אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

זו הסיבה שכל כך חוששים מדודי אמסלם

מה לא אמרו עליו? מראיינת בטלוויזיה ניסתה לחנך אותו לבל ידבר אגב שימוש בתנועות ידיים, מראיינים רבים תוקפים אותו בגסות ומנהלים נגדו בשידור חי. דודי אמסלם מול החונטה השלטת

זו הסיבה שכל כך חוששים מדודי אמסלם
  דוד אמסלם במליאת הכנסת (צילום: אוליביה פיטוסי/ פלאש 90)

כללי הנימוס או אם תרצו ה"תקינות הפוליטית" מחייבים לכאורה לדון כל דבר לגופו, להתייחס למהות הדברים ואף פעם לא לדון בגופו של אדם.

והנה, ראה זה פלא – רבים, רבים מאד בציבוריות הישראלית, בתקשורת הישראלית, במעצבי דעת קהל, בעיתונאים ובפובליציסטים – אינם חדלים לדבר לגופו של אדם. האדם הזה הוא ,איך לא, דודי אמסלם מהליכוד.

מה לא אמרו עליו? מראיינת בטלוויזיה ניסתה לחנך אותו לבל ידבר אגב שימוש בתנועות ידיים, מראיינים רבים תוקפים אותו בגסות ומנהלים נגדו בשידור חי מאבק מילולי החורג מכל כללי הנימוס המתחייבים בראיונות כאלה. רבים מאד, אפילו ממחנה הימין, מקפידים הקפדה יתירה להתנער מהסגנון ולהסתייג מהופעותיו, זה גם כאשר הם מציינים שהם מסכימים עם המהות.

עוד באותו נושא

על ספרות ופוליטיקה: צוללים עם אמונה אלון


131

חייו של אמסלם אינם קלים במובן זה שהוא מושא להתקפות רבות, נתון לביקורת תמידית ו"בלי כפפות", סופג מהלומות ואף כינויי גנאי גם ממראיינים האמורים להיות אובייקטיביים וניטרליים כלפי המרואיינים (בדיחה לא רעה יש לומר…) ובאופן כללי מוקע כילד הרע של הכנסת הזו.

הצביעות ביחס לאמסלם

למותר לציין שיש הרבה חוסר הגינות ולא מעט צביעות בהתייחסות לאמסלם. כמוהו בדיוק יש חברי כנסת ואף מהמובילים שבהם שהתבטאו בפומבי ואף מעל דוכן הנואמים בכנסת בצורה דומה ואף זהה לאמסלם אלא שלהם איש אינו נוטר טינה ואותם אין מבקרים.

כשדודי אמסלם אומר על חבר כנסת שהוא סמרטוט עדת המתחסדים כולה מתנפלת עליו (יאיר לפיד למשל  מלין על "הקללות המכוערות גסות הרוח וההסתה").  אלא שכל הצבועים הנ"ל מתעלמים מהתבטאותו של ח"כ גדעון סער על חברי מפלגת העבודה "סמרטוטים מארץ הסמרטוטים", מתמר זנדברג שכינתה חברי כנסת מהימין "סמרטוטים" ומניצן הורביץ ש"חטא" גם הוא באמירה דומה.

אמסלם האשים את יו"ר הכנסת שהוא קונסילירי (בכיר בארגון פשע מאורגן ויועץ לראש המאפייה) וזכה לגינוי בגין הסתה זה בשעה שהכול שוכחים (או רוצים לשכוח) שיו"ר הכנסת מיקי לוי, הוא ולא אחר, כינה בעבר בכנסת את בנימין נתניהו ו"החבורה שנעמדו מאחוריו" משפחת מאפייה…

לאמסלם אסור לכנות ח"כ אחר "בריון" ובעשותו כן הוא "חוטף אש" מפוליטיקאים ואחרים, צבועים ומתחסדים כולם. באופן "מוזר" משהו…לאחרים, כדוגמת תמר זנדברג, עידן רול או עיסאווי פרייג' אין מעירים בשעה שהם מכנים חברי כנסת אחרים בכינוי "בריונים".

למרבה הביזיון זוכה דודי אמסלם לטיפול גם מצד נשיאת בית המשפט העליון שאת פסיקותיה ביקר בחריפות.

הביקורת הייתה על פסיקות שערורייתיות, אחת מהן על דחיית עתירה של אמסלם לבג"צ בטענה שאין לו זכות עמידה (בשעה שלארגוני שמאל מוענקת "זכות" זו כדבר שבשגרה…). השופטת חיות שלחה לאמסלם מכתב שפורסם ובו היא "מחנכת" אותו על מנת שישפר התנהלותו. אגב, זו חצייה נוספת של קו הגבול המחייב את השופטים בשמירת ריחוק ובהימנעות ממגע אישי עם עותרים בכלל וחברי כנסת בפרט.

כהמשך לחציית הקווים הזו מצד חיות היינו עדים למבול של מכתבי תמיכה פומביים של שופטים רבים שמצאו לנכון לנקוט צד ולהתייצב לצד הנשיאה במפגן חנופה והתבטלות שכולו מעיד על חולי של המערכת. דע עקא שאין זו הפעם הראשונה בה הנשיאה מתקיפה לגופו של מי שמבקר את המערכת….

אינו מיישר קו

נחזור לדודי אמסלם ובניגוד לרבים אתייחס למהות. אמסלם מציג קו לוחמני ועקבי נגד רעות חולות שפשו במערכות השלטון, המשפט, התקשורת ואף בגופים ציבוריים, אקדמיים וכלכליים.

אם הייתי רוצה לסכם בתמצית הייתי אומר כך: ישנה מזה שנים רבות ואף כיום אליטה (כך לפחות בעיני עצמה) שדאגה לבצר לעצמה ולאנשי שלומה עמדות כוח והשפעה כאלה המאפשרות לה שליטה ללא מיצרים, לעתים עוקפת דמוקרטיה, ברבים מענייני המדינה, בחלוקת העושר בחברה, בקידום אקדמי, בהעדפה תרבותית, בהשרשת סדר ים "ליברלי", מתירני, "מתקדם" ו"נאור" – הכול לפי תפישת עולמה של האליטה כמובן.

מנסים לחנך אותו שלא ידבר עם הידיים (צילום: יונתן זידנל/ פלאש 90)

התוצאה היא כאמור שליטה של מי שראוי לכנותה "חונטה" מאורגנת המשלבת כוחות במערכות ההון-שלטון-משפט-תקשורת ואף פוליטיקה. שליטה כזו מהווה בעיה חמורה הנוגדת דמוקרטיה ושוויון ומתנגשת עמהן תוך רמיסתן עד דק. הדברים ידועים וכל אדם הגון מכיר את הדוגמאות הרבות מספור במציאות חיינו כאן, לא זה המקום לפרטן.

דודי אמסלם אינו מיישר קו עם מראיינים "מנומסים" המונעים ממנו להציג משנתו בסבלנות וללא הפרעה.

אמסלם אינו נרתע מעימותים ולעולם אינו נבוך או נכנע, גם כאשר מתקיפים אותו בהתקפות מכוערות ואישיות תוך ניסיון להטיל דופי בו, בכישוריו ובאישיותו. דודי אמסלם זועק זעק שרבים מאד מזדהים אתה ויודעים שתכניה אמת ומשקפים מציאות כאובה.

אמסלם במליאה (צילום: יונתן זינדל/ פלאש 90)

דודי אמסלם עובד קשה ונלחם את מלחמתם של רבים (רובם מהמחנה הלאומי, הדתי והמזרחי) להם הוא משמש פה.

במידה רבה הידיים ידי דודי אמסלם וקולו/זעקתו הם זעקת האמת של רוב העם היהודי היושב בציון. מכאן שצריך לחזקו ולשבחו. אסור שהאמת שבפיו תושתק. גם אם תנועות ידיו ו'או ניגון קולו מרעידים את מפונקי ומתחסדי החונטה השלטת אסור לו לחדול.

חששם של חברי החונטה מובן שכן זעקת אמסלם מאיימת על המשך ישיבתם במגדל השן משם הם ממשיכים לינוק מלשד משאבי המדינה.

כיום הם עדיין מדשני עונג, זחוחים ובוטחים אך לא לעולם חוסן. זאת הם יודעים ולכן מפני אדם כדודי אמסלם הם חוששים.

 

בעז שפירא, יליד תשי"ח, נשוי ואב לחמישה. תושב קרית ארבע היא חברון

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
295 תגובות - 205 דיונים מיין לפי
1
הצטעצעות באמצעים נדושים
יגאל | 27-02-2022 11:20
הטענות נגד אמסלם ודומיו היא,שהציפייה מחבר כנסת שיתנהג בהתאם. בשוק תתנהג כמו בשוק.בכנסת ישראל תתנהג בנימוס אלמנטרי.
קשה להם לשמוע זעקת האמת...
ישראל השניה | 27-02-2022 15:58
דודי אמסלם מבטא בבהירות וברהיטות מה שחושבים רבים רבים מבני עמנו. מה לעשות? האמת כואבת. לאנשים המבוקרים על ידו בכשרון יוצא מן הכלל, קשה (עד בלתי אפשרי) לעמוד מול הביקורת הנוקבת. מה הם עושים? פשוט מתלהמים כנגדו בדברי הבל מופרכים ומגוחכים...
כשיש לנו...
ברנור | 27-02-2022 12:52
כשיש לנו שר חוץ ורוהמ חליפי נעדר השכלה, טיפש חסר מעצורים וערימה של חברי כנסת צווחנים, מסיתים, מקללים, מנפנפים ידיים - כן, לא שכחנו את מיקי לוי צווחותיו ונפנופי ידיו , עת ישב על הספסל האחורי- קשה שלא להתייחס למה שקורה בכנסת ובממשלה כאל שוק. האמת היא שבשוק מתנהגים הרבה יותר בנועם וסבלנות.
2
נכון מאוד הלוואי...
צודק | 27-02-2022 11:28
נכון מאוד הלוואי שדודי יהיה שר המשפטים הבא, אגב הייתי אצלו במשרד איזה בנאדם טוב מקשיב לבעיות ומנבה תמיד לעזור ירבו כמותו בישראל
3
דודי אמסלם הוא...
אלי | 27-02-2022 11:32
דודי אמסלם הוא לוחם נאמן של עם ישראל, שעומד בעוז ובגבורה מול כל אספסוף השמאל ונוכלי מפלגת ימינה ובראשם בנט השקרן. דודי אמסלם תודה, עם ישראל אוהב אותך!
4
זה האיש, זה אופיו, זה מזגו, זאת התנהלותו.
יגאל | 27-02-2022 12:06
אמסלם לא יותר טוב או יותר גרוע מאחרים. הוא אמסלם והוא לא זקוק למאמר שיסביר אותו.
אתה צריך...
אורי | 27-02-2022 13:47
אתה צריך הכרתה של הגופה שלך ומיד,
5
הכי חשוב דודי...
יאיר | 27-02-2022 12:23
הכי חשוב דודי שתזיין את מיקי בית שימוש
6
עיוות האמת
האמת כואבת | 27-02-2022 12:24
כרגיל יש ניצול של תושבי הפריפריות, עדות המזרח והמחנה הלאומי (חשבתי שכולנו אגב מחנה לאומי) ובכך מתרצים את התנהגותו של מר אמסלם שאינה תואמת נציג של אף חברה. תחשבו מה הכתבה אומרת בעצם, שהוא מייצג חברה מסויימת כי ככה אותה חברה מתנהגת ולכן זה בסדר. הזלזול הזה הוא מה שמביש פה! במקום להבין משהו פשוט, כל חברה ראויה לנציג, ברור, אבל נציג (מכל עדה) במיוחד במעמד השלטון חייב להתנהג על פי קוד מסויים. הקוד הזה הוא זה שמקנה לנו שיחות עם כלל הנציגים בארץ ועם הקהילה הבינל בפרט. כמו שאנחנו האזרחים לא יכולים לעשות מה שבא לנו איפה שבא לנו כי ישנם כללי חברה בסיסיים, כך גם נציג בממשלה מחוייב להתנהגות מסויימת. לסיכום, לא רק שמר אמסלם אינו מייצג שום קבוצה באוכלוסיה הוא בז לאותה קבוצה שהוא מיוחס לה באופן שהוא מתנהג.
התבלבלת הממשלה...
ישראלי | 28-02-2022 10:53
התבלבלת הממשלה שאמסלם היה חלק ממנה היתה מושחתת וברוך השם נפטרנו ממנה וכעת מנקים מהשחיתות ודודי השתיין המצוי כנראה רוצה להחליף את נתניהו עושה הרבה רעש שנדע שהוא קיים
בחברה מ ו...
יואב | 27-02-2022 12:44
בחברה מ ו ש ח ת ת שבה תשקורת מטעם מנסה להרוס ראש ממשלה שנבחר באופן דמוקרטי,בחברה כזו אין קודים,כי הם מימלא קודים של שקר.בחברה כזו אנשים ישרים וכנים כמו דודי אמסלם מתקבלים בברכה.
7
מקווה שתתחיל מלחמת...
שמעיה | 27-02-2022 12:25
מקווה שתתחיל מלחמת אזרחים יש לנקות את ישראל מ0מאלנים חולי נפש
אני כבר...
רוני | 27-02-2022 13:02
אני כבר מוכן לצאת והראשון הוא חארבנט הארור שהביא את כל הרפש בגניבה של דעת,וחיבור עם גויים והומואים,ולסביות ומחבלים,ורפורמים,ומכחישי יהדות,ונכדה של נאצי,ועוד,ועוד,הוא כמובן לא אחי,ולא יהיה מה שצריך ניקיון של כל החולירות,מכל משרדי הממשלה,הפרקליטות,בתי המישפט,משטרע,והצבא כם,
8
התקינות הפוליטית של...
יצחק | 27-02-2022 12:26
התקינות הפוליטית של התשקורת הצבועה ושל לובשי הגלימות לא מתקבלת בציבור הרחב שרגיל להסתה של השופרות.אוהבים את דודי אמסלם על האמת שלו.איש ישר והגון לעומת הדרוקרים והאברמוביצים והאסייגית והאהבל שלצידה שיאמרו הכל בשביל הלפיד היומי.ממש חרקירי בשביל מישהו שרחוק מאד מלהוכיח את עצמו.בדחנים.
9
דודי אמסלם אדם...
ישראלי | 27-02-2022 12:28
דודי אמסלם אדם הגון וישר, יהודי טוב, ישראלי טוב, פטריוט למען עמו וארצו . שמאלנים וערבים שיושבים בכנסת ישראל הם המסוכנים ! רוצים ממש להרוס את מדינת היהודים ולהפכנו למדינת כל אזרחיה ! יחי דודי אמסלם . יישר כוח !
10
אין על אמסלם....
זואק | 27-02-2022 12:29
אין על אמסלם. חכם.עממי. אנושי. מלך.
11
הכותב אינו מבין...
חוני מעגל פינות | 27-02-2022 12:32
הכותב אינו מבין את מגוון ההשפעות השליליות של סגנון דיבורו של חכ אמסלם על הציבור הרחב ובעיקר על הצעירים. ההשפעות מקרינות גם על דעת הקהל ועמדת מערכות המשטרה, הפרקליטות והמשפט לגבי שלל החקירות, כתבי האישום והמשפטים שמתנהלים מול נבחרי הציבור, רובם חברי הליכוד ושס. לא בכדי הציבור מאס בדרכה של מנהיגות רעה, מושחתת, מפיצת שנאה ופילוג בדרכי רמיה ופייק ניוז.
אז יש לי...
שולי | 27-02-2022 16:32
אז יש לי הצעה בשבילך.מאחר ואתה איש מנותק ,תאמץ לליבך את ההשפעות השליליות של השקרים בתשקורת,עבריינות המשטרה והפרקליטות.אנחנו לידיעתך התעוררנו מזמן מזמן.אותנו כבר לא ניתן לסובב על האצבע.
ואתה זבל...
אורי | 27-02-2022 13:50
ואתה זבל מבין את סיגנון דיבורו והברוטליות של הכורדי הזבל? חתיכת זבל בן של סוחר סמים,אתה בא להטיף כאן,תלך לבקר את האבא שלך בבית הכלא,או שאתה שמאלן עלוב מיתבייש,מעניין מימה האימא הזבל שלך מיתפרנסת?
12
שפירא הלכת רחוק,...
בן זכאי | 27-02-2022 12:33
שפירא הלכת רחוק, בעיות האישיות של דודי אינן מפחידות איש. רעשי רקע הן מיטרד בלבד וספק אם ציבור הליכוד השפוי מרוצה מהיצוג הזה בבית המחוקקים.
אתה סתם...
רון | 27-02-2022 13:52
אתה סתם זבל שמאלני מוצץ ליהיר הנאצי,מאחל לך שיחנוק אותך עוד, תאונת עבודה,זבל מוצץ,
13
יתכן והחשש מהיתבהמות?...
תום | 27-02-2022 12:37
יתכן והחשש מהיתבהמות?
14
שמחים שהוא קיים....
פעם ליכוד | 27-02-2022 12:38
שמחים שהוא קיים. כי זה רק מראה איזה רמה שלא שים יש בליכוד. חוץ מניבולי פה אין בהם שום דבר. זה רק מראה את התפרקות הליכוד בפורום הנוכחי.
אתה סתם...
רון | 27-02-2022 13:54
אתה סתם זבל שמאלני,הומו לא יכול להיות שמאלני,חוץ מהזבל שצריך להוציא אותו אוחנה אן הומואים בכמויות כמו הזבל השמאלני,אז זבל לך חזרה לעסות את יהיר ואחרי כן אתה יודע? כן לימצוץ לנאצי,יהיר ימח שמו ושימך אפס מאופס,
15
כן כלב ביג'י...
יואב | 27-02-2022 12:43
כן כלב ביג'י יומו, וגם היום של החונטה השמאלנית משמש ובא.
תגובת יואב
ש | 28-02-2022 8:48
שכחת כאשר הייתם באופוזיציה -מיקי לוי-אלי אבידר-זנברג-פתחו את הגו'רה שלהם בקללות ובצעקות -הגיע היום שאתם תקבלו צעקות וקללות.
16
דודי יקר המשך...
בנטבנדיט | 27-02-2022 12:46
דודי יקר המשך בבקורת על החונטה השמלאנית שהורסת כל חלקה טובה במדינה הורד אותם לבירא עמקטה ובעזרת ה'' יתברך תעשה ותצליח והלוואי שיהיו עוד דודי אמסלמים בין חברי הכנסת שיעיזו להפיל ממשלת זדון ומערכת משפט מושחתת מין הארץ בשם ה'' תעשה ותצליח
17
הכל טוב ויפה...
Ex | 27-02-2022 12:50
הכל טוב ויפה אצל דודו אמסלם הוא מנסה להכנס לתודעה דרך צעקות מעביר ביקורת על כולם משליך האשמות כלפי כולם מוציא את השד העדתי שזה הדבר הכי מסוכן לכולנו כל מילה שניה שלו אשכנזים ספרדים אנחנו כבר בתקופה שהילדים שלנו נישאו בתערובת של עדות אז הגיע הזמן לרדת מהעץ של השד העדתי לדעתי בלי השד העדתי הוא ישאר במקום שאף אחד לא יספור אותו שיראה קצת את תושבי קרית מלאכי רובם שם לא עובדים חיים על ביטוח לאומי זה גם שד עדתי?? בעצלנות ותחמנות של אנשים גם האשכנזים אשמים ??
18
אמסלם חרפה לעולי...
מירי שלם | 27-02-2022 12:53
אמסלם חרפה לעולי צפון אפריקה.
את כניראה...
אורי | 27-02-2022 14:10
את כניראה יתומה וגדלת אצל אשכנזיפטים,לכן את מנועה להגיב כי כל מה שיש לך בראש הוא סתם צואה מסריחה כמוךך,
אמסלם מביא...
רודף האמת | 27-02-2022 13:19
אמסלם מביא כבוד ליוצאי צפון אפריקה ובכלל לכל אדם שהאמת והדמוקרטיה בעיניו.
19
המצב ברור ושקוף....
ברנור | 27-02-2022 12:53
המצב ברור ושקוף. כל מי שעיניו בראשו מבין היטב שדברי אמסלם הן דברי אמת הצבועים מנסים להשתיק אותו באמצעות רצח אופי. זה לא חדש במדינה הזו
20
דודי - גיבור ישראל, משכמו ומעלה. כבוד!
אורן | 27-02-2022 12:55
אני אשכנזי, לצערי יש לי במשפחה רק פולנים ורוסים. אני מצדיע לאמסלם, מזדהה עם כל מה שהוא טוען. הוא נלחם נגד השדים. זה אפילו לא ימין או שמאל. זה שדים ורגע עמלק נגד עם ישראל. ארגון הפשע המאורגן של פרקליטות-משטרה-ממשלת בנט-לפיד זה עולם החושך. ודודי אמסלם הוא גיבור ישראל
21
דודי אמסלם מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
דוד | 27-02-2022 12:56
אין על דודי אמסלם שהימין יחזור הוא יהיה שר הנקמות בעזרת ה
22
צרחות פוליטיקאים
יאיר לפיד צורח. | 27-02-2022 13:02
