלית שלה, ושומרת עליה שלא תיפול!! הרקובה דאגה גם לא להתנגד לאישור הסכם הכניעה הימי לחיזבאללה!! כך הרקובה ממשיכה לשמור על בריתה עם השמאל הפוסט ציוני ואויבי המדינה, כדי להעביר אליהם שוב קולות ימניים לממשלה הפלסטינית שתוקם הפעם גם עם המשותפת - תמורת תפקיד בכיר!! הנוכלת, הממחזרת את בגידותיה ואין סוף שקריה - רק לפני זמן קצר הכריזה שלא תהיה חלק מממשלת ימין צרה, כשלא היתה לרקובה שום בעייה לשקר את בוחריה ובאותה נשימה להיות האדרכלית של הממשלה הפלסטינית הצרה שהיא הקימה עם בני בריתה, האחים המוסלמים!! לאחר מספר ימים הכריזה שככל הנראה תתמוך בממשלת ימין צרה בראשות נתניהו! ככל הנראה!!.. ועכשיו הבוגדת חסרת התקנה מכריזה שתלך עם נתניהו ולא תפר הבטחה!! זאת כשהיא בנט וסער מוחקים, למען כיסאותיהם, באופן שיטתי את המדינה, קיומה ריבונותה, משאביה וקופתה (בעשרות מיליארדים)- הנגב, הגליל, הר הבית , הסכם הגרעין ועכשיו ההסכם הימי!! והבית היהודי הציוני רואה בבוגדת מודל לחיקוי!!!
3
לא מסכים עם אף מילה אבל מכבד את דברי הרב.
אלי | 19-10-2022 8:36
מקווה שהביקורות יהיו מכובדות וישמרו על כבוד התורה.
הוא אמר שרצח אהוביה זה תאונה מבצעית,
אורי | 19-10-2022 9:52
הוא גם תומך בשקד שגיבתה את עינויי האינקוזיציה לבן אוליאל שבגלל זה הודה. בעיני מי שמגבה רצח ועינויי אינקוזיציה שותף לכל זה. לכבד? גם דואג האדומי ושמעי בן גירא היו גדולי תורה.
זו הבעיה ברבנים שמתעקשים להתערב בפוליטיקה
יצחק | 19-10-2022 9:20
מילא הוא היה מוביל מהלך לסויים שבעיניו הוא חשוב (הרב עמיטל ומימד, הרב טאו ונעם). כאן הוא סתם מתעקש להיות מנתח פוליטי, בהצלחה מועטה ביותר. הוא לא מהתחום, וזה ניכר, ופוגע בכבוד התורה.
כולם חייבים בכבוד התורה...
גושניק | 19-10-2022 9:11
אין ספק שכולנו חייבים בכבוד התורה, וגם הרב עצמו חייב בכבוד התורה. כמה מצער הדבר שהרב משמיע דברים כה מופרכים, ובכך מכשיל את הרבים בחוסר כבוד לתורה..
4
מה כל כך בוער לרב מדן
גבי | 19-10-2022 8:37
הרב מדן הוא איש ראוי וחכם. למה הוא מתבזה פעם אחר פעם בתמיכה במפלגה כזו או אחרת, עוסק בפוליטיקה קטנה, נפגש עם פוליטקאים קטנים, ומבזה את תורתו. לא מצליח להבין את זה.
5
שקד, בנט וסער גרמו נזק קולוסלי להתנחלויות!
א | 19-10-2022 8:38
סער, אלקין וכהנא בימים אלה סירבו לחתום על על מסמך לקידום בנייה ביוש, שכל ראשי מפלגות הימין חתמו עליו!! להזכיר קצת מבגידותיהם של בנט, שקד, סער, אלקין, כהנא בהתנחלויות (בנוסף על בגידותיהם הקולוסליות במדינה כולה) לפי דוח תנועת רגבים שפורסם עכשיו, בנט, שקד, כהנא, סער ואלקין - בשנה האחרונה, עם לפיד, גנץ והאחים המוסלמים, הגדילו את הבנייה ואת ההשתלטות הפלסטינית על קרקעות בשטחי C ב80%!!התנחלויות ביהודה ושומרון , שבנט, הבוגד הפשיסט וראש מועצת ישע לשעבר, מכנה הגדה המערבית, כדי לרצות את אבו מאזן וביידן!!...בנט, שלא רק היה הראשון במדינה שהמציא את המשוואה של בנייה בהתחלויות מותנית בבנייה לפלסטינים, אלא הוא הקפיא את ההנחלויות והגדיל באלפים - באופן דרסטי את אישורי הבנייה לפלסטינים!! סער, אלקין וכהנאש הינם רשמית בשמאל הפוסט ציוני עם גנץ החותר לחסל את חוק הלאום, וחיסל את תוכניתו של טראמפ לסיפוח ההתנחלויות!! גנץ שלח את מנכל משרדו, אמיר אשל, לטראמפ ולקושנר, בלי שאף אחד יידע, כדי לחסל את תוכנית הסיפוח והחלת הריבונות שנתניהו וטראמפ עמדו להוציא אותו לפעול!! להזכיר שבנט ושקד עשו הכל כדי להיכנס למפלגותיהם של גנץ ולפיד!! הממשלה הפלסטינית בראשות לפיד, בנט,ש קד וגנץ צפויה לאשר בעוד זמן קצר את השתתפות המדינ ה בתוכנית של האיחוד האירופי לשיתוף פעולה תרבותי, כשאחד התנאים הוא שההסכם לא יחול באזורים שישראל שחררה במלחמת ששת הימים!! סער המטורף, מינה גם את שרון אפק, יוזם חקירות לחיילי צהל למשנה ליועמש, וולפי מועצת ישעפגע שות בהתיישבות היהודית ביהודה ושומרון!! שקד ובנט הצביעו נגד חוק ההתיישבות הביערה, נגד הצעת החוק של הליכוד לקיצוץ תשלומי המחבלים, נגד הצעת הימין לאסור פינוקי מחבלים בכלא!
6
בן בריתה של שקד,עבאס מפיץ את ה"תקייה"
א | 19-10-2022 8:39
מנסור עבאס, שאיתו בנט, שקד וסער כרתו ברית והעלו לשלטון למען כיסאותיהם - חושף מטרתו הפוליטית האמיתית - מחיקת הציונות באמצעות התקייה!! אתר הקול היהודי חשף את נוסח אמנת רעמ שניסחו עבאס ומפלגתו, ובה נאמר שהחזון ותוכנית פעולה למאבק בציונות צריך להיות באמצעות השתתפות פעילה מבפנים, במערכת הפוליטית של המדינה!! ובה נאמר, שכוונתם, ציטוט:לתמוך בסוגיה הפלסטינית ולהתעמת עם התזות, המדיניות ותוכניות הפרויקט הציוני בלב מוסדות המדינה!! ולשם כך הם צריכים לחדור עמוק לכל מוסדות המדינה - ציטוט: השותפות הפוליטית שלנו בכל הרמות שלה במועצות המקומיות, ברשות המחוקקת בפרלמנט ובמוסדות האזרחיים הרשמיים!! ובפרסומת בחירות של עבאס בשפה הערבית הוא מציג את תפיסת השלבים לקידום יעדיהם, ואומר, ציטוט: ''בכל צעד נהיה קרובים יותר ליעד''!! וזאת בנוסף להכרזות הטרור שלו ונגד המדינה בעבר!
שבכ בדרך...
רועי | 19-10-2022 18:15
שבכ בדרך אליך לעצור אותך.טמבל ישימו אותך במעצר מנהלי יא חתיכת אפס
7
תנועת עבאס בשירות חיבאללה!
א | 19-10-2022 8:39
הפלג הדרומי של התנועה האיסלאמית, שאותה מייצג עבאס המתון מרעמ, מגן עכשיו על ההסכם הימי וטרור חיזבאללה!! ולמרות הוויתור המוחלט של לפיד וגנץ הבוגדים על שדה הגז הישראלי קאנא ששוויו מאות מיליארדים, הפלג הדרומי מגן בהתקף זעם על חיזבאללה, ועבאס המתון, ותקשורת השמאל הרקובה - שותקים!! עוד עדות לפרצופו האמיתי של עבאס, תומך הטרור, שלו הכרזות טרור רבות בעברו!! חבר הכנסת לשעבר איבראהים צרצור, לשעבר ראש הפלג הדרומי של התנועה האסלאמית, וחבר מועצת השורא, המיוצגים בכנסת עי עבאס - תוקף את נתניהו על רקע התנגדותו להסכם על תיחום הגבול הימי עם לבנון!!נבציוץ בטוויטר כתב צרצור, כי הצהרתו של נתניהו כי כל הסכם עם לבנון על הגבול הימי בין שתי המדינות אינו מחייב את ממשלתו אם יצליח להקים אותה לאחר הבחירות, היא סימפטום למחלת הפרה המשוגעת או העז העיוורת שייתכן שהאיש סובל מהפרעותיהן!
8
הרב מדן צודק...
שלום | 19-10-2022 8:42
הרב מדן צודק בכל מילה. בעוד סמוטריץ כמפחגה יחידה נציגה למגזר ציוני דתי הוא אסון וסכנה של ממש לגוש הימין ולהתיישבות. תאוותיו השלטוניות יכולים להזיק לנו מאוד כפי שאז פעל עם הבית היהודי בבחירות הקודמות ובכך שני מנדטים של הבית היהודי הצביעו לבנט שהצליח כך להקיים ממשלתו עם לפיד. לולי תרגילי המכוערים עם הבית היהודי בניסיון ןנכס את כל נכסיהם כתנאי למיזוג בכדי לרוץ ביחד, מצביעי הבית היהודי היו מצביעים ביחד לציונות הדתית ובנט לא יכל אז להקים את ממשלתו. כך שסמוטריץ הוא האדריכל המרכזי להקמת ממשלת בנט לפיד. הוא סכנה לגוש הימין ולכן נחוץ ששקד והבית היהודי יהיו בכנסת וירסנו את סמוטריץ וכך הם טהיו בימין של נתניהו וימנעו ממנו לחבור לגנץ
אתה עוסק בפוליטיקה
יצחק | 19-10-2022 9:23
אתה נשמע כמו הר המורניק (וגרוע, שהרי הם דווקא התפשרו הפעם) שלא מוכן להצביע למי שאינו כמוך, ומכניס את כל התסכולם הדתיים והאידיאולוגיים להצבעה. הצבעה הוא דבר שכלי, ואין שום הגיון בנסיון נואש להצביע למי שלא עבר בשום סקר חודש לפני בחירות. מתי קרה שמפלגה עברה רק בשבוע האחרון? צא מהפוזיציה.
לכן להצביע לשקד שהלכה עם בנט?
א | 19-10-2022 9:09
הזוי: סמוטריץ הוא האחראי לכך שאנשים הצביעו לבנט ושקד שעשו את הגרוע מכל ולכן צריך להצביע לשקד שתעשה את זה שוב? מה נסגר? ההפך הוא הנכון. הבית היהודי עושה שוב ושוב הכל כדי להוכיח שהמנגנון שלו חשוב לו יותר מאשר הציבור שהוא בא לייצג. לכן דינו לעבור מן העולם. וסמוטריץ הוא זה שעשה הכל כנגד הכנסת רעם לקואליציה: א - פרש מבנט (כי ידע שלשם הוא הולך). ב - מנע מהבית היהודי עצמאות כי ידע שכנראה הבית היהודי שוב יחתוך (כמו בממשלת גנץ-נתניהו) ויצטרף לקואליציה עם רעם. ג- מנע מנתניהו להקים קואלציה עם רעם.
9
ישיבה של שמאלנים...
מימד | 19-10-2022 8:43
ישיבה של שמאלנים תמכו במימד בסוף הם בוכים שגנץ ושקד לא תומכים בהתנחלויות ראה. ערך יוזי דגן
10
היה עדיף אם...
שאלתיאל | 19-10-2022 8:44
היה עדיף אם הרב היה קורא לכל הכיפות הסרוגות המתנשאים להצביע למחנה הלאומי
11
כך או כך הסיכוי הוא אפסי והקולות יזרקו לפח
הרב יאיר | 19-10-2022 8:47
יתכן ואיילת שקד לוקחת קולות מגנץ וזה טוב. אבל מנגד אם קולות הימין שמצביעים לה יעברו לצד הימין הברור אולי יהיה יותר סיכוי ל 61 מאשר שהקולות שלהם יזרקו לפח
חבל שהרב לא מפנה קריאה לשמאלנים...
ליטל | 19-10-2022 9:04
אם השמאלנים שביננו ישמעו בקול הרב ויצביעו לה במקום לרשימות השמאל, יהיה מעולה גם אם היא עוברת וגם אם לא. ואולם לאנשי מחנה הימין לא כדאי לבזבז עליה קולות, כי אין סקר רציני שהיא אפילו מגרדת את אחוז החסימה...
12
הגיון פשוט ולא סתם נקמנות...
הגיון צרוף | 19-10-2022 8:48
ההגיון אומר שמי שרק לפני זמן קצר לקח ממך את קולך ורימה אותך בגסות בחוצפה ובבוטות, לא יהסס לעשות זאת שוב. כל בר דעת מבין זאת בעצמו...
13
ל
ח | 19-10-2022 8:48
מה זה שייך לנקמנות ?היא פשוט לא נאמנה זה הכול
14
למה רב משקיע זמנו בפוליטיקה?
חיים | 19-10-2022 8:53
הרי מישהו בא לרב ואמר לו שיש סיכוי שזה יקרה או זה לא יקרה, ויש אחר שחושב שזה לא יקרה וזה כן יקרה. יש עוד אלף אופציות שונות שיקרו. למה רב מבזבז את זמנו בספוליקציוית שכאלה? לא חבל על הזמן?
15
אסור לשרוף קולות
יוסי | 19-10-2022 8:58
לא למדנו כלום מהשנה הזאת?? מה הקשר נקמנות ?? אסור לשרוף קולות לימין ולכן אסור להצביע. יש סכנה שהקולות שלה יעברו לשמאל (מה שהוכח וקרה בעבר)ולכן אסור להסתכן.
16
נכון מאוד לעזור...
רויטל | 19-10-2022 9:01
נכון מאוד לעזור לשקד לעבור את אחוז החסימה. כל מי שמתנגד למעשה הוא פועל ממניעים פסולים שתהיה אך ורק מפלגת הציונות הדתית כפי שרצה לעשות סמוטריץ על חשבון שלנו
אתה לא עקבי
שלומי | 19-10-2022 9:21
האם אמרת את אותו דבר כשבן גביר עבר במעט סקרים (הוא לפחות עבר) בבחירות האחרונות, און הסכמת עם שקד שאסור לסכן קולות ימין? צא מהפוזיציה.
17
הזיה. האיום...
גלי | 19-10-2022 9:02
הזיה. האיום שאליו הוא מדבר היא עשתה בעצמה. איזה עיוות. ציונות דתית זה צד אחד בדרך לרפורמים
18
סמוטריץ מתנגד שהבית...
יעקב | 19-10-2022 9:05
סמוטריץ מתנגד שהבית היהודי תעבור את אחוז החסימה הכדי שיקדם את המועמדות של הרב אליעזר מלמד תומך הרפורמים והקונסרבטיבים כמועמד של הציונות הדתית לרב הראשי לישראל. לא סתם ערוץ שבע תומכים בסמוטריץ. הבית היהודי מתנגדת למועמדות הזו מאחר והחרדים מחרימים את הרב מלמד.מוזו הסיבה שגם סמוטריץ עשה הכל בכדי שמעוז מפלגת נועם לא תיכנס לרשימה עם בן גביר כי גם הם מתנגדים למועמדות של הרב אליעזר מלמד שמוחרם גם על ידי רוב רובם של הרבנים החרדלים ונתמך אך ורק על ידי אביו הרבזלמן מלמד םטרונו ורבו של סמוטריץ מאז מפלגת תקומה
19
Piss on that...
אביר קארא המכוערה | 19-10-2022 9:07
Piss on that
20
בבחירות הקודמות שקד...
איתמר | 19-10-2022 9:09
בבחירות הקודמות שקד אמרה במפורש שאסור להצביע למפלגה שיש סיכוי שלא תעבור את אחוז החסימה (חיפוש קל ומהיר בגוגל) איפה אז היו הרבנים שעכשיו אומרים להצביע למפלגה שעפ כל הסקרים אין לה סיכוי לעבור???
21
הגברת הזאת בדעת צלולה הקימה את ממשלת לפיד
זו האמת | 19-10-2022 9:10
הגברת הזאת בדעת צלולה הקימה את ממשלת לפיד - וגם עכשיו כל הסיפור להפיל את נתניהו - כדי אחכ עם בנט (איפה הוא עליו הצהירה השוטף - זה כל הסיפור !!!
22
ניכרים דברי אמת! תודה הרב מדן
יצחק כהן | 19-10-2022 9:11
תודה הרב מדן. נצביע ב'. ניכרים דברי אמת
אתה לא...
רוני | 19-10-2022 11:34
אתה לא כהן,אתה נכה הפכתה את האותיות,כמו כל יצור עלוב כמוך,אם הערב רב הזה הוא המנטור שלך,אז כל הסיכויים שהוא נישנש אותך והטריד מינית כשהיתה קטן,
אהבל...
סויסה | 19-10-2022 10:03
אהבל אמיתי
טמבל ...
בנט | 19-10-2022 9:48
טמבל
אתם גרועים מההר המורניקים
שלומי | 19-10-2022 9:25
הם עקביים. אתם כל הזמן דיברתם על הצבעה שכלית, כשזה בפוזיציה שלכם מתמסרים לטירוף אלקטורלי. בהצלחה עם שריפת הקולות (אני לא חושב שתתחרט, כי אני בטוח שגם אם תפילו את גוש הימין תמצאו דרכים להצדיק את הבחירה שלכם).
23
הרב הזה מבין בפוליטיקה כמו ששקד מבינה בגמרא.
הרב הזה פתטי | 19-10-2022 9:27
הרב הזה מבין בפוליטיקה כמו ששקד מבינה בגמרא. בנט, מתן כהנא, אביר קרא כולם ברחו מהספינה הטובעת של שקד ואז הרב הזה נכנס.
24
טעות ,ידידי
יעקב | 19-10-2022 9:29
עיין במאמרו של אלישע האס בטור דעות של ערוץ 7,המנתח מבחינה מדעית סטטיסטית את סיכוייה המועטים של שקד לצלוח את אחוז החסימה, והסכנה בהמשך מרוצה להצלחת הימין. לגופו של עניין עיין בדף היומי של היום כי השוחד ייעוור פיקחים... ידועה עמדתו של הרב מידן בו ביכה את לכתו של כהנא ממשרד הדתות. עמדתה של הבית היהודי בנושא יהדותה של המדינה מזוהה עם בית מדרשו של הרב מידן. יועיל נא כבודו לומר זאת בפה מלא ואל ינסה להלביש זאת בטענות מופרכות.לגבי התנגדות משפחת נתניהו לשקד, מתברר היום יותר מתמיד שהיא ובנט שותפה לפוליטיקה כל דרכם היתה לאנוס בגסות וברוטליות את נתניהו ללא כל קשר וחוזקם האלקטורלי.הם קנו ביושר את מצבם העכשווי.
25
לא הבנתי מה...
מצביע ימינה לשעבר | 19-10-2022 9:38
לא הבנתי מה שייך כאן נקמנות, שקד גילתה קבל עם ועולם שהיא אשה נוכלת בוגדת שאי אפשר להאמין לאף מילה שיוצאת לה מהפה, ושהיא איננה שליחת ציבור, ולכן דינה לעוף מהמגרש הפוליטי, מה גם שכל הוראה כזו פירושה שריפת קולות ימין כה חשובים בעת הזו, ישירות לאשפה, אז אנו העם לא נלך שולל שוב אחרי איילת הנוכלת.
26
למה הרב שליט"א חושד בכשרים...
ילמדנו רבנו | 19-10-2022 9:40
אין פה שום נקמנות חלילה וחלילה. כבר לימד אותנו איינשטיין שמי שחוזר על פעולה שעשה פעם ופעמיים, ומצפה עכשיו לתוצאה שונה, הוא הדיוט גמור. עוד כמה פעמים ניתן לצמד חמד של בנט ושקד להתל בציבור שלנו. אנו כבר בבחירות החמישיות ואין לנו קולות לבזבז בגלל אגו של שקד. ולהזכיר לכבוד הרב הצמד חמד כבר בזבז לנו קולות בבחירות הראשונות, ולכן אנו נגררים עד היום בבושת פנים אחרי לפיד ועבאס...
27
"מהרסיך ומחריביך ממך ייצאו".
אורי | 19-10-2022 9:49
1. כל ילד מבין שהיא לא תעבור וזה מסכן את שילטון הימין. 2. שקד תמיד הזהירה לא לתמוך במי שכנראה לא עובר. 3. בגללה ובגלל בנט שבבחירות קודמות לא עברו קרה כל האסון הזה. 4. פעמיים בגדה בהתישבות וביהדות והלכה עם לפיד. מי מבטיח שלא תבגוד שוב?? 5. הרב מידן גיבה את רצח אהוביה כתאונה מבצעית. מזעזע!!!!!!!! 6. במקום שייאבק נגד העינויים לבן אוליאל שבגללם הודה, תומך בשרת משפטים שטענה אז שאין עינויים. 7. אני אוהב את שקד כיהודיה, לא קשור לשנאה. לא בוחרים בבוגדת שממילא לא תעבור. 8. כבר היו גדולי תורה בוגדים, כמו דואג האדומי ושמעי בן גירא. גדול תורה אבל מגבה רצח ומגבה מי שתמכה בעיניי אינקוזיציה לבן אוליאל. ה' יציל אותנו מגדולי תורה כאלה.
28
הרב יעקב מדן...
חכם | 19-10-2022 9:58
הרב יעקב מדן צדיק צודק מי שילך נגדו יפגע בגחלתו צדיק
29
רבנים
צבי | 19-10-2022 10:00
רבנים אינם צריכים להתערב בהחלטות אישיות של האדם כולנו קיבלנו בחירה חופשית ויכולי ם להחליט לבד אין כאן דעה הלכתית
30
בוגדת מלוכלכת מי...
אמנון | 19-10-2022 10:20
בוגדת מלוכלכת מי יצביע בשבילך הרי את ממומנת עי לפיד כדי לתקוע את ביבי
31
ממש לא ראשונה
המדייק בפרטים | 19-10-2022 10:22
הרב יגאל אריאל, הרב אייזמן.
32
אי אפשר להאמין לאיילת שקד
דני | 19-10-2022 10:24
לא אמינה
33
שקד תלך עם לפיד והשמאל
א | 19-10-2022 10:27
הרב מדן טועה בגדול שקד עם כל מיני תרוצים תלך עם לפיד וסער
34
ממש ממש מיתביש...
עלובה נוכלת | 19-10-2022 10:28
ממש ממש מיתביש בך נוכלות זה לא מעסה חסדים
35
ואני שואל מי...
שמעון הגלילי | 19-10-2022 10:33
ואני שואל מי הנקמן הגדול??? האים אנו כציבור ימני הדואג לעתיד וציביון המדינה. ורוצים שקולנו לא יזרק לפח. או איילת שרחוקה מאחוז החסימה ובעיקשותה ותאוות השלטון. שורפת לנו קולות יקרים. ניראה שהיא רוצה לנקום אישית גם בנתניהו וגם בכלל המחנה שאינו מפרגן לה. לאחר תעלוליה בראשונה. אים נישארה טיפת כבוד ודאגה לבית היהודי שיפרשו ויעבירו קולותיהם היקרים למחנה בשעת צרה זאת. וניזכור להם לטובה.
36
כבוד הרב מדן שליט"א שכחת משהו
אלי | 19-10-2022 10:35
כבוד הרב הרב מדן שליטא שכח שהבית ההיהודי היא מפלגה שאמורה להלחם עבור ערכי התורה במדינה, ועל כך מבחינתי אנשים כאיילת שקד אינה יכולה להציג ולהלחם עבור ערכי התורה במדינה
אלי אתה צודק
אברהם | 20-10-2022 10:07
אלי אתה צודק
37
יצחק: מחיר הנקמנות: חכ בצלאל...
יצחק ה. | 19-10-2022 10:43
יצחק: מחיר הנקמנות: חכ בצלאל סמוטריץ' בריאיון ל-#בנימיניוגואטה: אני טוען שמי ששותף לממשלה הזאת לא צריך להכניס אותו לבית הכנסת
38
כול מי שתומך...
ממכה | 19-10-2022 10:47
כול מי שתומך בבוגדת הזאת גם נוכל שקרן מושחת ולא משנה מי הוא. ואתם פה בסגורים לא יעזור לכם כלום היא בחוץ לכול החיים הציבור לא סולח ולא שוכח בוגדים.
39
האיש שפוט של בנט...
עדיאל | 19-10-2022 10:47
בכל מערכות הבחירות האחרונות האיש הזה שפוט של בנט, וגם עכשיו אינו מחדש כלום. החידוש היחיד הוא ניתוח פוליטי הזוי ומופרך בעליל, שמעמיד בסימן שאלה האם האובססיה לבנט לא מקלקלת את שיקול הדעת...
40
כנראה שהרב הזה...
יהודיה ישראלית גאה | 19-10-2022 10:47
כנראה שהרב הזה לא יודע את עשרת הדברות. לא תשקר !!! ואם הוא ממליץ על נוכלת ושקרנית איילת שקד אוי ליהדות ורב שכמותו בישראל..מפחיד.
לא תשקר בעשרת הדברות????
אחד שמכיר (את הדברות | 19-10-2022 11:17
בלי קשר לעמדה הפוליטית, לא תשקר אינו מופיע בעשרת הדברות! (לא תענה ברעך עד שקר הוא איסור על עלילת שוא הפוגע באדם)
41
הרב לא דייק
תוהה ונבוך | 19-10-2022 10:50
למעשה הרב כתב דבר שאיננו נכון, כלומר דבר שיקרי. הרב כתב בין היתר כולנו מסכימים על הצורך לתת לכל אזרח את כל מלוא זכויותיו במדינה והרי זה לא נכון. לא כולנו חושבים כך.
42
אשה שהלכה ונתנה...
גיא | 19-10-2022 11:04
אשה שהלכה ונתנה את השלטון לשמאל , כשיכלה ללחוץ על בנט להשאר בימין וגם להיות ראש ממשלה ,ואז היה מצטרף סער, לא עשתה מאומה . ועוד פעם רוצה לתת את השלטון לשמאל , זאת אשה חוצפנית , חסרת ערכים וחסרת בושה.אשה זאת היא מושתלת השמאל כדי לפגוע בימין. האמת תתגלה בקרוב. מי שמעלה אותה בסקרים עד שהיא עוברת ,אלה מומחי השמאל.
43
הוא כנראה רוצה את השמאל
רון | 19-10-2022 11:11
אחרת אין הגיון בלקחת סיכון אדיר
44
איילת אתמול על 1.7 אתם מבינים את החוסר אחריות
רמי נוי | 19-10-2022 11:13
רוצים בכח לזרוק קולות
45
בכיה לדורות.....
משה אהרון | 19-10-2022 11:15
התמיכה העיוורת של רבנים בהצלחת הימין תהייה בייה לדורות ולדאון. כל רב צריך לאחוז קודם לכל במשפט בצדקה במובן שח צדק אלוהי. והם עתה נותנים ידים להשחתת המשפט ומסכנים את האתחלתא.....
46
פעם היה שמאל,...
דובי | 19-10-2022 11:19
פעם היה שמאל, שרצה להחזיר שטחים. היום כבר כולם יודעים שלא יהיה שלום. נשאלת השאלה מדוע ממשיכה השנאה ומה משמעות המילה שמאל כיום? שמאל זו מילה מכובסת לאשכנזים. הגזעות המכוערת
47
מקווה שזה לא...
עתידה של הגברת עם כאיבי הבטן עשר מעלות שמאלה (המחנה הציוני זוכרים ?) הבית היהודי או ווטאבר..עתידה כנפתלי.. עם הבית היהודי המשודרג ברעננה על חשבון משלם המיסים.. וכניר אורבך (מישהו זוכר?) וכאביר קארה (מישהו זוכר? ) וכאלי אבידר (מישהו זוכר ? ) וכבוגי.. ציפי.. בני בגין אהוד (מעטפות) אהוד (אפשטיין ) אז גם לה נשארו עוד שבועיים לתמרן בפוליטיקה ן עם הביצועים הגאוניים שלה... | 19-10-2022 11:22
מקווה שזה לא נכון...אם זה נכון מתכבד לזזרוק את קולו לאשפה לא את שלנו בפוליטיקה אינו מבין דבר וחצי דבר הלא בלי קשר שהיא ימנית כשם שליברמן ימני (טרנספר אם אין נאמנות אין אזרחות ) ממילא לא מגרדת ולא תגרד את אחוז בחסימה גם אם תגייס עוד רבנים..
48
כמה שקד שילמה...
אליהו צדוק | 19-10-2022 11:23
כמה שקד שילמה לרב????? . שקד לא רלוונטית. הכל תלוי בערביי ישראל. אם הם יצאו להצביע, זה נגמר עבור ביבי והימין.
49
זה לא ההוא...
הזקן בחינם,הכובע לא קובע,המעיל לא מועיל,והכיפה 20 ₪ חבל להשקיע ביצורים חלולים כאלה, | 19-10-2022 11:30
זה לא ההוא שהטריד ילדים בחיידר של הסרוגים?אוי לנו מרבנים רפורמים שנותנים יד לנוכלים,ולאויבי ישראל,אתה לא רב,אתה ערב רב ולא ראוי
50
איילת כבר יושבת בממשלת שמאל בשותפות ערבים
שלמה לוי | 19-10-2022 11:31
החשש של הרב מדן כבר התקיים בממשלה הנוכחית של שקד, היא ובנט קיררו את האמבטיה ובנו לראשונה ממשלה בשותפות עם ערבים וזה פשע היסטורי שאין עליו מחילה
51
היום כל אחד...
המטיף | 19-10-2022 11:33
היום כל אחד נהיה רב
52
סליחה מכל ציבור...
אלי | 19-10-2022 11:38
סליחה מכל ציבור הסרוגים אבל אני אומר בכאב תמיד אבל תמיד הציבור הימני יפול בגלל סלחנות מאוסה וצבועה (גם אם זה ממקום כנה) של הציבור הסרוג ורבניו. תמיד!!!
53
שקד זה הבלד של הימין והרב יודע זאת
עמית | 19-10-2022 11:45
לא מבין את המסתתר פה
54
הפחד עושה את שלו
אליעזר | 19-10-2022 11:54
הדמות רב הזה בולע צפרדעים, ניחה. אבל אנחנו לא חייבים לקנות את הסחורה שלו!
55
בדיוק כמו שאומרת......
אבי | 19-10-2022 12:15
בדיוק כמו שאומרת... סכנה ממשית למדינה אם תקום ממשלת שמאל!! ולכן, איילת חייבת לפרוש ואנחנו כמו במניין בנוסח כזה או אחר שפחות נח או יותר אבל באים לבית הכנסת.. חייבים להתאחד מול הליכוד או הציונות הדתית או שס אם תרצה. בשיא כוחה היא לא עברה את אחוז החסימה והיום בוודאי. חבל על הקולות . הימין צריך אותם. מאוד!!
56
איילת הנוכלת הסחטנית
ירחמיאל | 19-10-2022 12:20
ר' יעקב, כואב הלב לקרוא את דבריך. אם טובת הציבור היהודי במדינה לנגד עיניך, אל תקרא לנו לזקור קולות לפח האשפה בהימור לא הגיוני. קרא בבקשה לאיילת המתבכיינת לפרוש לטובת המחנה, לטובת הציבור הדתי לאומי ולטובת החברה היהודית כולה. כל מהלכיה של איילת עד עתה ובמיוחד סירובה כעת לפרוש משמעם סחטנות נבזית, צינית. אדרבה, בדוק אותה, קרא לה לפרוש לטובת כולנו.
איך אדם משכיל לא מבין דבר שכל ילד מבין...
רננה | 19-10-2022 13:02
החשבון הוא נורא פשוט. אין סיכוי ב ע ו ל ם המעשי שהיא עוברת. כל קול לשקד מחזק באופן פעיל את השמאל הקיצוני ואת עבאס. מה כאן לא ברור?
57
חבירת החרדים לגוש השמאל
אהרון | 19-10-2022 12:22
חחחחחחחחחחחחחחחח אילת עוד פעם צחקנו עליהם
58
בושה וחרפה ,הבעת תמיכה בנוכלת בינלאומית
חיים | 19-10-2022 12:34
החוצפה של הנוכלת איילת ,לעבור מאולפן לאולפן ולהתראיין, ולא למות מבושה אחרי המעשה נבלה שעשתה, מוכיח כשלעצמו, שלשקרנית אין ערכים ובושה. רב דתי ,שתומך בנוכלת שכזאת, לא מייצג אותי.
59
תמיכה שלא שווה כלום, במפלגה שתתרסק בבחירות
מנחם | 19-10-2022 12:37
סביר להניח ,שהשקרנית שקד ,לא תרוץ עד הסוף, מכיוון שסיכוייה לעבור את אחוז החסימה ,שואפים לאפס. חבל שהרב מאד התבזה ,בתמיכתו .
60
מצחיק שהוא מזהיר מחבירת החרדים לשמאל
אחד שיודע | 19-10-2022 12:38
באותו מכתב שהוא מביע תמיכה בשקד
61
משיב חכמים אחור...
ישעיהו | 19-10-2022 12:40
משיב חכמים אחור ודעתם יסכל
62
הרב מידן ואיילת שקד
לופו בניו יורק | 19-10-2022 12:42
אמור לי מי חבר(ת)ך ואומר לך מי אתה, צר לי עליך יעקב אחי, נפלת שדוד למעללי הנוכלת
63
איילת שקד הצליחה...
זוועה גלאון | 19-10-2022 12:49
איילת שקד הצליחה לעבוד על הרב מידן כפי שעשתה ליונתן פולארד אני מקווה שהרב מידן יתעשת בהקדם. חבל על כל קול שילך לפח
64
הציונות הדתית תמיד...
בנט | 19-10-2022 13:03
הציונות הדתית תמיד היתה רסיסי מפלגות.... אין שכל אין דאגות
65
במקרה הנני בוגר...
עמית | 19-10-2022 13:05
במקרה הנני בוגר הגוש.התמימות הפוליטית בישיבת הגוש ידועה לכל.מחר תמצאו את השותף יואל בן נון עותב מכתב ועוד כמה רבנים מהגוש.הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות.
66
שקד איילת
אורי | 19-10-2022 13:31
הרב מדן, עם כל הכבוד לך לעמדתך, איילת שקד אינה ראויה לאמון בוחרי הימין, במיוחד לכל אלה שהצביעו פעמיים ושלוש לה ולבנט. שניהם הוכיחו כמה להם אין מילת כבוד, והם רק רודפי כבוד. על הזובור שהם עשו לבוחריהם והביאו את לפיד לכס ראש הממשלה אין מחילה. חזור בך, דעתך לא עניינית ולא נכונה, וכן- אסור להצביע לשקד . זה חילול וביזוי הציונות הדתית וכל מי שעדיין יש לו טיפת כבוד. לך ליוטיוב ותראה עד כמה שניהם היו נבזים, ולכן גם הפכו ליקירי השמאל.
67
עשבים שוטים צמחו...
ככה זה כשמפקירים את השטח לכל מיני יצורים חסרי אידיאולוגיה,וחמלה,לצאת בפומבי בתמיכה לנוכלת,זו הניבזות. של יצור חולה ולא ראוי, | 19-10-2022 13:55
עשבים שוטים צמחו כאן מאחורי הגדר,זה ממש מדאיג לשמוע יצור לא חשוב תומך בנוכלת,מי יודע כמה עשבים כאלה יש מאחורי הגדר שצמחו ומוליכים שולל את הציבור שנימצא מעבר לפינה,
68
כבוד הרב ! האפשר לסמוק על הגברת שאתה ממליץ ?
גיא. | 19-10-2022 13:58
יכולה בקלות לעשות מעשה בנט. תיקח את ארבעת המנדטים, תחבור לשמאל ותתבע את ראשות הממשלה. אחד שרימה פעם אחת, יכול לרמות עוד הרב פעמים. מי יבטיח לנו שזה לא יקרה עוד פעם ? אחד שנכווה ברותחים נזהר בצוננים.
69
לא להאמין למח...
רוני | 19-10-2022 14:17
לא להאמין למח שרימה אותך באופן בוטה ומתמשך-זו תבונה ולא נקמנות. שקד לא עוברת, לכן הטיעון לא רלוונטי ומדובר בשריפת קולות שתקים ממשלת שמאל ערבים
70
הרב יעקב מידן...
