אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב טאו: להקים ממשלת מיעוט בתמיכת רע"מ

לקראת פקיעת המנדט של נתניהו, נשיא ישיבת הר המור, הרב צבי טאו, מפרסם מכתב דרמטי שעשוי לסלול את הדרך להקמת ממשלת ימין בתמיכת רע"מ: פחות מסוכן מממשלת שמאל

הרב טאו: להקים ממשלת מיעוט בתמיכת רע"מ
  (צילום: באדיבות המצלם)

נשיא ישיבת 'הר המור', הרב צבי טאו, מפרסם הלילה (שני) מכתב דרמטי בו הוא קורא לפעול להקמתה של ממשלת ימין, של 59 מנדטים, ברשות רה"מ בנימין נתניהו.

עוד באותו נושא

בן גביר: "מכבד את הרב טאו, אבל נוהג כרבותיי"


41

משמעות המכתב היא שהרב טאו בעצם סולל לנתניהו את הדרך להקמת ממשלת ימין המתבססת על הימנעות מפלגת רע"מ.

הרב טאו מנמק את דבריו וכותב: "בימים אלו, מתוך הזעזוע הנורא מהאסון הכבד שפקד את כלל ישראל בעיצומה של שמחת ההילולא במירון, מתעוררות מחשבותינו להתבונן ולהקשיב לקול ד' הדובר בנו, דרך המאורעות, לטהר את ליבנו ולהסיר מעלינו את הנגע הנורא של ליבוי שנאת החינם המאיימת בחרפות ביטויי שנאתה, ותעמולת הטפתה, על חוסן מדינתנו ועל יציבות סדרי השלטון לקידומה ושגשוגה של המדינה".

הרב טאו מדגיש כי יש לדחות את השנאה וההכפשה לרה"מ נתניהו "וביתר שאת, ומתוך כך, עלינו לדחות בשאט נפש, את תעמולת השנאה וההכפשה במה שנוגע לכבוד ראש ממשלתנו, בנימין נתניהו".

הרב טאו ממשיך וכותב: "הצלחתו הגדולה של ראש הממשלה בחיזוק חוסנה של המדינה, בעמידה מול אויבי ישראל העומדים עלינו לכלותינו כאן בארץ, בשינוי המשוואה האזורית בעמידת עמי העולם מול המזימה המסוכנת של איראן, בהבאת המזור הרפואי והכלכלי לישראל מול מגיפת הקורונה, גרמה, לצערינו ולחרפתינו, לגורמים שונים המנסים לפגוע בחוסנה של המדינה, ליצור תעמולה שקרית, בלתי פוסקת, רצופה בשנאה אישית וכפיות טובה, שכל מטרתה להדיח את ראש הממשלה על ידי הפצת פילוג שנאה בקרב הציבור מחד, והכנת כתבי שטנה משפטיים נגד ראש הממשלה מאידך".

עוד באותו נושא

בנט דן עם אלון דוידי באפשרות שיכהן כשר בממשלה


15

עוד ציין הרב את הסכנות בהקמת ממשלת שמאל: "מזימתם של גורמי השמאל הקיצוני, מובילי 'מדינת כל אזרחיה', אינה רק להדיח את בנימין נתניהו ולהקים ממשלה שמדיניותה המדינית – בטחונית תהיה מיסודה נטולת זקיפות קומה ועלולה לגרום נזקים כבדים בעמידתנו נגד איראן ובעמידה על שלמות ארצנו, תוך קידום מחשבת הכזב של 'שתי מדינות לשני עמים'. אלא, מגמתם מסוכנת וחמורה הרבה יותר, בכל הנושאים הנוגעים להחלשת המדינה כמדינת הלאום של עמנו".

בהמשך כתב הרב: " השמאל הקיצוני 'הפרוגרסיבי' ערוך לממש את רעיונותיו המסוכנים, כביטול חוק הלאום, והכרזת המדינה כמדינת 'כל אזרחיה', בפגיעה בצה"ל כצבא העם הערוך לנצח את אויבינו, ובקידום רעיונות ה'פוסט מודרנה' בכלל, כבעיוות התודעה האישית והמשפחתית דרך מערכות החינוך, ובהמשך הפגיעה בשבת כיום המקודש במדינה היהודית, בביטול הרבנות הראשית והפרדת הדת מהמדינה, ובכך ליצור ח"ו פירוד בין חלקי האומה, והכל בסדרת חוקים הרסניים שיכללו כמובן את שריון מעמד מערכת המשפט כמכריעה בכל שאלה ערכית ולאומית".

עוד באותו נושא

הפלונטר הפוליטי: ההצעה של גוש אנטי נתניהו לגנץ


17

הרב טאו הביא במכתבו את דבריו של הרב צבי יהודה קוק: "מחשבות מסוכנות אלו, תוכניות אלו, הרות אסון הן, ח"ו, היו לא תהיינה, והן הן עצמן מהוות חילול ד' נורא, ביזוי כבוד ד' וישראל עמו, ופגיעה בקידוש ד' הגדול של קיבוץ גלויותינו ותקומתנו בארצנו".

"בשעה גורלית זו, אחריות גדולה מוטלת על כל הנאמנים לד' לתורתו, עמו ונחלתו! נזכור כולנו את דברי רבינו, הרב צבי יהודה זצ"ל, אשר היה רגיל להביא בהכרעת עמדתו לתוקף קידוש ד' שבמדינתנו, על-אף צללי המחשכים של חילול ד' שבמערכות החינוך והמשפט, את דברי ר' אבא בר זימנא בירושלמי (קידושין מ"ב ע"ב): "גדול קידוש ד' מחילול ד'", וכפירוש 'קרבן העדה' שם: "בדבר שיש בו קידוש ד' וחילול ד'… לא דחינן מצוה דקידוש ד' מפני חילול ד'". וכה היו דברי רבנו: "כשבאותו ענין יש צד קידוש השם וצד חילול השם, אין אומרים ספיקא ושב ואל תעשה. אלא שצד קידוש השם הוא הגדול, המכריע והמחייב. ועל אחת כמה וכמה בקידוש השם הגדול-האלקי הזה של כלל ישראל ותקומתו".

עוד באותו נושא

דיווח: בנט ראשון ברוטציה; תושבע ממשלת מיעוט


139

לסיום סיכם הרב טאו כי "נורא הדבר! ההסתמכות על שאינם יהודים להקמת ממשלה, גם ב'שב ואל תעשה', יש בה חילול השם גדול! אולם, ההסכמה לתת יד למזימות ההרסניות להן מצפים אויבי ישראל, בביטול עניינה של מדינת ישראל כמדינה יהודית וכל הכרוך בזה היא חילול ד' נוראי. אדרבה, ההצלחה להעמיד ממשלה שתדאג לטובתם של ישראל, שתדאג לקודשי ישראל, היא הקידוש השם היותר גדול, ו"גדול הוא קידוש ד' מחילול השם".

עוד באותו נושא

למען נפגעי האסון: כך תעזרו למשפחות ההרוגים במירון

"ממשלה זו אשר תנהיג את האומה בגאון שם ד' הנקרא עליה, תוסיף עוז לעמנו ותרבה קידוש ד' ובמהרה, כעת ממש, יצטרפו אליה כוחות נוספים שישתחררו מרעיונות הכזב, ותוסר ולא יהיה שום צורך להישענות על כאלה שאינם יהודים".

"על כן אני קורא, לכל מי שהדבר בידו, לפעול ככל יכולתו על מנת לתת את הכוח בידי ראש ממשלתנו בנימין נתניהו להרכיב את הממשלה, לכנוס אליו את כל הכוחות אשר לב יהודי בקרבם ולהמשיך להנהיג את עם ישראל למען עמו ונחלתו".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
52 תגובות - 34 דיונים מיין לפי
1
ישר כוח ...
שלמה | 02-05-2021 23:49
ישר כוח
הרב טאו מסרב לקבל תקציבים
בן | 04-05-2021 23:25
הוא וכל התלמידים שלו לא מקבלים גרוש מהסקמי קואליציונים כאלה ואחרים. אתם לא יודעים על מה אתם מדברים
...תקציבים זה...
עגל הזהב חוגג | 03-05-2021 6:40
...תקציבים זה העיקר. הכסף של החילונים כשר, אבל הם לא. הכסף של ציבור מפלגות המרכז שמאל כשר, אבל הם לא.
סוף סוף קם אמיץ
משה | 03-05-2021 4:10
אמנם להסתמך על כוחות איסלם, זה חילול השם. אבל לשבת האופוזיציה,שמי יודע מה יהיה, השם ישמור, ובלי תקציבים, זה חילול השם כפול. עדיף להתפשר
2
האיש גם תמך...
די לטאואיזם! | 02-05-2021 23:52
האיש גם תמך בנשיא קצב וראינו איזה חילול ה' גדול יצא מזה. כך גם עצם התמיכה בביבי תתגלה כחילול ה' נוראי ביום שיוכח בבית משפט שהוא לקח שוחד והפר אמונים (ובאמת שכבר עכשיו זה חילול ה' גדול). לעומת זאת, ממשלת אחדות של אמת בין בנט ללפיד לא תפגע בשום עניינים לאומיים ורק תקדש שם שמיים בעצם אחדותה.
/ יפה...
אני 2 | 03-05-2021 0:14
/ יפה אמרת!!! איפה המוסר; איפה ההגינות; איפה החמלה הרב טאו. אני מתביישת בך ובדבריך.; אתה שנולדת בוינה בה נולד אבי ; לא מבין את העוול בשילטון דיקטטורי ואת ההשלכות שלו?? זו לא השטייטל בגליציה משם הגיעו הוריך לוינה ומשם הגיעו הורי אבי - שהיו דתיים לא פחות ממך ורק גורלם לא שפר עליהם. לתמוך במפלגה שתומכת טרור ולא במפלגות ציוניות- ???? לאן הגענו. זו לא קריאה לאחדות; זה עיקום ועיוות של היהדות.
צ
יהודי | 03-05-2021 0:13
עלוב.
3
חבלי משיח
חיים | 02-05-2021 23:56
הרב טאו מקבל פה החלטה כבדה ,אבל מתוך אחריות למדינת ישראל ,החלטה קשה שרק רב גדול יכול להכריע בה אשרינו שיש לנו רבנים גדולים כאלה
ממש אשרינו!!!נזק...
שלמה | 03-05-2021 1:33
ממש אשרינו!!!נזק בלתי הפיך.בגלל רבותכם בגדנו בארץ חמדה קטיף וסיני.אותם טיעונים!!!
4
סוף כל סוף! השכל הישר ניצח!
אדיר בזק | 02-05-2021 23:56
כמה חיכיתי למכתב כזה. הנה הרב טאו התעשת והבין מה צריך לעשות באמת! כל הכבוד להבנה וליכולת לשנות דעה! זה מנהיג!
אדיר היקר הרב טאו אכן גדול
גיא | 03-05-2021 0:18
אבל זה לא נעשה בכיף וברצון כמוצא שלל רב, להבנתי זה ממש מחוסר ברירה ורק בגלל שיש מאבק על זהותה של המדינה. זה הנושא. לא אידיאלים מומצאים שכדאי להתחבר איתם ולא להיות ככ קיצוניים נגד זה. וגם לא כי אנחנו מתגמשים אלא זה דבר איום שמוכרחים כנראה לעשות. רק מתוך נאמנות אמתית לרצון ה'.
5
אתה אדם חולה...
אורי | 02-05-2021 23:58
אתה אדם חולה באם אתה תומך באדם שבגד בכל נשותיו הביא להרג אלפי אזרחים כדי לרצות מטורפים כמוך שהזמין חשמלאי לביתו הפרטי על חשבון המדינה ביום כיפור ותיקצר היריעה להחיל שאתה ואני שילמנו על הבילויים של הבן שלו בבתי זונות.אני לוחם ומפקד בהנדסה קגבית דוקטור למשפטים אבא סבא ושמלאני גאה ואני בז לך ושכמותךאנשים נבערים וחשוכים.אני משוכנע כי לא תעזו לפרסם זאת מכיוון שהאמת שלנו טהורה וחזקה משלכם ולא אני לא מאמין באלוהים שהורג את מי שמתפלל אליו.וכן אני בז לך.
6
וואו אני נדהם מעמקותו בכל פעם מחדש
גיא | 03-05-2021 0:03
אני הדל לא מבין לגמרי את המציאות אך מדהים שהרב כה מחובר לעם וחי את נפשו..
7
חברה הרב לא תומך בעבאס אל תיהו דמגוגים
זוהר | 03-05-2021 0:14
המצב מורכב. ואם הרב טאו אומר לעשות מהלך נורא כזה אז כנראה באמת שהמצב בטטה זה מה שאני הקטן לומד מזה. ונקווה שאכן יהי קידוש ה' גדול ומתוך רצוננו לעשות רצונו נקווה שה' יצליח מהלך זה וירפא את החילול ה' שחלילה עלול להיווצר ממנו.
8
סוף סוף איש...
יהודה המכבי | 03-05-2021 0:28
סוף סוף איש חכם אומר את שצריך לעשות..מקווה שהטירונים הפוליטים בן גביר וסמוטריץ יבינו משהו מדבריו של הרב..
9
הרב טאו חסיד וגאון להבין אותו מצריך עיון
ירדן | 03-05-2021 0:29
באמת המכתב ארוך וצריך להבין מה משמעותו זה לא לדור הוואצאפ המתוקי שלנו, לכן אני אנסה בענווה להבין מה הרב אמר. יש פה חשבון והזדמנות לראות איך ענק דור פוסק במורכבות בהלכות ציבור. איך הוא מדגיש את המאבק הרוחני כנושא המרכזי. זה מדהים לחיות ככה. זה האמת הטהורה הזו. כואב הלב על המצב שצריך בשב ואל תעשה את שתיקת עבאס אבל מה נעשה שהאופציה השנייה היא דהירת בנט לפיד לממשלה מסוכנת יותר. ה' יעזור. אשרינו שיש עיניים לדור והכוונה לכל גדולי ישראל וכן את הענק הזה הרצ טאו שליטא.
10
צריכים לאסור את...
אליהו | 03-05-2021 0:36
צריכים לאסור את מי שתן לאיש הזה את תואר הרב. מדובר באיש פוליטי מושתן שלא קסור לקדושה
אני בספק אם בשמיים ימחלו לך על דברי הבלע שלך
פלוני | 03-05-2021 13:15
אני בספק אם בשמיים ימחלו לך על דברי הבלע שלך
11
הרב מנסה לחדור את האטימות המוחית של סמוטריץ!!
אמ | 03-05-2021 0:41
ראה שהאטימות המוחית של סמוטריץ הינה מקרה אבוד - הוא מתנגד בעוצמה שרק פנטי כמוהו יכול לה, לשיתוף פעולה עם רעמ במישור האזרחי, לאחר שעבאס, לראשונה בתולדות המדינה שחבר כנסת ערבי מושיט ידו למפלגה הציונית הגדולה ביותהתנער מטרור ואלימות בנאומו בעברית! בטיפשותו הבלתי מוגבלת, סמוטריץ אמר שהוא מעדיף ממשלת שמאל על שיתוף פעולה בין רעמ לממשלת ימין!! סמוטריץ מעדיף ממשלת שמאל עם בלד וחבריהם תומכי הטרור!! הואמעדיף ממשלת שמאל עם השמאל האנטי ציוני!! הוא מעדיף ממשלת שמאל שכל מפלגות השמאל, בלי יוצא מן הכלל, רוצות לבטל את חוק הלאום!! ממשלה שקמה בסיוע ויוזמת בוגדי ימין מהציונות הדתית - בנט, מפלגתו וזו של סער!! אין גבול לטימטום!!
12
אב גדול מכשיר...
דתי לאומי | 03-05-2021 1:08
אב גדול מכשיר תומכי מחבלים עצוב
13
למה צריך להביא...
שלמה | 03-05-2021 1:29
למה צריך להביא פלפול מ'קורבן העדה'? הרב צבי יהודה זצל התנגד בפירוש והתוקף רב לכל שיתוף/השענות על הערבים. והמה עשו חשבונות הרבה.ממשלת סמאל לא תחזיק דקה מעמד.גם יש את גנץ שהוא עדיף.אבל עצם הדיבור הזה הוא נזק בלתי הפיך!!!
14
בה שיש עוד...
תורה | 03-05-2021 1:30
בה שיש עוד הרבה רבנים ודעת תורה רחבה עם בצלאל.
15
ערבי זה הכי,...
רונן | 03-05-2021 1:34
ערבי זה הכי, אחי. אני בעד שלטון ערבי-ימני... זה כלי חינוכי טוב לכל הגזענים. הם ילמדו שצריך לכבד כשווים את אזרחי ישראל הערבים. טרנספר מחוץ ללקסיקון. דרכו של כהנא לפח האשפה. תמורת זה, אני בעד שלטון ימני-ערבי. אחלה.
16
הרב פסק מתוך...
שלום | 03-05-2021 1:44
הרב פסק מתוך שיקול בין תמיכה על ידי לא יהודים לבין האסון הרוחני דיכול לקרות בהקמת שמאת שתפגע בזהות היהודית ובין שני חילולי ה' , הפגיעה בזהות היהודית וריבוי השינאה חמורים יותר מחילול ה' של הקמת ממשלה בתמיכת לא יהודים. מה יותר חמור. גם רבנים חרדים פסקו באופן דומה גם כן
17
וגר זאב עם...
תלמיד | 03-05-2021 2:22
וגר זאב עם כבש... חלקים מרבני הגוש (הרב בזק לדוגמה), והרב טאו מסכימים על משהו. כנראה שיש תקווה לעם שלנו. (כמובן שהם מסכימים על עוד דברים רבים, האמת שאין כל כך סיבה להתרגש, אבל עדיין נחמד כשדברים כאלו קורים)
18
אבי מעוז רעב...
מאיר ולד | 03-05-2021 3:17
אבי מעוז רעב להיות שר,יוציא מהרב טאו שמותר לחלל שבת אם זה יסלול את דרכו להיות שר, םשוט הזוי שמעוז עם 2000 קולות הפך להיות חכ ואוטוטו גם שר.
19
אבי מעוז שולט...
מנחם אליהו | 03-05-2021 3:24
אבי מעוז שולט ברב טאו שליטה מוחלטת,בעל המאה הוא בעל הדעה.
20
חשבתי שתפקיד רב...
ואני בתומי | 03-05-2021 5:12
חשבתי שתפקיד רב זה ללכת בדרכו של אהרון הכהן ולחבר בין סער ומממינין
21
אחרי שכל הרבנים...
אלא מה | 03-05-2021 5:24
אחרי שכל הרבנים קראו שלא להישען על תמיכת הערבים, הרב טאו חייב להגיד את ההיפך. אלא מה?
רק ביבי...
שמעון מלכה | 03-05-2021 7:14
רק ביבי אם לא אז ממשלה עם מחבים
טאו תמך בקצב...
אלחנן | 03-05-2021 5:46
טאו תמך בקצב האנס, בביבי הזנאי ועכשיו בעבאס המחבל. ממש השילוש הקדוש. אין ספק שאחרי דבריו יש לבנט הכשר מלא להקים ממשלה עם לפיד.
22
ניכרים דברי אמת...
אמת תורתנו הקדושה | 03-05-2021 6:13
ניכרים דברי אמת
. ולפיה ישיבה...
מירי | 03-05-2021 6:24
. ולפיה ישיבה עם האחים המוסלמיים עדיפה על לפיד, גנץ וליברמן. אין ספק שדבר אלוהים חיים מפורש ישירות על ידי עבדו טאו.
23
הסתכלו על המעשים...
די לסיסמאות, כן לעובדות | 03-05-2021 6:22
הסתכלו על המעשים ולא על הדיבורים. היכן זקיפות הקומה של bb מול החמאס ואיראן והטרור? מי שחרר מעל 1000 מחבלים רוצחים בעסקת שליט (כשאולמרט לא הסכים לשחרר מחצית ולא רוצחים מתועבים)?. לא רוצה לספור כמה יהודים נרצחו רק מאז 2015 (סכינאות,ירי,דריסה,אבנים) ואיך bb זקוף הקומה הגיב.
ביבי המתרפס...
רון | 03-05-2021 8:44
ביבי המתרפס לפני ארודאן אחרי פיגוע המרמרה ופיצה את הרוצחים בכספי המדינה. בהגיון העקום של הרב טאו התרפסות לפני ארודאן = זקיפות קומה תשלום שוחד לחמאס = מנהיגות שחרור אלף רוצחים תמורת חייל אחד = ימין חזק בן זנאי שמסרסר בבת זוגו תמורת כסף ומבלה במועדני זימה על חשבון המדינה עם רכב שרד = מסורת ראש ממשלה נואף עם אשת איש שלוש פעמים = גדלות נשיא אנס = צדיק עליו ועל שכמותו דיבר הנביא 'אוי האומרים לטוב רע ולרע טוב ...'
24
הרב צודק הבעיה...
גדי | 03-05-2021 6:28
הרב צודק הבעיה של סמוטריץ שהוא מחשיב את עצמו יותר מכולם
25
אני עובד במלון...
פיני | 03-05-2021 6:30
