אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הגנבה הלאומית, הדתית והמוסרית של המאה

מבחינה משפטית, אם ממשלה כזו תקום, היא תיחשב ממשלה, אך מבחינה תורנית ומוסרית, אני ורבים מאד בצבור, לא נוכל לראות בה ממשלה כשירה מוסרית, אלא ממשלה גנובה באופן המחפיר ביותר בתולדות האנושות המתורבתת, תוצאה של רמאות יחידית בתולדות האנושות

הגנבה הלאומית, הדתית והמוסרית של המאה
  (צילום: גרשון אלינסון/פלאש90)

בפעם הרביעית תוצאות הבחירות אינן מצליחות להכריע בין המחנות המחלקים את אזרחי ישראל, על אף שהחלוקה האמתית ברורה: רוב הצבור נוטה ימינה.

ואין להטיל כל ספק בעובדה זו המושרשת עמוק בעמנו, שהרי שמעתי אישית לפני שנים רבות אפילו את יוסי ביילין נשאל על יד קריין: האם נכון שרקמתם את הסכמי אוסלו כי עם ישראל שמרני וזכיתם באופן חריג לחלוטין לרוב שמאלני ולכן החלטתם לנצל זאת? יוסי ביילין השיב ללא היסוס, בחיוב.

עוד באותו נושא

עלה בידו: לפיד הודיע לנשיא כי הצליח להרכיב ממשלה


33

אלא דא עקא, רוב הצבור הנוטה ימינה נמנה על צבור מסורתי פשוט, שלא זכה תמיד לרכוש השכלה אקדמית, ורק בזכות זאת זכה לשמר זהות יהודית מקורית, תמימה, פשוטה, התומכת ואף מגינה על ערכי יהדות נאמנים.

אבל דוקא אותם יהודים פשוטים אינם מכירים את כוחם וקשה מזה, הם אינם ניחנים באותה משמעת פוליטית בה ניחנים שמאלנים הרוצים ויהי מה, לשלוט בכל האחרים מתוך התנשאות בזויה ובריונות בולשביקית ידועה. לכן אחרי ארבע סיבובי בחירות פשוטי העם אלה לא הפנימו את האחריות המוטלת עליהם והפקירו את הזירה למתנכרים לכל ערך יהודי.

הציונות שלי היא לא מהרצל

גם אם תיאוריה זו מסבירה את העדר ההכרעה שהייתה אמורה לבא לידי ביטוי, אין זה מסביר את השחיתות של מפלגת 'ימינה' ומפלגת 'תקווה חדשה', המורכבות שתיהן מאנשים שנתניהו גידל אותם, וכעת מתוך שילוב של שנאה כרונית עמוקה כשאול, בועטים במי שגידל אותם.

אינני נמנה על בוחרי נתניהו, אינני איש עיוור לטעויותיו הנוראיות בתחומים רבים (לצד זכויותיו העצומות שאסור להתעלם מהן), ולכן, לא על תקן איש ליכוד אני מגיב כיום, אלא על תקן רב ציוני מאד הדואג לעמו, רב שהציונות שלו אינה יונקת לא מהרצל, לא מקונגרס זה או אחר, אלא מחינוך יהודי צפון-אפריקאי (מאותם ברברים פרימטיביים) שמתוך אמונה בה' אינו זקוק לא לברנר, לברדיצ'בסקי ולאחד העם כדי לרצות בנייה מחדש של עמנו על אדמת הקודש, ודי לו בהדרכות אברהם אבינו (אותו 'רועה נווד' בעיני היסטוריונים אנאלפאבתים של האקדמיה הישראלית), האיש שעליו אמר הקב"ה 'הביטו אל אברהם אביכם ואל שרה תחוללכם כי אחד קראתיו'. הוא היה הציוני הראשון שעזב אביו ואמו כדי להגיע כאן, לא בגלל פוגרום, אלא בגלל אהבת ה' ורצון קיום דברו, מי שאת ה'לך לך' ההיסטורי גיאוגרפי, המיר ל'לך לך' אמוני, ערכי, מוסרי, תיאולוגי פילוסופי ואף אוניברסליסטי אמיתי ולא נוצרי מזוייף.

חינוך אמוני ערכי זה, מאד לאומני מתוך תורה, רואה בארץ ישראל יעד ויעוד אלהי עליון, ובחזרתנו לכאן את שיבת ציון הדתית, פרי הצהרות נביאי ה', הגשמת תהליכים מטא-היסטוריים אלהיים, ולא 'נביאי' מחלקה לסוציולוגיה הבאים לזבל את שדות הקוצים של 'ארץ מקלט' עבור עקורים הנידחים מארץ לארץ על יד גויים דוקא בשעה שהם רוצים להידמות אליהם בכל!

החינוך הקדוש והתמים שלנו פגש בשמחה ובהתלהבות, ללא כל שאלה, וכל שכן ללא כל ביקורת, את 'חובבי ציון', את הבילויי"ם, ואף את הציונות החילונית האכזרית כלפיו שרמסה אותם תוך שהיא השתמשה בהם, וזה בזכות שהעמסנו את הכל על חשבון אהבת עמנו, ארצנו, ראשית גאולתנו, ואמרנו עם כל הכאב 'נאמנים פצעי אוהב', אף אם לא בדיוק כפשט הפסוק. הסתכלנו אפילו על הקיבוצניק השמו"צניקי שזלזל בנו ושנא את מטעננו הרוחני העתיק יומין, מטען שהיה נחלת כל יהודי כולל אבותיו שלו, כעל שליח עליון לגאולת ישראל. וכל זה למה? משום שראינו בו מי שפועל למען הקמת מדינת העם היהודי, למען חידוש שלטון עמנו על אדמת קודשנו, למען הגשמת חלומות דורות, אף כאשר מה שהיה מתגלה בשטח היה לא רק רחוק מהגשמת החלומות, אלא אפילו מתנכר. בקיצור, אהבנו כל מי שהיה מגלה איזו שהיא אהבה לעמנו, לארצנו, לערכינו.

הציונות החילונית הפכה לציונות חולנית

והנה, אט אט כל הציונות החילונית הזו נהפכה לציונות חולנית. החלומות של ציונות זו, לגווניה, כגון בנייה מחדש של הלאומיות הישראלית, כיבוש הארץ, עבודה עברית, שתי גדות לירדן, צבא יהודי, רוח ישראלית ועוד, ננטשו זה אחר זה. כל איזכור של לאומיות ישראל הומרה ל'גזענות' מתוך בורות ורשעות של הבג"צ, הכיבוש הפך לוויתור על הארץ, העבודה העברית נעשתה תאילנדית או 'פלסטינאית', שתי גדות לירדן הומרו בבר אילן על ידי חניכי ז'בוטינסקי ל'שתי מדינות' עבור שני עמים, צבא יהודי הומר לצבא כל האזרחים, כולל ערבים השוללים את קיומנו (מבלי לדבר על חברות אבטחה המפעילות ערבים לשמור על היהודים מפני סכנה ערבית!!), והרוח הישראלית החלה לנשוב קרירה בטעם הרוח הליברלית מערבית פוסט-מודרנית, בליל של הפקרות אינטלקטואלית ומוסרית.

אבל עד עתה, תהליכים אלה שהיו תוצאה של שחיקה וזחילה מחוץ לתחומי האידיאלים שעמדו בראש סולם הערכים של העולם היהודי או לפחות הציוני, התרחשו באופן בלתי רשמי וסמוי, מוסתרים ולא מוצהרים בקולי קולות (פרט אולי לעולם העיתונאי שלנו הרקוב עד היסוד), אך עתה, בעקבות השנאה הכרונית של בנט וסער לביבי, הפכו לעקרונות יסוד של ממשלה שעלולה לקום. רעיון כיבוש ארצנו הקדושה נקבר תחת הוויתור על חוק קמיניץ שבנט ושאר חברי כנופייתו מימינה עצבו בזמנו, הלאומיות והציונות נמחקו על ידי שיתוף בהנהגת מדינתנו אוייבים השוללים את זהותם הישראלית (חוץ מכאשר הם יכולים לקבל תקציבים) והרואים את עצמם כבני עם אחר, והעיזו ללחום, בגלוי הפעם, בשבועות האחרונים נגד אזרחי מדינת ישראל בשיתוף מלא עם חמאס ואף איראן.

וכך גאולת הארץ נקברה תחת ערימות השנאה ה'בנט'ית וה'סער'ית, ורעיון 'מדינת כל אזרחיה' הבא לקעקע יסודות כל המהלך הציוני, רעיון שבגינו לחמו נגד אהוד ברק בחירוף נפש, הוגשם על ידי 'הימניים' בנט וסער, ובטחון ישראל יהיה מכאן והלאה תחת עין פקוחם של שונאי ישראל ואויבינו מבפנים.

כל הבטחות ימינה: לא נשב בממשלה בראשות יאיר לפיד

הרוח הישראלית המונחלת על יד משרד החינוך תופקד בידי אחת משתי הדמויות המהוות האנטי-תזה הקיצונית ביותר של כל ערך יהודי, האחת שהמוסר הטבעי ביותר הוא ממנה והלאה, והשנייה האחוזה שנאה עיוורת לכל מה שרוח יהודית נודפת ממנו, ובאשר לצבא היהודי 'זכה' כבר בנט להוכיח את חילוניות תפישתו כאשר שימש כאחד מאדריכלי ביטול החינוך היהודי בצה"ל, וכל זה מעוצב על ידי אדם אחוז שגעון גדלות (שאין בו), וכדי שייכתב ב'רזומה' שלו שהיה ראש ממשלה. אדם שלא היסס לרמות ולשקר לרבבות אזרחים ישרים, רובם יראי שמיים, שארץ ישראל, ערכים יהודיים, ולאומיות יהודית מרכזיים בחייהם ובעיניהם, והציג את עצמו ואת שותפתו לפשע בפני אותם יהודים הדואגים לציונות דתית ולכל ערכיה, למוסריות החברתית ועוד, הבטיח להם שיתוף רק לממשלת ימין, ובמצח נחושה, מבלי להניד עפעף, רמס את כל הלאומיות, כל המוסריות וכל הציונות ברגל גאווה גסה, כל כולו מכוסה בבוץ הרקבון האנושי במלא כיעורו.

לאור מה שציינתי, בנט ושותפיו אינם מחדשים דבר, החמור ביותר בהתנהגותם, הוא המיסוד בשיא גועלו וברמה הממשלתית, של כל השפלויות שהצטברו בעשרות השנים האחרונות.

מבחינה משפטית, אם ממשלה כזו תקום, היא תיחשב ממשלה, אך מבחינה תורנית ומוסרית, אני ורבים מאד בצבור, לא נוכל לראות בה ממשלה כשירה מוסרית, אלא ממשלה גנובה באופן המחפיר ביותר בתולדות האנושות המתורבתת, תוצאה של רמאות יחידית בתולדות האנושות.

ואיך לא להעיר שכל זה מתרחש בפרשת שלח לך, שהיא כולה מסמך המנסח את ההסכמים הקואליציוניים של מנהיגי האומה נגד כל ערכי קודש של עמנו, ובראשם ארץ ישראל, ולמעשה נגד הציות לדבר ה' שהיה הבסיס של חיי עמנו. דבר אחד אנו מרוויחים לפחות, והוא, שאנו מבינים איך התרחשו כל אותם האירועים הקריטיים שהתנ"ך מטיב לתאר, ובמיוחד איך קומץ מנהיגים הלוקים עד היסוד מצליח להציג את עצמו כשואף לטובת עמנו, כאשר מה שמעסיק אותם באמת, זה השמירה על מעמדם הבכיר בחברה, ומקריבים לשם כך על מזבח ההיסטוריה דורות וערכים.

אמנם רבותינו הבטיחו לנו בסוף מסכת סוטה (בחירת המיקום הספרותי הזה מאלף בפני עצמו!) שכך ייראו ימות המשיח, אבל זיהוי הפצעים ומקורם אינו מביא מזור, אלא משאיר 'חבורה ומכה טרייה לא זורו ולא חובשו' (כלשון הנביא), והעיניים דומעות לראות יהודים נכים רוחנית, משליטים עלינו לא רק אוייבים, אלא הרע שבעמים דוקא בעת שיבת ציון. מהפכה קופרניקאית רוחנית הפוכה!

==

הרב ד"ר אליהו זייני הוא ראש ישיבת ההסדר 'אור וישועה' בחיפה

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
49 תגובות - 29 דיונים מיין לפי
1
דבר תורה הלכה למעשה.
ינון | 05-06-2021 23:52
מילים הראויות לקריאה והפנמה לכל מי שזיק יהודי בו וכל מי שאיסורי תורה לשקר, להונות, ולחלל שם שמים ועוד ברבים, מדברים אליו.
2
דברי חכמים כדרבונות,...
ירושלמי | 05-06-2021 23:57
דברי חכמים כדרבונות, כמסמרות נטועים. אמיתי. כואב.
3
טובה הארץ מאוד...
ניר | 06-06-2021 0:11
טובה הארץ מאוד מאוד. לא לממשלת ישמעאל. לא רוצים את נביל (נפתלי בנט, יאיר לפיד).
4
חרדי -ספרדי
משה המאירי | 06-06-2021 0:22
לפני כ17 שנה בתחילת דרכי בדת למדתי תקופה קצר אצל הרב זייני שליטא ובתאריך יז סיון תשסד (אז יום א בשבת קדש לפרשת שלח ) העבירו את הגרוש האומלל בממשלה 14( הרימו יד אז הרב אמר)
חבל שאת...
עשה תורתך קבע | 06-06-2021 0:46
חבל שאת הגימטריה המטופשת הזאת זכרת מכל שיעורי התורה
5
אין איסור הוצאת...
חפץ חיים | 06-06-2021 0:26
אין איסור הוצאת שם רע? ולשון הרע? הכל מותר לעשות כשמדובר על בנט ושקד?
הוצאת שם רע
דיסקין | 06-06-2021 0:43
לחפץ חיים היקר שכחת את הפסוק הלוא משנאיך ה אשנא להזכירך שגם את החפץ חיים האשימו בהוצאת שם רע כשהוא לחם במזרחי כשרצו לפטר את רבי חיים עוזר מרבנות ווילנא
6
עכשיו אתה יודע...
פוסט-מודרניזם לא אינהרנטי לליברליזם. לעיתים אפילו מנוגד ומבקר ליברליזם | 06-06-2021 2:21
עכשיו אתה יודע איך הרגישו מצביעי 'כחול לבן' ו'העבודה-גשר-מרצ' בהקמת הממשלה הקודמת. כמה זה הפריע לך אז?
7
מיליונים חותמים על...
דני | 06-06-2021 5:25
מיליונים חותמים על כל מילה.
8
הכלבים נובחים והשיירה...
סיפוח-כבר-ביום-ראשון | 06-06-2021 7:11
הכלבים נובחים והשיירה עוברת. צבועים הרבנים שתומכים בביביהו שממשלותיו היו שמאליות יותר ממשלת השינוי והאיחוד. צבועים במקרה הטוב ומושחתים במקרה הפחות טוב ודי לחכימא.
הכלבים נובחים
צבי יהודה | 06-06-2021 8:25
כשאתה אומר ה....... נובחים למי אתה מתכוון לרבנים טאו דרוקמן ליאור שפירא אליהו זייני סדן לונדין האם אתה חובש כיפה האם אתה מניח תפילין אם כן אתה מעיד עדות שקר בעצמך
מה באמת?...
נדב כהן | 06-06-2021 7:29
מה באמת? ביבי ישב עם מרץ והתנועה האיסלאמית? לא ידעתי...
9
יש את זה...
מונטי פ. | 06-06-2021 7:22
יש את זה ביותר מתנשא??? ציבור מסורתי פשוט שלא זכה לרכוש השכלה אקדמית.....
לא מתנשא
מישהו | 06-06-2021 22:42
הוא התכוון שלא זכה בגלל חוסר יכולת כלכלית ללמוד במוסדות ההשכלה הגבוהה
10
איך אתה לא...
לך הביתה | 06-06-2021 7:24
איך אתה לא מתבייש?! סער ובנט אמרו שניהם שהם רוצים להחליף את נתניהו, וחלק גדול של מצביעי הימין בחרו בהחלפת נתניהו. ברוך ה', יש עדיין אנשים ישרים בעולם, שסולדים מהשחיתות של ביבי והחרדים. רוב המצביעים בחרו בכך באופן ברור כבר כמה פעמים, והפעם גם רוב המצביעים היהודים. אם היית איש עם אחריות, היית מבין את זה קודם קורא להחלפת נתניהו. כל מי שתמך במושחת הזה, שלא יתפלא שרוב העם הבריא נגדו. אכן, תרגיל מסריח של בנט, אבל לא היתה לו ברירה: אלו הם כללי המשחק שהכשירו כל מי שתמך ביבי הקרוב. די להיתממות!
.בנט מושחת זה...
כמה סילופים | 10-06-2021 8:10
.בנט מושחת זה לשם שמיים ממש מצווה. לעומת ביבי המושחת שעושה רק לטובתו האישית. איך אנשים מאמינים לעצמם. מספרים להם סיפורים ליפות את המציאות. בנוסף רוב המצביעים היהודים מעדיפים את ביבי לכן הקימו ממשלה עם ערבים. אז צא מהדמינות
זה בדיוק העניין בנט היה מוכן להצטרף לליכוד
מנקה הביבים | 06-06-2021 11:19
ואז מבחינת בנט היה קיום לכל מה שהבטיח
@לך הביתה איפה המוסריות שלך ?
ראובן | 06-06-2021 9:21
איך בוחרי ימינה בחרו בהחלפת נתניהו כאשר בנט הבטיח לא לשבת עם לפיד לא עם הערבים לא להיות ראש ממשלה עם מספר מנדטים חד ספרתי ועוד... כנראה אתה לא מכיר או לא מפריע לך לשקר
11
איפה היית כשאורלי לוי, פרצמולי וכל כחולבן
שמוצניק | 06-06-2021 8:28
גנבו את קולות בוחריהם? חיפשתי מאמר דומה ולא מצאתי. נהיית חמוצניק אה יא זייני?
12
את מי הוא...
בנט תהיה חזק ימינה לשלטון במקום נהנתון | 06-06-2021 9:05
את מי הוא גנב הרב זייני הצביע ציונות דתית לשכנע להצביע להם. סרוגים עושים מעשה לא ראוי מעלים דעות של מתנגדי ימינה עוד מלפני הבחירות ומציגים אותם כאנשים שהטעו את בוחריהם. זאת גניבת דעת ושרב עושה את זה. זה חמור שבעתיים.
. מדבר...
בנט בגד בבוחריו | 10-06-2021 8:15
. מדבר על רוב בוחרי ימינה. הרוב השפוי. מספיק לנסות להצדיק את דרכו של בנט שבגד בבוחריו.
13
התשובה היחידה נגד...
שירה | 06-06-2021 9:12
התשובה היחידה נגד בנט היא הגשת תביעה כנגדו בבית משפט האג על פשעי מלחמה בהיותו אז חייל בסיירת מטכל. היועץ המשפטי לממשלה השיב שאין בעיה משפטית בכך ותומכים בהגשות תביעות מסוג אילו מפלגת מרץ שהיא חברה בקוהליציה של ממשלת השינאה. לא צריכים לגמגם, עם בנט לאחר בגידתו במצביעיו לצרכיו האישיים הכל מותר כולל תביעתו בהאג בלי להסס או להתבייש. מדובר בממשלה גנובה שאולי חוקית בבחינת החוק אך רקובה ביסודה בבחינת מוסרית. ובשל כך , גם ניתן אם כן לפעול כנגדה גם בכלים לא מוסריים. לא לגמגם !!! עם נבל תתנבל !!!!!!! לפעול בכל הדרכים החוקיים והדמוקטיים לפעול להפלתה בלי היסוס !!! דורשים מבן גביר וסמוטריץ להיות בחיץ המחאה נגד בנט ובאופן אקטיבי. עליהם להגיש תביעה אישית נגד בנט או להתנות הגשת תביעה בכך שהממשלה החדשה תקבל החלטה וחוק שכל מי שיתמוך מעתה בהית משפט האג ייחשב כבוגד המדינה. או חוק באץרוח זה או הגשה בפועל לתביעה נגד בנט וגנץ בהאג !!! סמוטריץ ובן גביר תתחילו כבר לעבוד באופן מסודר ואסרטיבי לקבלת תוצאות פוליטיות מיידיות !
14
מוסר
נתן | 06-06-2021 9:18
איפה יש מדריך איך להחליף ממשלה לא בתורה ולא במוסר יש חוק בתורה למדינה להקים ממשלה ומשטרה כדי לשמור מפני רוחות רעות ומסיתים.
בדיוק, חכמי...
צפון כתום | 06-06-2021 10:09
בדיוק, חכמי ההלכה הם בורים בהלכות מדינה, מחילה
15
הרב זייני יישר...
בן אור | 06-06-2021 9:49
הרב זייני יישר כח.דברים כדורבנות.אך יורשה לי לומר שגם מבחינה משפטית ואזרחית אין לממשלה כזאת -המבוססת על הונאה וגניבת דעת ומעילה באימון הבוחרים- זכות להתקיים.
16
מי שהתחבא בישיבה...
חייל | 06-06-2021 9:57
מי שהתחבא בישיבה ולא שירת בצבא אין לו זכות לדבר על ממשלה בישראל.
מנצור עבאס...
בלה | 08-06-2021 23:19
מנצור עבאס חיל יקר עושה איתך מלואים תירא כמה מיליונים נותנים לו
אתה טועה
אלי | 06-06-2021 10:44
הרב זייני שליטא שירת בצבא ואחיין שלו הוא תת אלוף דוד זייני
17
הבגידה באה על...
כורה ב | 06-06-2021 11:06
הבגידה באה על רקע היותו של בנט השרלטן..דתי לייט, רפורמי... הרפורמים היהודים בארהב רובם נמצאים במפלגה הדמוקרטית של היום למי שמבין את משמעות הדברים.. הם יוצאים נגד ישראל ובעד הפלשתינים..על רקע זה יש קרע בין הרפורמים בארהב לישראל !!! עכשיו הבנתם איך בקלות בנט קפץ לשמאל?? זה בדמו....
18
קישקוש.....
משה אהרון | 06-06-2021 11:13
ממשלה הכי כשרה כל המרכיבים שלה יצאו לבחירות בקול העיקרי לסלק הנהגה מושחתת וזה בדיוק מה שהם עושים. הדבר הנורא הוא איך הנהגה תורנית תומכת בצורה עיוורת וטוטואלית בהנהגה מושחתת משל ציון לא במשפט תפדה . מובהק הדבר שאנו בשיא האתחלתא שהחוצפה תשגה. שהרבנות תהפוך למינות .......
19
המזל הוא שהקב"ה בחר למסור את ניהול האתחלתא..
מנקה הביבים. | 06-06-2021 11:39
לידי הציונים החילונים . שאם אתה ושכמותך היו מנהלים אותה הייתה פה אירן יותר אפלה אתה כל כך שבןוי באמונתך שמגרונך זוהרת הגאולה ,שלא שמת לב עד עתה עד כמה מושחת הממשל שאתה תומך בו עד כמה בגד הוא גם בארץ ישראל . ההפך עתה האידיאולוגיה הימנית היותר נקייה של בנט וסער תבוא יותא לידי ביטוי. איך אתה מדמה בנפשך שגאולת ישראל תתקיים על ידי מושחתים. הליקוי מאורות הזה מביא אותך לשפלות של להכתיר הבגצ לרקוב ,את העתונות ואת יותר מחצי העם. אתה מדגים את הרע של ימות המשיח שתומך ברשות של מינים ובחוצפה שאין דןמה לה.
@מנקה הביב. זו...
עיוורון | 10-06-2021 8:02
@מנקה הביב. זו ממשלת שמאל מלא. כבר אתמול הצביעו נגד חוק מגוש הימין. וכך ימשיך להיות.לא יקודם שום ערך ימני. מכרו לנו שהם יותר ימניים מביבי. מסתבר שהערך היה רק לא ביבי. מדברים על אחדות ממקום של שנאה והסתה.
20
שום בגידה בנט...
גוזף ע | 06-06-2021 11:41
שום בגידה בנט סער ולפיד יחזירו לנו החיוך על הפנים .הם יאחו את הפצעים והקרעים .רבנים אני מכבד שיתעסקו בכיבוד השם ולא בחלול ובהסתה נגד הממשלה שתקום די בואו ביחד נחזיר עטרה ליושנה
21
הצביתי ימינה! בכל הראיונות...
אסתי | 06-06-2021 12:15
הצביתי ימינה! בכל הראיונות והפרסומים בנט הביע את עמדתו הנחרצת שהשלטון הנוכחי לא טוב לישראל! ואת רצונו הנחוש להחליף את נתניהו! בגלל זה הצבעתי לו, וגם כי הצהיר שלא יהיו בחירות חמישיות. יש מי ששמעו רק חלק מהמסרים..
. אמר...
דיי לשקר | 10-06-2021 7:58
. אמר שהוא איש של ערכים. לא שייך למחנה ביבי או אנטי ביבי. מסתבר הפוך. מכר את ערכיו בשביל גוש אנטי ביבי.
22
עם נבר...
דוד המלך | 06-06-2021 12:26
עם נבר תתברר ועם עיקש תתפתל ... תהילים יח, כז.
23
כל הכבוד סוף...
דוידוביץ | 06-06-2021 12:47
כל הכבוד סוף סוף כתבה אמתית שטופי המוח עדיין בישלם ממשלה שדודה ומכורה לקרן החדשה שתביא עלינו אסון רק אז יבינו מי הם לפיד האדיוט נבט צער ליברמן זנדברג ועבס רק חבל מאוד זה יבוא על חשבון יהודים ואזרחי ישראל שימצאו את עצמם מיתבוססים בדם
24
הצביעו בנט וסער כי רצו ימין בלי ביבי....
שוליית הנפח. | 06-06-2021 12:54
ואתה מבקש לסלף את המציאות לבלבל את התודעה. אתה הא שרוצה בניגוד לכוונתם ולכוונת המצביעים להפוך אותם ימין של הליכוד = ביבי. וזה יותר מחוצפה. במקום להשפריץ רפש לכל עבר תשאל את עצמך אם הימין באמת חשוב לך, הרי אפם רק אם ביבי היה זז היה לך ימין מלא מלא. אבל אתה מבקש להמליך עלינו לנצח מושחתים ועל כך לא יסולח לך.
זה הניסיון...
דמיונות של השמאל | 10-06-2021 7:55
זה הניסיון של השמאל להזיז את ביבי בדרכים לא מוסריות ואנטי דמוקרטיות ואז לפרק את גוש הימין.ביבי מנהיג ראוי. וכל מכפישיו מהונדסי תודעה. מוסתים ומלאי שנאה. אז אל תדברו על אחדות . זו צביעות
25
האיש הזה ושכמותו לעולם לא יביאו מזור לעם הזה.
משה אהרון | 06-06-2021 13:28
שהם מכבים כל שביב של אחדות . הוא ועוד רבנים מביאים עלינו חרפה היסטורית .........
26
מבחינת הרב ללכת...
אילן ג | 06-06-2021 13:32
מבחינת הרב ללכת עם אריכי מושחת משסע ועוד תארים שלילים זה בסדר, העיקר שיהיה ניתן לסחוט ולסחוטושהפריירים ילכו לעבוד ולשרת בצבא... איש מוסרי אתה לא.
27
הציונות הדתית איבדה כיוון ואוריינטציה
משה אהרון | 06-06-2021 13:35
הם נתפשו לגחמה משיחית שהם צריכים עכשיו ועתה להשיג אופוימום של : תורה וארץ ישראל . וכך מסיגים ברגל גאווה, גבול משיח. ועבור הגחמה הלזו, משליכים ערכי אדם ורמסים אושיות של גאולה - כמו אחדות . בלי אחדות אין התרוממות מהאתחלתא לגאולה השלמה . והם הם השועלים הקטנים המחבלים כרמים.
28
איפה היה הרב...
רון | 06-06-2021 22:40
איפה היה הרב הנכבד כאשר ביבי הקים ממשלת גנבים עם גנץ שנבחר על קולות מתנגדי ביבי, עמיר פרץ שגילח את השפם שנוכל לשמוע אותו אומר בבירור שלעולם לא ישב עם ביבי וכמובן הנוכלת אורלי לוי. אז מסתבר שלרב אין בעיה עם נוכלים וגנבים אלא עם נוכלים וגנבים שלא בצד שלו. מה שנקרא מוסר של גנבים
29
מאמר חובה לקריאה!
תודה! | 07-06-2021 8:35
תודה לכבוד הרב שליטא על המאמר החשוב. וואו. חובה לקרוא ולהבין את התהום הפעורה לפנינו ולפני מה אנו עומדים. יישר כח ענק! והלואי והכל עוד יהפוך לטובה ושאחרי התמונה הכל כך קודרת הזו כן נזכה לשלטון באמת על פי היהדות ועל פי רצון האלקים וכמו שחלמנו וציפינו במשך כל הדורות.