אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

יוגב: "הקמת ישובים לזכרו של אריק ינציחו את מה שאנו צריכים לזכור"

חבר-הכנסת מוטי יוגב קורא להנציח את זכרו של ראש-הממשלה לשעבר, אריאל שרון, באמצעות הקמת יישובים לזכרו. "צריך להקים במידית ישובים על שמו בגליל ובנגב ביהודה, שומרון ובנימין", אמר

יוגב: "הקמת ישובים לזכרו של אריק ינציחו את מה שאנו צריכים לזכור"
  חבר-הכנסת מוטי יוגב (צילום: פלאש 90)

חבר-הכנסת מוטי יוגב קורא להנציח את זכרו של ראש-הממשלה לשעבר, אריאל שרון, באמצעות הקמת יישובים לזכרו. "רמת האבטחה, המזל"טים, מסוקי הקרב ופריסת כיפת ברזל מחר בהלוויה בחוות השקמים מוכיחה עד כמה 'תכנית ההתנתקות' הייתה טעות", אמר בראיון לערוץ הראשון.

לדבריו, "זיכרונו הטוב של אריאל שרון ייזכר בבניה, בהתיישבות, בביטחון ובעליה, צריך להקים במידית ישובים על שמו בגליל ובנגב ביהודה, שומרון ובנימין".

צפו בראיון:

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
להקים ישובים חוצות ירושלם
| 12-01-2014 17:51
דברי חיזוק, הספד, ונחמה, על הלקח ממנו החמור הגדול והשמן שבגד בגדולי ישראל, ובנו, והרס משפחות שלימות בישראל: חז”ל מספרים לנו במס’ כתובות ש”בשעה שהרשע נאבד מן העולם, ובפרט המת האכזר שלנו, בן בנו של עמלק, טיטות, נבוכדנצר, והמן הרשע, שלש כיתות של מלאכי חבלה יוצאות לקראתו, אחת אומרת (ישעיהו מח) אין שלום אמר ד’ לרשעים, ואחת אומרת לו (ישעיהו נ)למעצבה תשכבון, ואחת אומרת לו (יחזקאל לב) רדה והשכבה את ערלים”, א שטיק דרעק!!! “יש פסק הלכה ברמב”ם לגבי איך צריכים לנהוג כשמת כשרשע גדול כמו החמור שרון, עליו נאמר: “שם רשעים ירקב!!! באבוד רשעים רינה!!!! “כֵּן יאבְדוּ כָל אוֹיְבֶיךָ ד’” ! ע”פ פסק הרמב”ם “צריך ללבוש לבן ולחגוג ממש שמחה גדולה, ממש חג לישראל, ואוכלים ושותים ושמחים במפלתן, ובפרט במפלת החזיר השמן הזה. כל כלל ישראל בכל מקום שהם, יאכלו סעודת הודאה, נשתה יין, ונשמח, ונזמר זמירות לד' מכל הלב, להודות לקב”ה על החסד הגדול, שאבד אחד משונאו של הקדוש ברוך הוא”.הי’ איש אמיתי שגילה את פרצופו האמיתי, בפרט בגרוש גוש קטיף באכזריות נורא, היה שקרן רוצח וכופר בתורה ובשם יתברך. רשע מרושע בן בנו של טיטוס הרשע. יש דין ויש דיין. ויה”ר שנזכה בקרוב לראות כדכתיב “וכל קרני רשעים אגדע…” בקרוב ממש בביאת משיח צדקינו בב”א. סימן טוב ומזל טוב יהא לנו ולכל ישראל אמן. נסתרים דרכי ד’ – 8000 מגורשים מגוש קטיף, 8 שנים תרדמת ויסורים. חייבים לזכור שהיה רמאי ומושחת גדול שהחריב את גוש קטיף והגלה את אלפי יושביו, וזאת בניגוד למנדט שקיבל מבוחריו וממה שהבטיח לעם קודם הבחירות. יהודי לא מגרש יהודי. יש שמועה שבשמים מכריזים עכשיו, פנו מקום גדול לרשע המרושע בגיהנים, שהיה זולל טריפות ונבילות ביהכ”פ, ובשביל החמור השמן הזה צריך הרבה הרבה מקום שם, XXXXL גם שמעתי אומרים: סוף סוף כבר מצאו בשבילו מקום בסיר ענק, מלא צואה רותחת, בגיהינם. יהא זכרו ארור.
2
בזכות הברית יהיה ישובים על שם
רמי | 13-01-2014 8:19
לפיד
3
שם רשעים ירקב! ולא יונצח בישובים של ארץ ישראל
גד | 13-01-2014 11:01
אני מאוד מופתע ממוטי יוגב. יש גבול למזוכיזם
4
גועל נפש!!! אולי תציע להקים מרכזים לניצולי שואה על שמו
נועם פרץ | 13-01-2014 14:35
של אדולף היטלר!!! (שום השוואה בין האישים)