בתא: לא, לא, לא, לא ניתן חכ יאיר לפיד, מראשי מפלגת 'כחול לבן', נאם הערב בהפגנת השמאל בתל אביב נגד חוק החסינות לנתניהו וצרח: לא, לא, לא,לא ניתן להרוס את המדינה שלנו • צפו בוידאו מהכיכר (אקטואליה)
23
אמסלם אהוב שלנו...
רחלה עברי | 27-02-2022 13:06
אמסלם אהוב שלנו מלך
24
אתם יכולים להגיד...
שאול | 27-02-2022 13:07
אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים אני תומך בו כי הוא אומר לכם את האמת מי אתם שתגידי אך לדבר עם ידיים בלי ידיים אין לכם בושה צבועים מטיפים מוסר כפול אתם בושה וגזענים
25
החונטה זה הוא.......
רדילב | 27-02-2022 13:14
החונטה זה הוא.... כשהוא אוסף אליו את קהל המזרחים שבעצם בזים לו ולרצון העז שלו להרים את כטבע הגזענות איש ריק רדוד שכל רצונו ...זו תשומת לב .כהתוכן שלו? ריק לגמרי
26
דודי הוא המלך...
אפי | 27-02-2022 13:18
דודי הוא המלך החדש שלנו של כלנו . השפה שלו היא אמיתית וכואבת כי זה פוגע באמת של כולנו. נקודה
27
מחזק את דודי...
דר' יעקב מזור | 27-02-2022 13:23
מחזק את דודי אמסלם,מאחל לו בריאות,שיעמוד איתן מול הצבועים והמתנשאים,אבל כפי שהוא אמר לא פעם בלשונו לא רואה ממטר. ישר כח דודי
28
די די לסנגר...
צהוב בנשמה | 27-02-2022 13:27
די די לסנגר על פח האשפה, הרבה חברי כנסת שמכירים אותו מבעבר או רים שלא יודעים מה קרה לו, ואף אחד לא ניסה לחנך אותו עד שפתח את הגו'רה התורנית לפניו היו מירי גרב ודויד ביטן שהורידו את הרמה לשפת רחוב.
שתהיה לך...
לזבל כמוך אן נשמה,יש לך רק צואה במקום,אז שהרפש יחנוק אותך זבל תת אנוש, | 27-02-2022 14:15
שתהיה לך צהבת בכבד, ובטחול,ובלבלב, עד שתלך לכל הרוחות זבל צהבת בקרוב,
29
לא חוששים ממנו...
אדכנזי, שמאלני - גאה | 27-02-2022 13:29
לא חוששים ממנו - נגעלים ממנו, בסים לטמטום שלו ואפילו מרחמים עליו. אבל הוא לאמפחיד את אף אחד...
גאה...
רות | 27-02-2022 14:22
גאה זה אומר שאתה הומו שגר בתל אביב והמשפחה באה מגרמניה?
אשכנזיפט מסריח...
רון | 27-02-2022 14:16
אשכנזיפט מסריח כמו כל הרפש כמוך,רק מסריחים ומעבירים מחלות זבל תת רמה,
30
היחס השלילי והמפלה...
רודף האמת | 27-02-2022 13:29
היחס השלילי והמפלה של בית המשפט העליון (כולל את כל אלו המתקראים אליטות), הוא לא דווקא ליוצאי עדות המזרח, אלא לכל מי שאינו מקבל את דרכם ושליטתם. אני אשכנזי ומעריך מאוד את פעולותיו ודבריו של אמסלם, לא מפריע לי הסגנון וגם לא נפנופי הידיים כל עוד הבן אדם אומר אמת ודואג לטפל בחוליי החברה-פיו וליבו שווים. בלי פוליטקלי קורט ובלי ליפייף את הרפש, הגיע הזמן שיעשה פה סדר במדינה, הגיע הזמן לנקות את האורוות בכל המערכות הממשלתיות ובמיוחד בפרקליטות, משטרה ובתי המשפט!
31
אף ספרדי לא...
עליזה ליקר | 27-02-2022 13:30
אף ספרדי לא בז לו , כולים גאים בו הוא אומר לכם דברים שאתם לא אוהבים לשמוע , אם תירצו גם עם הרגליים ידבר יתכם רק ככה בזים לשמאל העויין. אנחנו סוף סוף מרוצים מהגאונות שלו עם הידיים ועם הראש ואים צריך גם עם הרגליים כי רק הוא מכיר אותכם מבפנים.
32
דודי אמסלם צודק...
Usa | 27-02-2022 13:32
דודי אמסלם צודק הוא שם מראה מול הפנים המכוערות של בית המשפט העליון , של הפרקליטות והמשטרה וגם של חברי הכנסת. בנוסף דודי אמסלם יותר משכיל מהרבה חברי כנסת ,פרקליטים והשופטים גם יחד.
33
ערס מצוי משכיל...
חיפאית | 27-02-2022 13:32
ערס מצוי משכיל אבל דביל
בטח זבל...
אחרי שתיתפגרי את וכל הזבל המוסלמי, אני יגיע לחיפה לבחור את הבית שבניתם בשביל היהודים, | 27-02-2022 14:22
בטח זבל מוסלמי בת זוג של עודה הנבלה,מוסלמית בקרוב מגיע המשיח של היהודים,את וכל הזבל המוסלמי, והשמאלנים,לא תהיו כאן,אתם פשוט חלק מהפיתרון הסופי,
מתנשאת ...
רות | 27-02-2022 14:16
מתנשאת
ואת מטומטמת...
עמוס שוב | 27-02-2022 14:02
ואת מטומטמת
34
בחיים לא שמעתי...
אסתי אמסלם | 27-02-2022 13:35
בחיים לא שמעתי או ראיתי אותו נואם או מתלהם. לא מסוגלת, מיד מעבירה
אי אפשר...
אמסלם צודק | 27-02-2022 16:19
אי אפשר להתמודד עם האמת !! תקשיבי לקול המושתק בכנסת ועוד מעט בעם . מחוקקים חוקים נגד אזרחי המדינה והכל סבבה לכם. שמאלנים מתואבים
עוד לסבית...
רמי | 27-02-2022 14:24
עוד לסבית מתועבת,לכי חזרה לרפש שאת רגילה,כבר לא נישארו לך תאים במוח,ושוב טעיתי,זה אותו שמאלני בן כלבה שמיתחזה לגברת,מודאגת,ועכשיו לבת כלבה,אז מי שלא יהיה תמותו מקינאה,ותעבירי ערוץ,בקרוב יעבירו את גופתך או גופתך להטמנה,
את מושפעת...
רות | 27-02-2022 14:21
את מושפעת מהתשקורת ולא מבינה את המציאות שאת חיה בה
35
שימו לב לתגובות...
הצבועים והרעים המגדפים את אמסלם | 27-02-2022 13:43
שימו לב לתגובות הבוטות נגד אמסלם. ,שופכין ביוב וכו'. פראי אדם המוכיחים כמה דודו אמסלם צודק וסותמי הפיות הרעים משתלחים ככלבי שמירה גם בדיבורם גס הרוח וגם במהות דיבריהם.
36
גם הכותב כאן...
שלום | 27-02-2022 13:47
גם הכותב כאן לא מבין כלום ומלקק לאמסלם שבדרך כלל הוא המלקק. אפשר להגיד מילים קשות, קשות מאוד... פעם אחת, פעמיים, אף אחד לא היה אומר כלום. אבל אמסלם סמרטוט סדרתי, לא מפסיק ללכלך וללקק....
חיכיתי לך...
אורי | 27-02-2022 14:25
חיכיתי לך זבל שמאלני, סימתה לימצוץ לנאצי יהיר? אז תחזור שוב כי הבא אחריך מאומת,זבל לך לימצוץ,ומקוה שידביק אותך במחלת הנאציזם,
37
כל חבר כנסת...
דפנה | 27-02-2022 13:48
כל חבר כנסת שמדבר בגסות,צריך להוציא אותו מהכנסת,אמסלם לא רק מדבר בגסות,הוא גם גיזען,שיוריד את החסינות יש הקבה שיתבעו אותו על גזענות
אמסלם רחוק מליהיות...
רווית | 27-02-2022 16:22
אמסלם רחוק מליהיות גזען,הוא מוכיח את הגזענים שיש לנו למכביר וזה מפריע להם.
דודי אמסלם...
רות | 27-02-2022 14:16
דודי אמסלם דובר אמת ובשמם של כל אלה הסובלים מגזענות .. דפנה התבלבלת
38
שלום לכם יקרים, כן,כן,...
אתם יודעים שיש אמת. | 27-02-2022 13:49
שלום לכם יקרים, כן,כן, כן, אתם צודקים, הרבה אנשים לא יכולים להתמודד עם האמת !!!!! זה קשה !!!!! בתנך - הנביאים כשהיו צריכים להוכיח את העם, היה להם מאוד קשה !!!! יונה הנביא היה צריך להוכיח את העיר ננווה והוא פחד להוכיח אותם, פחד על חייו מהעם,איך יגיבו ?! ובכך סיכן את העם במוות ועוד נביאים רבים, זה לא פשוט !!! ויש כאלה שמעדיפים לעצום עיניים ,לסגור אוזניים ולסגור פה, מישהו אמר לי בכעס רב ! שצריך להחליף את המאזניים בבית משפט ,ב- 3 הבובות האלה- היה לי מאוד עצוב לשמוע !!!!!! בואו נתאחד ונפתור אצ הבעיות הפתוחות, אמסאלם לא משועמם, הוא לא קם והחליט לומר את דבריו,דברי חלק מהעם, זה התפרץ לו ,זה מדם ליבו, כל אחד אומר את זה אחרת, אבל המדינה לא בת שנה, וצריך מייד לטפל בבעייה!!! ולא לפסול את הבעייה!!! יש פה בעייה! אמסאלם לא הבעייה אמסאלם פשוט מטיף !!!
39
מזדהה כם הכותב,...
אבו ילון | 27-02-2022 13:49
מזדהה כם הכותב, ובעיקר אליטות מעווותות ,, לא לעולם חוסן ! זכרו זאת כאשר לימין יהיה רוב ברור ויהיה !!!!!!!!!!
בקרוב בעזרת...
רון | 27-02-2022 14:29
בקרוב בעזרת השם כבר לא ישארו שמאלנים,ואליטות,
40
דודי אמסלם אומר...
פופר | 27-02-2022 13:51
דודי אמסלם אומר את כול אהמת לשמולנים בבת אמישפט ובתיקשורת ערוץ 12 ו13 אתם גיזענים ויד לאחם קשר דם של איטלר אסורר
לך תלמד...
רמי | 27-02-2022 15:17
לך תלמד לכתוב.מפגר .
אם היה...
יצחק | 27-02-2022 14:34
אם היה לך מושג מי זה היטלר, לא היית משווה אליו אף אחד!
41
אמסלם לא צריך...
אורח | 27-02-2022 13:52
אמסלם לא צריך ליישר קו עם עם אף אחד... ובטח לא עם המנומסים????...... יש חברי כנסת עם פיות פח ואותם לא העזו לבקר אף פעם.... צביעות..... רובם מעדיפים אמת.... טבעית.... על פני המנומסים.... הצבועים ..... ונחשים מתחת לקש.... ולא יעזור שום דבר לאף אחד מאלה שמתיימרים להיות חסידי אומות התרבות.....
42
דודי אמסלם לא...
עמוס ברדה | 27-02-2022 13:56
דודי אמסלם לא מיציג את החלשים הוא נבחר כדיי ליציר פתרנות ולא דמגוגיה זולה לכן כול השאר זה קישקוש
43
אם ממשלת השקר...
אזרח מודאג | 27-02-2022 13:57
אם ממשלת השקר והביזוי נותנת לכנסת לבקר אותה כמו שהיא היתה עד כה.בצורה דמוקרטית. אמסלם לא היה פוצה פה. ברגע שסותמים פיות של החברים הכנסת ולא נותנים להם להשמיע את קולם מדירים אותם בוועדות הכנסת ןמשתיקים כל בקורת של האופוזיציה זו התוצאה. !!
אל תידאג...
אורי | 27-02-2022 14:32
אל תידאג מה שהם עושים היום יחזור אלהם בקרוב מאוד על ראשם,ונאמר שלא כל החברי כנסת יבחרו,כי חלקם יהיו מאחורי סורג ובריח על העברת 53,000,000,000 מיליארד למחבלים,ולבדואים הנבלות,והראשון מאחורי הסורג הוא המולדבי,יהיר הנאצי,וגנץ הנבלה,וכל השודדים לא ינקו,
44
סאלם סלק את...
מרקוביץ | 27-02-2022 14:02
סאלם סלק את ביבי, ועמוד בראש הליכוד, רק אתה, תחוקק פסגת התגברות, אין אמונה יותר בביבי, חזק ואמץ, עד כה זכיתה בנוק אווט, נגד העליון, והם מודים שהם שותים ערק,
חחחחחחח ...
משה | 27-02-2022 15:07
חחחחחחח
45
חכ אמסלם...
מוטי | 27-02-2022 14:09
חכ אמסלם אשם במצב.לו היה דואג באמת היה צריך לדאוג לכך שהצעירים המרוקאים יגיעו לטכניון ולא לכולל.
46
ההוא שצועק
arh | 27-02-2022 14:09
דוד אמסאלם לא ראוי להיות איש ציבור. נקודה סימן קריאה. להתחיל לעטוף את התנהגותו והשפה האלימה בה הוא משתמש, בתירוצים וציטוטים של פתגמים, לא ראוי. מעט מאוד חברי וחברות כנסת מדברים בסגנון באוצר מילים ירוד ואלים כמוה. תארו שפקיד בנק, מורה, איש ישווק.... היו מדברים ככה. בשנייה היו מפטרים אותן/ן
47
דודי הוא טרול...
בנצי | 27-02-2022 14:11
דודי הוא טרול שהתפלח לכנסת ואיש לא מצליח להחזיר אותו לגן החיות ממנו הגיע....
48
איזו כתבה מתחנפת...
אני | 27-02-2022 14:17
איזו כתבה מתחנפת ומטופשת. האיש גס רוח, חוצפן, בעל רמה נמוכה ולא ראוי להיות חבר כנסת. חד וחלק.
49
הלואי שהיו עוד...
איכפתית | 27-02-2022 14:18
הלואי שהיו עוד בכנסת כמו דודי אמסלם מה שייש לו בלב יש בפב השאר מהשמאל כולם צבועים וברברנים
50
אם זה לא...
רות | 27-02-2022 14:19
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק . הרוסים והערבים מדירים את כל מי שיהודי ובפרט מזרחי ומי נותן להם רוח גבית וחסינות כמובן האשכנזים השמאלנים התל אביבים יפי הנפש .. שלא מבינים שהם מתנדנדים על ענף שאוטוטו ישבר
עצוב לראות...
אזרחית נגד שנאת חינם | 27-02-2022 20:44
עצוב לראות שהאנטישמים הכי גרועים נמצאים בתוכנו. גועל נפש, צום של יום אחד בכיפור לא ימחק את הרוע ושנאת חינם שאתם מפיצים בחדווה. בושה לעם ישראל
מלפפון, לכו...
יאסאלאמלאם מלך הכביש | 27-02-2022 18:32
מלפפון, לכו תקימו לכם חצר,תמליכו את אמ-סאלאמי מנפח הוורידים למלך ותשרתו אתו ,תשחררו אותנו מדפוק כמוהו ומכל הסוגדים שלו ושל ביבייהו
בעזרת השם...
רון | 27-02-2022 15:17
בעזרת השם בקרוב ניראה את מפלתם לתהומות של כל השמאלנים האשכנזיפטים,
51
יישר כוח בעז...
שמעון הגלילי | 27-02-2022 14:20
יישר כוח בעז שפירא על כתבתך!!! זו האמת הצרופה וכל מילה בסלע. אתה אמיץ לב. שלא חושש לאמראת דעת רוב העם השפוי. להבדיל משאר הנמושות. צודק. לא צריך לעניין אותנו שפת גוף או חיצי לשון בוטים. של דודי אמסלם היקר. רק האמת והמהות.עיקר. וכל המיתחסדים הצבועים שתוקפים אותו. ראשית שיבדקו בציציותיהם. הם סתם מלחכי פינכא שסר חינם. האים להם מותר לנבוח ולזרוק רפש??? ולהגיד הכל אפילו מעל בימת הכנסת. ובמיסדרונות בתי המשפט בשושו. אכן כן הם רואים מול עניהם. איש אמת שלא חושש מיהם. והם פוחדים ורועדים.
52
יישר כוח לדודי...
אבי | 27-02-2022 14:26
יישר כוח לדודי אמסלם אתה מייצג מיליונים תהיה חזק העם מאחוריך
53
דודי אמסלם אתה...
שוני | 27-02-2022 14:27
דודי אמסלם אתה בדיור מה שרוב העם חושב והעליתה האשכנזית לא אוהבים שגם אומרים מה חושבים עליהם כל הכבוד דודי
רוב העם?...
נועם | 27-02-2022 15:43
רוב העם? זהירות בדיבורים ,די לנפנף עם הריגשי למזרחים...עבר הזמן אפילו שנוח לכם
54
דודי אמסלם אתה...
שוני | 27-02-2022 14:31
דודי אמסלם אתה מליון אחוז צודק
55
אמסלם היקר
דינה | 27-02-2022 14:40
אלוף העולם. כל מילה בסלע
56
כל הכבוד דודי...
משה מהרי האטלס | 27-02-2022 14:40
כל הכבוד דודי הנכד של הסנדלר של המלך במרוקו לא הייתה מדבר ספרדי נחות
מושיקו יא טמבל,מלך...
גדי | 27-02-2022 16:18
מושיקו יא טמבל,מלך מרוקו לא היה מתקרב לגזען ודפר כמוך.
57
דודי אמסלם העם...
כולנו אמסלמים | 27-02-2022 14:41
דודי אמסלם העם איתך אוהב אותך ואת סגנונך. לכל החונטה הצבועה זה מפריע וזה עוד מדד כמה הם לא שייכים ומנסים לדרוס כל דבר שאומר להם את האמת בפרצוף. הבגץ שלהם האקדמיה שלהם התקשורת שלהם וכל מוקדי הכח והכסף. לא נורא עוד מעט יהיה עולם חדש וכל מה שאתם רודפים אחריו יחשב כקליפת השום
בינינו,אין בושה גדולה...
איתן | 27-02-2022 16:17
בינינו,אין בושה גדולה יותר ממושחתי התשקורת ולובשי הגלימות השחורות מהמתפרה,לידם דודי צדיק עולם.
.בוז ובושה...
לוי אברהם | 27-02-2022 15:08
.בוז ובושה מתנהג בדיוק בשיטות המפיה. להזכיר:דרש משרת החינוך להקפיץ כיתה תלמיד תוך איום על נקמה בפריימז.בושה.דיבור מפחיד מאיים:ראו בני בגין בכנסת על העברת חוק לאי העמדה של ראש ממשלה לדין.
58
כולנו?? לחיזבלה התכוונת??...
דניאל | 27-02-2022 14:56
כולנו?? לחיזבלה התכוונת?? מה אתה מדבר בשמי? רק הביבסטים הם אמסלם. גסי רוח חסרי תרבות ואלימים.
59
אף אחד לא...
ישראל | 27-02-2022 15:00
אף אחד לא מפחד מהאיש העלוב הזה . נגעלים ממנו. הוא השתקפות של חלק מהחברה שלנו שמאד דומה לו חברה שהפכה לאלימה מילולית ופיזית.
בוטבוטונים,דודי איש אהוב...
שאול | 27-02-2022 16:15
בוטבוטונים,דודי איש אהוב ולכן יכול להמשיך לחבוט בכם חופשי.יש לו גיבוי מהציבור.תמשיכו להתערבל ברעל שאתם מפיקים.
60
ישר כח דודי...
כולנו דודי חזק וברוך תהיה | 27-02-2022 15:06
ישר כח דודי אמסלם כולנו מאחורך כל מילה בסלע לחונטה הצבועה
61
דניאל, אתה חושב...
חבל על הסגנון | 27-02-2022 15:14
דניאל, אתה חושב שהביביסטים אהבלים כי הם אמסלם או מכלוף. חסרי תרבות. חסרי שכל. ובגלל זה מצביעים ליכוד. אתם דחפתם אותנו לשם בגלל הניכור שלכם כלפי מזרחיים שבוודאי יש להם תרבות ופולקלור שאתם לא רוצים לראות או לשמוע.
דחפו לא דחפו...
שיר | 27-02-2022 16:13
דחפו לא דחפו ,מי סופר גזענים מלאי תסכול?!
כשנוח אז...
רוני | 27-02-2022 15:42
כשנוח אז מעלים את הריגשי לרמות על? זו סיבה טובה לכל התנהגות? רד מזה כבר...פג התוקף...
62
אנשים מושחתים לא...
שמולו עקיבא | 27-02-2022 15:18
אנשים מושחתים לא יתנו את הדין שום דבר לא השתנה פה הם חייבים להיכנס לבית סוהר פשוט אליטה או תחתית של חסרי כל מוסר חיים על חשבון העם ופועלים נגדו
63
זו הרמה של...
שונא זבלים | 27-02-2022 15:19
זו הרמה של הטוקבקיסטים. דודי אמסלם זה האלוהים וכתב חנפן אחד תמיד מוסיף. אין ברירה, גם שואבי מים וחוטבי עצים צריך..
64
בנט מחפש מתווך...
יוסי ב | 27-02-2022 15:22
בנט מחפש מתווך בין פוטין ל זלנסקי. אני מציע את אמסלם. אחלה גבר !
65
יותר מידי מילים...
חד | 27-02-2022 15:26
יותר מידי מילים על הילד הטיפש בכיתה
66
רמי גור שים...
איש | 27-02-2022 15:30
רמי גור שים סיגריה בפה שלך שלא יחשבו שזה התחת שלך.חזק ואמץ דודי אמסלם צודק אתה לגמרי במה שאתה אומר.יישר כל.
אתה מעורר גועל...
אזרחית נגד שנאת חינם | 27-02-2022 20:39
אתה מעורר גועל נפש עם השנאה שלך ועוד לבני עמך אבל בטח יש לך טענות לאנטישמים, נכון ? בעיני אתה גרוע מהם כיוון שאתה מתוכנו, תתבייש
67
ישראל עלוב הנפש...
יהודיה | 27-02-2022 15:33
ישראל עלוב הנפש והנחות שונא ישראל , החברה שלך ממש,מנומסים , מלומדים, נאורים ומתקדמים, לא מחליפה את המזרחיות שלי בשלג וברצ ובברד,שאתם מפגינים, ראינו אותכם בהפגנות בבלפור וקיסריה ובצמתים כמה שאתם צבועים ושקרנים , נוכלים תככנים , זו התנהגות ברברית לשמה עבריינות ובריונות . אז תשב בשקט. חצוף מעדת החמורים וחסרי הכבוד .
68
בועז שפירא כל...
טין | 27-02-2022 15:36
בועז שפירא כל הכבוד לך. נעמו לי דבריך על אמסלם ונכונים לגמרי . בגדים יקרים, שיחה מנומסת ושקטה אינם מעידים שאותו אדם הוא משמו ומעלה. שהרי אנו קוראים בעיתונות עשרות שנים על עורכי דין , על שופטים, על פרופסורים וכד שפגעו קשה בנשותיהם, בילדיהם, במשפחותיהם! ולכן נהניתי לקרוא את כתבתך
69
תת רמה אמסלם...
ראול | 27-02-2022 15:41
תת רמה אמסלם וכתב חנפן.
70
כואב לאמסלם לשבת...
ראול | 27-02-2022 15:44
כואב לאמסלם לשבת באופוזיציה, תקופה ארוכה נהנה ממנעמי השלטון !!!
71
פטפטן וטיפש ...
אע | 27-02-2022 15:47
פטפטן וטיפש
ממש ממש ממש...
יותם | 27-02-2022 16:09
ממש ממש ממש לא
72
אמסלם הוא גיבור...
הגלילי | 27-02-2022 15:47
אמסלם הוא גיבור תרבות שלי.
73
בועז שפירא, כאילו...
יעקב רוסו | 27-02-2022 15:48
בועז שפירא, כאילו כתב ודיבר מתוך גרוני .את הדברים האלה כתבתי בכל מיני פוסטים במילים קצת אחרות. ישנם כל כך הרבה פוליטיקאים וחברי כנסת החושבים בדיוק אותו הדבר, אך הפחד משתק אותם והצביעות נשפכת מהם, והם מעדיפים להצטרף לכלבים הנובחים כדי שהשירה תעבור בשלום. גועל נפש פוליטי כבר אין מקום במזבלה של הכנסת לזבל שהם מייצרים שם.
74
כל הכבוד לכנות...
שמעון | 27-02-2022 15:50
כל הכבוד לכנות של בועז שפירא
75
הוא חולה נפש...
מרלנה בורקה | 27-02-2022 15:58
הוא חולה נפש וחולה פיזית
את חולה נפשית...
אור | 27-02-2022 16:09
את חולה נפשית ופיזית
76
נכון מאוד. יפה...
מני | 27-02-2022 16:01
נכון מאוד. יפה שיש אעזה צדיק/ה בסדום.
77
בועז שפירא.בטוח ששתיתה...
פיני והב | 27-02-2022 16:02
בועז שפירא.בטוח ששתיתה משהוא אצל אמסלם.האיש פח אשפה של הכנסת.בהמה גסה.זה שמצאתה מדי פעם אצל חג אחר פליטת פה .אצל אמסלם זו המהות זו ההוויה.האיש מבזה את כנסת ישראל מנצל את אי הקמת ועדת האתיקה
, יש...
אמיתי | 27-02-2022 17:31
, יש לך קשיים בהבנת הנקרא? קרא שוב אולי תפנים.
כמה שאתה...
שלומי | 27-02-2022 16:33
כמה שאתה טיפש וגזען
78
תתעסקו במהות הדברים...
חנה אליהו | 27-02-2022 16:05
תתעסקו במהות הדברים ולא בדרך ואז כולם יבינו שדודי אמסלם צודק וטוב אם יהיה שינוי ויפה שעה אחת קודם אחרת העתיד שלנו יהיה קשה מאוד.
