אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מוטי קרפל לקלמן ליבסקינד: "זה מעיד על טיעון חלש"

לאחר הטור של העיתונאי קלמן ליבסקינד מסוף השבוע בו הוא תוקף את ימינה, מוטי קרפל מגיב לו: "ליבסקינד עדיין רואה הכול בשמאל – ימין. צועד בסך. ומבחינתו רק זו אידאולוגיה. חוץ מזה הוא לא רואה כלום"

מוטי קרפל לקלמן ליבסקינד: "זה מעיד על טיעון חלש"
  מוטי קרפל (צילום: ללא קרדיט)

מוטי קרפל, איש ההגות מיוזמי מנהיגות יהודית ובעל טור במקור ראשון, לא אהב את הטור שכתב קלמן ליבסקינד במעריב בו תקף את חברי ימינה והגיב לו לבקשת הגולשים על הטענות.

"זה שהוא חוזר מאה פעמים על "ערימה ענקית" ו"כתמים" "וערכיים" ו"מוסריים" ו"שקרים רבים" וגם על "הבטחות רבות שהפר" ואז אפילו "זו אחר זו" – זה עצמו מעיד על טיעון חלש. לכן הוא חייב לחזור שוב ושוב על כל העניין. מנפח ומנפח. ושוב מנפח. שיהיה צבוע היטב. שכולם ישתכנעו שבנט שקרן ונוכל, כי העובדות היבשות לא מורות על זה", כותב קרפל.

עוד באותו נושא

בעקבות דבריו – מתקפה על מתן כהנא: "איש הזוי"


175

קרפל מסביר כי "בסך הכול בנט הפר שתי הבטחות מהותיות: 1. לא לשבת עם רע"ם. 2. אם הוא ילך עם השמאל לא תהיה רוטציה עם לפיד. זה הכול", מדגיש קרפל.

"זו "הערימה הענקית". זה "שקרים רבים" ואח"כ גם "הבטחות הרבות" שהפר אפילו "זו אחר זו". (אגב, נתניהו גם הוא הפר את שתי ההבטחות האלה בדיוק: 1. לא ילך עם רע"ם. 2. "לא רוטציה ולא מוטציה", והזמין את חצי מהעולם ללכת אתו ברוטציה. אבל לא שמעתי את ליבסקינד מתלונן עליו. גם לא את כל שאר אנשי ביבי.) מצטער", הוא כותב.

איפה היה ליבסקינד אצל גנץ?

"דמגוגיה שקופה. אבל נכון. בנט הפר שתי הבטחות מהותיות ואת זה אי אפשר להכחיש", הוא אומר. "עכשיו, אם שריר הצדק האבסולוטי של קלמן ליבסקינד הזדעזע מהפרת שתי ההבטחות האלה של בנט, למרות שאין בזה שום דבר יוצא דופן ביחס לשגרה בפוליטיקה הישראלית, ובמיוחד בנסיבות שנוצרו, זה בסדר גמור".

"אפשר להבין אותו. ליבסקינד כנראה סרגל. צדיק גמור. אבל אם כך איפה היה ליבסקינד בזמן הממשלה הקודמת? כשגנץ הפר את ההבטחה המרכזית שלו? כשעמיר פרץ הפר? ואיציק שמולי? למה אז שריר הצדק האבסולוטי שלו לא התקומם? מדוע אז הוא לא קרא לה "ממשלת הונאה"?", שואל קרפל.

קלמן ליבסקינד (צילום: יונתן זינדל/ פלאש 90)

"מדוע כשבנימין נתניהו "מכר אוויר" (כדברי מקורבו) לגנץ לא שמענו את ליבסקינד מתקומם כנגדו? מדוע הפרת הרוטציה של נתניהו לא גרמה ליבסקינד לצאת כנגדו? מדוע אז ישב ליבסקינד בשקט יחסי ועל כל פנים לא הזכיר לנו השכם והערב שוב ושוב שזו ממשלת הונאה" הוא שואל.

"אם גם את הממשלה הקודמת היה ליבסקינד מתקיף בחריפות כזו על השקרים שאפשרו אותה, לא הייתי אומר היום כלום. הייתי מצדיע לו. אבל מתברר שלא השקרים והפרת ההבטחות מפריעים לו, אלא משהו אחר. מצטער, לא קונה את ההתעוררות הפתאומית של שריר הצדק שלו".

נפתלי בנט גילת בנט ימינה הצבעה מצביע קלפי (צילום: גיל יערי/ פלאש 90)

קרפל ממשיך ואומר: "כותב ליבסקינד באותה פיסקה ש"מאחורי שום דבר שהוא עושה היום לא מסתתרת אידיאולוגיה". ברור, כי ליבסקינד עדיין רואה הכול בשמאל – ימין. צועד בסך. ומבחינתו רק זו אידאולוגיה. וכן, גם ערבים זו אידאולוגיה. חוץ מזה הוא לא רואה כלום. צר עולמו כעולם נמלה. אז בו נרחיב קצת את דעתו של ליבסקינד: יש הרבה אידאולוגיה בצעד של ימינה, מעבר לשאר כל הנימוקים שמצדיקים אותו.

האסטרטגיה הזו לא מקרית

"לפני הבחירות, הסברתי חלק מהאידאולוגיה הזו", מספר קרפל. "כתבתי אז כך: "בנט וימינה מהווים כידוע את לשון המאזניים פוליטי בין שני המחנות של "רק ביבי" ו"רק לא ביבי". הפוזיציה הפוליטית הזו, המסוכנת מחד ורבת האפשרויות מאידך, נוצרה בגלל האסטרטגיה הפוליטית של בנט, שעיקרה איננו פסילה של אחרים, אלא הצבת תכניות עבודה חיוביות".

קרפל מסביר: "הוא לא פוסל לא את ביבי ולא את לפיד. אבל האסטרטגיה הזו איננה מקרית. היא לא רק טקטיקה פוליטית. היא מהותית. היא נובעת מעמדה נפשית ומנטייה אידאולוגית. יש לה רקע פנימי. לולא העמדה הנפשית של אנשיה, ימינה לא הייתה יכולה לבחור באסטרטגיה הזו".

מפלגת ימינה לאחר הבחירות (צילום: אבי דישי/ פלאש 90)

"השמאל המדיני כבר לא רלוונטי", הוא מוסיף ומסביר; "המציאות הפריכה אותו. המחלוקת בין שמאל לימין שמפלגת את החברה הישראלית כבר שני דורות, איננה רלוונטית עוד. הימין המדיני ניצח. אם החברה הישראלית עדיין שסועה בתפר של שמאל-ימין, זה רק בגלל פוליטיקאים משני הצדדים שמתפרנסים מהמחלוקת הזו וממשיכים להנשים אותה בכדי לעשות ממנה הון פוליטי".

לדבריו: "ימינה מבטאת מבחינתי שאיפה לאיחוי הקרעים בחברה הישראלית. ליציאה מן הקיבעון. היא מבטאת את המאיסה במחלוקות הישנות ובפסילות הדדיות בין ימין לשמאל, בין מזרחיים לאשכנזים ובן דתיים לחילוניים. היא מציעה קונצנזוס חדש בחברה הישראלית ושיתוף פעולה בין חלקיה השונים; נקודה משותפת שיכולה לאפשר לרוב בציבור הישראלי, גם אם לא כולו, למצוא מצע משותף ולהתאחד מחדש. והנקודה הזו היא הזהות היהודית".

הוא מסביר כי על פי אותה תפיסה, "כבר אין דתיים וחילוניים – כולנו יהודים. ולא במקרה תנועת החיים הזו נובעת מתוך הציונות הדתית."הרבה מאוד אידאולוגיה יש בצעד של ימינה למרות שהיא לא מפורשת ולא מוסברת מספיק. זה שליבסקינד לא רואה אותה זו בעיה שלו. אז תסלחו לי על כך שגם אצל ליבסקינד לא הצלחתי לצלוח מעבר לפסקה הראשונה. מצטער, גם לי בסופו של דבר יש שריר של צדק ואמת".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
184 תגובות - 136 דיונים מיין לפי
1
בסך בכל נהיה...
אזרח מודאג | 26-09-2021 20:54
בסך בכל נהיה ראש ממשלה שאף אחד לא בחר בו.מה כל כך נורא בזה? הכל מותר.רק לעבור את אחוז החסימה ואני כבר מנהל את עניני המדינה.אנשים כמוך גורמים לאנרכיה!!! עד מתי?
קרפל צודק בכל מלה
אזרח יהודי | 28-09-2021 22:12
כל הצדיקים והימניים עלאק שותקים כאשר נתניהו משקר ללא מצמוץ ועושה מה שטוב לנהתניהו.
קרפל מנוול ברשות הרבים, כמה קיבל הישוב שלך
בת עין מראש הממשלה | 27-09-2021 5:48
בנימין נתניהו, כפוי טובה עלוב שכמותך, שב בשקט ותסתום את הפה הגדול שלך, בנט הוא ראש דיר החזירים הבנתה את זה קרפל, הלוואי ואתה וכל הציונות הדתית שהביאו חתיכת חזיר להנהיג אותם עם אשת איש לא שומרת נידה נואפת עם קבלות ביחד עם ראש דיר החזירים וכל העדר שכלם, מה לעשות רבים כמו קרפל התחרמנו מהלא שומרת נדה, חכו חכו לגזר דינו של הקבה שיעשה ממכם קציצות מטוגנות, ואל תבכו, ראש הממשלה בנימין נתניהו היה הטוב ביותר שהיה אי פעם, קרפל אולי בא ממשפחה שגבנו תינוקות ברשות בן גוריון והדתיים היו הגרועים ביותר במיוחד מהציונות הדתית, עוד פעם קרפל סתום את הפה המנוול שלך.
בנט מתנהג כמו נוכל
רוברט | 26-09-2021 23:42
הבעיה של בנט אינה רק הפרת התחייבות בנימוקים של אין ברירה, אלא התהפכות של 180 מעלות מימין לשמאל קיצוני ואיסלם קיצוני. כבר עדיף בחירות חדשות. כי מה שבנט עשה זה סילוף רצון הבוחר. ובודאי סילוף רצונו של רוב העם היהודי במדינת ישראל
קרפל, האם בגלל שביבי שיקר מותר לכולם לשקר????
קרפל דמגוג. | 26-09-2021 21:54
קרפל דמגוג. האם בגלל שביבי שיקר מותר לכולם לשקר???? איזה טיעון דבילי. האם כל מה שביבי עשה מותר כולל ניאוף????????????????
אם ביבי
הצבעתי ימינה | 26-09-2021 21:22
היה נותן לגנץ זה היה בסדר - כי את זה ביבי המשיח נתן אם ביבי היה לוקח את רעמ בדיוק כמו שהוא רצה לעשות אילמלא סמוטריץ בןגביר זה היה בסדר - כי את זה ביבי המשיח נתן אנשי הצינות הדתית איבדתם את הקשר למציאות ביבי זה טוב כל השאר רע ביום שתגמלו מהטירוף הביביסטי אולי תחזרו להיות רלוונטיים אגב זה לא יהיה עם בן גביר ומעוז שאין להם קשר לציונות הדתית
2
למה שיאהב את...
די שבעים מהגיגיו והצורך של קרפל לקבל חותמת של ההגמוניה בעיני עצמה | 26-09-2021 21:01
למה שיאהב את הטור, אף אחד לא רוצה להרגיש לא מוסרי, הרי ברגע שלא מתריעים בשער, אתה חלק מהמחדל
3
מי נתן למוטי...
ימינם ימין שקר | 26-09-2021 21:15
מי נתן למוטי הזה להיכנס לפה. מספיק הבמה שנותנים לו בערוץ 7. דייי כמה בנט שילם לך שתחפה עליו כל שבוע ???
4
ליבסקינד תקף את...
קרפלך | 26-09-2021 21:15
ליבסקינד תקף את ביבי וממשלתו השכם והערב...על מה הוא מדבר...
5
מתי נתניהו הבטיח שלא ילך עם רע"מ ?
זאב | 26-09-2021 21:18
הוא שמר על עמימות בנושא. אפילו לא הסכים לפסול את הרשימה שלו לכנסת.
כמו בקורונה: נתניהו קיים בלי להבטיח
היא | 27-09-2021 3:07
מתברר שצריך לעשות ולא לדבר
6
קרפל יש לך...
יהודי | 26-09-2021 21:24
קרפל יש לך בעיה חמורה בהבנת הנקרא . או שאתה מושחת גם . כזה טור ברור לא ראיתי הרבה זמן ואיך אתה לא מתבייש להחזיר בתת רמה כזו ?????????
7
המחלוקת ימין שמאל היא פי כמה יותר חריפה היום
זאב | 26-09-2021 21:25
היא לא על החזרת שטחים אלא האם המדינה היא של העם היהודי או משדינת כל אזרחיה. הימין היום מתגעגע לבן גוריון מפאי ורבין. לא ייאמן כמה הכותב חי בעולם שיצר לעצמו. פשוט אינפנטיל לגמרי. עיוור לחלוטין.
8
מה לעשות.שקלמן צודק....
זאב נמרי | 26-09-2021 21:31
מה לעשות.שקלמן צודק. הכלת מתים זו ערכיות? מכירת הנגב לאיסלמיסטים מה זה?? והשקרים השוטפים של בנט ו5 הגמדים שלו פליק פלאק שקרי אנשי רמייה. הכל קורס ומעוורי העיניים מוחאים כפיים
9
מוטי קרפל חרטטן...
זלמה | 26-09-2021 21:33
מוטי קרפל חרטטן פקח עינך אתה יושן בעמידה. קלמן ליפסקינד צודק בענק ובגדול. אתה מגן ומחפה על מפלגה שאיבדה ערכים ואתה שותף לה שבבחירות הבאות אתם תהיו 0 מנדטים. ואתה חלק מהרבנים שהרסו את הציונות הדתית שכבר לא תהיה קיימת יותר ,באשמתכם
10
כמה קשקושים
ע.ש | 26-09-2021 21:33
רק 2 הבטחות בנט הפר? באמת? בכל יום מפורסם שבנט עושה משהו שהוא נלחם נגדו בעבר. אמר שלא ישב עם מרצ (האג), העבודה (מרענה) ליברמן (שינאה) - אז אמר. אמר שאם יקבל פחות מ-10 מנדטים הוא לא יהיה ראש ממשלה כי זה לא דמוקרטי. איפה תוכנית סינגפור? איפה מיגור קורונה תוך 5 שבועות? איפה חאן אל אחמר?
11
אויש אתה פשוט...
שלום כהן | 26-09-2021 21:34
אויש אתה פשוט מגוחך.. אצל ליבסקינד לא הצלחתי לצלוח מעבר לפסקה הראשונה כדבריך, איך אתה מגיב על מה שלא קראת? תת רמה!
12
נביא שקר
דוד | 26-09-2021 22:00
דת תורה ,ערכי מסורת ישראל סבא, מעניינים את ימינה ,כשלג דאשתקד. קרפל, איש ההגות בפני עצמו, טועה ומטעה.
13
להכניס את רעם...
דוד | 26-09-2021 22:02
להכניס את רעם לתוך הקוליציה אם תפקידים זה חציית קו אדום נורא ואיום להיכן נגיע ודבר שני להיות ראש ממשלה אם ששה מנדטים בלבד זה אמנם חוקי אבל לא אמיתי לאיזה סחיטות זה יגרום בעתיד כל מפלגה שתהיה קו מוזניים תדרוש את רשות הממשלה וזה לא הגון וצודק וזה בנט גרם
14
ע
חעע | 26-09-2021 22:02
מסתבר שגם רב יכול להיות בור ועם הארץ
15
הדבר הכי נורא...
דוד | 26-09-2021 22:04
הדבר הכי נורא שבנט עשה ועל זה לא ימחלו לו לעולם שהכניס את רעם ממש לתוך הממשלה אם תפקידים זה אסון נורא
הם לא בממשלה....
יוני | 26-09-2021 22:34
הם לא בממשלה. הם רק בקואליציה.
16
איזה רב זה...
יניב | 26-09-2021 22:08
איזה רב זה ? את מי הוא מייצג ? לדעתי , רב שמקדש את השקר , את הרמייה וגניבת הדעת הוא לא רב . אולי מנהיג קטן של כת .
17
מאז היווצרות האנושות לא קם נוכל שכזה
משה | 26-09-2021 22:10
שנים ,הצטייר וזעק בנט מעל כל במה ,את ההפך הגמור ,ממה שעשה מאז הבחירות. מי שטוען ההפך או שהוא אידיוט מושלם או שהוא רמאי כמוהו?!
18
בנט זבל
ג'פרי | 26-09-2021 22:14
לא יעזור שום טיהורי שרץ בקן טעמים הוא זבל כי הוא זבל
19
הפר רק שתי...
איתן | 26-09-2021 22:16
הפר רק שתי הבטחות. זו לא סתם הבטחה. זה לשבת עם תומכי טרור שהם בעצמם מודים שהם תומכים בטרוריסטים. כשחברי רעמ מפגינים לשיחרור מבצעי לינץ' ביהודים . בעודם חברי ממשלה. איך יתכן?
20
קלמן תכתוב עוד...
דוד | 26-09-2021 22:23
קלמן תכתוב עוד ועוד כל מילה חבל על הזמן על תפסיק לכתוב
21
אתה מטהר את...
הנדסת תודעה תקשורתית | 26-09-2021 22:24
אתה מטהר את השרץ איך אתה משווה בין ערכים ואידאולוגיה ציונית טהורה לפוליטיקה
22
קרפל מאכזב
שקול | 26-09-2021 22:32
האכזבה היא מרמת הטיעונים שלא מתאימה למה שהיה נדמה שיש באיש הזה. בעיני מי הוא רוצה למצוא חן?
23
אחד עיתונאי רציני...
אריאל | 26-09-2021 22:35
אחד עיתונאי רציני שהוכיח עצמו בעשרות תחקירים ומעולם לא החניף לפוליטיקאי כלשהו, השני פובליציסט בשקל שיצר לעצמו תדמית של פילוסוף שחושב מחוץ לקופסה באמצעות גישה תמידית של איפכא מסתברא.
24
מי זה שקורא...
נתי | 26-09-2021 22:42
מי זה שקורא לעצמו רב עוד מחלל שם שמים מטומטם חסר בושה
25
אותי הכי מעניין...
רמי מלכה | 26-09-2021 22:44
אותי הכי מעניין כמה שילם הארנב לקרפל על גיבוב השטויות הזה
26
קרפל לא קרא את המאמר של ליבסקינד!
דניאל דניאל | 26-09-2021 22:46
הוא כותב שהוא לא קרא מעבר לפסקה הראשונה שהספיקה לו.. איך אתם יכולים להביא דבר כזה?
סליחה אתה מאה אחוז צודק. באמת בושה
היא | 27-09-2021 3:13
:(
איפה זה כתוב? לא מצאתי. אשמח לראות. זה באמתרע
מה | 27-09-2021 3:11
או שמחקו?
27
בנט לא סתם...
נתי | 26-09-2021 23:06
בנט לא סתם הלך עם רעמ, אלא ביחד עם מרץ והעבודה ולפיד וליברמן בגלגול החדש שלו שנלחם בכל מה שקשור לדת, זה לא שהוא הפר הבטחות, הוא בגד בככככל העקרונות.
28
שקרן!! כמו מי...
אביטל | 26-09-2021 23:09
שקרן!! כמו מי שהוא תומך בו. ההבטחות שהוא הפר: 1. לא אשב עם לפיד גם לא ברוטציה. כי הוא שמאל ואני ימין. 2. לא אשב עם מרץ. 3. לא אשב עם רעמ. 4. לא אהיה ראש ממשלה עם פחות מ10 מנדטים. כי זה לא דמוקרטי. 5. אנצח את המגפה (בלי חיסונים ), תוך חמישה שבועות. 6. אביא את תוכנית סינגפור... 7. לא אעשה משא ומתן עם אבו מאזן. 8. אדאג להתיישבות הצעירה. 9. אפנה מיד את חאן אל אחמאר. 10. אטפל בבניה הלא חוקית בשטחי c. 11. אפעל לאיזון ותיקון מערכת המשפט. 12. אדאג למשילות בנגב. בפועל את כל ההבטחות האלה עוא הפר. ואת רובן , לא רק שלא קיים. אלא עשה את ההפך הגמור. אז או שהכותב חושב שכולנו מטומטמים. או שהוא מקבל ממנו משהו, על הדוברות.
אילו כל...
שרה'לה | 27-09-2021 8:34
אילו כל הכותבים ברשתות היו בוחרים בבנט לא היו לו רק ששה מנדטים,היו צריכים להיות יותר.מה שמסביר שהמנדטים שלו זה לא אתם אז אל תבלבלו את המח שבו בשקט
בול. חבל...
יוסי | 27-09-2021 1:04
בול. חבל שיש פה טיפשים שמנסים לטשטש את האמת.
אלופה! ...
רפי | 27-09-2021 0:16
אלופה!
29
מה לעשות ...
שמואל | 26-09-2021 23:14
מה לעשות שקרפל לא משכנע אולי את עצמו כדי שהחברה בימינה שמדובר בכמה עשרות יכולו ליסתובב סביבם פשוט חבורת נוכלים תיזכרו בויקיפדיי כשקרנים תתיביישו לכם בושה לציונות הדתית
30
השמאל המדיני כבר לא רלוונטי?
ינתי פרזי | 26-09-2021 23:25
צודק, אבל הבעיה שאף אחד לא עדכן בזה את השמאל. הם עדיין ממשיכים בטירופם. וזו הבעיה. יהיה נחמד אם יואיל אדון קרפל לעדכן את השמאל שדרכו של השמאל לא רלוונטית יותר, כדי שלא נדאג מהרגע שבו יאיר לפיד יהיה ראש הממשלה. סבבה?
31
מי זה הליצן...
אבי לוי | 26-09-2021 23:31
מי זה הליצן הזה? אם לא קרא את כל המאמר של קלמן אז איך הוא מגיב. בנה לעצמו בועה של שקר, ודרכה מסתכל על העולם.
32
לבנים !!! ...
שחור | 26-09-2021 23:32
לבנים !!!
33
קרפל, אתה איש...
אבי | 26-09-2021 23:52
קרפל, אתה איש הזוי. תמשיכו לחשוב כך בימינה ונראה אם תעברו את אחוז החסימה.
34
בסך הכל שני...
ניצבת | 26-09-2021 23:59
בסך הכל שני שקרים שני השקרים שהביאו אותך לעבור את אחוז החסימה על הראש של מצביעי ימין. כבנט נוקט במזעור רעידת האדמה הזו ,הונאת המאה,בנט אומר: אל תבחנו אותי בפוליטיקה שלפני הבחירות אלא על סמך התוצאות ומה התוצאות? העלמת קריסת המערכת הרפואית, הפקרת הציבור לטבח. כן טבח שבו נטבחים כשלושים בני אדם ביום! אמרתם שתפתרו את הבעיות תוך חמישה שבועות. אנחנו כבר במאה ימים ומאבדים את כל מה שהשיגה ממשלת הימין ברשות נתניהו. עוד מבחן אתכם על העברת 53 מליארד לאוייב הערבי מבפנים. הלא באתם לחסוך בחירות חמישיות. למה??? בשביל לזרוק כסף לערבים שעסוקים בחורבן המדינה. יש עוד הרבה פערים. עיינו ביוטיוב גיא זוהר
35
תת רמה. הוגה...
משה זוכמיר | 27-09-2021 0:03
תת רמה. הוגה דעות דה לשמטע! מה הוא אומר? מה אתם רוצים מאיתנו אנחנו שיקרנו סהכ שני שקרים- אשכרה, מודה ששיקר לנו במצח נחושה. וזה נורמלי. כי אתם מטומטמים שהאמנתם לנו
36
קרפל
איש המספרים | 27-09-2021 0:17
קרפל בגימטריה שפל
37
לכל המגיבים מטעם...
שיהיה לכם בתאבון ... כולל ליבסקינד ... | 27-09-2021 0:39
לכל המגיבים מטעם ... מושחתיהו האכיל אותכם שקרים 12 שנה , ואכלתם בתאבון ... את סיפוח הבקעה , והחלת החוק , ופנוי חאן אל חמאר , הצוללות למצרים , ו ... ו... ו... אין סוף לשקרים , וסתמתם ... אז תמשיכו ... לסתום .
מה קרה?
אבוטבול | 27-09-2021 1:28
העיקר שגרמת להתקיף את משפחת בראל השכולה אתה בן אדם מתועב
38
ליבסקינד זה שופר...
בר | 27-09-2021 0:41
ליבסקינד זה שופר נמוך. עובד עבור הקיסר על הרובד של הסתומים.
39
קרפל! אתה עיתונאי??? בנט...
יהונתן | 27-09-2021 0:44
קרפל! אתה עיתונאי??? בנט שיקר בליבת העניין במהות משמעות... מה אתה מבלף?! בנט בא בתור ימין לקח קולות והלך שמאלה. לשיטתך רק שתי דברים שיקר... אז אתה והוא מתאימים אין וויכוח
40
1) ההבטחה הראשונה...
יהודה | 27-09-2021 0:47
1) ההבטחה הראשונה של בנט: למנוע בחירות נוספות ומיותרות. 2) ההבטחה השניה של בנט: להחליף את הממשלה שפועלת עבור אדם אחד בממשלה לטובת הציבור. 3) ההבטחה השלישית של בנט - לא אשב עם יאיר לפיד. 4) סהכ ראש הממשלה פועל עבור הציבור ובמציאות טוב לאין שיעור מנתניהו. הביביסטים האומללים מתפוצצים.
41
קרפל, בנאדם שבוגד...
אבי ים. | 27-09-2021 0:50
קרפל, בנאדם שבוגד באשתו, הוא בסה מפר הבטחה אחת בלבד. איזה מין טיעון דבילי על כך שבנט הפר רק שתי הבטחות. חשבתי שאתה חכם יותר.
אבל ביבי...
רון | 27-09-2021 10:37
אבל ביבי לא בגד באשה אחת אלא בשלוש נשים אחת אחרי השניה. אבל משום מה הביביסטים לא מסוגלים להבין שנוכל שבגד בשלוש נשותיו שאהב יבגוד גם במדינה שאהב (צוללות למצרים, חמקניים לדובאי...)
42
טטטט ...
אאאא | 27-09-2021 0:51
טטטט
43
אאאא ...
אאא | 27-09-2021 0:51
אאאא
44
מעניין שכמו ידידו...
מתן | 27-09-2021 1:07
מעניין שכמו ידידו פייגלין גם קרפל איבד אחיזה במציאות... זוקים חצים ומסמנים את המטרות סביב... נו כנראה טוב לבחור בשמרנות
45
מוטי קרפל אתה...
מבלבל את המח | 27-09-2021 1:11
מוטי קרפל אתה מתבלבל את המח ומתפלפל עם הפלפולים שלך אפשר להכשיר רפורמים וחזיר
46
תפסיק להיות מגן...
מני | 27-09-2021 1:41
תפסיק להיות מגן של השקר גלעד קריב זה קו אדום אליבה שכולים עלמה.רעם 61זה קו אדום
47
בנט הודה ליונית לוי שהפר את כל הבטחותיו!
הודאת בעל דין! | 27-09-2021 1:43
בריאיון ל'חדשות 12': יונית לוי אמרה לו שהאויב הגדול שלו הוא הארכיון. על כל דבר שאמרת, בארכיון אפשר למצוא משהו הפוך ב-180 מעלות, אמרה לוי ובנט השיב: כשאתה נכנס לדלת הזו אתה חייב לבוא נקי, להשיל מעליך את כל הפוליטיקה מאחור. אפי' ערוץ התעמולה השמלאני נאלץ כאילו כפאו שד לשאות את השאלה הזו של העם רואה אתה בחוש. הפרת הבטחות מוסריות פחות מ6 מנדטים לא מוסרי לכהן רוהמ. מרעננה פסולה לקואלציה. רעם פסולה. ניצן הורביץ תמך בהאג. 6 שבעות ייחסל את הקרונה.. לא יכיל ויגיב לכל בלון אכן הגיב בהכנסת מלט וברזל כנראה ללא פיקוח כשהוא מספק להם את החומרים לבניית מנרות נשק וכו נגדנו.. ואפי את הפקרת בראל היד כנראה הכיל.. כניעה לביידן לאסיסי לעבדאלה.. ועוד עשרות דברים.. כנראה כדי להגן על שקרן.. חייבים לשקר במצח נחושה.
48
מקור ראשון, סרוגים,ערוץ...
אלון | 27-09-2021 2:59
מקור ראשון, סרוגים,ערוץ 7,עיתון הארץ מקדם אתכם בברכה ומודה לכם על הצטרפות למשפחה
49
קשקשן מי זה...
פלספו | 27-09-2021 3:02
קשקשן מי זה הקרפל הפלספן הזה תגיד שאת תומך בנט הנוכל ואל תתפלסף
50
לא ידעתי שאתה...
עידו | 27-09-2021 3:04
לא ידעתי שאתה איש ככ עקום ורפה שכל אבל מיילא חסר דעת ככה להתעלם מעשרות הבטחות ליבה ומגניבת כ200 אלף קולותשתוכננו עוד לפני הבחירות ,לא יאמן
51
תודה לעורכים שבאתר זה מאפשרים להגיב
סיון | 27-09-2021 3:08
תמשיכו כך. קצת דמוקרטיה. בממשלה כבר אין
52
קרפל, רק דמגוג כמוך יכול לשקר למען בנט הרקוב!
א | 27-09-2021 4:30
קרפל הדמגוג והשקרן הכפייתי, מתחרה בדמגוגיה של בנט רקוב הערכים! בנט לא הפר הבטחות, הוא שיקר ובגד בבוחריו ובערכיהם!! ושקריו - אין סוף!! הינה מעט מהם: בנט - התחייב שלא יישב עם לפיד, ולא יאפשר לו להיות ראש ממשלה, כי לדבריו לפיד הוא איש שמאל, ואני לא פועל נגד הערכים שלי... בנט מקבל עכשיו בחום את עבאס ורעמ, ומכנה את עבאס כאמיץ והגון... לפני זמן קצר בנט אמר על רעמ שהיא סניף הישראלי, של האחים המוסלמים שתומכים ברוצחי חיילים, זה בושה וחרפה!... בנט שמוכר את הנגב לרעמ, לפני זמן קצר אמר שצריך לפעול להחזרת המשילות בנגב! בנט אמר שלא יישב באותה ממשלה עם מיכאלי והעבודה : כי היא לא בעד מדינה יהודית ודמוקרטית!.. בנט אמר שלא יישב בממשלה עם מרצ, כי היא אנטי ציונית וכי הם תומכים בהאג. כהנא אמר שמרצ פסולה חד משמעית! בנט אמר שזה לא דמוקרטי ולא מוסרי להיות ראש ממשלה עם רק עשרה מנדטים...
53
מתחלחל מהעובדה שפעם החזקתי מקרפל
אבי | 27-09-2021 5:14
מתבייש בעצמי. עד היום עוד היה משהו אמיתי במה שכתב, גם אם זה היה מועט. היה בו כדי לאתגר את המחשבה. אבל הפוסט הזה הוא מתחת לכל ביקורת. פשוט פוסט ילדותי. כנראה הוא נפגע בשם בנט ולכן הגיב ככה. אני בטוח שקרפל יחזור בו וינמק את דעתו בצורה משכנעת יותר.
אתה עדיין מחזיק ממנו
חבר | 27-09-2021 15:18
כך לפחות לפי סוף תגובתך. נחייה ונראה אם צדקת.
54
מי שמגיב אחרי...
כהן | 27-09-2021 5:20
מי שמגיב אחרי שקרא רק פסקה אחת לא ראוי להתיחסות מעבר לפסקה אחת. וגם זה הרבה
55
מי אתה ...
אבי | 27-09-2021 5:50
מי אתה קרייפלך?פולוטיקאי קטן וסומא,האם טחו עיניך מלראות את גודל הרמיה והכחש של בנט השקרן.ראש הממשלה העלוב ביותר שאפשר למצוא.הוא מסוכן לעמו ולמדינתו,השררה טימטמה אותו ואת נושאי כליו
56
תוריד את הזקן...
ישראל | 27-09-2021 5:59
תוריד את הזקן והכיפה אתה רפורמי כמו בנט ומתן כהנא . עוד מעט תבין איזה אסון הם למדינה יהודית.אבל לך זה לא מפריע הרי אתה רפורמי
, בהתחשב...
עמי | 27-09-2021 11:43
, בהתחשב שבממשלה הקודמת היו חברי כנסת שמארגנים פסטיוולי מוות באומן, הר מירון ועוסקים בעצם בעבודה זרה, עדיף רפורמים
57
כל הכבוד קרפל....
ציוני | 27-09-2021 7:32
כל הכבוד קרפל. פגעת בול. אמת ויציב.
פגעת בול...
פף | 27-09-2021 13:16
פגעת בול מחוץ למטרה. רחוק מאוד מהמטרה.
58
וואו, ביבי היה...
רואי | 27-09-2021 7:49
וואו, ביבי היה צריך את עבאס אם בנט , סער וחבריהם היו מצטרפים? אתה אומר שאין שמאל וימין, אז אין הבדל בין תמר זנדברג, ניצן הורביץ, יאיר גולן עיבתיסאם מרענה לבן גביר, שמחה רוטמן ושלמה קרעי, אז למה למה להצביע בכלל?
אז כשבנט...
סטנדרטים כפולים | 27-09-2021 20:33
אז כשבנט הפר הבטחות זו בעיה אבל אם סער היה מפר הבטחות זו לא בעיה.
59
קרפל מפספס בגדול!...
מיכל | 27-09-2021 7:51
קרפל מפספס בגדול! יש בקואליציה שמאל פרוגרסיבי ומסוכן, בעל אידאולוגיה פרוגרסיבית דומה לזו של הדמוקרטים בארהב. בנט מאפשר להם לפעול וכבר התחלנו לראות את התוצאות: החלום להחזרת התהליך המדיני עם הפלסטינים, יישר הקו המסוכן עם מדיניות ארהב מול איראן, מדיניות כלכלית של שמאל שכבר ניכרת בעלייה באינפלציה, וגישה לא פרקטית לקורונה שמביאה לעומס אדיר בבתי החולים וכמובן לתמותה. בנט הוא ראש ממשלה עם 6 מנדטים. עצם ההשוואה בינו לבין נתניהו שעומד בראש מפלגה שהיא הגדולה ביותר, בהקשר מידת המוסריות הציבורית והעמידה בהבטחות לבוחרים מעידה על ליקוי מאורות חריף של מר קרפל.
, התהליך...
עמי | 27-09-2021 11:42
, התהליך המדיני יחזור מסיבה פשוטה זה שעוצמים עיניים כמו ילדים בני 3 לא אומר שאין מיליוני פלסטינים ביוש. לכל בג דעת ברור שבשלב כזה או אחר תידרש פשרה. הבעיה שככל שדוחים אותה המחיר יהיה גבוה יותר.
60
ממש מייאש לקרור...
בתיה כהן | 27-09-2021 7:55
ממש מייאש לקרור את הכתבה הזו. לא למדו כלום בציונות הדתית. בסהכ הפר 2 הבטחות???? סליחה, אבל האפשרות היחידה להגיב לגבב השטויות שרשומות למעלה היא להבין ש: 1. הכותב - אין לו בינה ודעת. 2. הכותב מקבל טובות הנאה מהפייק מפלגה שנקראית ימינה.
61
אתה חי באוטופיה,...
ליאת | 27-09-2021 7:55
אתה חי באוטופיה, אבל מה שאתה מתאר איננו המציאות. לומר על בנט שהפר *בסך הכל* 2 הבטחות מהותיות, זה לחיות בשקר פנימי. גם אם אתה נניח צודק, אלו הבטחות ליבה שכל מדיניות הממשלה פועלת על פיה. משמע- ניגוד מוחלט למה שבנט הבטיח והצביעו עבורו. אבל העם לא טיפש! לא כמו שאתה , קרפל, חושב שהוא!
62
לא הפר רק...
שיא של טיעונים מטופשים | 27-09-2021 8:13
לא הפר רק 2 הבטחות. בנט משקר בלי סוף. הרשימה באמת ארוכה. הוא לא יכול לעשות מה שביבי עושה בגלל שהבטיח שוב פוליטיקה אחרת ולא חיקוי של ביבי. דבר נוסף, ביבי יכול להתבצע מהלכים פוליטיים כאשר יש מאחוריו 30 מנדטים ולא 6. הבדל עצום. הוא לא מתפקד כראש ממשלה אין לו סמכות על אף אחד אלא יותר מתפקד כמו מדריך בבני עקיבא.
63
ראשית, גם אם...
לוי | 27-09-2021 8:14
ראשית, גם אם נניח שמדובר בשתי הבטחות, אלו שתי הבטחות משמעותיות. מוטי קרפל שוכח שבנט הבטיח לא לשבת עם לפידים כראש ממשלה ברוטציה. שנית, מה אתה רוצה שהוא יכתוב על גנץ? גנץ לא טען לייצוג המגזר הדתי. בנט כן פנה למגזר הדתי(למרות שגם בזה הוא מסר הבטחה שלא ייפנה למגזר הדתי). בקיצור, עוד שרוף של בנט שהולך בעיניים עיורות.
64
איזה מגיבים ...
מוש | 27-09-2021 8:20
איזה מגיבים עלובים . קרפל צודק במאה אחוז. וכל פותחי פה ג'ורה לכו תשטפו עם אקונומיקה . ליבסקינד אכזבה גדולה.
65
אז תסלחו לי...
נתן | 27-09-2021 8:58
אז תסלחו לי על כך שגם אצל ליבסקינד לא הצלחתי לצלוח מעבר לפסקה הראשונה וזה מסכם הכל רבותיי אני בניגוד אליך קראתי את כל ההבלים שלך והצביעות זועקת מכל פסקה כגודל הזקן גודל הנוכלות הוגה דעות יהודי עאלק
66
. כל מילה...
יהודה | 27-09-2021 9:12
. כל מילה בסלע
67
ימינה שמאלה בושה...
יוסף | 27-09-2021 9:18
ימינה שמאלה בושה וחרפה לא המהיגים אשמים אלא ראשי הדור שמשמיצים ומחרפים