אלי יוסף | 19-10-2022 14:48
הרב יעקב מידן שלום רב, הנני מתפלל שבעזרת ה' נלך לבחירות שישיות ושביעיות.חלילה שתקום ממשלה ימנית ,שמאלנית , או אחדות..מה פירוש ממשלה לארבע שנים . יציבות. מה רע ביציבות. למה עם ישראל זקוק ל CHAOS. כי חשוב שנהיה אמיתיים. שאנחנו מחמשים רצח עם באתיופיה. זה מצב של אובדן ערכים בסיסיים..חלילה לייצב את המצב. חייבים - תהליך של חשבון נפש. כי יש מצב יותר חמור מCHAOS וזה חרבן. חימוש מדינות רצחניות זה זרעים של חרבן. הרב יעקב מידן - אינך מפחד מזה. אתה כה בטוח שאתה ועוד הרבה רבנים יכולים לבטל המצוה - לא תרצח. הרב יעקב מידן הנני מרחם עליך - אינך מבין את ההשלכות של עשרות אלפים שנרצחים בימים אלה באתיופיה גם עם נשק שלנו. נשים ילדים ותינוקות. צר לי ,שאינך מבין - שאני קוצר מה שאני זורע. אתה פשוט מתעלם מהסבל הנוראי. העיקר שתקום ממשלה ימנית. אני איש ימין ,אבל כל משמעות להקמת ממשלה ימנית שממשיכה לחמש רוצחי המונים. זה ממשלה שזורעת חרבן. כמו כן לממשלת שמאל או אחדות. מסכן העם היהודי - שרבני ישראל מוחאים נגד היותנו בני אדם ,יהודים. מחאה שכל עניינה להתיר לנו להעלים עין מהסיוע הצבאי שלנו לרצח עם. וזה סיבה לבכות. לסיכום - התורה שלך זה לא התורה שלי הרב יעקב מידן. בזעקה לחמלה אלי יוסף
71
שקד יורדת לכמחצית מאחוז החסימה
שימי | 19-10-2022 15:36
אין לכם על מי לבזבז את הקול?
72
בבחירות האלה מצביעים...
אבנר | 19-10-2022 16:25
בבחירות האלה מצביעים רק ימין!!! להמשיך לשלוט על הפלסטינים!להמשיך את הסכסוך! כדי שעתיד ילדינו יהיה בדיוק כפי שהיה ב55 שנים האחרונות!! יש לנו עוד מלא ילדים להקריב!!! הערבים מבינים רק כח!!!! (המצרים והירדנים זה מקרה חריג שבו אחרי השלום הפסיקו המלחמות)
73
בושה לרבנים האלה...
המעורר | 19-10-2022 18:09
בושה לרבנים האלה שקוראים להצביע לאילת שקד לאחר שגרמה נזק לציונות הדתית איך אפשר להצביע לה
74
רב רפורמי על...
יודה | 19-10-2022 18:49
רב רפורמי על מלא.מחופש לאותדרקסי..רק שתדעו.מאותו רגע שהוא המליץ להצביע לה .היא יורדת בסקרים.פשוט הביא לה נאחס ...
75
צודק. היתרון של...
יעל | 19-10-2022 19:10
צודק. היתרון של איילת שקד שפעלה עבור הימין ואיננה נאמנה עיוורת לביבי שזו מעלה גדולה ונדירה בימין!!
76
נקמנות?? באמת?
נקמנוביץ' | 19-10-2022 19:18
בחרתי באשה הזו כי השתכנעתי בכנות הצהרותיה. היא ירקה לי בפרצוף, לקחה את הקול שלי ועשתה בו בדיוק הפוך ממה שרציתי - ובדיוק-בדיוק הפוך ממה שהבטיחה. צריך להיות מזוכיסט ומטומטם כדי לבחור בה שוב. זו נקמנות? כבוד הרב עושה שיקולים ציבוריים (מוטעים לחלוטין, כי אין לה בה שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה), ושכח לגמרי את האנושיות הפשוטה.
77
צודק. גם אני...
יעל | 19-10-2022 20:16
צודק. גם אני אצביע לה
גם אני...
דביר | 19-10-2022 23:52
גם אני
78
זה רב ערבי....
מוסרוביץ | 19-10-2022 21:08
זה רב ערבי.
79
איש טיפש,זורק קולות...
לילו | 19-10-2022 21:10
איש טיפש,זורק קולות לפח וגורם לממשלת שמאל עם עופר כסיף!
תרגיעי קצת....
אלי | 19-10-2022 21:18
תרגיעי קצת.
80
חילונית שמשקרת =הנציגה של הרב?ערכים או תקציב
רוי | 19-10-2022 21:52
הרי מפלגת ימינה היא הגורם לאי היציבות. בלי הברית האחים לפיד לא ראש ממשלה
81
המטרה של בנט ושקד להדיח את נתניהו וכך ימשיכו
תחייה | 19-10-2022 21:57
משיח השקר שמאגף את נתניהו מבחינת ערכים או ימניות.
82
תשאיר את חישוב המנדטים לליכוד.אמרו ששורפת קול
שה | 19-10-2022 22:01
בליכוד ולנתניהו יש סוקרים יותר טובים מהרב סדן. איילת שקד אמרה שתרוץ בכל מקרה עד הסוף- לא אכפת לה לשרוף קולות. בושה לבית היהודי ולעסקנים שלו שבגללם נופל הימין.
83
הכותרת מטעה
יעקב | 19-10-2022 22:08
כל תוכן דברי הרב מדן הם שיקולים פרגמטיים ולא ערכיים - תורניים, לפיכך אין לעובדה הוא רב חשוב אינה מעניקה לדבריו שום ערך תורני, ואין לדבריו משמעות ומשקל ציבורי יותר מכל אדם מהשורה.
84
למה?
דוד | 19-10-2022 22:17
למה צריך הב מדן ללכת נגד הזרם? למה זה טוב? מצבה גרוע משל אלי ישי שבתקופתו קרא הרב לא להצביע לו אם לא יעבור... איילת לא עוברת חבל על הבזבוז וחבל על המהלך ההפוך של הרב מדן סתם יגרם חילול ה' ותהיה סכנה שלא תקום ממשלת ימין
85
הרב נראה בחור טוב, אך לא מבין כלום בפוליטיקה
אורן | 19-10-2022 22:23
הרב הזה ממחיש את האמירה שלחלק מהציונות הדתית יש מוח של ציפור
תתבייש ...
תתבייש | 20-10-2022 11:41
תתבייש
86
כבוגר ישיבת גוש...
גדי | 19-10-2022 23:35
כבוגר ישיבת גוש עציון וימני.. אצביע הפעם לגנץ... ביבי פשוט אסון לישראל
ימני לא מצביע לגנץ...
חשבון פשוט | 20-10-2022 19:53
איש ימין אינו מסוגל להצביע לגנץ. גנץ אינו איש ימין, ואף אינו טוען לכך. הרפיסות שלו מול הטרור המשתולל מעידים שהוא איש רופס... הכי חשוב לו זה הפנסיה התקציבית המנופחת שלו ושל חבריו הג'ובניקים. ורק על זה הוא נלחם כאריה זקן...
תמים ביותר. אין...
טל | 20-10-2022 16:33
תמים ביותר. אין לך ערובה ששקד לא תלך עם גנץ ועם גוש השמאל . לאור העבר סביר שזו התוכנית...
87
אבסורד
עודד | 20-10-2022 1:32
הוא כותב שצריך להיזהר מחבירה של החרדים לגוש השמאל בעוד שהיא כרגע חברה בחירה ופעילה בגוש השמאל????!!!
88
חבל שהרב מתנהג...
יאיר | 20-10-2022 1:59
חבל שהרב מתנהג כמו פרה עיוורת, כמה אפשר לשקר לבוחרים שלך כמה אפשר לומר '' מה שרואים מיפה לא רואים מישם'', שקד היא שמאלנית בעור של ימין, ראה את מדיניותה במשרד המשפטים, היא שתיחזקה את ממשלת בנט, אני לא חושב שפוליטיקאי רואה יותר טוב ממני, רק לגזול את הקול שלי בקלפי בדרכי קניה, נמאס, נדרש הגינות ומחויבות של השליח לשולח, שקד צריכה לפרוש לאלתר, לתקופת צינון. כבוד הרב לא מבין בפוליטיקה, ומי שלא עובר את אחוז החסימה שבועיים לפני הבחירות, לא יעבור אותם גם לאחר הבחירות ובכך ישרוף קולות של הימין, ובזה חוטא הרב בעידוד לשרפת קולות
89
צודק הרב ומסביר...
ערן סגלוביץ | 20-10-2022 4:54
צודק הרב ומסביר ואני בהחלט מסכים איתו צריך לבחור באיילת שקד
הרב תמיד...
יוני | 20-10-2022 6:29
הרב תמיד צודק... אבל איילת מזיקה לתהליך
90
העיקר שלאיילת יהיה...
יוני פ | 20-10-2022 6:28
העיקר שלאיילת יהיה תפקיד... ימין טיפש זו לא אחדות.. אם היא לא עוברת תשרוף קולות ונפסיד. אם תעבור היא תעשה מלחמה במשא ומתן לא צריך אותה.
91
מה הקשר לממשלה...
ברכה אביה | 20-10-2022 9:24
מה הקשר לממשלה בלי ערבים? הפוך. אם איילת שקד תעבור סיכוי גדול שהיא תצטרף לשמאל ולערבים ואז תקום ממשלה כמו הקודמת!
92
הרב יעקב ...
אלי יוסף | 20-10-2022 9:32
הרב יעקב מידן, שלום רב , יחד עם 99 אחוז של רבני הציונות הדתית פשוט ביטלתם את המצוה - לא תרצח. לציונות הדתית היה תפקיד מרכזי - להשיב בתשובה את עם ישראל בעניין אחד - קדושת החיים ו ' לא תרצח ' . שכל המפלגות בעד הייצוא הצבאי לרוצחי המונים באתיופיה אריטראה אזרביג'אן קונגו קמרון מיאנמר דרום סודן ועוד.היינו מצפים מהציונות הדתית להרים זעקה. חמור מכך ,לא רק הציונות הדתית לא מרימה זעקה שמאות אלפי נשים ילדים תינוקות נרצחים בדם קר עם הנשק שלנו ולאחר אימונים שלנו - גם הרבנים מצאו היתר לשתוק. התורה שלכם זה לא תורת חיים. ירדתם מהפסים..ומסכן העם היהודי שאתם הרועים הרוחניים שלנו. נכנה אותכם - רבני מחאה. אתם מוחאים נגד היעוד שה' נתן לעמו. במקום אור לגויים - נשק לרוצחי המונים. רק - הלב היהודי - זה המפלגה היחידה שלא תשב בשום ממשלה שמחמשת רוצחי המונים. אינני מבקש קולות..אני כן זועק להתנות את הצבעתכם לכל מפלגה שתרצו בחתימת חוזה עם אותה מפלגה עם הציבור; שהם לא ישתתפו בממשלה שמחמשת רוצחי המונים. אבל אתם הרבנים לא מעלים את הדרישה הזו. נכנה אותכם ' רבני מחאה ' החלטתם למחות נגד היעוד שה' נתן לעמו. בזעקה לחמלה אליהו יוסף
93
נאמנות לתורה
דוד | 20-10-2022 13:44
כדי להיות רב בישראל צריך להיות נאמן לתורה. יהדי פשוט קוח רב, נאמן לתורה לא יתמוך באיילת שקד וכמותה.
94
איילת מתאימה לעבודה...
אובהי ביבי | 20-10-2022 17:12
איילת מתאימה לעבודה כקופאית בסופר
95
אם כל המתלבטים...
ימני | 20-10-2022 19:10
אם כל המתלבטים אם להצביע לשקד יצביעו למםלגות הימין, התוצאה תהיה זהה.
96
אתר מסריח של...
מוסטפה | 20-10-2022 19:13
אתר מסריח של מלחכי פינכה בשקל. על אפכם ועל חמתכם לא נצביע בשביל איילת המטיילת
97
האב מדן שוגה...
רותה | 20-10-2022 19:39
האב מדן שוגה בנוגע לאיילת שקד. צר לי עליך כי הסתנוורת מפני הבובה שמאחוריה מצויה מפלצת. אם היא רוצה לעזור לימין אז שתלך הביתה. אסור, אסור להצביע למפלגה שהיא עומדת בראשה. שקרנית תמיד שקרנית ואין על זה סליחה!!!!
98
חבל שרבנים מבזים את עצמם בראש חוצות...
הרב ליכטנשטיין | 20-10-2022 19:41
כשרבנים כמו הרב הזה אומרים ו/או כותבים דברי הבל מצוצים מן האצבע, הם רק מבזים את עצמם ואת התורה שלמדו, וזה חבל מאד...
99
לא יודע מי...
יוסי | 20-10-2022 23:32
לא יודע מי זה הרב הזה אבל יש לו עמוד שידרה. מסכים איתו.
100
מסכים עם הרב...
דוד | 20-10-2022 23:35
מסכים עם הרב הנכבד..חושב ששקד היתה נאמנה לדרך הימין גם בממשלה הזו חבל שמי שסובב לה גב זה בנט..כשבקשה לחוק אתמחוק האזרחות היה זה נתניהו ולהקתו שהתנגד ...איזה ימין הוא אם זו ההחלטה
101
הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע
אזרח | 21-10-2022 0:35
הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ שָׂמִים מַר לְמָתוֹק וּמָתוֹק לְמָר. ישעיהו הנביא חזה לפני אלפי שנים ..
102
זה יעקב מדן...
ניר | 21-10-2022 0:42
זה יעקב מדן שרצה להחליש את הרבנות הראשית