אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

עוד שבוע, עוד שני סרטים בינוניים של נטפליקס

שני סרטים חדשים מז'אנרים שונים עלו השבוע לנטפליקס, אבל לא מדובר באיזו בשורה, משום שמדובר בסרטים בינוניים מאוד: "יש לו את זה" ו"קייט"

עוד שבוע, עוד שני סרטים בינוניים של נטפליקס
  (צילום: KEVIN ESTRADA/NETFLIX)

נטפליקס ממשיכה להפגיז ארטילריה כבדה, בדמות האבסה בלתי נגמרת של תוכן בינוני, והפעם היא עושה זאת בדמות שני סרטים חדשים: "יש לו את זה" ו"קייט".

יש לו את זה, הוא חידוש לקלאסיקת הנעורים מהניינטיז, שעוברת התאמה לדור ה-Z. "קייט" הינו מותחן אקשן, במרכזו מתנקשת מגלה שהורעלה ויוצאת למסע נקמה.

יש לו את זה (צילום: KEVIN ESTRADA/NETFLIX)

שני הסרטים הללו מסוג הסרטים שנועדו לייצר הצדקה למפעל הנקניקיות הבלתי נגמר של נטפליקס, וסביר שלא ישאירו שום חותם בעוד שבוע.

יש לו את זה

נטפליקס לקחו את כוכבת הטיק טוק הכי גדולה בעולם (אדיסון ריי), הוסיפו לה את קורטני קרדישאן והמון קלישאות רומנטיות דביקות, אידיוטיות ולעוסות, וכך קיבלנו סרט עם פרופיל תקשורתי גבוה במיוחד, ותו לא.

יש לו את זה

ציון כללי

מדד
הצניעות

למה תכה
רעך

מי ומי
צופים

פאדג'ט (ריי) היא משפיענית רשת, שמגלה כי החבר שלה בוגד בה קבל עם ואינטסגרם. על מנת להשיב אליה חזרה את עוקביה, ואולי גם את כבודה האבוד, היא מתערבת עם חברתה שתצליח למצוא את הבחור הכי לא אטרקטיבי ולהפוך אותו למלך הנשף. את ההמשך הקיטשי כולכם בטח כבר מדקלמים ויודעים בעל פה הודות לאינספור גרסאות קודמות.יש לו את זה (צילום: KEVIN ESTRADA/NETFLIX)

אם בעבר סרטים כאלה היו מציבים במרכז דמות נשית לא אטרקטיבית, שבמהלך הסרט הייתה עוברת מייק אובר, הפעם, הודות למי – טו, חל היפוך מגדרי והיוצרות התהפכו.

הסרט זועק לדור ה-Z והוא נראה כבר מהצפייה הראשונה שלו כמו הכלאה דביקה ולא מוצלחת במיוחד של קומדיה רומנטית מתחילת שנות ה-2000 לבין אינסטגרם וטיק טוק.

יש לו את זה (צילום: KEVIN ESTRADA/NETFLIX)

קייט

כדי לאזן את קטלוג הסרטים, נטפליקס משיקה תוצר גרפי ואלים במיוחד, אשר משתייך לערוגות המוכרות שבמרכזן מתנקשת נוקמת וצמאת דם.

העלילה בינונית למדי, ומעמידה במרכזה את קייט (מרי אליזבת' וינסטוד), מתנקשת שמגלה לרוע מזלה שהורעלה בחומר רדיואקטיבי, זמן קצר לאחר שהחליטה לפרוש מעסקי החיסול, לאחר חיסול טראומתי במיוחד.

קייט (צילום: Jasin Boland)

כשהיא מבינה שזמנה קצוב, היא מחליטה לעשות פרסה ולאתר את מי שעשה זאת ולהיפרע ממנו. בדרכה למטרה היא מבצעת שמות וטבח בכל מי שנקרה בדרכה, ומחסלת בגרפיות מדממת פושטק אחר פושטק.

למסע הזה נלווית אליה גם ילדה בשם אנני, אשר הייתה בעבר עדה לחיסולו של אביה על ידי קייט, והפעם היא נספחת אליה כאחרונת הנודניקיות במסעות הקטל והדמים שלה.

קייט (צילום: Jasin Boland)

הסרט קצבי ושופע לפרקים, ומתבדל לטובה הודות לויזואליה ולסגנון המעולה שלו, ובעיקר לרחובות יפן שמצטלמים נהדר. זה יכול היה לעבוד טוב גם בקולנוע בעיקר בשל הצילום והתזיזתיות שלו, אך הבינוניות שלו והיעדר המקורית של העלילה מצד נטפליקס, ממקמים אותו כעוד גלגל במרכבת הסרטים שלה, כך שסביר שהוא ייעלם כלעומת שבא.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
הכי בינוניים! ותרו!...
כרם בן זימרה | 15-09-2021 14:31
הכי בינוניים! ותרו!