79
חכ דודי אמסלם...
הדון קישוט של הכנסת.!! | 27-02-2022 16:11
חכ דודי אמסלם הוא היחידי שמבקר את הממשלה על מחדליה. כל גורמי הבדיקה לאיכות השלטון. קולם נדם !! טוב שיש חכ שנותן ביקרת ולא רוצים לשמוע אותו. כי הכל נכון.
80
אמסלם בריון פוליטי...
שחם | 27-02-2022 16:23
אמסלם בריון פוליטי מזיק לליכוד ולמזרחיים לך הביתה
ממש לא.אמ-סאלאמי...
אמ-סאלאמי תרגע כבר | 27-02-2022 18:09
ממש לא.אמ-סאלאמי בושה לעם ישראל, הסגנון התוכן, וניפוח הווריד
מעניין מי...
אמיתי | 27-02-2022 17:29
מעניין מי השמאלן שבא לחנך את הליכוד? אמסלם טוב לעם ישראל. הוא לא סופר אותך...
81
כתב צעצוע -...
עמי סלו | 27-02-2022 16:27
כתב צעצוע - תפקידך לבקר - לא ללקק...!!!
ברור...
אמיתי | 27-02-2022 17:27
ברור הוא לא תואם את הנרטיב שלך לכן אתהתוקף אותו אישית ואינך מסוגל לתקוף אותו עניינית מתוך פד שמגדל הקלפים שלך ודומיך מתמוטט...
82
לא מזמן היתה...
תום | 27-02-2022 16:29
לא מזמן היתה מירי רגב המכוערת של המדינה עכשיו זה אמסלם נראה מי הבא בתור...
83
חזק ואמץ, חכ...
הניה | 27-02-2022 16:36
חזק ואמץ, חכ אמסלם!!!
84
כתב שאינו מבין...
שמעון | 27-02-2022 16:38
כתב שאינו מבין את ההבדל התהומי בין ההתבטאויות של אמסלם לבין ההתבטאויות האחרות שציין בכתבה לא ראוי שיהיה כתב.
, מה...
אמיתי | 27-02-2022 17:22
, מה שלא בנרטיב שלך, הצד השני לא מבין. כאן לא רוסיה!
85
הם לאמסוגליםלהתמודד עם...
רמימ | 27-02-2022 16:45
הם לאמסוגליםלהתמודד עם הםה החריף, ההלצות, והשנינות של דוד אמסלם, אז הם מטנפים ןמקללים, ואנחנו שמים עליהם ז**ן
86
דודי חזק...
מ | 27-02-2022 16:46
דודי חזק ואמץ כל המרוקאים והמזרחים מאחוריך
87
צודק בכל מילה!!!!!!!!!...
רחל | 27-02-2022 16:49
צודק בכל מילה!!!!!!!!!
88
ג'ונס צודק ב100%...
ג'ונס | 27-02-2022 16:52
ג'ונס צודק ב100% אייך אמר אחד ממנהיגי החונטהרוחות רעות נחשבות לכיווננו
89
הבלים. אינה דומה...
אלי | 27-02-2022 16:54
הבלים. אינה דומה אמירה חד פעמית של חכ כזו או אחר להתנהלותו של אמסלם שכולה קללות ונאצות. שהנושא המרכזי שהוא מזוהה איתו היום זה ביזוי הכנסת והממשלה ובאופן כללי הפצת כאוס. מטרתו העיקרית של אמסלם היא מתן לגיטמציה לסגנון שפל וגס ובכך לקעקע את הליגיטימיות של המוסדות הדמוקרטיים
כל אחד...
מיכאל | 27-02-2022 20:49
כל אחד מהמצוגים אמר מילה אחת אמסלם אמר את כולן וזה בדיוק ההבדל
...
אמיתי | 27-02-2022 17:20
אינה דומה? הכותב מציג לך שלל דוגמאות ואתה בשלך, מתעלם. הכתב לא הזכיר את לפיד שקרא חארות, יאיר גולן תתי אדם...
90
זה לגיטימי שחבר...
J.b | 27-02-2022 16:55
זה לגיטימי שחבר הכנסת דוד אמסלם לא מיישר קו,נכון שהכנסת שלנו מזמן לא ממלכתית,אפשר לומר את אותם הדברים ,בלי לגדף לשלוח רפש בלי פילטר, גם אם זה בא מאידאולוגיה אמיתית וגם יש דברים נכונים .בשיטה הזו לא עובדת לשכנע ציבור שלם.או שהמטרה הינה לשכנע את המשוכנעים בלבד.
נראה שלא...
אמיתי | 27-02-2022 17:16
נראה שלא הפנמת את הנאמר בכתבה. נסה וקרא שוב ושוב ותתייס לגופו של עניין.
91
יישר כוחך, דודו...
שפוי | 27-02-2022 17:00
יישר כוחך, דודו אמסלם, המשך לשמש פה לרבים וטובים ואולי הרוב בחברה היהודית, התעלם מהמלעיזים, דב מורן בא לקללך ויצא מברך, כי גזענותו הדוחה נחשפה לעין כל, ולמלעיסים לא תהיה תקומה
92
דודי אמסלם...
א | 27-02-2022 17:06
דודי אמסלם חזק ואמץ כל המרוקאים והמזרחים מאחוריך
אמסלם מרוקאי, זה...
פכזעלג | 27-02-2022 17:26
אמסלם מרוקאי, זה כל הסיפור
93
לכל האשכנזים...
ד | 27-02-2022 17:14
לכל האשכנזים תאכלו את הלב עם כל הרעל והשיטנה שיש לכם נגד המרוקאים עוד יבוא יום ואנחנו נשב על רוב מוקדי ההשפעה והכח במדינה ונשלח אותכם לאלף עזאזל
מעדיף איש אמת...
Shimco | 28-02-2022 5:09
מעדיף איש אמת כמו אמסלם, מאשר מנומסים ומתורבתים כמו הנצים, אך אכזרים ושקרנים
, אם...
ז | 27-02-2022 20:59
, אם הנבואה שלך תתגשם גקבל : מערכת רפואה כמו בירדן, מערכת משפט כמו באיראן, זכויות אדם כמו בסוריה, כלכלה כמו בלבנון, מערכת חינוך כמו בעיראק ותשתיות כמו במצריים. מדינות מנוהלות על ידי מזרחיים. כך בדיוק גם אנחנו נראה. תודה, אבל מוותרים.
כן.אתם ממש...
קלימי | 27-02-2022 20:43
כן.אתם ממש יכולים לנהל מדינה.בקושי גזלניה.קודם לכו ללמוד לפני זאתם מבקשים תפקידים.לעולם לא תגיעו לרמה של האשכנזים.מה שאתם יכולים לבנות פה זה סומליה אי הרי הוואחש באטלס
94
והסיבה היא....... ....פוחדים לחטוף...
מה הוא קופץ | 27-02-2022 17:17
והסיבה היא....... ....פוחדים לחטוף כלבת
95
מפחדים מאמסלם כמו...
זוזו | 27-02-2022 17:23
מפחדים מאמסלם כמו מכל פושע מרוקאי
96
עד עכשיו חשבתי...
מזרחי המצפצף על אמ-סאלאמי וחבריו | 27-02-2022 17:24
עד עכשיו חשבתי שהסיפורים על המרוקאים זה בדיחות. כעת על פי התגובות נראה שזו אמת.
97
חזק וברוך דוד...
ארי הזועם | 27-02-2022 17:29
חזק וברוך דוד אמסלם גבר אמיתי...לכל האשכנזים קשה לישמוע את האמת.לא צריך לפחד ממנו הוא אדם טוב שמדבר מהלב דברים אמיתים תמשיך בדרכך לשלום
98
לא שפוי ברברי,...
רוני בשארי ליטר | 27-02-2022 17:30
לא שפוי ברברי, תפסיקו לקשקש מעולם לא שמעתי את הורי המזרחיים מדברים כך. הלוואי ואפשר היה להקיא אותו
99
הכותב סותר את...
סמי | 27-02-2022 17:44
הכותב סותר את דבריו ללא הפסקה. האיש בריון אלים , זה החינוך שקיבל כנראה בבית וזאת השפה שהוא מבין. לכן מדברים אליו בשפתו. יש אנשי ימין ושמאל אשכנזים ומזרחים שמדברים בשפה יפה והגונה והתקשורת מדברת אליהם בשפה שלהם. כנראה האלימות של אמסלם מתאימה לכותב
100
חזק וברוך דודי...אתה...
אבו עזיז | 27-02-2022 17:45
חזק וברוך דודי...אתה הפה שלנו עמוד האש לפני המחנה..
101
מי מפחד ממנו??...
סו | 27-02-2022 17:46
מי מפחד ממנו?? נוא בסך הכל ליצן החצר
102
אמסלם הוא יצור...
חייל | 27-02-2022 17:49
אמסלם הוא יצור דוחה
103
יחי אמסלם ירבו...
רחלה | 27-02-2022 17:57
יחי אמסלם ירבו כמותו איש אמיתי שהיכפת לו מהזולת מגלה את העוולות שנעשות פה במדינה לצערימו קשה לשמוע אבל זכת המציאות הקשה שחיים בה
כמה טעויות...
ג.נ | 28-02-2022 8:53
כמה טעויות כתיב ופיסוק. לא פלא שאת מזדהה איתו
104
דודי הוא חרפת...
אלון | 27-02-2022 18:00
דודי הוא חרפת הליקוד איש לא ראוי אני מתבייש שאנשים מסוג זה צמחו בינינו. עשב שוטה.
105
אבו אמסלם מנייאק...
מירי רקב קקה מסריחה ופלצנית | 27-02-2022 18:08
אבו אמסלם מנייאק וחזיר
מירי ישרמותה...
אבו אמסלם החזיר המנייאק | 27-02-2022 18:46
מירי ישרמותה חזירה מסריחה
106
יאללה, די עם...
אחד העם | 27-02-2022 18:16
יאללה, די עם הצביעות הזו. מה העניין בלהשוות מילה פה או מילה שם שאמרו חכים אחרים לשיח המטונף מהמילה הראשונה עד האחרונה של הערס המיותר הזה
107
הטון עושה את...
רמי | 27-02-2022 18:20
הטון עושה את המוזיקה.דברי חכמים בנחת נשמעים.ואמסלם צורח ומניף ידיים.אפשר להגיד את הדברים הקשים ביותר בצורה מנומסת.
108
אמסאלם טינופת ...
נחום | 27-02-2022 18:30
אמסאלם טינופת
109
אוי לבושה שזה...
לך | 27-02-2022 18:36
אוי לבושה שזה וכמותו חברי כנסת.
110
חשבתי לקרוא כתבה...
פוני | 27-02-2022 18:41
חשבתי לקרוא כתבה מאוזנת אך אז הבנתי שכתב אותה כתב של ערוץ 7...מה כבר אפשר לצפות...????
111
דבר אחד לא...
הנגעלת מדודי אמסלם | 27-02-2022 18:42
דבר אחד לא מובן לי..האמסלם הזה לא רואה את עצמו בתמונות המתפרסמות איך שגורמות לגועל נפש? ...דודי אמסלם נא להיזהר, אינני השופטת חיות ואני לא שותה וויסקי..לטענתך הנבזית
112
כתבה לעניין. ...
אייל בניה | 27-02-2022 18:45
כתבה לעניין.
113
לא מכיר אף...
איפוא? | 27-02-2022 18:46
לא מכיר אף אחד שמפחד מאמסלם. לעומת זאת מכיר הרבה שבזים לו. אפילו ביבי, לדעתי. מה שבטוח, הוא לא מייצג אף אחד, במיוחד לא את יוצאי ארצות המזרח.
114
צחקתי ממש, תודה
בני | 27-02-2022 18:55
אמסלם לא מעורר שוב חשש. סך הכל בעוד איש שמעלה מן האוב את השד העדתי כדי לעורר את זעם הציבור שלו, ולהסתיר ממנו את האחראים האמיתיים. הכי קל להתקרבן ולא לפעול. להאשים ולא לקחת אחריות. מפאי ירדה מהשלטון ב-77, אחרי שלטון של 30 שנים. מאז 45 שנים חלפו, מתוכם הליכוד ניהל את המדינה במשך 40 שנים. לכן, כל איש ליכוד שממשיך להאשים אדם כלשהו במצבם של מצביעיו הוא צבוע ועלוב בהגדרה. אם יש אשם מר אמסלם, זה אתה ודומיך.
, למה...
בנג'י | 27-02-2022 20:48
, למה אתה חושב שהאפלייה בעיקר ברשות השופטת ? קיפחו גם את כל הרופאים שהגיעו בעליית מרבד הקסמים מתימן, קיפחו את כל המהנדסים שהגיעו בשנות החמישים מממרוקו ומתוניס, קיפחו את כל המדענים שהגיעו מעיראק ומלוב, קיפחו את כל אנשי ההייטק שהגיעו מאתיופיה...כשזה הבסיס - מה הציפיה ? מה הסיכוי שפתאום תהיה פה שיכבת משכילים רחבה וגדולה על בסיס אוכלוסיה חסרת השכלה ? לוקח זמן...
יקירי,הייתה לך...
מזרחיים תתפקחו כבר מהאמסלם וחבורתו | 27-02-2022 20:35
יקירי,הייתה לך הזדמנות פז לראש ממשלה מזרחי,אבל מה לעשות,הלכת שבי אחרי שקרנייהו מיליקובסקי בעל הגן המזרחי.עבד על כולכם בעיניים, ועדיין עושה את זה בעזרת צרי מוח כמו מנפח וורידים אמסאלם הבהמה הגסה. אז תכנות לעצמכם
אתה מדבר...
עדי | 27-02-2022 19:14
אתה מדבר שטויות, יש אפלייה עדתית מובהקת , בעיקר ברשות השופטת. ואם אתה לא רואה זאת, אתה לא רק מדבר שטויות, אלא שקרן.
115
אמסלם הוא כלבלב...
רון | 27-02-2022 19:07
אמסלם הוא כלבלב מחמד של ביבי שלא עושה רושם על אף אחד . רק מוצע שם רע לפולטקאי הישראלי ומראה את הישראלי המכוער
116
זהו מאמר דיעה...
פראבדה זה כאן ? | 27-02-2022 19:10
זהו מאמר דיעה מוטה, בסגנון רוסי בולשביקי, בושה לכותב ועלבון לאינטליגנציה. ניקח את השערוריה האחרונה : בית המשפט העליון. כותב המאמר מכנה את דברי דודי אמסלם: ביקורת על פסיקת בית המשפט העליון. מישהו זוכר ששמע מדודי אמסלם איזו שהיא מילת ביקורת על פסקי הדין של העליון ? טענה עניינית ומהותית של אמסלם שמסבירה מדוע הוא חולק על הפסיקה ? לא שמענו מילה אחת לגוף פסקי הדין. מה כן שמענו : שהשופט שתה בקבוק וויסקי לפני שכתב את פסק הדין ( אם הוא לא שתה אל תקראו לי דודי ) , שהשופטת חיות האשכנזיה גזענית ( לא סובלת את האמסלמים והמכלופים ), שהשופטים עשירים ולא מכירים את העם הפשוט. זו ביקורת על פסקי הדין ??? זו השתלחות מטורפת ושיקרית. לא טענה עניינית, לא נימוק הגיוני, לא כלום. אמסלם כלל לא מנסה להתמודד עם תוכן פסקי הדין שאותם הוא לא אוהב. פשוט משתלח בשופטים בטענות שדבר אין להן עם תוכן פסקי הדין ועם נימוקיהם. בושה לכותב המאמר. בושה שאמסלם הוא נבחר ציבור. בושה שיש מי שמגבה בריון כזה שמשתלח במערכות החוק והמשפט, ללא שום טענה עניינית.
אתה טועה כמובן
בעז | 28-02-2022 8:46
אמסלם הסביר ונימק. אמר שגופי שמאל הרחוקים מסוגיות נשמעו בעוד שהוא חבר כנסת שמלאכתו היא לדאוג לאינטרס הציבורי (כפי שהוא רואה אותו) נדחה בטענה המגוחכת שאין לו זכות עמידה. חבל שאינך מתייחס לעובדות.
117
צודק או לא...
אזרח | 27-02-2022 19:26
צודק או לא צודק ככה לא מדברים קצת תרבות
118
דודי אמסלם מתנהג...
שרי | 27-02-2022 19:33
דודי אמסלם מתנהג כאחרון הבריונים. מופעי סטנד-אפ במליאת הכנסת. בקיצור הוא עושה צחוק מעצמו. וחבל
119
אמסלם תבורך עלה...
סלאח | 27-02-2022 19:33
אמסלם תבורך עלה והצלח, ולכל הסמאלנים העלובים עגבת תיתצמח על לשונכם ויסורים יהיו מנת חלקכם
שנאת חינם...
אזרחית נגד שנאת חינם | 27-02-2022 20:28
שנאת חינם תפיץ ואחר כך תבכה שאתה דחוי. מזעזע כמה הרוע והאטימות השתלטו פה והעיוורון גם.
120
מאמר הזוי ומעוות...
אשכנזי אליטיסט פריווילג | 27-02-2022 19:39
מאמר הזוי ומעוות את המציאות והעובדות באופן שמגמד א צפון קוריאה. אף מילה על אמסאלם שעומד על דוכן הכנסת ומכנה שופטים כשיכורים שלא היו מתקבלים לקורס במבוא למשפט רק משום שפסיקתם לא נשאה חן בעיניו. אף מילה על ביטויי שנאה לאשכנזים ברמה שדודו טופז והתבטאותו כאבק לידם.
121
בגלל התסכול ותחושת...
אביבי | 27-02-2022 19:48
בגלל התסכול ותחושת הנחיתות שלו דודי אמסלם מספק לנו בידור בשפע. אחלה סטנדאפיסט
122
אין שני ושלישי...
שאול | 27-02-2022 19:52
אין שני ושלישי ודומה לדודי אמסלס. איש יקר ואמיץ שמדבר את שפת ורצון העם, ישר כח שלא יפול במלכודת השמאל ולא יכנע. האמת תנצח. העם איתך דודי
, אוי...
דוד | 28-02-2022 7:11
, אוי לעם שאלה נבחריו. בריון שיכור שמקלל, מחרף ומגדף. אין בדבריו אף טיעון מושכל וענייני , רק השתלחויות שקריות מסוג הוא שתה בקבוק וויסקי, היא שונאת אמסלמים ומכלופים ושאר גידופים. שום הוכחה לדבריו, שום ניתוח ענייני של פסקי הדין. מסתתר מאחורי חסינותו כחבר כנסת. בושה למדינה.
123
מה יש לפחד?...
ירון | 27-02-2022 19:53
מה יש לפחד? בבון מצוי
124
לצערנו השופטים מצטרפים...
שאול | 27-02-2022 19:54
לצערנו השופטים מצטרפים כמובן לחיות. אך הימין כהרגלו מתחנף ולא אמיץ מספיק לתמוך ולזעוק איתו. חבל מאוד שפנים שכמותם. נבוא איתם חשבון בפריימריז.
125
יישר כוח אמסלם...
סטולובי ורדה | 27-02-2022 19:58
יישר כוח אמסלם אדם ישר וישיר
126
כתבה למופת, ישר...
יהודה מימון | 27-02-2022 20:02
כתבה למופת, ישר לבטן. רק שהם לא הבינו, אני ובטוח עוד אלפי אנשים, אוהבים את דודי אמסלם הרבה יותר.
127
אוהבים אותך דודי...
חנה | 27-02-2022 20:12
אוהבים אותך דודי אמסאלם השם ישמור אליך
... אולי...
. | 28-02-2022 7:38
... אולי את ... הרבה מאד נגעלים רק מלראות את הפרצוף הנפוח שלו ... וזה עוד לפני שפתח את הביוב הראשי ...
128
אמת לאמיתה שגם...
אלפסי שמעון | 27-02-2022 20:12
אמת לאמיתה שגם אני 60 שנה בארץ עברתי ועובר גם היום כי אני מזרחי והאחים שלי חמישה נסעו ממרוקו והצליחו יותר ממני כי אותי דרסו ברגל גסה
לבכות? ...
מוסקטי | 28-02-2022 7:33
לבכות?
129
בבון נבוב מהרי...
דני .א | 27-02-2022 20:23
בבון נבוב מהרי האטלס פינת מרוקו
שאתה אוויל...
גניה | 28-02-2022 8:49
שאתה אוויל משריש
עדיף בבון!...
האמת | 27-02-2022 22:22
עדיף בבון! מאשר מקצין גרמני מחונך ומצוחצח מגפים! וסבא סבון
130
אמת, דודי אמסלם...
מרי | 27-02-2022 20:31
אמת, דודי אמסלם צודק בהיקורתו כלפי המימסד המושחת, ובולט הקשר בין הון שלטון נוכחי ותקשורת. שויון אין, יושר וקידום חלקים רבים מהעם במערכות אלה לא מקיימים. המימסד הנוכחי דואג לעצמו ולחבורתט, כמו מאפייה. וגם השופטת חיות חטאה כשדחתה עתירתו של חכ' אמסלם, אך לא של אליעד שרגא חלילה, כי מקורב לגורמים הנכונים !! לדוגמא נושא הפנסיות של אנשי הקבע, ביהמש' קבע שחא חוקי להעלותם, אך הממשלה, וגנץ בראש, דוחפים לכך?! ומנגד שר המיסים, ליברמן העלה שכר מימימום בקושי בחצי שקל?!!! אי השיויון זועק לשמיים. מה איכפת לו ולשאר חברי הממשל והכנסת מצד הממשלה שכרם עצום? בין 40,000 ל 50,000. נראה אותם מקזזים שכרם.. לטובת השכבות הנמוכות ובינוניות?!
.... כי...
החתול השמן ישמור על השמנת | 28-02-2022 7:37
.... כי זה לא היה אמסלם שהתעסק עם חברים ואשורי בניה כשהיה בעירית ירושלים ... ויצא בשן ועין מכל האישומים הפלילים נגדו ...
131
יישר כוח בועז...
גילי | 27-02-2022 20:31
יישר כוח בועז שפירא שאפוווו רק צריכים כמה מיליונים כמוך למגר השחיתות......
132
אמסלם הוא נהנתן...
כל ההצגות של אמסלם הם למשוך תשומת לב של חברי מרכז הליכוד, כדי שיראו בו עממיקו ולא אחד מהאליטה. אמסלם שטוענים שהוא בא מתודלק בערק משובח לכנסת, מייצג את הליכוד וביבי, ולא את ההמונים המקופחים | 27-02-2022 20:38
אמסלם הוא נהנתן וזללן חסר שובע, שיושב על סיר הבשר כבר עשרות שנים (כפוליטיקאי שהוא חלק מהממסד בעיריה ובהמשך בכנסת).
133
מי מפחד מוירג'יניה...
יוסל | 27-02-2022 20:48
מי מפחד מוירג'יניה וולף? האם אמסלם לא תקף את חיות ואחרים לגופו של אדם ? האם לא העליל עליהם עלילות שוא,שהם כותבים פסקי דין בהיותם בגילופין? על כך ענתה לו אסתר חיות.היא לא כינתה אותו בכינויי גנאי,לא טענה שהוא היה שיכור בנושאו את נאום השטנה כלפיה וכלפי שופטים אחרים.סהכ אין לאיש יכולת יוצאת דופן לבצע דברים,אז הוא מברבר עצמו לדעת ומבייש אותנו.
134
חבל שהעובדות לא...
Pnunash | 27-02-2022 21:35
חבל שהעובדות לא מבלבלות אותך. תופעת הקורבן והכח הטמון בה אינה חדשה בפסיכולוגיה והיא כנראה מאוד מתגמלת והופכת לכן לדרך חיים גם אם אין לדברים שורש במציאות של היום ואם כן השורש מאוד חלש אלו הנהנים מהבונוסים שהיא מקנה לא יוותרו בקלות.הם לא רוצים לזרום ,עדיף להם להחזיק במציאות המדומיינת כי לפעמים אין לה תחליף מבחינתם.
135
אמסלם מלך מדבר בשפת...
אסתר פרץ | 27-02-2022 21:50
אמסלם מלך מדבר בשפת השמאל למד את תנועותיהם ושפתם ווויתר על שפת הקודש
136
כל מילה בסלע!...
האמת | 27-02-2022 22:18
כל מילה בסלע! אמסלם דובר אמת ואת זה השמאל הגזעני הארי הלבן לא יכול לסבול! גברת חיות גזענית מהגרועות שבגזענים מכתבה לאמסלם מראה שחונכה על טהרת הגזע חינוך אירופאי ארי כמו ביבת אבא באירופה!
137
בגלל בדיחות הקרש...
דון דין | 27-02-2022 22:19
בגלל בדיחות הקרש שלו.ומנת משכל של ילד בכיתה א העלו את מחירי הדלק.
138
יופי של כתבה!...
רודפת צדק | 27-02-2022 22:53
יופי של כתבה! כל מילה צודקת! תודה רבה שכתבת כך! הם מפחדים כי יודעים שרב העם היהודי כאן חושב ומזדהה עם כל דבר שדוד אמסלם אומר. לכן הם מנסים להשתיק אותו כדי להשתיק את כל המחנה הלאומי. דבר ראשון שהימין יצטרך לעשות כשיחזור לשלטון זה תיקונים בכל מערכת החוק והמשפט!! דחוף ביותר לפני שיהרסו את המדינה שלנו לגמרי!
139
האיש משוגע שותה...
גדי חי | 27-02-2022 23:17
האיש משוגע שותה בקבוק עראק ועולה לנאום
טעות הוא(שוטה)...
יהודה(דאוד) | 02-03-2022 14:08
טעות הוא(שוטה) שותה ויסקי
140
דוד אמסלם הוא הדבר הכי טוב שקרה לימין הלא
דוד | 27-02-2022 23:35
ביביסטי, אחרי עידן נתניהו חלק גדול מהימין יעזו את הליכוד.
141
גבר בן גבר...מי...
ילי | 27-02-2022 23:36
גבר בן גבר...מי שלא חושב ככה שיתפוצץ...
142
אהוב שלנו אמסלם...
ורד | 27-02-2022 23:44
אהוב שלנו אמסלם !!!
143
רק תסתכלו על...
יוסף סגל | 27-02-2022 23:45
רק תסתכלו על האיש הזה אמסלם. תראו אחך הוא מאדים איך שהןא מתנהג זו התנהגות של חבר כנסת ?
144
כך לא מתנהג...
יוסף סגל | 27-02-2022 23:48
כך לא מתנהג חבר כנסת האן זה לא שוק זה בית המחוקקים
145
בושה בושה בושה...
יוסף סגל | 27-02-2022 23:50
בושה בושה בושה
מהונדס ...
בן | 28-02-2022 2:37
מהונדס
146
בושה לכותב ...
יוסי קון | 28-02-2022 0:11
בושה לכותב
147
דבריך מש הזויים...
די לביביזם | 28-02-2022 1:28
דבריך מש הזויים בעז שפירא. איך אתה מגיע למסקנות כל כך הזויות?
מהונדס ...
בן | 28-02-2022 2:37
מהונדס
148
ישר כוח דודי...
ציפי | 28-02-2022 5:28
ישר כוח דודי אמסלם העם אתך ????????
149
כל הכבוד...
נטראלי | 28-02-2022 6:04
כל הכבוד על הכתבה מדהימה אמת לאמיתה היא לא רק חונתה חותה מושחתת ואנתי יהודית
150
זה מזרחי זה...
יוני | 28-02-2022 6:52
זה מזרחי זה ? האיש לבן כמו טיפקס ובא ממרוקו המערבית. מזרחי עאלק. זה דתי זה ? האיש בלי כיפה ובלי ציצית וחפיפניק קיצוני בקיום מצוות. דתי עאלק. זה יודע מה זה קיפוח ? גם אם אני אחיה 1,000 שנה לא אגיע לכנסת או לממשלה לעולם. מקופח עאלק.
חונטת האליטות אלה...
יוני | 28-02-2022 11:45
חונטת האליטות אלה הרבנים החרדים ותלמידיהם. אלה האליטות האמיתיות בישראל.
לא הבנת,...
נינה | 28-02-2022 8:18
לא הבנת, הוא מייצג את דעתם של הדתיים והמזרחים, ומנסה להמגן עליהם מפני חונטת האליטה
151
די לדבר כול...
דנה | 28-02-2022 7:06
די לדבר כול בוקר באינטרנט על דודי אמסלם. את מי הוא מעניין מהו ???. עוד חבר כנסת צרחן. שיתן יד לינון מגל שכול בוקר צורח ... לא חשוב על מה ועל מי ..העיקר לצרוח.. עם אתה צועק משמע שאתה קיים. חחחח בדיוק הפוך עם אתה צועק אוטמים אוזניים. די יש נושאים אחרים באמת לא מעניין.
152
עם חדור שנאה ופילוג
מזרחי חרד | 28-02-2022 7:16
הסירו דאגה מלבכם! אם אלה פני החברה הישראלית ( אמסלם מהווה את הסמן הימני) אנו בבעיה קיומית. ועוד אנו כביכול מתיימרים להיות עם בחירה ואור לגויים האומנם? כל עם וכל אידאולוגיה מסה ליפות את המציאות שלה. בפועל, כמו בכל ההיסטוריה היהודית הינו בעיקר בגולה, כנראה זה מקומנו הטבעי. לכן, במוקדם או במאוחר גלות שלישית מתבקשת! במקרה הטוב יוותרו קהילת החרדים (כולל בוחרי שס), הפטריוטים וחסידי הימין, ורוב ערבי! לכן, השמאלנים הציונים עכרי ישראל שהקימו את המדינה יאלצו להגר ולהיטמע בין הגויים!
153
כאדם הערך שלו...
מוסקטי | 28-02-2022 7:21
כאדם הערך שלו מועט משקר לעצמו לאורך כל הדרך לא מכבד אף אחד חוץ מאת הבוס והוא...... אנשים כאלה מקומם לא בבית הנבחרים אחרי שהוא יורק על כולם צריך להעלים אותו מהחיים הציבוריים איש מתוסכל.....
154
בשביל זה הקימו...
הגימנסיה העברית | 28-02-2022 7:24
בשביל זה הקימו את שס
155
אף אחד לא...
מי מפחד מדוד אמסלם ? התשובה בשתי מילים : אף אחד .... | 28-02-2022 7:42
אף אחד לא מפחד מדוד אמסלם ... כלב נובח לא נושך ... והוא גם לא עשה כלום בכל שנותיו בכנסת למען החלכאים והנדכאים שאותם לכאורה בא ליצג ... אפילו לא חוק אחד ...
156
יש הרבה כתבים...
אבי | 28-02-2022 7:42
יש הרבה כתבים לאנשי תקשורת שלא מגיעים לקרסולים שלו וכמו שאומרים הגמל לא רואה את הדת של עצמו
157
אמסלם
ש | 28-02-2022 8:45
פשוט הוא צודק עד עכשיו הקואליציה דיכא את האופוזיציה הגיע הזמן להעמיד את הקואליציה במקום-לבנים מול שחורים.
158
בכל כתבת החנופה...
מרק | 28-02-2022 9:14
בכל כתבת החנופה הזו לאמסלם, שוכח הכתב דבר פעוט: מפלגתו של אמסלם הייתה בשלטון שנים רבות מאוד והוא עצמו בתפקידים שלטוניים. הממשלה שלו לא עשתה משהו כדי לתקן את הקלקולים שהוא מונה כיום ובוודאי שלא שמענו אותו עם או בלי תנועות ידיים צורח זאת בפורום כלשהו. אבל כעת, אוהו, כפי שנאמר אבוי למנוצחים ואפילו המפסיד הגדול הסתייג ממנו (בסדר, מאופן הביטוי, אבל הרי במהות אין ממילא משהו רציני שהיה צריך להיות מטופל בעת שלטון הימין). הטיעונים נגד השמאל והערבים הם קשקוש וממש לא נעים לי להזכיר מי פיזר ממשלה בעזרת המשותפת ומי הכשיר הלכה למעשה את רעמ
אתה רק...
אסף | 28-02-2022 16:26
אתה רק מוסיף לפוליטיקת זהויות ולנרטיבים מרקסיסטיים. כשאתה מתרכז בזה ולא במדיניות שפוליטיקאים מנהיגים, אתה עוזר להנציח את הבורות של הציבור בנוגע לפעולות שאשכרה ישפרו לנו את החיים במדינה. זה נדמה שסיווג אנשים לאליטה/לא אליטה היא פעילות מועדפת על חובבי הנרטיבים האלה מאשר אשכרה לקדם מדיניות איכותית בישראל.
מנין אתה מסיק שמדובר בחנופה?
בעז | 28-02-2022 9:40
והרי לך התבוננות משונה מאד מצדך. אין לי דבר וחצי דב רעם אמסלם, אינני מכיר אותו ומעולם לא שוחחתי אתו. כמו רבים אני צופה באקטואליה ונגעל מהצביעות וההתחסדות (ם תקרא הכתוב תלמד להכיר ביחס המפלה לו זוכה אמסלם. בניגוד לדברי ההבל על חנופה, באשר למחדלי הליכוד לאורך שנות שלטונו, מחדלים להם שותף גם אמסלם, הריני מסכים לחלוטין. אלא שלא זה היה נושא המאמר.
159
כתבה מעולה.כל מילה...
נגה שיפר | 28-02-2022 9:22
כתבה מעולה.כל מילה בסלע. כולנו דודו אמסלם. האחד ויחיד שמעז לעמוד בפרץ ולזעוק את זעקת העם היהודי .
160
כשאתה רואה בכניסה...
צפוני מהצפון | 28-02-2022 9:57
כשאתה רואה בכניסה למחנה צבאי ש.ג מוזנח ו'זרוק' אתה מבין לאיזה בסיס נכנסת! מי שרואה את אמסלם על דוכן הנואמים בכנסת ישראל, אתה מבין באיזו צרה נמצאת המדינה!
כן צודק...
דרור ישראל | 28-02-2022 19:55
כן צודק הכי טוב זה המנומס החבר שלך ניצן הורוביץ , זה שבראיון אצל איילה חסון צידד בשיתוף פעולה עם בית הדין בהאג , קרי , לשלוח חיילים לוחמים להחקר בהאג !
161
נו, כותב מקרית...
נמאס מכם | 28-02-2022 11:15
נו, כותב מקרית ארבע. כמה פעמים כתבת חונטה?
מה זה...
אביתר הנמן | 28-02-2022 12:03
מה זה משנה, כמה פעמים? אם לא הבנת, זה היה כדי להדגיש את היות הקבוצה המתנשאת הזאת שלא נבחרה על ידי העם מורמת מעם בעיני עצמה!
162
תתעוררו ליכודניקים ותצטרפו...
רוני | 28-02-2022 11:30
תתעוררו ליכודניקים ותצטרפו לדודי אמסלם הוא מוביל את המחאה האמיתית ואתם רדומים תתעוררו ונחליף את הממשלה הרדודה והגרועה הזאת
צודק מאוד...
דינהאשרף | 28-02-2022 11:58
צודק מאוד כבר לו שומעים מהעםהיהודי ולו מחשיביםאותם ולו סופריםאותם ולו מכירים בהם כי הם לו עוליםחדשים והםגזעניםכלפי עדותהמזרח שסובלים מאז כולהעליות שלהזרים בארץ להם יש נציג בכנסת ולנו אין כלום עשו אותנו זרים בארץ שאבותאבותינו בנואותה
163
אמסלם אחד החברים...
עומרי | 28-02-2022 12:10
אמסלם אחד החברים כנסת הכי תותחים במשכן
164
עזבו, הוא אותנטי סהכ...
עדי | 28-02-2022 12:31
עזבו, הוא אותנטי סהכ החליף, בהצלחה אם יורשה לי לומר, את דוד ביטון.
165
אמסלם
חיים | 28-02-2022 12:49
מר בועז היקר , מקריאת הכתבה ניתן להבין שאתה מצדד בדברי הבלע של אמסלם? לא מצאתי ולו בקורת אחת על דבריו!!!ציינת שהיו חכים שדברו כמוהו ולא ציינת מי? להגיד שהיו כמוהו מבלי לבקר אותם, כמוהו כהסכמה וצידוק לדבריהם, בדברי הפתיחהציינת שיש לבקר לגופו של עניין ולא לגופו של אדם , זה נכון על מעשים והתנהלות עסקית לקויה, לא כאשר מדובר באדם שמנבל את פיו כמו אחרון חולי רע, אני כאיש ליכוד מתבייש שיש נבחר ציבור כמו אמסלם,
האם קראת את הכתוב ?
בעז | 28-02-2022 13:42
הרי מוזכרים בפירוש האנשים שנקטו אותם ביטויים חריפים כמו אמסלם......
166
אמסאלם המלך ...
משה אופניק | 28-02-2022 12:51
אמסאלם המלך
167
אמסלם קורא לילד...
חנה | 28-02-2022 12:59
אמסלם קורא לילד בשמו , כשאת המילים למד מכל האינטליגנטים שכעת מבקרים אותו . היינו , מה שלי מותר להגיד , כאיש שמאל , לך הס מלהזכיר , אסור לצטט. אמסלם , תמשיך בדרכך , להשתמש במושגים שלהם , שיהנו .
168
אין שום אלימות...
מוטי | 28-02-2022 13:19
אין שום אלימות בדבריו של אמסלם. הוא אומר את המלים הנכונות ללא העטיפה המרככת שהפוליטקלי קורקט אומרים. אמסלם לראשות הממשלה
169
גם מנחם בגין ז"ל "צווח" בנאומו המפורסם
פרידמן | 28-02-2022 13:26
לאומת זאת, אמסלם צווח כמו איזו תרנגולת מסריחה בשוק.
170
דוד לא התעייפנו...
רונה כהן | 28-02-2022 15:19
דוד לא התעייפנו ממך תרגע כבר
171
שטויות. לא חונטה ולא נעליים. הבן אדם עושה קרי
ימני אמיתי | 28-02-2022 16:02
לא חונטה ולא נעליים. הבן אדם עושה קריירה מהסתה, שקרים, שיסוי, גזענות ופלגנות. זה כל הסיפור. בושה לכנסת ולליכוד שאלה הם נציגיה.
172
דודי לא מתאים...
אביה | 28-02-2022 18:49
דודי לא מתאים לך לשבת בכנסת ישראל. את מי אתה רוצה לחנך..... תבין רק את עצמיך חסר תרבות.
אביה דודי...
בן כזבית | 02-03-2022 6:29
אביה דודי אמסלם יותר מנומס מהרבה אנשי שמאל תומכי טרור המצדיקים את מה שעושים הטרוריסטים אני מאחל לשמאל כמה שיותר מהר לעוף מהשלטון אתם עוגה סרוחה עם המון מוטעות מוזרותשדודי אמסלם נשלח לחנך את השמאל הפשיסטי שלא סופר אף אחד ומתנהגים כמו דיקטטורים בכנ
173
אמסלם אומר מה...
אני | 28-02-2022 20:06
אמסלם אומר מה שרוב הציבור חושב ואני מקווה שבקרוב הימין יחתוך עניין עם השמאל ויחזיר אותו למקומו הטבעי ביחס לאוכלוסייה!
174
דודי הכי מתאים...
דודי מלך שלנו | 28-02-2022 20:28
דודי הכי מתאים אומר רק אמת, מדבר לא רק מדם ליבו אלא מדם ליבו של רוב העם היהודי, דודי היקר והאמיץ שלנו, הכי אמיתי והכי אכפתי ממה שהחונטה השמאלנית, מדושני העונג, כן אלה המושחתים עוכרי הארץ שיעשו הכל גם יידרסו אותנו ללא רחם רק כדי שימשיכו לשלוט ביד רמה, בחזירות בשחיתות ובעושק, יעשו הכל להמשיך לגנוב אותנו כמו שרגילים, דודי אדם מאד חשוב לנו, ואני מאחלת לו רק טוב ושימשיך לקרוע את הרשעים, ולאמר את מה שמפריע לרובנו. מי ייתן ויהיו רבבות כמו דודי אמסאלם המלך, צדיק וישר שחרד לגורל המדינה ולגורל היהודים האמיתיים כאן. כל שונאיו יהיו סמרטוטים בלויים לניגוב רגליו. הגיע הזמן לנקות את הטינופת של השמאל, לחטא מכל הרשע, הגזל,שחיתות מירמה טובות הונאה הסתות, שקרים ובגידה שלהם.
175
רמי גור, בשבילך,...
רמי הגורו בן עמאלק | 28-02-2022 20:30
רמי גור, בשבילך, שג = שמאלן גזען.
176
ארנון אופק אתה...
רק דודי אמסאלם | 28-02-2022 20:37
ארנון אופק אתה בן מצאצאי הקאפו, לפי הארס שיוצא מפיך, השינאה הצביעות והגזענות, אתה באת מהאספסוף ומנסה ללמד אותנו איך לדבר ומה לעשות, אז תקשיב מר עלוב נפש, הסיגנון של אמסאלם לא ניראה לך כי האמת נישלכת ישר אל פרצופכם העגום ושטוף במיי ביוב, אתם חייבים להבין שדיי, ניגמרו החגיגות שעד היום חגגתם עלינו, כולנו יחד עם אמסאלם ויחד איתו באש ובמיים ונמגר את השמאל המסריח.
177
שמאל זה סכנה...
שמאל צאצאי השטן | 28-02-2022 20:40
שמאל זה סכנה ליהדות לאמת, לאהבה, ליושרה לציונות ולקיומה של המדינה, שמאל זה סוג של טרוריסטים במעטה של יהודים, שמאל הם מחבלים,שפלים רשעים ובהמתיים.
178
חיזוק
אילן אלפונטה | 28-02-2022 22:43
אשמח לקבל פלאפון של דודי על מנת לחזק ידיו על כל המלחמה שהוא מנהל מול השקר והרוע בהתגלמותו של גופים ומערכות המשפט והממשלה.
179
האם חלק מחברי...
בעלום שם | 28-02-2022 23:29
האם חלק מחברי הכנסת זעקו על מה שאמר שר האוצר על החרדים אם היו אומרים את הדברים האלה הגויים היו אומרים להם שהם אנטישמים אבל לממשלת הגנבים הכל מותר,דודי אמסלם אני מחזך אותך ותמשך כך .תבורך מפי עליון
כאשר שר...
בן כזבית | 02-03-2022 6:24
כאשר שר האוצר התנהג כמו הנאצים ואמר על החרדים .שצריך להעמיס על עגלות עם נתניהו ולזבל.והמשיך החרדים אשמים ביוקר המחיה .משהוא אמר שזה סגנון בוטה נגד מגזר מסויים .השמאל שהוא גמל לא רואה את הדבשת שלו
180
מציע למר אמסלם...
מרדכי אשל | 01-03-2022 4:59
מציע למר אמסלם לשנות את שמו ל עם שלם. הוא לעניות דעתי מייצג בדעותיו את רובו של העם ( היהודי ) במדינת ישראל, חרף לשונו הבוטה. מרדכי אשל .
181
אף אחד לא...
נועם | 01-03-2022 5:49
אף אחד לא חושש מהאיש, פשוט סולדים ממנו ומהסגנון האינפנטילי עד מביך
זו הבעיה...
יומטוב שםטוב | 01-03-2022 14:16
זו הבעיה שלכם. כל הכתבה על המהות ואתה כרגיל תקוע בסגנון. ולעניין הסגנון, גם נתניהו שמקפיד על שפה פוליטי קורקטית, גם הוא עפי השמאלנים מסית ומדיח בלי להביא דוגמאות
נכון הוא...
רונן | 01-03-2022 9:01
נכון הוא מביך את מי שלא ישר והגון
182
כל הכבוד לדודי...
מיכאל אלבז | 01-03-2022 6:33
כל הכבוד לדודי אמסלם היקר והמתוק מדבש. פטריוט אמיתי ללא שום התייפיפות ובלי פוליטיקלי קורקט. צריך לחזק אותך ביותר. שופר אמיתי של העם היושב בציון. תחזקנה ידיך. יבואו ימים ותקצור את פרי עמלך ותירשם בצד הנכון של דפי ההיסטוריה כמי ששכב על הגדר למען בני ישראל ללא מורא מכל יפי הנפש הסובבים אותך. חזק וברוך.
לפי שמך...
בורקיטוס | 01-03-2022 16:43
לפי שמך אתה מרוקאי ,אם זה מייצג אתכם אז אוי לכולנו,אם היה זוכה ביבי היה נותן להם תפקידים שהיו מוליכים אותנו לאבדון
183
לא מפחדים מימנו...
עמי ש | 01-03-2022 8:06
לא מפחדים מימנו פשוט נגעלים ממנו מה לא ברור לך
כשיש מישהו...
עמי הטיפש | 02-03-2022 6:21
כשיש מישהו שאומר את האמת .אתה נגעל ממנו הוא לא שקרן כמו השמאל ההזוי שרוצה להרוס את המדינה בושה וחרפה שאחד כמוך חושב כמו הדיקטטורים בעולם .חמור אתה ותשאר חמור
184
דודי אמסלם הוא...
אליהו1 | 01-03-2022 9:59
דודי אמסלם הוא נציג אותנתי של העם היהודי. ברור, חד, פיקח, משתולל כשחבורת זבלים שלא מיצגים את עם ישראל גנבו לעם היהודי את המדינה באלימות עם איצטלה מזוייפת של דמוקרטים נאורים אבל רשעים כירעבעם בן נבט ואחאב ואיזבל הזכורים לשמצה. דודי, עם ישראל אוהב אותך, מצדיק אותך וה' איתך. אם זה היה ההפך, בואו נזכיר את צדקני השמאל שהציעו לעלות עם טנקים על ההתנחלויות ושלחו גייסות אכזריות להרוס ישובים עם פסקים הזויים של בית המשפט לאי צדק כמו שכולם היום יודעים.
185
מיקי לוי כשהיה...
אפי | 01-03-2022 16:16
מיקי לוי כשהיה באופזיציה הוציא מפיו דברים יותר חמורים כדאי שישתוק. יש משפט קשוט עצמך ואחרכך קשוט אחרים. מעניין אם הוא מבין את הנאמר
186
אמסלם - כתבתו של שפירא
יאיר | 01-03-2022 19:34
צודק. אני מכנה את הכנופיה הזו מערכת ע ק י פ ת החוק ובהם אני כולל את מערכת המשפט והפרקליטות, היועצים המשפטיים וצמרת זרועות הבטחון צהל-משטרה-שבכ-0מוסד . ראשי כל המערכות הללו מקדמים רק כאלה שהם בצלמם או אם יש חריג הוא בדרך כלל עובר תהליך מהיר של התאמה למערכת
187
ובהמשך - רובה של התקשורת
יאיר | 01-03-2022 19:36
התקשורת האוהבת לכנות עצמה כלב השמירה של הדמוקרטיה - לכלב אני מסכים אך מדובר ברוטוויילר התוקף הדמוקרטיה באכזריות וללא רחם.
188
כל מי שמרכל...
גיו אסולין | 01-03-2022 21:10
כל מי שמרכל על דוד אמסלם כניראה שהוא עשוי מזבל ואמא שלו עשתה אותו עם עז
189
דודי אל תחשוש...
סאם | 01-03-2022 22:59
דודי אל תחשוש אנחנו איתך
190
דוד אמסלם היקר,...
ישראל | 02-03-2022 6:20
דוד אמסלם היקר, חזק ואמץ! המשך בשליחות החשובה למען עם ישראל! אוהבים אותך ומעריכים את פועלך למעננו!
191
אוהב אח יקר...
סטלונה | 02-03-2022 8:14
אוהב אח יקר דודי אמסלם כן ירבו כמוך אז באמת היה לנו כנסת נכבדה המשך כך מחזיקים לך ומחזקים אותך חזק ואמץ
192
הקול קול אמסלם...
יהודה(דאוד) | 02-03-2022 13:34
הקול קול אמסלם הידיים ידי ביביהו נכון גברת סטלונה
193
שום דבר לא...
סמארה | 02-03-2022 15:58
שום דבר לא מכשיר את צורת דיבורו והתנהגותו, ביחוד בימים אלה, זה שחכ אחרים מדברים בבוטות מידי פעם, כולם משתינים בבריכה אבל לא מהמקפצה אמסלם ושכמותו במתכוון מלבים את האש ואין לי צל של ספק שהקול קולו של אמסלם והידיים הבוחשות בקדירה הפוליטית הם ידי נתניהו ושו'ת. והתבשיל בסופו של יום לא יערב לאיש.
כולם יפי...
אאאאאא | 05-03-2022 9:11
כולם יפי נפש...פתאום כל מילה של דודי אמת...כולל הסגנון
194
לכתב בועז שפירא....
Ccccc | 02-03-2022 21:59
לכתב בועז שפירא. יש כח אין מה להוסיף כל מילה בסלע.
מה זה...
zzzz | 03-03-2022 9:02
מה זה Cccccc זה איגוד הדפוקים לדורות
195
אומר לכם את...
יאצק | 03-03-2022 0:05
אומר לכם את האמת בפרצוף מה שלא נוח לכם לשמוע. תמשיך ככה דוד אמסלם יישר כח.
המשך כך...
דודי | 03-03-2022 1:51
המשך כך וללא מורה
196
ההבדל הוא שאמסלם...
יש הבדל | 03-03-2022 8:56
ההבדל הוא שאמסלם הוא סמרטוט של נתניהו וזה באמת הכי נמוך שאפשר
197
למה חוששים? פשוט...
מרוקאי לא בכיין | 03-03-2022 9:01
למה חוששים? פשוט נגעלים. דוי אמסלם פשוט ירוד. בושה למזרחיים אמיתיים שבטוחים בעצמם ולא צריכים לריב ולא להוכיח שום דבר לאף אחד. הפוך מאמסלם שמיילל כל היום.
....ירוד? חחחחח...
אאאאא | 05-03-2022 9:10
....ירוד? חחחחח
198
חושף את הפנים...
גלית רגואן | 03-03-2022 9:15
חושף את הפנים האמיתיות של המדינה !
199
כל מלה...
שפן | 03-03-2022 14:03
כל מלה של בועז שפירא -זהב טהור .
200
למרוקאי החנפן...
חרגול | 03-03-2022 14:05
למרוקאי החנפן , נראה שהאמת של דודי אמסלם כואבת . שיהיה לו רק בריאות . הוא דובר אמת של רוב העם .
201
מסכימה לגמרי!! ...
תמי | 03-03-2022 14:30
מסכימה לגמרי!!
202
כותב הכתבה מחטיא...
חגי לביא. | 03-03-2022 14:35
כותב הכתבה מחטיא את העיניין. אפשר להגיד על כול אדם הכול ורק ביגלל שדבר נאמר עלידי מישהו אין זה מצדיק אמירה רק לשם אמירה ושקר. הליכוד ולא הימין הליכוד אכן היתנהל בהיות ביבי ראוש ממשלה כמו מאפיה. והמנהיג הדגול שיסע את כולם כנגד כולם וניצל את עיוורונם. ההיסטוריה תישפוט ותראה עד כמה דיקטטורה היתה בדרך לקראות.
203
דודי אמסלם לראשות...
דניאל | 04-03-2022 16:43
דודי אמסלם לראשות הממשלה.אולי זה הפיתרון
204
דוד אמסלם איש...
אמנון כהן | 04-03-2022 17:39
דוד אמסלם איש יקר אדם ישר הגון וכלבבי לא פוחד לומר את האמת בפנים בצורה הברורה ביותר אמסלם העם איתך ,ישר כח
205
כשליברמן אומר שצריך...
האמת | 05-03-2022 3:35
כשליברמן אומר שצריך לקחת את החרדים במריצה ולזרוק אותם למזבלה ואף לא אחד מזדעזע והוא שר האוצר שלנו...זו בושה לתקשורת בושה לממשלה ובושה למדינה ..מה שאמר אמסלם בצורה לא מעודנת מדם ליבו ...הוא לא קילל פשוט המבטא המרוקאי צורם לכל אניני הטעם...