אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בנט ולפיד אל תתרגלו לכיסא הוא לא שלכם

מאז ימי משה רבנו שהוציא בדבר ה' את עם ישראל ממצרים, חצה איתו את הים והוריד את התורה לא היה מנהיג מבורך כל כך לישראל שהואשם לשווא בשחיתות ואהבת השררה. אלה יחזקאל נפרדת זמנית מבנימין נתניהו

בנט ולפיד אל תתרגלו לכיסא הוא לא שלכם
  (צילום: מארק ישראל סאלם/פלאש90)

השנה 1995, אני תלמידת כיתה ה' וזו שנה אחת לבחירות 1996 בהם עלה לראשונה נתניהו לכס ראש הממשלה. אני ילדה פוליטית וסוחבת את הורי לכנסי בחירות בכל רחבי הארץ עד קריית שמונה.

מתחילה לעיין בספרו 'מקום תחת השמש'. על קיר חדרי במקום פוסטר אמצע ממעריב לנוער מתנוססת כרזת הבחירות "נתניהו עושים שלום בטוח". שנה מטורפת עוברת על ישראל ואיזה סיכוי יש ל"שותף לרצח רבין" להיבחר. אבל נתניהו טוב ליהודים והוא נבחר.

שלושה עשורים אחר כך אני בשנות ה-30 המאוחרות שלי, אני ובעלי הכרנו בפעילות בתנועת הליכוד, הורים לשלושה ילדים ירושלמיים ונתניהו כך אומרים היום חותם שלושה עשורים של עשייה. צמודים לכל דיווח באימת יום כיפור ומחכים לחזות מהיכן יתמוטט תסריט האימים הזה, מתפללים "קרע רוע דיננו".

עוד באותו נושא

אחרי 12 שנים: מי נשאר מממשלת נתניהו 2009?

לא היה מנהיג שנרדף כמו נתניהו

היחס שלי לנתניהו ידע עליות ומורדות, יש תחומים מרכזיים בהם עמדתו הייתה הפך דעתי ברמה העמוקה ביותר. אבל בניתוח רוחב וממבט העל של דברי ימי ישראל מדובר במנהיג שהוא לא רק גדול מנהיגי העם היושב בציון בעת החדשה אלא גם מנהיג שניצב בשורה הראשונה עם ראשי ישראל בכל הזמנים. מאז ימי המלך דוד שנרדף על ידי שאול ולאחר מכן על ידי בנו אבשלום לא היה מנהיג כה מוצלח בישראל שנרדף ברמה כה רווית שנאה פראית וקנאה חסרת מעצורים כנתניהו.

וידאו: איתי בית-און /לע"מ סאונד: בן פרץ /לע"מ

מאז ימי משה רבנו שהוציא בדבר ה' את עם ישראל ממצרים, חצה איתו את הים והוריד את התורה לא היה מנהיג מבורך כל כך לישראל שהואשם לשווא בשחיתות ואהבת השררה. נתניהו שהוציא את עם ישראל מאוסלו והרצח ברחובות, העניק לישראל שגשוג ושפע שלא היה גם בימי שלמה והורדוס, עצר את תהליך חיסול ישראל בציר האירני-דמוקרטי ונלחם בראש מעצמה בהבל פיו ויכול לה כמו שלא הצליחו היהודים לא לבבל ולא לרומי.

נתניהו המואשם בפלגנות על ידי החונטה של הלוזרים שנלחמים על דעת הקהל רק בדרכי תעמולה שקרית שלא יודעת מנוח, כפייה משפטית והסתה אישית ולא בדיבייט הגון של מלחמת דעות כנתניהו הוא באופן אירוני האדם הממלכתי ביותר בישראל במובן הסרוג של המילה.

בתמימות אין קץ או עיוורון הוא לא זיהה במשך עשורים את דרך הפעולה המשלבת בולשביזם ודיס קונסטרוקציה פוסט מודרנית של מערכות המדינה וערכי החברה. מערכות שמאז הויתור הממלכתי המוטעה של בגין לאייש מחדש את כל מוסדות המדינה באנשי המחנה הלאומי המנצח מנהלות כידוע את המדינה מעל ומתחת למערכת הפוליטית.

נתניהו כבגין האמין שאין לגעת במערכות ולפתוח מלחמה פנימית סוערת אלא שניתן למשול היטב דרך המערכת הפוליטית ודעת הקהל. חולשתו מול מערכות פנים אלא כה גברה ובהתאם רמת חוצפתם להילחם עד חורמה מול הרצון הפוליטי והמדיני של הציבור לאור השמש ולא במחשכים. יש לומר ביושר גם בתוך רדיפתו המשפטית רבת השנים לקח לו יותר מעשור להבין את הקף חומרתה לחברה בישראל.

עוד לא נחתם ספר דברי ימיו

נתניהו היה יתד של הצלחה ארצית בטוחה במדינה שחיה על נס מאז היווסדה. כל עין אמונית שמחפשת את יד ה' במציאות יכולה לראות אותה יורדת ומעבירה את נתניהו מכשולים בלתי עבירים בזירה הפנימית והחיצונית. הלוואי שהיה אפשר להצביע על מנהיג שיתן לעם ישראל את כל הטוב שנתניהו נתן וידע בנוסף לכך לנתץ את "הבמות" בזירה הפנים ישראלית אבל עוד לא נולד אחד כזה. וזו הסיבה העיקרית שהוא ישאר איתנו. עוד לא נחתם ספר דברי ימיו.

אין בין החיים מנהיג בישראל שפועל מעומק ליבו בהכרה שכל כולו צינור לביסוס נצח ישראל. ונתניהו עם ההכרה הזו לא יודע עייפות, לא יודע קושי אין משימה גדולה מידי העלבונות הם כלום. בנימין כמו ששרים לו במרכז ביום ירושלים הוא ידיד השם ואהובו של עם ישראל. בנט ולפיד אל תתרגלו לכיסא הוא לא שלכם.

==

אלה יחזקאל היא אמא לשלושה ירושלמים, עוסקת במורשת.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
65 תגובות - 42 דיונים מיין לפי
1
לא יודע על מה את אבל אני רוצה קצת
gingi | 13-06-2021 14:11
מנהיג, בסדר גודל של משה רבנו? בואי, נכון שצניעות מעולם לא היתה תכונה של ביבי, אבל כמה עפתם רחוק...
כל הבבונים יודעים שהנוכל הסגול גדול מהקב"ה
בבר הגבר | 13-06-2021 16:09
מה לא ברור פה ?
2
בסדר! ...
מוני | 13-06-2021 14:25
בסדר!
3
ברור שהמשפט שקרי...
פם | 13-06-2021 15:17
ברור שהמשפט שקרי ומתוכנן מראש מטעמים פוליטיים. אבל זה שהשופטים וכל השמאל מושחתים ורשעים לא אומר שביבי צדיק. אני לא חושב שביבי שווה אפילו לבוץ בסנדלים של משה רבינו, אם כל חייו מלאים בהכפשות, שקרים, רמאויות, תחמנויות, גניבת דעת הימין, כפיות טובה לימין, גאווה, הפקרות על גבול רשעות שהביאה ב-מ-י-ש-ר-י-ן לפרעות אדירות ולרצח של שני יהודים (!!!!!!!), אכיפה סלקטיבית רק נגד יהודים, הפקרת עוטף עזה לטרור נלוז, פתיחת פתח לחבירה אל תומכי טרור. ביזה את כבודו של כל עם ישראל בכניעתו לטרור בהר הבית ובעזה. הבן אדם הזה הוא עבודה בעיניים, יש בו כל כך הרבה כפיות טובה לבוחריו, אחיזה מטורפת לכסא כאילו הוא נחלתו הפרטית. נכשלת ביבי! לא רוצים אותך, לא בגלל השמאל אלא בגלל כל מה שכתבתי. מקווה שבאופוזיציה יתחילו להפנים ולצאת מהחרדה ממך.
4
כל מילה במקומה!!! בנימין...
שלמה | 13-06-2021 15:51
כל מילה במקומה!!! בנימין נתניהו מנהיג בחסד עליון!!!!!
מנהיג שדאג
ביבי נוכל עליון | 15-06-2021 11:14
1. להנתקות מעזה 2. לחוסר המשילות בדרום 3. למערכת משפט רקובה 4. לפרוטקשן ערבי בכל רחבי הארץ 5. לפרעות ביהודים בערים המעורבות בקיצור מנהיג אדיר הלוואי על אויבנו
5
כל מילה!! מנהיג בחסד...
שלמה א | 13-06-2021 15:53
כל מילה!! מנהיג בחסד עליון!!!
6
מנהיג בחסד עליון!!!...
שלמה א | 13-06-2021 15:54
מנהיג בחסד עליון!!!
7
ראש הממשלה
עם ישראל | 13-06-2021 16:19
מחכים שרק המשיח ימלוך עלינו וכמאמר הרבי מחבד לביבי שהוא יהיה ראש הממשלה האחרון עד ביאת המשיח חוץ מזה בנט יחרא לפיד כלב בן זונ..... דוברמן ימות היום חתיכת רוסי מנוול בן כלבה חרא בלבן
8
הכיסא לא שלכם הוא של ביבי לנצח !!!
אביעד | 13-06-2021 17:46
הכסא של ביבי לנצח נצחים הכסא שלו בלפור שלו ואומנם משה רבנו, יהושע בן נון, דוד המלך, שלמה המלך התחלפו אבל ביבי ישאר כאן לעולם רק הוא והקדוש ברוך הוא
זה בציניות......
שירה | 15-06-2021 20:15
זה בציניות...
אלוהים מתקשר...
ביביזם=עבודה זרה | 15-06-2021 9:41
אלוהים מתקשר לביבי כל בוקר כדי להתייעץ כי מה שווה אלוהים בלי ביבי שיגיד לו מה לעשות
@מאיזה בית חולים...
אילן | 14-06-2021 22:13
@מאיזה בית חולים ברחת?
עוד עיוור...
אפרת | 13-06-2021 18:41
עוד עיוור
9
אלה יחזקאל אני...
גברת | 13-06-2021 18:30
אלה יחזקאל אני המומה מדברייך.איזה תשבוחות לביבי? מאיפה פרי דמיונך? לא היה ולא נברא .את שייכת לאלה שנכנסו לסחרור עקב נאומיו המהממים.אין בהם מילה אחת של אמת. הכל שקרים ועבודה בעיניים.מה הוא תרם? החיים שלנו הכי יקרים במערב.אי אפשר לקנות דירה ללא ירושה.המחירים בשמיים.כל החקלאות נהרסה.אנשים חיים במינוסים מטורפים.את מושפעת מיחסי הציבור שלו.האמת מרה מאוד.חייבים לשנות דברים.המדינה ללא תקציב שנתיים.הכל ממניעים אישיים.אולי את לא נפגעת מזה .רבים כן לא יכולים להתפרנס.מטוס של מיליארד שקל עומד סתם .כל יום הוא עולה כסף רב שהוא לא בשימוש.למה? מה הרברבנות הזאת?לא יכול לטוס כמו כל ראשי ממשלות ונשיאים באל על מחלקת עסקים.לא מספיק מכובד עבורו?.לא רואה את הציבור.אנחנו אוויר.הוא אשתו ובנו יאיר מסובכים במשפטים ללא הרף למה? שגעון הגדלות.חיים באשליה שהם אלוהים.לא בני אדם קטנים ועלובים.כמו אשת הדיג בדג הזהב שלא ידעה שובע.תתעוררי גברת נכבדה.הכל אשליות .אנחנו זקוקים לראשי מדינה שמוכנים לעבוד קשה עבורנו.לא עבור עצמם.אמן והיום נצא לגאולה.
מי שחי...
שושח | 13-06-2021 22:17
מי שחי מסרט הם הפושעים שמולחים אותכם לתהום לאבדון
10
כולכם מסוחררים מנאומיו...
גברת | 13-06-2021 18:34
כולכם מסוחררים מנאומיו של ביבי.חיים באשליה שהוא מלך המשיח.אטומים לגמרי לא שומעים ולא רואים.די הניצול שלנו פג תוקפו.עכשו ביבי יעזוב לקיסריה .בשעה טובה ומוצלחת.
אבל המשיח...
שרי | 14-06-2021 22:49
אבל המשיח יושב בשערי רומי ..(קיסריה)
הארס והשנאה...
עפר | 14-06-2021 16:08
הארס והשנאה נוזלים לו מהפה. דוחה!!!
11
הקבה בעצמו הוא...
בהחלט | 13-06-2021 18:42
הקבה בעצמו הוא עפר לרגליו של ביבי
12
די כבר מספיק...
רונה כהן | 13-06-2021 18:47
די כבר מספיק הוא לא הצליח 4 פעמים להקים ממשלה ויש עוד אנשים מוכשרים תרגעו כבר
מוכשרים, אבל לבם במקום הלא נכון...
ישראלי | 13-06-2021 19:45
גם המדענים הנאצים היו מוכשרים. אבל...
13
ממש משה רבינו....
ברבור | 13-06-2021 20:23
נא להכיר - ראש ממשלת ישראל סקס, נשים, בגידות והעיר הגדולה! אשתו הראשונה של נתניהו, מיקי וייסמן (כיום דר מרים הרן), היתה נאמנה לו שנים, עד שיום אחד נתניהו בגד בה בארהב עם פלייר קייטס (Fleur Cates), סטודנטית בריטית נוצריה. הרומן הסודי התרחש בזמן שמיקי היתה בהריון: היא זיהתה שערה בהירה על חולצת בעלה הצעיר. מיקי סילקה אותו באופן מיידי מן הבית בבוסטון, חזרה לישראל עם בתם המשותפת, נועה, והתגרשה ממנו. אשתו השנייה (מ-2 במאי 1981), פלייר קייטס, היתה מבריקה, כריזמטית ומצליחנית. בשביל ביבי היא אפילו עברה גיור רפורמי מהיר, לאחר שהתחתנו בטקס אזרחי בבוסטון. אבל פלייר לא הסתדרה עם המנטליות הישראלית. צילה נתניהו, אימו של ביבי, לא אהבה את פלייר ואת הרקע הנוצרי שלה. גרוע מכך - פלייר לא יכלה להביא ילדים לעולם. היא עברה טיפולי פוריות קשים, שלא עזרו. ביבי החל להתעלם ממנה, להיעלם מהשטח לעתים תכופות ולישון מחוץ לבית - בלי להסביר איפה היה והיכן בילה את הלילה. ב-1988 הם התגרשו. במארס 1989 פלייר חזרה לארהב ממנה באה. בהמשך התחתנה עם איש פיננסים עשיר מאוד, ליאונרד הרלן, וכיום היא נקראת פלייר הרלן. שרה בן-ארצי, דיילת אל-על שנולדה בקרית טבעון, התחילה עם נתניהו במהלך טיסת-קישור באמסטרדם. היא נתנה לו את הטלפון שלה על פתק. שרה היתה ביישנית ולא היתה לה כימיה עם אף אחד ממקורביו של ביבי. נתניהו לא רצה אותה ואפילו הודיע לצוות שלו שהוא כבר עזב אותה. הוא כבר החל לצאת עם נשים אחרות, אבל שרה דרשה פגישה אחרונה. זמן קצר אחר כך, בישרה לו שרה שהיא בהריון, ובלית-ברירה התחתן איתה בתחילת מרץ 1991, שלושה ימים לאחר סיום מלחמת המפרץ. שעתיים לפני החופה, ביבי עדיין עבד