אני עובד במלון עם ערבים אני יודע שבתוך תוכם הם לעומתיים אבל בסך הכל 90אחוז זה אנשים שאפשר לחיות איתם ואי אפשר תמיד לנסות לקרא מחשבות
גם אני...
העם הדומה לחמור | 04-05-2021 8:36
גם אני עובד עם ערבים בעיריית ירושלים וכל הזמן מפתיע אותי שהם מצביעים לחמאס ולמשותפת.. כאילו הם לא חושבים מה יהיה ביום שאחרי שיזרקו אותנו לים?? יהיה פה עזה? יהיה פה סוריה?
26
למען תקציבים מותר...
מכירת חיסול | 03-05-2021 6:43
למען תקציבים מותר למכור ערכים, זה מה שאומר הרב. כסף מטהר שירות לפי אסכולת הרב טאו ונתניהו
וואוו אדוני, גברתי,...
לא באלי שתדע את השם שלי | 03-05-2021 15:31
וואוו אדוני, גברתי, את/ה לא חושב שהדברים הרעים האלה שכתבת לא מדויקים ולא מקדמים כלום? את/ה סתם מלבה שנאה בגלל הכעסנות שלך.
הכסף מטהר...
רון | 03-05-2021 8:45
הכסף מטהר ממזרים וקל וחומר שמטהר נואף סדרתי כמו ביבי
על מה...
אמיתי | 03-05-2021 7:53
על מה אתה מדבר? אתה מכיר את הרב? פעם אחת הוא קיבל כספים מיוחדים מהממשלה? זה הפוך מכל הדרך שלו לאורך עשרות שנים.
אני מוחה...
| 03-05-2021 7:23
אני מוחה בך מה הקשר תקציבים ?
27
בלי אמינות אין...
די לעיגול פינות | 03-05-2021 6:45
בלי אמינות אין מנהיגות. בלי טוהר המידות אין עם ואין אחדות
28
הרב טאו קודש...
ח | 03-05-2021 7:23
הרב טאו קודש קדשים אנשים פה צריכים להסתכל 10 פעמים על ההודעה לפני שהם שולחים אותה! אני מוחה איך מדברים ככה על גדול מישראל חלק מהאנשים...
דיי דיי...
טמבל | 03-05-2021 10:58
דיי דיי תרגע.
29
איך אמר סמוטריץ,...
עובד עכום | 03-05-2021 8:40
איך אמר סמוטריץ, גם תאכל את הדג המסריח, גם תשלם את החשבון וגם יגרשו אותך מהעיר. והכל בשביל שלטון של עבריינים. איבדתם את הדרך, המוסר והיהדות, והכל בשביל גזל הכסף. בושה לעם שאנשים כמוך מייצגים מגזר של אחדות, אחווה ודרך ארץ
30
ימין על מלא...
מלא מלא | 03-05-2021 10:29
ימין על מלא בערבים
31
לא מפתיע שרב...
אמת | 03-05-2021 11:03
לא מפתיע שרב עם הארץ ששונא הר הבית גם יסכים לעשות דיל עם השטן.
32
יש תעשה גדולה...
ס.ד | 03-05-2021 13:41
יש תעשה גדולה בדברים של הרב, זה נכון. אבל בהסתכלות לוגית כרגע הוא צודק. לפני שיתחילו כאן חתונות אזרחיות התבוללות וחלוקת שטחים כנראה שזו הדרך. יש מצבים שברגע האמת צריך לבחור אם ללכת על כל הקופה או להשאיר שקל לבן ליום שחור. הרב צודק, כל הקופה כרגע היא התאבדות מובטחית של העם והלאום היהודי ומוטב תפוח אחד ביד מ2 על העץ, מוטב ממשלת ימין עם קומץ מזערי של עמלקים שאפשר להשתלט עליהם מלמכור את עצמנו לשלטון ערב רב.
33
מוחה מחאה נמרצת על ביזוי כבוד תורתו!
יונתן | 04-05-2021 21:06
אתם באמת חושבים שאת הרב מעניין תקציבים או משהו אחר? הרב מבין שיש כאן מאבק על הזהות היהודית של המדינה ואתם פשוט לא מבינים את עומק הבעיה . אז במקום לחשוב שאתם מבינים תקראו קצת כמה ארגונים וכסף גדול מושקע במדינה הקטנה שלנו רק כדי לבלבל אותנו..
34
מסכים עם הרב...
ידידיה | 06-05-2021 22:57
מסכים עם הרב הוא רואה את המציאות באמת, לא שאני מעריץ גדול של נתניהו אבל זו האפשרות הטובה ביותר, אין ספק שהרב רואה את המציאות כמות שהיא ובנינו גם מעבר לזה...