אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

משפחת קרבן הלינץ' בעכו במסר לראשי המפלגות

משפחתו של קרבן הלינץ' בעכו, אלעד ברזילי, פנתה לראשי הסיעות הלאומיות בכנסת בבקשה: "הניחו בצד את משקעי העבר והיכנסו כולכם לממשלת חירום לאומית למען אלו שנהרגו על קידוש השם, למען אלו שהוכו עד זוב דם, למען הדור הזה ולמען הדורות הבאים"

משפחת קרבן הלינץ' בעכו במסר לראשי המפלגות
  אלעד ברזילי

משפחתו של פצוע הלינץ' במכתב לראשי הסיעות "לא להקמת ממשלה עם נציגי האוייב"

בני משפחתו של אלעד ברזילי, שנפצע קשה בלינץ' בעכו בשבוע שעבר, פנו לפני כניסת השבת (שישי) במכתב לרה"מ נתניהו ולראשי הסיעות הלאומיות בכנסת בני גנץ, אריה דרעי, משה גפני, נפתלי בנט, גדעון סער ובצלאל סמוטריץ וקראו להם שלא להקים ממשלה עם נציגי אויבי ישראל. עוד קראו בני המשפחה לראשי הסיעות להקים ממשלת חרום לאומית כתשובה לטרור.

מצבו של ברזילי שסובל משברים בגולגולת ופגיעות בעמוד השדרה עדיין קשה מאוד. הוא עבר מספר ניתוחים וכעת הוא מונשם ומורדם לצורך החלמה. שמו לתפילה אלעד בן ג'וליה.

עוד באותו נושא

קרבן הלינץ' בעכו אלעד ברזילי נותח בהצלחה


8

פניית משפחת ברזילי

"המראות הקשים שראינו בימים האחרונים והכאב האישי שחווינו עת הוכה בעיר עכו, ללא רחם, בעלי, בננו ואחינו היקר אלעד ברזילי הי"ו, עד כדי סף מוות, רק בשל היותו יהודי בארץ ישראל, אינם נותנים לנו מנוח." פתחו בני המשפחה את מכתבם, "עיני כל ישראל נשואות אליכם! אנו מתחננים ומפצירים בכם: אל תהיו שותפים בממשלה עם נציגי האויב, אשר הלהיטו את הרוחות ונתנו יד לפגוע אנושות באלעד. הקימו כעת ממשלת חירום לאומית, "כי אנשים אחים אנחנו"!" הסירו מסדר היום את האפשרות הנוראית של ממשלה עם אויבי ישראל!" קראו בני המשפחה לראשי הסיעות.

הניחו בצד את משקעי העבר והיכנסו כולכם לממשלת חירום לאומית

עוד הוסיפו בני המשפחה במכתבם "היכנסו כולכם תחת המשימה הלאומית להקים ממשלה חזקה ואמיצה, ממשלה שיהיה לה את העוז והעוצמה יחד עם תמיכה ציבורית רחבה, להכות באויבינו מבית ומחוץ ולהביא להכרעת המערכה, ללא מורא ופחד. ימים גדולים לפנינו. ימים שמחייבים אותנו לגדול ואין זה הזמן להתעסק בזוטות." נכתב.

לסיום ביקשו מראשי הסיעות להניח את המשקעים בצד, ולפעול למען נפגעי הטרור, ולמען מאות האלפים שישבו בימים האחרונים במקלטים וכן לכלל הציבור להרבות באהבה ואחווה "אנא מכם, הניחו בצד את משקעי העבר והיכנסו כולכם לממשלת חירום לאומית למען אלו שנהרגו על קידוש השם, למען אלו שהוכו עד זוב דם, למען מאות אלפי ישראלים יושבי הממ"דים והמקלטים, למען הדור הזה ולמען הדורות הבאים.

ובהזדמנות זאת, אנו פונים לכל אחד ואחת מעמנו לעשות ככל שיש בידו על מנת להרבות את האחווה והשלום בתוכנו ובזכות זה יביא הקב"ה רפואה שלמה למכותינו. "חזק ונתחזק בעד עמינו ובעד ערי אלוקינו"."

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
15 תגובות - 11 דיונים מיין לפי
1
אישה גיבורה!!! רפואה...
ניני | 22-05-2021 22:18
אישה גיבורה!!! רפואה שלימה לא נפסיק להתפלל????????❤
2
כל הכבוד לכם...
יהונתן | 22-05-2021 22:50
כל הכבוד לכם אצילים
3
רפואה שלימה לא...
אהרן .א | 22-05-2021 23:38
רפואה שלימה לא נשקוט עד שיובאו כל הפורעים מאחרי סורג ובריח באשמת ניסיון רצח יהודי
ל תבלבל את...
מוטי | 23-05-2021 9:50
ל תבלבל את המח. הפרקליטות כבר הגישה כתבי אישום על התנהגות פרועה, לא על ניסיון רצח. והשופטים כבר משחררים בסיטונות את הערבים הפורעים. מי בכל זאת יושב? המאיימים על דנה וייס...
4
אנשים אחים אנחנו...
אתר פח | 23-05-2021 0:35
אנשים אחים אנחנו רק אם אתם לא חס וחלילה שמאלנים שהם כידוע גרועים מהערבים נכון?
...
אורה ב | 23-05-2021 9:43
אתם חושבים שרק אתם הקמתם את המדינה..טעות, אתם מופיעים בכל הספרים והמחקרים,אבל את תרומת המזרחים , והספרדים בהקמת המדינה העלימו....כאילו לא היו קיימים... כמו הרבה דברים שהעלימו במדינה שהדרך וחאחר הקמתה. !!!
אתה חולה...
מרקו החרותניק | 23-05-2021 5:42
אתה חולה נפש!!! מי הקים את המדינה לחם בכל החמות??? תתבייש ותתעורר ימין? מזה מי זה? כן ימין שמאל זו ההסטה ושטיפת המוח של הנאשם. תתעוררו לפני שיהיה מאוחר זה מוביל לחורבן בית שלישי חסוח.
5
ביבי הביא אותנו...
נוכל בטחון | 23-05-2021 0:51
ביבי הביא אותנו למצב שמסוכן להניף דגל ישראל בארץ. כמו על מכונית קורבן הלינץ בעכו. הי''ד.
6
הפתרון היחיד בחירות...
אליהו | 23-05-2021 5:28
הפתרון היחיד בחירות חדשות חמישיות כדי להגדיל את הרוב הפעם הזאת,הליכוד בנט סער שס יהדות התורה וסמוטריץ יחדיו יעברו את הרוב וכך נקים ממשלת אחדות יהודית ציונית.
7
ממשלת חרום לאומית...
נחמוני | 23-05-2021 5:41
ממשלת חרום לאומית ללא הנוכל היושב בבלפור... שקרנים ונוכלים לא תהה תקווה .
8
והם עצמם מחרימים...
אני | 23-05-2021 6:15
והם עצמם מחרימים את לפיד, ליברמן ומיכאלי? בושה!!!
בושה גם...
אבא | 23-05-2021 9:47
בושה גם שהם מחרימים את המשותפת? ואת התנועה האיסלאמית , אחותה של החמאס,? מי שמוכן לשתף פעולה עם שונאי ישראל, שלא יתפלא שלא אוהבים אותו
9
רק נתניהו נקודה...
שלמה | 23-05-2021 7:19
רק נתניהו נקודה
10
ימין חזק שמאל...
שלמה | 23-05-2021 7:20
ימין חזק שמאל מלשן
11
עובדים בשביל ביבי רק...
עייפנו מספינים | 23-05-2021 7:54
עובדים בשביל ביבי רק שוכחים שעל שמו רשום כלללל הברדק הזה של חוסר המשילות