68
בנט שקרן ונוכל...
דון | 27-09-2021 9:22
בנט שקרן ונוכל וצריך להיות עקום רציני כדי לא לקלוט את זה
69
כל הכבוד רבי...
יורם | 27-09-2021 9:22
כל הכבוד רבי , אני מזמן יודע שקלים הינו ימני בנשמה וזה מתבטא בכל שידור ובכל מאמר ..הוא הפך לשופר של הנוכל.
70
אדון קופל בנט...
יהודה | 27-09-2021 9:50
אדון קופל בנט נוכל ואסור לו להוביל מדינה לא ברור לי כל הסברך עדיף לשבת בשקט חג שמח
אם לביבי...
צדיק לילד ביבי | 27-09-2021 14:31
אם לביבי מלך השקרנים ורב נוכל מותר להוביל מדינה אז בוודאי ראש הממשלה בנט יכול.
71
הרי כל מה...
ציפי | 27-09-2021 9:59
הרי כל מה ביבי עושה, משקר ומפר הבטחות , אינו מונע גם כיום להמשיך לתמוך בו אז מדוע תומכי ביבי נזעקים כשמדובר בבנט כשקרן.
72
מר קרפל היקר...
נרי מלך | 27-09-2021 10:00
מר קרפל היקר , ההבדל בין נתניהו לבנט הוא בזה שבנט קיבל קולות רבים של חילוניים גמורים ימנים שלא רצו את נתניהו ורצו ימין אחר חזק יותר עוקץ בועט , בפועל קיבלנו אכזבה והרגשת בגידה בנט פשוט דחף אותנו לידיים של בן גביר וסמוטריץ גם אם זה לא המפלגה הראשונה שעולה לי בראש , ובכל זאת זאת המפלגה שתעלה בבחירות הבאות
73
זה מזכיר לי טיעון של ילד קטן:
מגיב מגניב | 27-09-2021 10:04
1.לא שקרתי כל כך הרבה 2. אני לא היחיד ששקרתי. 3. למה רק לי מעירים.
זה הטיעון של...
אבל כולם גונבים | 27-09-2021 14:30
זה הטיעון של ביבי
74
ההבדל בין בנט לגנץ
יעקב | 27-09-2021 10:11
אמנם גם גנץ הפר הבטחת בחירות - שלא יישב עם ביבי,אך הוא גם בממשלתו דאג באמצעות הפריטטיות לשמר את דרכו ואמונותיו. בעוד שאצל בנט יש הפרה מהותית וליבתית של דרכו ומשנתו הערכית. גם אם לאורך הבחירות הוא שמר על עמימות, הרי שערב הבחירות הוא שבר אותה בהבטחה חד משמעית, הוא וחברתו שקד. הם גזלו את הדבר היקר ביותר של האזרח הנאמן - הקלפי, שבו הוא יכול להשפיע על אופיה ודרכה של המדינה. זה ממש גזל!
75
בנט הפר הרבה...
ירון | 27-09-2021 10:30
בנט הפר הרבה יותר משתי הבטחות, יותר נכון אין כמעט שום הבטחת בחירות שלו שהוא קיים. טור הזוי ומגוחך.
בנט הבטיח...
את ההבטחות הכי חשובות בנט קיים במלואן | 28-09-2021 0:42
בנט הבטיח להחליף את הממשלה לטובת האיש בממשלה לטובת העם - וקיים!!! בנט הבטיח למנוע בחירות נוספות ןמיותרות - וקיים!!!
76
שקרניהו כתב ספר...
רון | 27-09-2021 10:46
שקרניהו כתב ספר 'איך לנצח את הטרור' עם הנחיות ברורות לא לנהל משא ומתן עם ארגוני טרור ואף פעם לא להיכנע לסחיטה כדי לשחרר בני ערובה... אז השקרן כתב... ואז שחרר אלף רוצחים תמורת חייל אחד בודד!!! לא הייתה ממשלה אחת בהיסטוריה שנכנעה לטרור כמו שקרניהו, אבל זה לא מפריע לביביסטים חלושי השכל
77
שקרניהו הבטיח ב-2009...
רון | 27-09-2021 10:49
שקרניהו הבטיח ב-2009 שאם נבחר בו לרשות הממשלה ימוטט את שלטון החמאס. היו לו תוכניות, גרפים ותרשימים וקול באס מרשים... 12 שנה שהנוכל היה בשלטון והחמאס חזק מתמיד פחדניהו היה ראש הממשלה הראשון שלא העז להיכנס לעזה (שרון ואולמרט ביתרו את עזה לחתיכות ) והחמאס הבין שממשלת ישראל לא תעז לפגוע בו והחל לדרוש מזוודות כסף שפחדניהו סיפק מיד מתי יגיע היום שנשמע ביביסטים מתלוננים על הפרת הבטחה של שקרניהו?
78
איני מכיר את...
שומר החומות | 27-09-2021 10:52
איני מכיר את הכותב אבל רוצה להאמין שהאיש חושב שזה שהוא כותב שבנט הפר רק שתי הבטחות בחירות מהותיות, נובע מהעובדה הפשוטה שהאיש כשל בלעקוב אחר הצהרותיו של בנט והבטחותיו לפני הבחירות . לו היה עושה כן בטוחני שטורו לא היה נכתב. שהרי לא שתי הבטחות בחירות מהותיות הפר בנט כמו גם שאר חברי סיעתו שהכסא והכבוד שמעניק שלטון סימו את עינהם ובלבלו שכלם אלא היה מוצא שמדובר בעשרת רבות .לבד מזה נניח והיה מבטיח רק הבטחה מהותית אחת להחיל ריבונות על שטחי יהודה ושומרון ואז חותם מיד לאחר הבחירות על נסיגה מהגדה ופינוי כל ההתיישבות ממנה האם גם אז גניבת קולות אנשי יוש שהצביעו עבורו היה נסלח שהרי לשיטת הכותב שתי הפרות מהותיות אינן סיבה לתקוף את בנט וימינה. לכן אין מנוס מלדחות את הניסיון להגן על גניבת קולות הימין כפי ששעשת ימינה. חג שמח
79
ב-2010 חמדניהו הבטיח...
רון | 27-09-2021 10:53
ב-2010 חמדניהו הבטיח לנו 'סופר טאנקר' שיוריד את מחירי הדיור. מאז מחירי הדיור עלו פי 2 ואיתם ערך נכסי הנדלן של חמדניהו בעשרות מיליונים מתי נשמע את אדון קלמן מתלונן על הפרת הבטחה?
80
שקרניהו הבטיח בבחירות...
רון | 27-09-2021 10:55
שקרניהו הבטיח בבחירות האחרונות שלא תהיה רוטאציה ולא מוטאציה. ואז התהפך כמו שניצל אצל מירי רגב והציע רוטאציה לכל חבר כנסת - בנט, גנץ, סער .... אבל זה לא מפריע לאדון קלמן
81
שקרניהו נשבע לנו...
רון | 27-09-2021 10:58
שקרניהו נשבע לנו שלא ישב עם הערבים ואז דקה אחרי הבחירות הביא לנו את עבאס ורק הסירוב העקשני של סמוטי חסם ממשלת ביבי-ערבים אבל קלמנוביץ מרגיש שזה בסדר גמור כי ביבי יושב אצלו מעל בורא עולם
82
תחמניהו נאם נאומים...
רון | 27-09-2021 11:08
תחמניהו נאם נאומים על האיש השמן שרוכב על האיש הרזה והבטיח לעשות דיאטה למגזר הציבורי. ה-12 שנותיו של שקרניהו כראש הממשלה השכר במגזר הציבורי (האיש השמן) עלה פי 2 מהשכר במגזר הפרטי (הרזה) ועכשיו הרזה מחזיק שמן הרבה יותר שמן על הכתפיים , אבל קלמנוביץ לא רואה בעיה בפוליטקאי שמתהפך כמו סטייק - מבטיח כלכלה חופשית ואז מעמיס עלינו פי 2 מגזר ציבורי
מה הקשר
וולף | 27-09-2021 14:23
לאנשים שמגיבים פה בדי להגן על קרפל אין מה להגיד אז מתקיפים את ביבי, מה הקשר בכלל כאילו ליבסקינד היה אחד ממעריצי ביבי(ממש לא) ואף העביר עליו הרבה ביקורת וכל האנשים שהצביעו ימינה ומרגישים מרומים(ויש הרבה כאלה) לא הצביעו ביבי
כמה תגובות...
אבי | 27-09-2021 13:08
כמה תגובות רון? מישהו פה נלחץ? לא נורא חמוד בבחירות אתם תיפלו בעה
83
בנט הפר הרבה...
ימני גאה | 27-09-2021 11:57
בנט הפר הרבה יותר משתי הבטחות כל המצע שלו שקר אחד גדול! כל מה שהוא אמר וכל מה שהוא הבטיח הוא שיקר כשדיבר. לא הייתה מילה אמת שהוא אמר והיא אמת. כמה הוא תקף את ביבי כשביבי אמר שבנט ילך עם לפיד? אתה אומר רק שתי הבטחות? תראה לי הבטחה אחת שהוא קיים? וגם עכשיו אחרי שהוא בפה שלו אמר שזה לא דמוקרטי להיות ראש ממשלה אפילו עם 15 מנדטים. הסמאל פשוט עשה מבנט קוף שזה אדם שיושב בכיסא בכאילו ולא הוא באמת מנהל את הדברים. הוא מכר ומוכן למכור את מה שנישאר מה!דינה ומהתקציב העיקר שלא יקחו לו את הכיסא. בנט בנוסף הוא לא נבחר העם. הוא לא ראש הממשלה שלי. הבושות שהוא המחורבנט. ולפידנוקיו עושים למדינה בכל העולם כבר נהיעה בושה להגיד אני ישראלי. כשביבי היה מגיע לכל מדינה בעולם הכבוד שקיבל הצמד הנוכלים האלו יכולים רק לפנטז עליו. וכרגע ההצלחות שלהם הם לא באמת שלהם אלו הפירות של ביבי אם זה שלום או יחסים עם מדינות שלא חלמו שיהיה לנו איתם אי פעם קשר
84
הכותב כתב שרק...
ימני גאה | 27-09-2021 12:02
הכותב כתב שרק 2 הבטחות מחורבנט הפר. אתה יכול להראות לי הבטחה אחת שקיים? הכותב עושה את מה שהם מאשימים את ביבי עם כתב האישום התפור. כתבות מפרגנות מחורבנט לא יכול לעשות כלום ושום דבר מבלי לתת לכולם עוד חלק ועוד כסף כאילו המדינה היא שלו והתקציב זה מהכיס שלו. זה לא ראש הממשלה הנבחר הוא פשוט בושה למדינה לעם. אמר ב 4 שבועות לא תהייה קורונה. לבנתיים הוא קיבל מדינה נקיה לגמרי והעלה אותה למקום ראשון בעולם בתחלואה ובמוות. ושקד נוכלת מספר 2 אומרת שצריך להכיל מתים!!! זה ההיגיון של הממשלה שלנו להכיל מתים במקום למגר את הקורונה? על אלו אתה מגן? כניראה שגם הכותב נמנה עם שונאי וקנאי ביבי
85
בואו נראה לאיזה...
גבי ל. | 27-09-2021 12:05
בואו נראה לאיזה אידיאולוגיה קלמן מתגעגע. 1. אין תגובה ב משך 3 4 שבועות של בלונים וטילים ואחר כך הפצצת דיונות ואז עוד 3 4 שבועות ושוב דיונות. 2. כל חודש 30 מיליון במזומן במזוודות ישר לידיים של חמאס. 3. אישור לצוללות מתקדמות למצריים תוך הסתרה שר ביטחון ורמטכל. חיזוק החמאס ושחרור אלף מחבלים. 4. הימנעות מהרס חאן אל אחמר למרות אישור בגצ שלש פעמים להריסה. 5. אישור לאף 35 לאמירויות תמורת קשקוש. 6. הקפאת החלת החוק תמורת שלום מקושקש עם האמירויות שממילא כבר היה שלום. אפשר להוסיף עוד הרבה, ואני מסכים זו אכן אידיאולוגיה רק שהסיסמה היחידה שלה היא ביבי יישאר בכיסא בכל מחיר. זה מה שקלמן רוצה? כנראה שהוא יותר שמאלן מהשמאלנים
אתה סוטה,,,מהנושא!...
שאו | 27-09-2021 15:47
אתה סוטה,,,מהנושא!
86
קרפל צריך אישפוז...
לני | 27-09-2021 12:07
קרפל צריך אישפוז בלי קשר
87
מוטי קרפל
אביחי | 27-09-2021 12:30
כמעט כל מילה ממה שכתבת מתאימים לך ולדבריך אלא בכיוון הפוך. תמיכה עיוורת בימינה - דיקטטורה של בנט שכל שמה שמעניין אותו זה היותו ראש ממשלה ולעזאזל מדינת ישראל ציונות דת לאום וכל ההבטחות והחתימות שקר על שקר. הטיעון שגם ביבי נהג בצורה דומה , גם אם הוא נכון אינו סיבה מספקת להחליף סחורה סוג א בתחליף קלוקל.
שלום לקרפל...
בנימין | 27-09-2021 13:05
שלום לקרפל עם הזקן הארוך אני לא מוצא את עצמי ולא יכול להבין איך אדם עם כזאת הדרת פנים כותב את מה שכתב והגרוע שהאדם ההדיוט עלול להתרשם מאורך הזקן. אינני סופר את את השקרים. איני נוגע בנוכלות. ולא בסחיטה ברמת שוק יש מדינה. צביון של המדינה היהודית בארץ ישראל. כל עמך ישראל רוצה לראות מדינה יהודית שמרנית בדרך מסורת ישראל לראות את כל המערכות במדינה שנוטים יותר לכיוון הזה. השמאל נמצא בדעיכה שכל ההשקפות שלו הם נגד המסורת היהודית וכו' בא הבנט הזה בנוכלותו העביר את השלטון מרוב ימין מסורתי לשמאל. בתמורה לראש ממשלה לרצונו הפרטי מול כל הרצונות של רוב יהודי שרוצה לראות מדינה יהודית. טור כזה הוא חילול ה' הוא נגד כל דעת תורה של כל זרמי היהדות.
88
קשה לי עם...
פולניה | 27-09-2021 12:32
קשה לי עם קלמן השם כל כך פולני גלותי בתור אחת שבאה מפולין זה מעורר אסוציאציות למה לא שם עברי ישראלי יהיה יותר קל להתחבר אליך
89
ליבסקינד דיבר על...
מגיבים הזויים | 27-09-2021 12:47
ליבסקינד דיבר על בנט, למה חלק מהמגיבים פה מתעקשים לעסוק בביבי? מה האובססיה הזו? קלמן מעולם לא היה איש שלו...
90
הכותב אינפנטיל אם...
אזרחית מודאגת | 27-09-2021 12:48
הכותב אינפנטיל אם הוא חושב שאין ימין ושמאל. שטוף מוח של חבורת ממשלת הנוכלים. בנט וחבורת המעודדות שלו (שקד, סילמן, כהנא, אורבך ועלאק נציג השולמנים) כמו גם לפיד וחבורת המעודדות שלו, הם אנשים חסרי כל אידאולוגיה שרק אמביציה מניעה אותם. הא ותו לא. האנשים הכי מסוכנים הם אנשים כאלה, בלי אידיאולוגיה ימכרו הכל כדי לרפד את אחוריהם בכיסא ראש הממשלה.
91
הכותב נוכל כמו...
אלי | 27-09-2021 13:11
הכותב נוכל כמו בנט ושקד.
92
קרפל מלחך פינכה...
יאיר יעקובי | 27-09-2021 13:32
קרפל מלחך פינכה
93
לכל הימניים הגדולים.......
איפה הייתם ????? | 27-09-2021 14:02
לכל הימניים הגדולים.... איפה הייתם כשמושחתיהו הבטיח לכם סיפוח הבקעה? החלת החוק הישראלי בשטחים? הסיפוח שמתחיל מחר בבוקר? עסקת המאה? פנוי חאן אל אחמאר? מיגור החמאס .... סילוק החיזבאללה מגבולנו הצפוני.... הסרת האיום האיראני... ושאר ירקות ... איפה היה המוסר שלכם , כששיקר לגנץ ? כשאישר צוללות למצרים ללא ידיעת הדרג הצבאי ... וכל זה רשימה קצרה וחלקית, בקיצור בנט צדיק הדור לעומתו ...
... אולי...
. | 27-09-2021 16:48
... אולי דהוי ... אבל לא נס ליחו.... ויותר מזה , הוא הפרצוף האמיתי של הימין החזק מושחתיהו ... והוא גם לא כולל את כל שאר הירושה שהשאיר אחריו... כמו מערכת חינוך עם 40 תלמיד בכתה , בתי חולים בתת תקצוב שנמשך שנים , סעד ורווחה שלא קיימים, חובות של 200 מיליארד , חוסר משילות בנגב ובגליל ... ועוד הרבה השגיים שלא יאומנו ... הכל דהוי ...
@ש למה?...
רומה | 27-09-2021 16:37
@ש למה? הי זו האמת ולא נעים לכם? איפו היתם א ז השכול ההבטחות הופר? איפו ההפגנות של היממן האידולוגי? או שהם סתם סמרטוטים
הפוסט הזה...
שאו | 27-09-2021 15:43
הפוסט הזה דהוי,,, אפשר משהו חדש?
94
קרפל..קרפל...ממתין לטור שתכתוב...
נתנאל | 27-09-2021 14:06
קרפל..קרפל...ממתין לטור שתכתוב לאחר פינוי שבנט יוציא (והוא יוציא) לפועל. ללא קשר, הפרת הדיבר התשיעי ו/או מתן כשרות לאחד שעשה וממשיך לעשות זאת...הבושה מתה
95
קרפל
וולף | 27-09-2021 14:14
איזה מזל שאנשים שאנשים כמו קרפל הם בשוליים ובמיעוט של מחנה הימין איזה טיעונים מגוכחים הוא מביא מול קלמן ליבסקינד שכל מה שכתב על ימינה בלשון המעטה לעומת מה שצריך להגיד לששת המנוולים האלה.
להיות לקקן...
ימין על ימין | 27-09-2021 14:28
להיות לקקן של נתניהו זה לא מחנה ימין. וולף וולף והשיירה של ראש הממשלה עוברת.
, הכל...
הסמרטוט הקטן ... | 27-09-2021 14:22
, הכל היה בסדר אם היה כותב אותו דבר על כל שקרים נתניהו .... שהם כידוע רבים כחול שעל שפת הים ... אבל אז , משום מה , הסמרטוט הקטן שתק ...
96
אזרחית הצחקתני..... קלמן...
ישראל פלדמן | 27-09-2021 14:16
אזרחית הצחקתני..... קלמן שתומך במפלגה שבה יושב בכבוד גדול איזה בן גביר שתומך בצדיק ברוך גולדשטיין מתבכיין על איזה נפתלי שבולע צפרדע ויושב עם ערבים תומכי טרור... למען משימה שולית, להציל את מדינת ישראל מסכנת הביביזם על כל ביטויו הנאלחים.. באמת... אפשר להיות שופר... אפשר לקוות שכל קוראי מעריב חושבים כמוך שתומך טרור הוא רק מי שעורלתו בחיקו.... אבל יש גבול.... לכל בדיחה. לא שמעתי אותך ערב הבחירות... אומר למנהיג הדתיים הלאומים שהברית עם בן גביר לא מסתדרת אדיאולוגית.. (כי בלעתה צפרדע למען המנהיג שאתה שופר לו..) אז אל תתבכיין...) אני שונא טרוריסטים ללא הבחנה.... אתה איש הרלטיביזם המוסרי...( זה חלק מעולם הערכים היהודי? ראה סיפור מלכה לאופר..) אפילו פדופיליה היא יחסית למוצא אצל דוסים? כי בעניין טירור דומני שברור היכן אתה נמצא. לא מת על ממשלת בנט... אבל להאשים אותה בבגידה בערכיו מחייב בירור רציני של ערכי הציונות הדתית... שתומכת במושחת שסיכן את העם ישראל למען צרכיו הפוליטיים...) אתה גם נגד גיור שפוי... כשרות ללא שחיתות? ואולי ספר פעם לקוראים מה הם באמת ערכי המחנה הדתי....? שאתה כה קנאי להם? חג שמח.
97
1) ההבטחה הראשונה...
יהודה אמיתי | 27-09-2021 14:27
1) ההבטחה הראשונה של בנט: למנוע בחירות נוספות ומיותרות. 2) ההבטחה השניה של בנט: להחליף את הממשלה שפועלת עבור אדם אחד בממשלה לטובת הציבור. 3) ההבטחה השלישית של בנט – לא אשב עם יאיר לפיד. 4) סהכ ראש הממשלה פועל עבור הציבור ובמציאות טוב לאין שיעור מנתניהו. הביביסטים האומללים מתפוצצים
98
קרפל אתה כרטטן...
כרטטן קטן | 27-09-2021 14:37
קרפל אתה כרטטן ולא ישר בדומה ליום טוב ,כהנא ראה ראיון עם קלמן הסמרטוטה שהבין שלה כואבת זמנכם נגמר עניו של שתעופו אתה דומים לך מהחייםהציבוריים
99
כבר תקופה ארוכה...
אשר | 27-09-2021 14:45
כבר תקופה ארוכה שמוטי קרפל רואה אידיאלים היכן שיש רמאים ושקרנים, ההזייה המשיחית שלו העבירה אותו על דעתו, קלמן ליבסקינד כתב ביושר את האמת הפשוטה שקרפל רוצה לעקם, ממליץ על מסילת ישרים אולי תצליח לראות ביושר את מה שכול ילד רואה חוץ ממך.
100
קרפל אתה גרוע...
אזהרה קרפל ממומן ע"י בנט | 27-09-2021 14:46
קרפל אתה גרוע מירומי מראענה ווליד טאהא
אין לקרפל יושר...
בן משה | 27-09-2021 15:40
אין לקרפל יושר וערכיות. מזוהם כמו שולחיו בנט ושות. אם בנט היה מספר את שקריו של קרפל על כוונותיו לפני הבחירות, לא היה עובר אחוז חסימה. גניבת בחירות החמורה ביותר מאז ומעולם.
101
השקר מהנוכל מחלחל...
מנחם | 27-09-2021 15:08
השקר מהנוכל מחלחל לחסידיו...
102
כל התפלספויותיו של קרפל על רגל אחת:
ענת | 27-09-2021 15:19
החלטתי שפלוני אלמוני הוא התגלמותה של מנהיגות יהודית, אתרץ כל פאשלה של פלוני בקן תירוצים על גבי עשרות עמודים.
103
לא יודע מי...
פוטין | 27-09-2021 16:05
לא יודע מי זה קרפל הזה, בטח עוד איזה ימני מחמד שהתקשורת מצאה, משהו בסטייל גדעון סער או אלקין. לגבי השקרים, אשמח לדעת מתי ביבי הבטיח לא לשבת עם רעמ. זה שקר מוחלט, ביבי מאוד פרגמטי והיה די ברור שהוא יישב עם רעמ לולא הימין האמיתי היה מתנגד. אבל בדיוק כאן ההבדל בין הימין האמיתי - שאומר לא אשב עם רעמ ומוכל לשלם מחיר, לימין המזויף - שמנסה לפסול רעמ אבל פתאום מספיד את אחד המטורפים שבה. זוכרים את בנט וסער מדברים על מימין לליכוד? בשונה מבן גביר וחבורתו, הם ימין לליכוד רק לפני הבחירות. משהו בסגנון גוטפרב ושגב. ביבי ככלל לא מפר הבטחות, אם לא התרחש משהו מאוד קיצוני. בנט לעומתו, רץ אחרי לפיד פעמיים כשלא הייתה באמת סיבה; בנט עזב את המפדל כשהיו בטוחים שהוא מרסק אותה, וחזר אליה כשהוא היה מרוסק; בנט רץ לממשלה הזו לא כי הוא אדם חיובי ואכפתי - אדם חיובי ואכפתי לא היה מביא אותנו לשפל כזה מבחינה בריאותית, תעסוקתית, ביטחונית ומדינית - ותוך זמן כל כך קצר. בנט למעשה חיכה לצעוק אנא מלכא, כי זה הדבר היחיד שהיה לו חשוב. הוא הורס כאן כל חלקה טובה, וכמו שאומר קלמן בצדק רב - זה בלי שום סיבה נורמלית. ואם כבר מדברים על הפרת אידאולוגיה והבטחות, דווקא מי שדיבר גבוהה גבוהה וירד מהעץ ברגע היה המלך של מנהיגות יהודית. שמעתם ממנו משהו לאחרונה?!
104
איך מוטי קרפל...
אזרח מודאג | 27-09-2021 17:29
איך מוטי קרפל יכול להצדיק שקרים לבוחרי ימינה . בנט בנה ממשלת ברמאות . כל מה שהבטיח לבוחריו היה הפוך. גם בפוליטיקה למרות הספינים יש קווים שלא עוברים. אף עיתונאי החצר של השמאל לא התאים על מעשיו. כאילו זה קרה בכל ממשלות ישראל בעבר. שום עקרון של ימינה לא התקיים הכל הופר. מה אתה מקשקש מוטי קרפל??? אין שם אידיאולוגיה ואין שום יושרה מה ישאיר אחריו המגלומן הזה.
קרפל ...
אחד העם | 28-09-2021 1:38
קרפל הוא עוד אחד מהדתיים הנוכלים הצבועים, שמסרו את מדינת היהודים בידי התנועה האיסלמית, יהודים עם כיפה סרוגה הכניסו לממשלה ולמוסדות הממשלה היהודית ערבים טרוריסטים, בוועדת חוץ וביטחון, היש גרוע מזה? כיצד הכלב הזה קרפל אומר שביבי גם הלך עם מפלגת רע''ם? מעולם ביבי לא היה מוסר משרד ממשלתי לניהולו בידי אחד ממפלגת רע''ם. והבן כלב קרפל מנסה למצוא כסות פנים לבנט אהובו, ממציא כסות פנים על חטאיו של הבן חלאה של סנט. קרפל הכלב אני אומרת לך בפה מלא, אתם האשכנזים הדתיים תמכרו את אמא שלכם בתמורה לכיסא בכנסת, בנט מכר את המדינה שלי ושל עוד כשלושה מיליון אזרחי ישראל ללא הרשות שלנו. מה הוא חושב שהמדינה זה הבית הפרטי שלו? מה זה? איש אחד מרשה לעצמו לקחת את רכושם של רבים ולעשות בו כרצונו? היכן קיים דבר כזה? קרפל, אריק לך בפרצוף, חצוף, גנב. גונבים את השילטון. אני רוצה לעקור לך ולבנט את העיניים. מנובלים, תסתלקו לכו לגרמניה שלכם.
105
???? ...
דינה שכטמן | 27-09-2021 17:32
????
106
מוזר. קראתי בעבר...
לילי | 27-09-2021 17:41
מוזר. קראתי בעבר ספר שכתב מוטי קרפל ואם הוא מצדד בבנט ובאידיאולוגיה של ימינה זה אומר אחד משני דברים, או שהוא לא יציב, או שהוא מכר את הערכים שהיו לו..
אז אתה...
ניר | 28-09-2021 18:55
אז אתה מסכים שבנט נוכל ובוגד? דיינו
לא היו...
לו | 28-09-2021 18:55
לא היו לא
גם...
ליכודניק אמיתי | 27-09-2021 21:54
גם נוכליהו בנימין צבוע ואת יודעת איפה מקומו בגלל המלל הסרטים שנודף מפיו .
107
יאללה לך הביתה...
יהודה המכבי | 27-09-2021 18:32
יאללה לך הביתה מוטי שלום ולא להתראות ולא תודה. אתה צבוע ומקומך בביב שופכין על כל המלל הסרוח שהעלת פה
108
כל כך הרבה...
איכה היתה לזונה .... | 27-09-2021 18:36
כל כך הרבה אוהבי אמת יש באתר הזה ... הייתי בטוח שכולם כבר טבעו באוקיינוס השקרים של מושחתיהו ... ולא היא ... הידד לצביעות , כפיים לביביסטים ... חה.. חה.. חה..
109
קרפל,עוד סמרטוט מבית...
מחורבנט | 27-09-2021 20:32
קרפל,עוד סמרטוט מבית מדרשם של הבוגדים. הלואי שיהיה הראשון שיפנו מביתו.
בוגד, לא...
ניר | 28-09-2021 18:55
בוגד, לא צריך להתבייש לומר
אני קובע...
אליהו | 27-09-2021 22:36
אני קובע גם קרפל דתי מתחזה, שקרן ונוכל
כידוע...
חכמי ישראל | 27-09-2021 21:50
כידוע אתה מעריץ נלהב של נוכליהו בנימין וגם אתה והוא בוגדים וסמרטוטים לא קטנים , הגיע הזמן שתיתן כבוד לאנשים אמינים רציניים וטובים כמו קרפל לפיד וראש הממשלה שלנו בנט .
110
אחלה קרפל ...
דויד | 27-09-2021 22:49
אחלה קרפל
111
אחד לאחד. יישר...
מוטי קרפל חזק | 28-09-2021 0:45
אחד לאחד. יישר כוח קרפל. כל משפט מדוייק.
ממתי ללכת...
ניר | 28-09-2021 18:54
ממתי ללכת לאיחוד עם חמאס והאחים המוסלמים נחשב למעלה בימין? רק בנט וחבורת הבוגדים שלו יכולים לענות
לא ברור איך...
ניר יניר | 28-09-2021 8:26
לא ברור איך מפלגה שקוראת לעצמה ימינה וששיוקה את עצמה עדר מעלות ימינה מנתניהו, פתאום בדגל שלה הוא שאין ימין ושמאל. קרפל הזה פשוט מקשקש.
112
תמיד המתנחלים בוגדים...
רן | 28-09-2021 10:25
תמיד המתנחלים בוגדים בימין נוכלים וגם אתה קרפל
113
קרפל מתפלסף
דני | 28-09-2021 11:31
קרפל כהרגלו, עוסק בפילוסופיה, תחום שבו אפשר להכניס למשוואה מעשים של צד אחד מול מעשים של צד אחר, בלי להתחשב במשקל הסגולי שלהם. הרעיון האווילי של סיום המאבק בין שמאל לימין מורה על תפיסה פוסט ציונית. הזהרו מחולמי חלומות.
114
האשליות של קרפל
דני | 28-09-2021 11:58
מוטי קרפל, מי שטוען לפני הבחירות שמדובר כאן בניסוי כלים שמטרתו להוציא את ישראל ממבוי סתום, ושמצידו המפלגה יכולה גם להימחק (להישרף), אין לו זכות לחזור אל קרקע המציאות ולתקוף את מי שמדבר נגד בגידה והונאה.
115
כמה צביעות יש...
אורח | 28-09-2021 12:34
כמה צביעות יש בתגובה שלו!!! קשקוש של כתבה! להצדיק את ימינה? איפה היושר והגינות??? איפה האידאולוגיה פשוט איכס!!! בושה וחרפה!!!
מה הטענה?...
ביביסט | 28-09-2021 14:19
מה הטענה? אם לא כתבת נגד רצח העם היהודי אין לך זכות לכתוב נגד רצח העם הארמני?! מה עוד שלבסקינד קרא לביבי להתפטר וגם חטף על זה מהימין.
... איפה...
כמה צביעות יש בתגובה שלך .... | 28-09-2021 13:34
... איפה היה היושר שלך מול אוקיינוס השקרים של ביבי ? מול התנהלותו הנואפת עם נשותיו , 3 במספר , דרך אגב ... ואיפה היתה , ההגינות שלך , כשרימה את גנץ ועשה הכל כדי לא לקיים את הסכם הרוטציה ? ואיפה היית כשכל האקווריום שלו נאשם בשוחד , הפרת אימונים בפרשת הצוללות ... ואיפה היית כשאמר שאת המלצות המשטרה אפשר לזרוק לפח ... אני מקווה שהבנת ... על מושחתיהו אפשר לשאל איפה אלפי פעמים ... ומשום מה לא שמענו אותך ...
116
כתבה הזויה על...
סער | 28-09-2021 13:17
כתבה הזויה על סף הקטנוניות. למה ליבסקינד לא יצא נגד ה'שקרים' של נתניהו מול גנץ?! כי גם אתה קרפל, אמור לעמוד על ההבדל הדק בין שקרים ,בוודאי מהותיים, לציבור הבוחרים, מול כל עם ישראל, למול זיגזוגים פוליטיים בין פוליטיקאים, מנהיגים ושלא.
סרוגים זאת...
יצחק אוסטרוביצקי | 28-09-2021 15:37
סרוגים זאת בושה ופשע לתת לקרפל הזה במה כזאת. היה חשב מה טוב למדינה כשהבין שגנץ עם הרוכסן הולך שמאלה עם ניסקורן העדיף ללכת לבחירות בנט עוזר לחורבן בית שלישי...ומעניין אותו רק שבחדשות ב יגידו 30 פעם ביום ראש הממשלה...קרפל מבין במצב המדינה כמו בנט האחרונה...חג שמח
טול קורה...
Wow | 28-09-2021 14:30
טול קורה מבין עינך רק עובד אליל יסגוד לזה המקפיד כבנימין על קיום מצוות : תחמוד . תנאף. תגנוב . תשקר . תעבוד בשבת . . תעשה לך אלוהים אחרים ... ולקינוח תרצח ( אופי )
117
כל פעם שאתה...
ביביסט | 28-09-2021 14:21
כל פעם שאתה עונה בקשר לבנט ומזכיר את נתניהו זה בגלל שהטיעון חלש.
118
כמה שאתה צודק...
תימניה | 28-09-2021 18:02
כמה שאתה צודק קרפל וכל האחרים המבקרים אותך צבועים ועיוורים. הם רוצים לראות רק מה שנוח להם לראות
119
אפילו הרבנים שתומכים...
ניר | 28-09-2021 18:49
אפילו הרבנים שתומכים בבנט הם קוקוריקו בלי אידאולוגיה. מבחינתו זה רק ההבטחה לא לשבת עם רעם. על זה אמר סבא של מירב מיכאלי: רק שיתפתי פעולה עם הנאצים, חוץ מזה לא פשעתי
120
גם הדתיים וגם...
על הרצף | 28-09-2021 19:23
גם הדתיים וגם הימנים מסתדרים היום על הרצף שבין דתי לחילוני ובין ימני לשמאלני. הקיטוב כולך ומתפוגג. הייתי שמחה לו הכותב היה מתייחס לאיחוי קרעים עם הערבים החיים פה.
121
חוכמולוג. מי שהלך...
יצחק | 28-09-2021 20:13
חוכמולוג. מי שהלך עם משה פייגלין ונכדל בענק
122
קרפל מרפד את...
יורי לןץ | 28-09-2021 21:48
קרפל מרפד את בנט?? קלמן מאוד צדק. דווקא הטיעונים של קרפל הם שטחיים ומשתלחים
123
מה לך ולאשכנזים...
עוזי | 28-09-2021 21:56
מה לך ולאשכנזים ?
124
קלמן משכמו ומעלה....
עוזי | 28-09-2021 21:57
קלמן משכמו ומעלה.
125
ילדותי
חיים | 28-09-2021 22:04
זה בערך כמו האחדות המגוחכת שאתה מציע לאחר שהרסתם את הכל. קצת צניעות לא תזיק לכם
126
האובססיה של קלמן לבנט גורמת לו להיות רדוד
אזרח יהודי | 28-09-2021 22:22
מאז שקלמן ליבסקינד כותב באובססיביות נגד בנט וימינה הוא מתחיל להיות דומה לקולגה שלו בן כספית שהיה אובססיבי על ביבי. לכן במקום לקבל תחקירן מעולה אנחנו מקבלים כתב משעמם ורדוד שחוזר על עצמו 1000 פעמים והוא משעמם ברמות שאי אפשר לקרוא את כתבותיו.
127
קרפל אומר את...
קרפל זה שאתה צודק לא אומר שאתה יכול להגיד משהו לביביסטים אומללים | 28-09-2021 22:33
קרפל אומר את האמת אחד לאחד. הביביסטים האומללים מקללים בלי שקראו כי עסוקים בחלומות ובליקוק לשקרן הזקן.
128
עוד חדל אישים ימני
דני | 28-09-2021 22:37
שמנסה לשכנע אותנו שמותר לשקר כי כולם עושים את זה. ולזה קוראים עיתונאי?
129
שקר של ימינה
עופר | 28-09-2021 23:59
האם לשבת עם רעמ זה תרמית קטנה אתמהה. אין שום דבר חדש בממשלה ההזויה הזו אין התנהלות נורמלאלית ראש הממשלה בנאומו דיבר על כל המציל נפש אחת ובנתיים הממשלה הזו מכילה את המתים שעומדים מאז הקמת ממשלה על 1218 עד היום בממוצע על 406 לחודש ועל זה לא מדברים. על זיהום המערכת הפוליטית שבה מפלגה שקיבלה 6 מנדטים אין לה את אימון העם. העם לא בחר בבנט להיות ראש ממשלה. אם כבר לפחות לפיד המפלגה שקצת יותר גדולה. לצערי למרות הערכתי הגדולה לרב מוטי קרפל (אני מעריכו כתלמיד חכם והוגה דעות) בעניין זה נכשל משני צדדים מצד אחד אהבה מקלקלת את השורה ביחס לבנט ומצד שני שנאה מקלקלת את השורה ביחס לנתניהו ( לגבי נתניהו אני לא בטוח)
רק ליופיטר...
מה שמותר ליופיטר אבו יאיר, אסור לשור | 29-09-2021 7:23
רק ליופיטר אבו-יאיר, שקרן העל, רק לו מותר לשבת עם עבאס. נתניהו הפחדן והשקרן, קבע את הסטנדט החדש להקמת ממשלה, והכשיר את מחמוד עבאס. אבל זה מוצר רק לשקרן הגדול.
130
למי אכפת ממה שהוא חושב וכותב?
יאללה לך הביתה מוטי | 29-09-2021 0:50
וההחלטה העקרונית איך מובילים את עם ישראל צריכה לנבוע מהקשבה עמוקה עמוקה לתלמידי חכמים אמתיים, לא כל הרוצה ליטול את ה' יטול, מאיפה הקביעה המוזרה שמעכשיו כולם יהודים ולכן יש להתנהל אחרת - והאם במסגרת ממשלת האחדות גם מנסור עבאס יהודי???
131
איך אתה מיתמם??? עוד...
אבי | 29-09-2021 1:01
איך אתה מיתמם??? עוד אחד מוסרי מעל כולם.. מוטי קרפל,איך אגיד את זה,תעשה טובה ותשתוק!!!
למה שקרפל...
סתוית | 29-09-2021 7:26
למה שקרפל ישתוק? סתום אתה את האזניים או תגחף את הראש עמוק יותר לישבן המלך
132
דני קרפל -...
רועי | 29-09-2021 9:37
דני קרפל - איש הגות... מה בדיוק הוא עשה בחיים שלו (חוץ מלחבור לפייגלין ההזוי) או כתב כדי להפוך לאיש הגות?
133
בנט הוא מאותם...
כדאי לשאול | 29-09-2021 10:14
בנט הוא מאותם מנהיגים והבולט שבהם שבנה על המלומדת שמאל ימין ראה את שם מפלגתו. בנט מדבר על אחדות אך יש הרבה בעם שאוהבים מאוד את נתניהו ודרכו. ושהוא בוחר כל הזמן לעשות הפוך מנתניהו ולא לומר עליו אף מילה טובה זה הפך מעידות אמיתית אלא זה רק אחדות נגד נתניהו אחדות של שלילה ונגד. שום ערך.
נתניהו משמיד...
יהודה | 29-09-2021 10:59
נתניהו משמיד את עם ישראל מבפנים. מעריציו מלאי שנאה ואבודים.
134
כרגיל מהרבנים...
אלי שטרית | 29-09-2021 16:22
כרגיל מהרבנים השיקריים ביבי הפיל את הממשלה עים גנץ או להיפך גנץ הפיל את הממשלה ואתם באים בטענות שביבי לא קיים את הרווחה רבנים נבלות בחסות הכיפה
135
יש הבדל אחד בין ביבי לבנט..
ש | 29-09-2021 16:33
לביבי הצביעו בערך שני מיליון אזרחים, ולבנט בקושי שישה מנדטים.. אז כשבנט מפר הבטחות בחירות בתמורה לראשות ממשלה (אף אחד לא בחר בו לתפקיד הזה), זה נראה קצת אחרת מההפרות של ביבי
136
כלבי השיסוי מהפגנות בלפור באים לסייע לקרפל
אמור מי חבריך | 29-09-2021 21:06
חרפה וצביעות