אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
יהדות, על סדר היום, תוכן שיווק

אל תפספסו | שידור חי מהסגולה שהושיעה רבים

עכשיו זה קורה: המעמד המסוגל בהשתתפותו של מרן הגה"צ רבי מרדכי שמואל אדלשטיין שמגיע במיוחד בכדי לעמוד מקרוב על קיום הסגולה כסדרה. הצטרפו לשידור החי

אל תפספסו | שידור חי מהסגולה שהושיעה רבים
  תפילה בקבר רבי חנינא בן דוסא (צילום: יעקב נחומי/פלאש90)

מאז פרסום הסגולה המיוחדת וסדרי הלימוד והתפילה המיוחדים על קברו של התנא רבי חנינא בן דוסא, על ידי הרב מרדכי שמואל אדלשטיין,  רבים פנו אל משרדי ארגון "חנינא בני" שנטל על עצמו לקיים מידי ליל שישי את הסגולה הבדוקה והמנוסה.

עוד באותו נושא

מאות כבר הצטרפו לסגולה הייחודית של רבי חנינא

בעקבות פרסום הסגולה, פנו רבים למשרדי הארגון וביקשו להשתתף באמצעות מניין אברכים ת"ח מופלגים בסדר הלימוד והתפילה המיוחדים, באמצעות תרומה של חלות ויין לכבוד שבת המועברים למשפחות עמלי תורה.

למסירת שמות לתפילה לחצו כאן

בהנהלת הארגון, בראשות הרב ישעיהו סילבר, השקיעו מאמצים רבים לדאוג לכל הפונים הרבים הזקוקים לישועה בכדי שיוכלו להשתתף בשידור חי בתפילה בחצות הלילה, כפי הכוונת הרב מרדכי שמואל אדלשטיין איך לקיים את הסגולה.

בארגון 'חנינא בני' מציינים שמכתבו המיוחד של הרב מרדכי שמואל אדלשטיין, אודות הסגולה שהיא בדוקה ומנוסה, עורר אף הוא הדים נרחבים.

במכתבו כותב הרב אדלשטיין: "בהיות ונודע במסורת ברורה מהקדמונים, מקום ציונו של התנא הקדוש רבי חנינא בן דוסא ואשתו זיעועכי"א אמן, בכפר עראבה שבגליל, ובוודאי שהוא מקום מסוגל לתפילה ולפעול ישועות בכל העניינים. וכבר נושעו רבים בזכותו של התנא הקדוש וכדאיתא בחז"ל (תענית כ"ד)  אר"י א"ר כל העולם ניזון בשביל חנינא בני וכו'".

למסירת שמות לתפילה לחצו כאן

עוד נכתב כי "אולם כדי לחזק כוח התפילות שיפעלו יותר, לעורר הרחמים ולפעול ישועות, ראוי גם להפריש איזה סך לצדקה, ובפרט לצורכי שבת כמו חלות ויין עבור הנזקקים, וראוי שיהיה לכל הפחות כמניין 'חנינא', שהוא סך קי"ט שקלים, ובוודאי שכל המוסיף מוסיפים לו".

את מכתבו מסיים הרב אדלשטיין: "ובטוחני שיועיל הדבר לפעול ישועות אף שלא כדרך הטבע והוא בדוק ומנוסה".

בארגון 'חנינא בני' מספרים כי סיפורי מופתים רבים מתגלגלים אודות הישועות למעלה מדרך הטבע, עבור מי שהתפללו עבורו בתפילה המיוחדת על הקבר.

למסירת שמות לתפילה לחצו כאן

סיפורים רבים אודות מעוכבי שידוך, פרנסה בריווח, חינוך הילדים, מציאת עבודה, רפואה שלא כדרך הטבע, לזכות לפרי בטן ועוד סיפורים רבים הגיעו למשרדי הארגון ע"י אלו שעבורם התקיימה התפילה המיוחדת וזכו לראות בחוש ישועות למעלה מדרך הטבע.

למסירת שמות לתפילה ניתן להתקשר למוקד הישועות 3429* או 033065497

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו