אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ירושלים של ניר ברקת, אלי כהן הפסיד בבית-שמש

תוצאות האמת: בפער של שישה אחוזים, ניצח ראש העיר המכהן, ניר ברקת, את הבחירות בירושלים. גם בבית-שמש נרשם קרב צמוד. אלי כהן, שזכה לכינוי "המועמד הציוני", הפסיד בפער קטן לראש העיר המכהן, משה אבוטבול. רון חולדאי נותר על כסאו בתל-אביב

ירושלים של ניר ברקת, אלי כהן הפסיד בבית-שמש
  ניר ברקת בנאום הניצחון, הלילה. מימין: תוגת המפסיד (צילום: פלאש 90)

בפער של שישה אחוזים, ניצח ראש העיר המכהן, ניר ברקת, את הבחירות בירושלים. מועמד הליכוד, משה ליאון, קיבל 45%, ואילו ברקת, למרות אחוז ההצבעה הנמוך סחף 51 אחוזים.

בנאום הניצחון אמר ברקת: "זה לא הזמן להתחשבנויות, נכון שמועצת העיר תהיה שונה נכון שניצחנו, אבל מכל הלב אני רוצה לחבק את כל תושבי ירושלים".

"אנחנו צריכים את כולם, גם את אלו שפעלו נגדנו. אז חברים יקרים, מהערב הזה אני רוצה שנצא כולנו עם חיבוקים עם עיניים קדימה עם הרבה אנרגיות. הערב הזה ירושלים ניצחה!", סיים ברקת.

גם בבית-שמש נרשם קרב צמוד. אלי כהן, שזכה לכינוי "המועמד הציוני", הפסיד בפער קטן לראש העיר המכהן, משה אבוטבול.

רון חולדאי נותר על כסאו בתל-אביב. למרות אחוז ההצבעה הנמוך, ניצן הורביץ ממרצ קיבל רק 38%, בעוד חולדאי, שנכנס לקדנציה הרביעית שלו ברציפות, סחף אחריו 53% מהקולות.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
עוד "הצלחה מסחררת" של הבית היהודי בירושלים
נפתלי שקד | 23-10-2013 8:38
הקמפיין של הבית היהודי היה קמפיין שלילי ומכוער למדי, שדאג בעיקר לפמפם ש"הקיצוניים" לא יעברו את אחוז החסימה. אני רק תוהה לעצמי,מה היה קורה אם בבחירות לכנסת היה נמנע מאיתנו הלכלוך הזה. כמה מנדטים היה מקבלת רשימת ''עוצמה לישראל"? הגיע הזמן להפסיק לשלול את הלגיטימציה של כוחות כאלה בציונות הדתית, אלא לתת להם מקום. אף מילה רעה נוספת על "הקיצונים"! זה רק בעוכרינו ופוגע בנו.
2
"הפער הקטן" בבית שמש הוא כמעט 20 אחוז!!! לטובת אבוטבול
אפי | 23-10-2013 8:45
דרוש חשבון נפש, לא טיוח.
3
בנט הגיע למפד"ל במקרה, הוא מתנהל כמו פיל בחנות חרסינה
שי | 23-10-2013 10:23
לא הופתעתי מכך ש"הבית היהודי" מפסידים כמעט בכל מקום שבו דורכת רגלו של ילד הפלא נפתלי. האיש לא מבין כלום בהווי הדתי-לאומי, הוא לא שייך למגזר הזה, המפד"ל היא רק מקפצה עבורו, ותו לא.
4
לכבוד הרב הצדיק הגאון הח"כ מוה"ר משה גפני וחביריו
| 23-10-2013 23:30
לכבוד הרב הצדיק הגאון הח"כ מוה"ר משה גפני וחביריו: "האלימות נגד זקני הדור שליט"א נגרמה על ידך וחבירך" האלימות מהאברך שתקף מרן הבוקר, הוא משום שלקחתם (צ"ל שגנבתם) הרבה מהזמן היקר של הזקני הדור, בשביל הבחירות של הציונים ימ"ש, וכולו לשם שמים!!! אבל זה לא לשם שמים של הקב"ה רק לשם שמים של השטן וחביריו. תדעו: שהיום יש קיטרוג גדול בשמים על הביטול תורה שגרמתם לגדולי הדור, ובחורי ישיבה, ואברכי הכולל, ובפרט הביטול תורה שהי' בעד הבחירות הטמאות הציונות ר"ל. חז"ל אומרים ותלמוד תורה כנגד כולם!!! ולא כתוב בשום מהראשונים או פוסקים "שהבחירות דוחה תלמוד תורה" ולמעשה הקב"ה המנהיג את העולם הראה לכם שלא הצלחתם בירושלם וכו' והרה"ג ר' שמואל שליט"א כן הצליח יפה יחסית. תתביישו לכם על הביטול תורה שגרמתם לאלפי בני תיירה תתביישו לכם על המחלוקת שגרמתם ביו גדולי ישראל תתביישו לכם על השקרים שגרמתם תתביישו לכם על הגניבות וכו' ועל דברי חוצפה נגד הגדול הקדוש מירושלם. תתביישו לכל על ה"חילול השם" הנורא שגרמתם בארץ ישראל ובכל העולם כולו. אצל החילונים לא ראינו מחלוקת כמו שהי' אצלכם ובאלו שכמותכם הנקראים "חרדים" על חילול שם שמים ברבים אין מוחלין לו ר"ל. עד לאיפה היגעתם ?אתם באמת חרדים? תזכרו: י-ש דין וי-ש דיייין העולם "אינו" הפקר כמו שאתם חושבים. ליטאים – עברתם כל הגבולות! למי שמוחו בקדקודו מבין שכל רגע, שני', ודקה, של הזקני הדור המנהיגים אותנו לקראת ביאת המשיח, חשוב בשמים, ולמה בזבזתם זמנן של הגדולים על שטויות כמו הבחירות? הי' צריך לעשות נגדכם מחאה רבתי! איך העזתם לעשות ככה לגדולי ישראל? ולנו. השבוע כבר הי' רעידת אדמה השביעית וכולם ישינים!!! למה? ומה אם כבוד התורה? של הרה"ג ר' שמואל אוירבאך שליט"א ומרן של כל בני הגולה ה"ה ר' חיים קנייבסקי שליט"א עד 120 הספר תורה החי? ומה אם כבוד התורה של מרן ר' חיים ה"ספר תורה החי" שיודע בעל פה כל התורה כולה!!!! הקב"ה מרעיד את הארץ כדי שנתעורר בתשובה שלמה מהר. אנחנו צריכים לעורר מאוד מאוד לשפר המעשים שלנו, כפי שכתוב בספרים הק’ – ובחסד הבורא ב”ה הוא לא החביא מאיתנו את הדרך להגיע ולהתקרב אליו. למה מבזים תלמידי חכמים ברבים בביטול תורה. לא עת לצחוק ח"ו, המשיח כבר בפתח אבל אנחנו כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא לישון. אך ורק – ותשובה ותפלה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. נא לזכור לשפר הצניעות מיד!!!. יה"ר שירחמו אליכם מן השמים של השכינה הקדושה, ותזכו לשוב בתשובה שלמה בב"א.