אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
חדשות חרדים, תוכן שיווק

מאות כבר הצטרפו לסגולה הייחודית של רבי חנינא

בארגון חנינא בני עדכנו כי הפרסום על הסגולה המיוחדת המתקיימת בקברו של רבי חנינא בן דוסא עוררה הד ציבורי נרחב, כשמאות אנשים קראו להתפלל עבורם וקיבלו ישועה. כך תוכלו להצטרף

מאות כבר הצטרפו לסגולה הייחודית של רבי חנינא
  צילום: מנדי הכטמן\פלאש 90

הסגולה שפורסמה בשבועות האחרונים אודות סדר הלימוד והתפילה המיוחדים על קברם של רבי חנינא בן דוסא ואשתו, הקבורים בכפר עראבה שבגליל, מעוררת הד ציבורי נרחב. בשבוע האחרון התקבלו בקשות רבות של אנשים הזקוקים לישועה, המבקשים ליטול חלק על מנת שיתקיים עבורם סדר לימוד מיוחד ותפילה על קברו של התנא.

למסירת שמות לתפילה וישועה >>

את מעמדי הלימוד והתפילה המיוחדים מקיים ארגון "חנינא בני – קרן הישועות ע"ש התנא הקדוש רבי חנינא בן דוסא זיע"א", שנטל על עצמו להוציא לפועל את הסגולה המיוחדת. הארגון מחלק את החלות והיין שנתרמו כחלק מהסגולה, לכבוד שבת לעמלי תורה ולמשפחות הנזקקות.

עוד באותו נושא

סגולה מיוחדת לישועה: מסרו עכשיו שמות לתפילה

בעקבות פרסום הסגולה פנו רבים למשרד הארגון וביקשו להשתתף באמצעות נציגי הארגון בסדר הלימוד והתפילה המיוחדים. הנהלת הארגון, בראשות הרב ישעיהו סילבר, השקיעה מאמצים רבים לדאוג לכל הפונים הרבים בכדי שיוכלו להשתתף בתפילה בשידור חי טלפוני מידי ליל שישי בחצות הלילה, כפי הכוונתו של הצדיק הרב מרדכי שמואל אדלשטיין, שקיבל בקבלה מאביו כיצד לקיים את הסגולה. 

למסירת שמות לתפילה וישועה >>

כמו כן, בשל העובדה שמבחינה בטיחותית אין גישה לקבר עצמו ואישור מיוחד ניתן בלעדית לקבוצת המתפללים המגיעים למקום תחת אבטחה כבדה ושמירה הדוקה, ארגון "חנינא בני" מקיים מידי ליל שישי בחצות הלילה את הסגולה עבור כל אותם יהודים המבקשים שילמדו ויתפללו עבורם את סדר הלימוד והתפילה המיוחדים. 

למסירת שמות לתפילה וישועה >>

בארגון חנינא בני מציינים שמכתבו המיוחד של הרב אדלשטיין על הסגולה עורר אף הוא הד ציבורי ובו הוא כותב בין היתר: "בהיות ונודע במסורת ברורה מהקדמונים, מקום ציונו של התנא הקדוש רבי חנינא בן דוסא ואשתו זיעועכי"א אמן, בכפר עראבה שבגליל, ובוודאי שהוא מקום מסוגל לתפילה ולפעול ישועות בכל העניינים. וכבר נושעו רבים בזכותו של התנא הקדוש וכדאיתא בחז"ל (תענית כ"ד)  אר"י א"ר כל העולם ניזון בשביל חנינא בני וכו'. אולם כדי לחזק כח התפילות שיפעלו יותר, לעורר הרחמים ולפעול ישועות, ראוי גם להפריש איזה סך לצדקה, ובפרט לצורכי שבת כמו חלות ויין עבור הנזקקים, וראוי שיהיה לכל הפחות כמניין 'חנינא', שהוא סך קי"ט שקלים, ובוודאי שכל המוסיף מוסיפים לו. ובטוחני שיועיל הדבר לפעול ישועות אף שלא כדרך הטבע והוא בדוק ומנוסה".

סיפורי מופתים רבים אודות מעוכבי שידוך, פרנסה בריווח, חינוך הילדים, מציאת עבודה, רפואה שלא כדרך הטבע, לזכות לפרי בטן ועוד סיפורים רבים הגיעו למשרדי הארגון ע"י אלו שעבורם התקיימה התפילה המיוחדת וזכו לראות בחוש ישועות למעלה מדרך הטבע.

למסירת שמות לתפילה וישועה >>

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו