אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

זרגרי: לעצור את הגניבות הלאומניות

לאחר שלושה ניסיונות חדירה של פלסטינים לחוות חקלאיות בהר חברון בתוך שבוע אחד, קורא מזכיר היישוב מעון איציק זרגרי למפקד מחוז ש"י, קובי כהן, להקים צוות מיוחד לחקירת הגניבות הלאומניות-חקלאיות ביו"ש

זרגרי: לעצור את הגניבות הלאומניות
  לשים סוף לגניבות. זרגרי (פלאש90)

בעקבות מספר ניסיונות חדירה של פלסטינים בשבוע שעבר לחוות צאן בדרום הר חברון, שלח אתמול (א') מזכיר היישוב מעון ומועמד לראשות המועצה בהר חברון איציק זרגרי, מכתב למפקד מחוז ש"י, בו הוא מפרט את ניסיונות הגניבה האחרונים.

"בחווה של אודי דוידי ביישוב מעון, חתכו הערבים שני קטעים בגדר, ובחווה של שבתאי קושילבסקי בטנא עומרים, סיכל שומר את הגניבה, לאחר שהבחין כי השער האחורי של החווה נפרץ והזעיק למקום כוחות." כותב זרגרי.

"זו אינה הפעם הראשונה וכנראה שגם לא האחרונה, בה ערבים פלסטינים מנסים לגנוב צאן מתוך חוות המתיישבים ביהודה ושומרון בכלל ובהר חברון בפרט. כוחות הביטחון אינם מצליחים למנוע את ניסיונות החדירה, והמשימה מוטלת על כתפי האזרחים, הנאלצים להביא למקום שומרים, ובנוסף להקים גדרות וחומות סביב החוות."

"אני קורא לך להקים צוות מיוחד לחקירת הגניבות הלאומניות–חקלאיות.", הוא כותב לממ"ז ומסיים: "מדובר בפגיעה בתושבים, ובמציאות בלתי נסבלת, אשר עליכם, כוחות הביטחון, מוטלת החובה לשנות אותה. במדינה מתוקנת, האזרחים לא צריכים להביא שומרים כדי להגן על רכושם – זהו תפקיד המשטרה"

מלשכתו של מפקד המחוז טרם נתקבלה תגובה לדברים.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו