נתניהו באיפא"ק: מוכן להגיע לשלום היסטורי עם הפלסטינים

ראש הממשלה בנימין נתניהו נושא כעת נאום בכינוס השדולה איפא"ק בוושינגטון. במהלך הנאום אמר ראש-הממשלה כי "הברית עם ארה"ב נמצאת בנקודת שיא ואין מדינה על פני כדור הארץ שהיא יותר פרו אמריקנית מישראל"

נתניהו באיפא"ק: מוכן להגיע לשלום היסטורי עם הפלסטינים
  נתניהו בוועידת איפא"ק (צילום מסך)

ראש-הממשלה בנימין נתניהו נאם היום (שלישי) בכינוס השדולה איפא"ק בוושינגטון. הוא התייחס למשא ומתן עם הפלסטינים, ואמר כי  הוא מוכן "להגיע לשלום היסטורי עם שכנינו הפלסטינים שיסיים מאה של שפיכות דמים וסכסוך". נתניהו הוסיף ואמר כי הסכם כזה "יהיה טוב לנו ולפלסטינים. הוא יפתח אפשרות של יחסים בין מדינת ישראל למדינות ערביות".

לדברי נתניהו, מנהיגים רבים מהעולם הערבי מבינים כי ישראל אינה האויבת שלהם. "שלום עם הפלסטינים יכול להפוך את היחסים איתם לפתוחים", אמר.

ראש-הממשלה התייחס בנאומו גם לנושא האיראני. "המשטר האיראני מנסה לטשטש את מעשיו באמצעות נשיא שמחייך ושר חוץ שמדבר יפה. אבל מתחת למילים החלקלקות מתברר שכוונותיה אחרות.

"אם באמת היא חפצה בגרעין רק למטרות שלום", הקשה ראש-הממשלה, "למה היא בונה כור גרעיני? אם אין לה מה להסתיר, למה היא מונעת מפקחי האו"ם לבקר במתקניה? למה היא ממשיכה לפתח טילים בליסטיים שמטרתם היחידה היא נשיאת ראשי-נפץ גרעיניים?".

נתניהו שיגר אזהרה כלפי העם האמריקאי ואמרף "כשאתם רואים את הטילים האלו, דעו שהם מיועדים אליכם".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
את הכותרת שאמר בפתיחת דבריו אני מביא לכם ברכה מירושלים
דוד איש שלום | 10-03-2014 23:11
הבלתי מחולקת לא דיווחתם בידיעה. כשל עיתונאי.