במשרדו, נותן ראיון טלוויזיוני לדיויד פרוסט. החתונה בבית הוריו של ביבי בירושלים היתה קטנה וסודית, כדי שאף צלם עיתונות לא יתפוס את הכרס ההריונית של שרה בחתונה; יאיר נתניהו נולד ב-26 ביולי, רק 5 חודשים אחרי החתונה. כשהבן הבכור יאיר היה רק בן שנה, נתפס ביבי בוגד בשרה עם רות ברונשטיין-בר. רות, יועצת סקרים ובעלת מכון מחקר, היתה נשואה אז לדר שמואל בר. ביבי ורות עבדו צמוד על יחסי הציבור בקמפיין הפוליטי שלו. לזוג הסודי היתה דירת מסתור בפתח תקווה, שם הם קיימו יחסי מין בשעות הצהריים. רות אפילו האמינה שביבי יעזוב את שרה למענה. השמועה על הרומן הסודי בין ביבי ורות בר הגיעה ליריביו הפוליטיים, שעקבו אחריו. אחד מהם התקשר ישירות לשרה, סיפר לה בטלפן על הבגידה, ואיים לפרסם את הסיפור אם ביבי לא יפרוש מהמירוץ הפוליטי בליכוד. שרה התקשרה מיד לביבי ואמרה לו שהיא יודעת הכל. ביבי ניסה לתחמן אותה, אבל שרה כבר לא האמינה לו. הוא נאלץ להודות שבגד בה. שרה השליכה אותו מהבית כבר באותו ערב. שרה דרשה גירושין ולא היתה מוכנה לסלוח. היא גם התקשרה לבעלה של רות, רופא העיניים דר שמואל בר, וסיפרה לו על הרומן של אשתו. שמואל הגיש תביעת גירושין מרות, אבל בסופו של דבר הם הצליחו לשרוד את המשבר. רות בר פוטרה, הורחקה באופן מיידי מסביבתו של ביבי עי ליברמן, והוזהרה שלא להוציא מילה מהפה לעולם. סיפור הסחיטה הפוליטית התפוצץ עם שידור נאום הוידוי של ביבי בטלוויזיה (הקלטת הלוהטת שלא היתה מעולם). חקירת המשטרה הסתיימה בלא-כלום, למרות שהחשד נפל על אנשיו של דוד לוי בליכוד. בהוראת שרה, היה אמור עורך הדין יעקב נאמן להגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני. עוד נאמן בחר שלא לעשות זאת. נתניהו ושלוחיו, ביניהם עוד דוד שמרון ואשתו, כמו גם עוד דן אבי-יצחק, הפעילו לחצים אדירים על שרה להגיע לשלום-בית. ביבי הפציר בה: אני רוצה ממך עוד ילד. שרה, שכבר חוותה את טעמם המר של הגירושים מדורון נויברגר בשנות ה-80, נעתרה, אבל היו לה תנאים. אז נחתם הסכם שלום-הבית הסודי: לשרה יש סמכות וטו במינוי מזכירות, יועצים ומקורבים; ביבי חייב לתת לשרה ללוות אותו לכל מקום, בארץ ובחול; לוח הזמנים של ביבי יהיה גלוי תמיד בפני שרה; ביבי יחזור הביתה בשעות סבירות ויבלה יותר זמן עם משפחתו; ביבי חייב לתת כבוד לשרה ולהזכיר אותה באירועים פומביים; אם הזוג מתגרש, שרה מקבלת חצי מהרכוש. וביתו נועה מנישואיו הראשונים לא תוזכר בין ילדיו ולא תגיע לביתם או למעון הרישמי או ללישכתו , ולא לאירועים רישמיים, ונאסר עליו להיצטלם איתה או להזכיר את שמה . ביבי הפר את ההסכם הזה פעמים רבות. הוא נפגש בסודיות עם גברים ונשים ששרה ביקשה להרחיק. הוא מצא מקומות מסתור, כמו בית אביו ברחוב הפורצים, ומלונות בארץ ובחול. הוא שילם משכורות למקורבים בלתי-מאושרים במזומן, בעזרת שיטת הדולרים בגרביים, והחברים המיליונרים מארהב, בריטניה ואוסטרליה. שרה הפעילה סוכני-מעקב כמו נתן אשל, וביבי למד לעקוף גם אותם. שרה החלה להתערב במינוי שרים ובכירים במערכת הביטחון. ביבי הדפיס רשימות מינויים מפוברקות כדי להטעות את שרה, שנברה במסמכי הלשכה. שרה דרשה להשתתף בתדריך סודי ביותר שערך לביבי ראש המוסד, מאיר דגן, במעון ראש הממשלה. ביבי אף הורה לרשום ביומן פגישות פיקטיביות כדי להסתיר את שמות המוזמנים האמיתיים (למשל: יהושע מצא הלגיטימי, במקום לימור לבנת האסורה). ביבי המשיך להגיע הביתה בשעות מטורפות, ולפעמים נותר בחוץ לשחק שש-בש עם המאבטחים. שרה עדיין חושדת בו שהוא ממשיך לבגוד בה מאחורי הגב, ולכן מתעקשת להתלוות אליו לכל טיסה, גם כאשר מתגלים קשיים תקציביים ומשפטיים. לשרה יש הרבה סיבות טובות להישאר חשדנית.
