אלמגור: בגלל שחרור המחבלים איבדנו את ההרתעה

בארגון נפגעי הטרור 'אלמגור' אומרים כי למחבל שדקר הבוקר את החייל צפויים חיים משוגעים בכלא ולאחר מכן הוא ישוחרר במסגרת עסקה או מחוות

אלמגור: בגלל שחרור המחבלים איבדנו את ההרתעה
  ארכיון פלאש90

בעקבות פיגוע הדקירה שארע הבוקר (ד') בעפולה בו דקר נער ערבי בן 16 חייל צה"ל מאשים ראש ארגון נפגעי הטרור 'אלמגור' מאיר אינדור את ממשלת ישראל שהביאה למצב הבטחוני הלא תקין.

"היד שאחזה בסכין הייתה של הצעיר הפלסטיני אבל שולחיו הם אבו מאזן וחבריו ברש"פ שעושים ברמאללה קבלות הפנים של גבורים לרוצחים שמשתחררים ומחנכים בכך דור נוסף של רוצחים צעירים בתקווה להיהפך גם הם לגיבורי התרבות הפלסטינית." מאשים אינדור ומוסיף:

"הצעיר הערבי שדקר הבוקר בעפולה ציפה שאף אחד מהסובבים לא יהרוג אותו מחשש לחקירות והעמדה לדין. אבל גם ידע שגם אם ייתפש עונשו יופחת – בעסקה נוספת, עד אז יקבל בכלא מלגה קבועה. משם קבלת פנים של גבורים במוקטעה ובטלוויזיה הפלסטינית ופנסיה נדיבה לשארית חייו. ממש חיים משוגעים!"

באלמגור קוראים לממשלת ישראל להכריז שהיא מפסיקה את גלי שחרור המחבלים "על מנת לאותת שרצח ישראלים אינו משלם ולשקם בכך את מערכת ההרתעה. הצעד השני הוא אימוץ דוח שמגר לגבי שחרור מחבלים על מנת לשקם את מערכת החוק שנפגעה קשות ביחס לענישת גורמי הטרור. "

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
כמה עצוב, ככה צודק.
יוסי | 13-11-2013 12:42
2
להפסיק המחלוקת מבבני ברק (ג) לירושלים (עץ) והקב"ה ישל
| 13-11-2013 14:46
להפסיק המחלוקת מבבני ברק (ג) לירושלים (עץ) והקב"ה ישלח לנו הרבה כסף ורפואות וישועות
3
אני גם לא מבינה למה לא ירו לו ישר כדור בראש
| 14-11-2013 8:02
אין שום סיבה לאסור מחבלים - או להרוג או לשחרר מיד.