אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

כך מקודמת פעילות פלסטינית אנטי ישראלית

הפלסטינים לא ממתינים שהמשבר הפוליטי ייפתר. כך למשל הם מנצלים לקונה בחוק הדואר לשימוש בתיבות דואר לשימוש עוין לקידום מטרותיהם הפלסטיניות והאנטי ישראליות

כך מקודמת פעילות פלסטינית אנטי ישראלית
  Photo by Wisam Hashlamoun/Flash90

בעודנו עסוקים בשעשועון הפוליטי החדש והמרתק, "רק לא ביבי", מי שמחפש לעשות לנו צרות, לא ממתין בשקט לצד עד שנסמן לו שהגיע תורו.

הפלשתינים יודעים שאם עם ישראל עסוק בהבלים– זה המועד המתאים לעשות צרות. כי "פלשתינים" אמנם אינם עם – אבל "פלשתיני" זה כן מקצוע. ואנשי המקצוע הפלשתינים – אלה שאירפה משלמת להם משכורות חודשיות כדי לעשות לנו צרות – לא אוהבים לאכזב את הבוסים  ביבשת השכנה.

להלן ניתן רק דוגמה אחת של אוזלת יד שלטונית שמתנהלת מתחת לאף שלי, שלך, של ביבי, ושל יאיר לפיד. הסתבר לנו, שרשות הדואר של מדינת ישראל מספקת תאי דואר לארגונים העוינים את ישראל – שזה בערך כמו שנחליט להשאיר כוס קפה וממתק ליד הדלת בלילה, שמא יבוא פורץ וירצה לסעוד את נפשו אחרי שהוא פורץ את המנעול ולפני שהוא הולך לחפש איפה החבאתם את המזומנים.

זה קורה, כך נמסר לנו, כי חוק הדואר לא מאפשר אחרת. אבל חברים, מדוע היועץ המשפטי של רשות הדואר לא מציע חקיקה ממשלתית שתוסיף סעיף לחוק הדואר, אם אכן חוק הדואר "מכריח" את רשות הדואר לחלק שירותים למחריבינו?

הנה הפרטים – לטיפולם של חברי הכנסת ובעיקר לזרז את 65 (לפחות) חברי הכנסת של הימין להקים כבר ממשלה ימנית, לא חשוב מי עומד/ת בראשה, ולהתחיל לעבוד ולשמור עלינו, כי זאת (אמורה להיות) העבודה שלהם.

במענה לפנייה של  תנועת "מטות ערים", רשות הדואר הודיעה לנו, שבדעתה להמשיך לספק לארגון אנטי-ישראלי תא-דואר בירושלים. רק  אם בית משפט מיוזמתו, יאלץ את רשות הדואר לסגור את תיבת הדואר של הארגון האנטי-ישראלי, רשות הדואר תיעתר להוראה המשפטית, הוסבר לנו.

בפנייתנו בישרנו לרשות הדואר אודות ארגון ערבי-פלשתיני, אשר עוסק במוצהר בלוחמה משפטית נגד מדינת ישראל. ביקשנו לדעת האם בכוונת רשות הדואר  להמשיך ולספק תא דואר בירושלים, לאותו ארגון עוין, בהינתן המידע שספקנו באשר לאופיו של הארגון. ורשות הדואר כאמור השיבה בחיוב. “ככל שיש חשש, לכאורה, כי הארגון עושה שימוש שאינו עולה בקנה אחד עם הוראות החוק במדינת ישראל או שיש בו פגיעה אחרת בציבור, הרי שעליו לבקש סעדים משפטיים בהתאם לדין במדינת ישראל” טען נציג רשות הדואר.

”אתגר העיקרי” – פנייה לבית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג

 בדיקה שביצעה תנועת מטות ערים העלתה, כי הארגון  השוכר את ת”ד 19111  בירושלים, “המכון למחקר מדיניות כלכלית בפלשתין", מתאר את יעדיו לשנים 2019 – 2023 כדלקמן:

ה”אתגר העיקרי” שלהם, הינו  גיוס הקהילה הבינלאומית על מנת “להכריח” את מדינת ישראל לפעול על פי הדין הבינלאומי, וזאת באמצעות פנייה לבית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג – כפי שאכן קרה.

בכוונת הארגון  לאסוף מידע באשר ל”הפרות” ישראליות לטענתם, וכן לערוך תעמולה באוכלוסייה הפלשתינית כדי להגביר את מעורבותם “במאבק” כהגדרת הארגון. כמו כן – הארגון עוסק בגיוס כספים לצורך המטרות הנ”ל וברכישת מומחיות ויכולות בתחום ניצול החוק הפלילי הבינלאומי.

הארגון אשר מציג את עצמו כמכון מחקר חסר פניות, מפיץ כי הנוכחות של מדינת ישראל ב-”מזרח ירושלים”, הינה בלתי-חוקית. לדברי הארגון, מי שרק טוען כי ירושלים כוללת גם את מזרח העיר, עושה מעשה בלתי חוקי.

בנוסף, הארגון העוין מפיץ טענה, כאילו מדינת ישראל גרמה לערביי יהודה ושומרון נזק על סך 47 מיליארד דולר, בשנים שבין 2000 ל-2017. לא מיליון – מיליארד.

"המאבק" הפלסטיני וזכות השיבה

מצאנו גם ארגון אנטי-ישראלי נוסף המשתמש בתיבת דואר ישראלית בירושלים PASSIA, המשתמש בתיבת הדואר 19545 בבירת ישראל. הארגון, ששמו “האגודה האקדמית הפלסטינית לחקר עניינים בינלאומיים” ובראשי תיבות PASSIA, מקדם "הכשרה וחינוך בעניינים בינלאומיים, העצמה של החברה האזרחית ושאלת ירושלים", בנוסף ל"פרויקטים מיוחדים" (?) שלא פורטו באתר שלהם. ארגון פסיה מתאר ​​את המחקר שלו כ"מדעית ואובייקטיבית", אך מציין באותה נשימה שמטרתו היא "הצגת השאלה הפלסטינית" כדי "להקל על הבנת העמדות הפלסטיניות".

ארגון פסיה משבח את "המאבק" הפלסטיני, ביטוי שפעמים רבות מרמז לטרור, וסבור כי אסור לפלסטינים לוותר על "זכות השיבה החוקית שלהם". ארגון פסיה חבר ברשת הארגונים הלא ממשלתיים הפלסטינים (PNGO), אשר סירבה לחתום על סעיף נגד טרור שיזם ארה"ב.

הרשת הזאת, שקרויה "הקואליציה", התנגדה גם לתנאי חדש למענקים מטעם האיחוד האירופי – דרישה שעמותות פלסטיניות לא ישתמשו במענקים למימון ארגוני טרור

אז הפלשתינים ממשיכים לממן טרור, ולגבות טרור, והארגונים האחראים על כך פועלים בעזרת שירותי דואר שאנו מספקים להם ישירות. ואולם, בכירי רשות הדואר אומרים שהם ינקפו אצבע רק אם בית משפט יכריח אותם. כלומר – הם לא ינקפו אצבע.

בפועל, אם אכן חוק הדואר אינו מאפשר לרשות הדואר למנוע שירותי תא דואר מארגון עוין, לדעת בכירי רשות הדואר – אזי בכירי רשות הדואר אמורים היו ליזום שינוי מיידי בחוק הדואר, על ידי פנייה לשר האחראי.

פרשה זו שוב מוכיחה, שבעידן "רק לא ביבי" מדינתנו עומדת חסרת אונים אל מול ארגונים עוינים שלא טומנים ידם בצלחת ולא מחכים לשום אור בקצה המנהרה הפוליטית שלנו. לתשומת ליבו של גדעון סער, נפתלי בנט, וכמובן רוה"מ בעצמו. איפה האחריות שלכם? איפה ממשלת הימין שבחרנו במו ידינו, ואילו אתם מטרפדים ומסכנים בין השאר את הילדים והנכדים שלכם עצמכם. וגם את שלנו.

 

סוזי דים היא דוברת תנועת הימין "מטות ערים"

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
ירושלים? חלם
רמת גן | 20-04-2021 20:21
חלם וחכמיה. תתעשתו
2
מה ישראלי בשטחי A,B,C ברשות הפלסטינאית?
אשר | 22-04-2021 9:04
כאשר עוברים במעבר הגבול בין ישראלי לשטחי הרשות הפלסטינאית, יוצאים מגבולות המדינה. כך שמה שעושים הפלסטינאים הוא לא נגד ישראל כי אם נגד ישראלים החיים בחול. רוצים לשנות? מה הבעיה ספחו את פלסטין לישראל והקימו מדינה דו לאומית, מהים עד הירדן.
3
בור ועם הארץ...
אריאל | 25-04-2021 0:42
בור ועם הארץ זאת מחמאה בשבילך. עברת פעם שם? למען הסר ספק זה לא גבול אלא מחסום. לא מחתימים על דרכון ואתה לא משתמש בכסף אחר. השליטה היא של ישראל . רוב רובו של ה''שטחים'' הם על פי דין ישראל. לכן לך תעשה פרופגנדה באוגנדה
4
הרבי
נועם | 26-04-2021 6:23
הרבי מלובביץ' ישו מוחמד הנביא מואפק טריף