הוא יודע...
אלמונית | 16-06-2021 10:33
הוא יודע כל זה כי היה מפורסם וכל ישראל יודעת ולידיעתך שרה היא אשתו השלישית שלא מרשה לו לראות את בתו הראשונה ואת נכדיו.
הכל נכון, ויותר מכך
רמי | 15-06-2021 20:42
הדברים פורסמו פעמים רבות. זאת ועוד, שרה מאושפזת מזה תקופה ארוכה מאד בבית חולים פסיכיאטרי בוינה.
מאיפה אתה...
מאין המידע הזה ? | 14-06-2021 9:41
מאיפה אתה יודע את כל זה ?
14
כל מילה בסלע!!...
אילן | 13-06-2021 20:29
כל מילה בסלע!!
15
ביבי מלך העולם...
יוםוף | 13-06-2021 22:15
ביבי מלך העולם חכם מנהיג שאין שני לו הוא חוזר בקרוב מאוד להנהיג את המדינה תתרגלו הגמד עים ה6 מתרסק לפרורים
16
על מי היא...
יוסי | 13-06-2021 23:08
על מי היא כותבת בדיוק ? ראש הממשלה הוא נפתלי בנט. כל האחרים בכנסת הם לא דומיננטיים מספיק. למה להשחית עליהם סתם מילים ?
17
בנימין נתניהו, ראש...
יהודיה | 13-06-2021 23:12
בנימין נתניהו, ראש הממשלה הכי טוב. אוהבים אותך מאוד. תחזור בקרוב כבר מתגעגעים.
18
כך מדברים אנשי כת שטופי מוח - עצוב
צדק | 14-06-2021 1:02
כך מדברים אנשי כת שטופי מוח - עצוב
19
צודקת 100%, לגנוב...
ימינה בריונים בחליפות, הם הסקריקים שורפי האסמים | 14-06-2021 2:46
צודקת 100%, לגנוב בחירות בשקר מלכתחילה זו ההונאה הכי גדולה שאפשר לעשות לאזרח. זו זכות פעם ב4 שנים להשפיע ואתם גזלתם ממני וממשפחתי את קולותינו בשקר (בנט נעלב כשאמרו שיילך עם לפיד או מרץ שהרי הוא ימין והם שמאל..ומתן כהנא הודיע שלא יתכן שילך עם מרץ שקוראים לאנשים לשפוט חיילים כמוהו בהג..חתיכת נאלח בוגד, הרי אתם הסקריקים האמיתיים - בריונים- נוכלים בחליפות ודיבור אשכנזי וארטילריה תקשורתית שמאלנית..איכס ,להקיא אתכם ועליכם
20
. ...
פולחן אישיות | 14-06-2021 4:37
.
21
דברי הבל ורעות...
דורון | 14-06-2021 6:25
דברי הבל ורעות רוח. עשית על עצמך מלך והמלך לא ישר. תתביישי לך זוהי לא דרך התורה. גניבה רמאות ביזוי סמלים שיסוי פלגנות. אלו לא הערכים שלנו.
22
משה רבינו היה...
ישראלה | 14-06-2021 7:36
משה רבינו היה עניו וברח מהשררה וביבי הפוך.אומנם יש לו זכויות אבל ההשוואה לא במקומה .
23
נראה לי שאת...
מענין באיזה מדינה את חיה .... חה.. חה.. חה.. | 14-06-2021 9:17
נראה לי שאת חיה במדינה אחרת ... עושר ? שגשוג ? חינוך עם 40 תלמיד בכתה ... בריאות בתת תקצוב עם הזקנה במסדרון ... רווחה וסעד עם עובדים שנזקקים להשלמת הכנסה ... כל אזרח רביעי מתחת לקו העוני (נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה של המדינה) ... כל ילד שלישי עני ... מענין איפה את גרה ...
24
מי אתה זבל...
שלמה | 14-06-2021 11:28
מי אתה זבל גנב אפס
25
להשוות אותו לדוד...
חיים | 14-06-2021 12:52
להשוות אותו לדוד המלך זה לא מכבד את ביבי אלה מבייש את הכותב פשוט לא נתפס רדידות ועליבות כזאת
נכון, ביבי...
רחל | 14-06-2021 22:47
נכון, ביבי לא רצח את בעלה הקודם של שרה כדי להתחתן איתה..
26
בינימין נתניהו מלך...
שרה | 14-06-2021 15:51
בינימין נתניהו מלך העולם בכול הזמנים לא היה ולא יהי כזה ראש ממשלה גאון חכם מנהיג גדול אף אחד לא היגע לכרסולים שלו לא בעבר ולא בעתיד
אני רואה שכל...
אלמונית | 16-06-2021 10:29
אני רואה שכל העולם עדין מתקיים בלי נתניהו והוא לא מנהיג בכל העולם. רק את שטופת מח, תפתחי את העינים.
תמסור דש...
אתה סתום | 15-06-2021 22:09
תמסור דש לאביך הערבי צגיד אני מחפש רצף
הגנב... המושחת......
מלכי ישראל | 14-06-2021 21:18
הגנב... המושחת... הבוגד הסדרתי בנשותיו... במשפחתו הקרובה... בעמו... משתפ של החמאס... לא היה איש בוגדני וחסר עמוד שדרה כמוהו.... נרקיסיסט... אובססי לשררה וכבוד וטוב שנפטרו מעונשו של זה. באנו חושך לגרש בידינו אור ואש... כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן... סורה חושך על פני אור.. סורה מפני הדרור... דרור לעם ישראל מדינת ישראל היום... הגיע העת... לאור חדד
27
איבדת אותי במשפט...
כתבה של ביביסטים שמתגעגעים לדיקטטורה | 14-06-2021 21:04
איבדת אותי במשפט משה רבינו. גועל נפש להשוות את השקרן אוכל השרצים מחלל השבת למשה רבינו. ביבי סטית טיפוסית שמוחה השתבש בשל השתייכותה לכת שבינה לבין הליכוד של בגין אין כלום
ואני חשבתי שמנהיגי...
יוסף | 16-06-2021 16:49
ואני חשבתי שמנהיגי הדור כמו משה רבנו אלה הרבנים שלום כהן, חיים קנייבסקי, חיים דרוקמן והאדמור מגור. עכשיו באים ואומרים לי שר' בנימין נתניהו הוא מנהיג הדור ? זה חידוש עצום . מתי אפשר לבוא להתברך אצלו ? מה שעות הקבלה והאם ר' מיקי מכלוף זוהר הוא המשמש בקודש ?
הוא בהחלט...
רחל | 14-06-2021 22:46
הוא בהחלט משה בדורו כמו שנוח היה צדיק בדורו. חילונים כמוהו הם דתיים בנשמה וטהרנים כמוך חסרי נשמה.
28
נתניהו בהחלט מנהיג...
חיים נפתלי | 14-06-2021 21:36
נתניהו בהחלט מנהיג עצום מאז שעלה לראשות. המדינה הקטנה פרצה והתקדמה.בכל התחומים . אין כאן הכרת הטוב בטח לא לתקשורת .התקשורת שטפה ושוטפת את המוח לאנשים .לחם ושעשועים וזה בהחלט השפיע . אנשים המציאו עליו כל מיני דברים .כאיל רודף מלחמה אשם בקורונה וגנב וכו . הכל הבל .הבעייה היא שלשנאה עיורת כזו ההגיון לא משפיע. כמה חבל .
29
נתניהו מלך תבינו...
ימין אמיתי | 15-06-2021 0:47
נתניהו מלך תבינו
כמה שהסתובבתי...
אלמונית | 16-06-2021 10:25
כמה שהסתובבתי בארץ ישראל לא ראיתי מלך רק ראש ממשלה. אתם ירדתם לשפל המדריכה תלכו לפסיכיאטר טוב שירפא אותכם.
30
ביבי היה, ביבי הווה, ביבי יהיה לעולם ועד!
חנן. ב. | 15-06-2021 1:55
ביבי מלך המשיח. ביבי הוא האור. ביבי הוא ההיסטוריה. ביבי הוא העבר והעתיד. נכון? אלה חמודונת, נראה שלא התבגרת הרבה מאז כיתה ה'. אם אי פעם תרצי להגר, אני ממליץ לך על צפון קוריאה.
31
כתבה יפה וההןכחה...
רן | 15-06-2021 8:14
כתבה יפה וההןכחה לכך איך זה מקפיץ את האכולי קינאה ושינאה חולנית לאדם שבסטנדרטים נורמלים גם מי שלא בדרכו חב לו לפחות הכרת הטוב
32
ביבי אדם מושחת...
כהן צילה | 15-06-2021 8:32
ביבי אדם מושחת ובושה לעם ישראל
שתמי יחתיכת...
בושה למשפחת כהן | 15-06-2021 22:06
שתמי יחתיכת סתומה לכי למנסור עבאס הוא מחכה לך בבית מלון
את ואזרחים...
איכפתית | 15-06-2021 11:05
את ואזרחים כמוך בושה לישראל. כפויית טובה שכמותך. ברלין וערים נוספות בעולם המאכלסות ישראלים מהסוג הנלוז שלך ממתינות לך!
33
כל מילה בסלע נקודה! כל דור והמנהיג שלו וברור
סימה | 15-06-2021 22:01
שנתניהו הוא שליח ה'. וה' יבוא דין וחשבון עם כל אלה הרוצים ברעתו והקערה תיהפך על פיה בעה אמן בקרוב.
לפי מה...
אלמונית | 16-06-2021 10:22
לפי מה כתב את אשה דתיה מאמינה לא שמעת על הפסוק לא תעשה שלך פסל ומסכה. או עגל זהב, אז איך את עוברת על המצוות האלו. או שאת מאמינה איך שמתאים לך.
34
באמת מה נסגר...
יעקב | 15-06-2021 22:12
באמת מה נסגר אתכם? בואי נגיד שביבי מנהיג נהדר,!? יחד עם זאת נהנתן,רמאי, איש מרכז ולמטה מזה. הצביע בעד ההתנתקות,החזיר את חברון,פינה את עמונה ונציה האבות. לא פינה את חאן אל אחמר והרשימה ארוכה. ארוכה. תודה לך לך תנוח ונסתדר . בגבעת שאול והר הזיתים כולם שם חשבו שאין להם מחליפים יש גם יש
35
חותם על כל...
יהודה | 15-06-2021 22:21
חותם על כל מילה.
36
חברים תתעוררו הפכתם...
אחת שהתפכחה מהשקרן | 16-06-2021 1:16
חברים תתעוררו הפכתם לעובדי אליל שזה אסור בתורה ביבי מזכיר את פרשת עגל הזהב והסגידה העיוורת למשהו שהוא בעצם ממלכת החושך הכותבת הפכה לכזאת נסחפה בשקר כמו המונים גם אני הצבעתי לביבי עד שגם את גנץ רימה ואז אמרתי דיייייייייי
37
המלך עוד ישוב...
י | 16-06-2021 9:12
המלך עוד ישוב אמרה אז הביביסטית......
38
איזה תאור מדוייק...
שמעון | 16-06-2021 12:02
איזה תאור מדוייק של המציאות.ישר כוח
39
איך אפשר להשוות...
מנהל שיווק רים רהיטים | 16-06-2021 12:50
איך אפשר להשוות את ביבי לדוד בן גוריון שהיה לו אומץ להכריז על הקמת המדינה או בגין שהרס את הכור בעירק או אפילו אולמרט שהרס את הכור בסוריה. איזה מהלך של מנהיג עם אומץ היה ביבי. הוא מתהדר בכלכלה אם שמים לב בגרפים העליה בכל המדדים קיימת עוד משנת 2000 באותו שיעור ומי שמצמיח את הכלכלה זה השמלאנים ולא אנשי שס. אז שוב מה ההחלטה האמיצה היחידה של ביבי חוץ מזה שהוא איש שיווק מעולה.
40
חבל מאד שהכותבת...
יעלא | 19-06-2021 15:59
חבל מאד שהכותבת מביעה רצון שהנאשם בפלילים , השקרן והמסית ימשיך וישלוט על העם הזה עד חורבן בית שלישי. האדם הזה עבר כל גבול ההתנהלותו הפושעת. הוא שונא כמעט את כל העם, הוא מזלזל בשארית העם דווקא אלו התוחבים את לשונם לישבנו. האיש הזה שקרן, מסית, אלים על גבול הרפואי. ומשפחתו איתו. לא סתם אין לו אפילו חבר אחד כי הוא מוכר את כולם. לא יודע לחייך חיוך אמיתי הכל הצגה לצורך בחירות. טוב שהשתחררנו ממנו. ושיעלם כבר מחיינו , בדרך נס.
41
קצת התבלבלת, לא?...
מנחם בגין | 20-06-2021 1:05
קצת התבלבלת, לא? ״ בנט ולפיד אל תתרגלו לכיסא הוא לא שלכם״. מה, הוא של ביבי? ביבי ישב עליו 15 שנה - 12 מהן ברציפות ועוד 3 לפני כן; מספיק ודי. כל האמור הוא כמובן בהתעלם מהנזקים האדירים שגרם והאשמתו במעשים פליליים חמורים. ״בואי שרה׳לה, הולכים״.
42
מישהיא החליפה את ה' בביבי. הגזמת...
יואב1 | 20-06-2021 13:21
נכון שביבי הכי יפה והכי חכם והכי הכי...אבל 12 שנים עשו את שלהם והוא שכח שהוא אמור לעבוד בשביל מדינה ולא עבור עצמו. הוא כבר לא ימין הוא כבר לא חייב כלום לאף אחד הוא פשוט ביבי. אז הגיע הזמן לפנות את בלפור. יש עוד אנשים (למזלנו) שלא שכחו לדאוג למדינה ולא רק להאדרת שמם.