אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

משפט נתניהו | חומרי חקירה ישארו בידי אילן ישועה

בקשת הסנגורים בתיק 4000 לא לאפשר לעד התביעה המרכזי, אילן ישועה, להמשיך להחזיק בחומרי חקירה נדחתה על ידי בית המשפט המחוזי בירושלים: "לא הוצבע על כל עילה בדין"

משפט נתניהו|חומרי חקירה ישארו בידי אילן ישועה
  אורן בן חקון

בית המשפט המחוזי בירושלים החליט לדחות את בקשת הסנגורים בתיק 4000, וקבע כי לא הוצבע על מקור להורות על מחיקת חומרי חקירה המצויים בידי עד התביעה המרכזי בתיק, אילן ישועה.

כאמור, בידי ישועה יש חלקים מחומרי החקירה בתיק, המצויים על מכשיר הטלפון הנייד שלו. הסנגורים ביקשו כי בית המשפט יאסור על ישועה להחזיק בחומרי החקירה, וכי הוא יאלץ למסור את המכשיר או למחוק ממנו את החומרים.

עוד באותו נושא

"הבאת את הבחירות, ביבי יעשה מה שבזק מצפה"


12

הרכב השופטים בחר לדחות את הבקשה, וקבע כי "לא הוצבע על כל עילה בדין להורות על מסירת המכשיר או על מחיקת חומרים מתוכו. משכך, הבקשה נדחית".

אמש, ‏השופט דוד מינץ הורה כי ראש הממשלה נתניהו והיועמ"ש מנדלבליט יגיבו עד יום שני לעתירת 'מבצר הדמוקרטיה' הדורשת להורות על בטלות ההחלטה להטיל את המנדט להרכבת הממשלה על נתניהו בשל ההליך הפלילי המתנהל נגדו.

כזכור, אמש קבוצת מבצר הדמוקרטיה הגישה עתירה לבג״ץ, באמצעות עו"ד דפנה הולץ לכנר, נגד הטלת הרכבת הממשלה על בנימין נתניהו, הנאשם בעבירות חמורות שיש עימן קלון.

בעתירה נטען כי הרכב 11 השופטים עשה בפעם הקודמת אבחנה ברורה בין ההטלה מהסוג הנוכחי, שבה הנשיא מחליט לראשונה לפי שיקול דעתו על מי להטיל, ואשר בה יש לו שיקול דעת מהותי, לבין המצב שאירע לפני כשנה ואשר בו לנשיא לא היה כל שיקול דעת, שכן הוא נדרש היה לפעול על פי הכרעת חברי הכנסת שהמנדט עבר אליהם ורובם המליצו על נתניהו.

על פי העתירה, הרכבת הממשלה על ידי נתניהו בעיתוי הנוכחי אינה סבירה לנוכח הפרת התחייבותו לבג״ץ מהפעם הקודמת, ולפיה יכפיף את עצמו להסדר ניגוד עניינים, ולנוכח "התעקשותו להוסיף ולבחוש במינויים הבכירים במערכת אכיפת החוק – כולל סירובו למנות באחרונה שר משפטים".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
השופטים התחילו טוב...
רון | 08-04-2021 17:52
השופטים התחילו טוב ואז נבהלו ממה נתניהו משתמש בהם מאז הם לרעתו במדינה אחרת אחרי הרבה פשלות המשפט היה מתבטל
2
אפשר להשאיר את...
אני | 09-04-2021 10:19
אפשר להשאיר את הכותרת בית המשפט החליט לדחות את בקשת הסנגורים ולהדלים את הידיעות עד להרשעה.
3
ליצנים עם רישיון.....
גגג | 09-04-2021 10:35
ליצנים עם רישיון..
4
ישועה,ימח שימך וזיכרך,עיתונאי...
עיתונאי | 09-04-2021 12:37
ישועה,ימח שימך וזיכרך,עיתונאי אולי קטנטן,וחסר חוליות,במקומך היתי תולה את עצמך מהאף הארוך שלך,ונישאר תלוי עש שינשור האף,זה לא אף,זאת טירה שאפשר לעשות שן שמונה חדרי בריחה,איך אתה מיסתדר עים התותב הזה ביום יום? חלאה המין של האנושות,משועמם ומטומטם,ולמלשינים אל תהי תיקוה,מידה כנגד מידה לא בטלה מהעולם,סבלנות אתה תחווה את אותה תופעה מה שעשיתה לאלוביץ,זבל מסריח,
תגובה גועל...
א.א | 10-04-2021 13:50
תגובה גועל נפש!!! תת רמה יהודים נגד יהודים איזו שנאה !!! חסר חינוך תשלוט במה שיוצא מפיך,בושה בהתגלמותה!!!!!!!!
... אתה...
איזה דביל ... איפה היית כשחילקו שכל ? | 09-04-2021 17:51
... אתה ממש אידיוט , מזל שיש את יהושע שיספר לנו מי זה מושחתיהו ... 2 מיליארד שח מכספי ציבור הועברו לאלוביץ בהטבות רגולטוריות , ואישור עסקת יס / בזק ... וכל זה כדי להקנות למושחתיהו את הזכות להונות את הציבור באתר חדשות שמתימר להיות אובייקטיבי... הזוי ... מושחת.. רקוב...
5
מה לא בסדר...
מה לא בסדר ? | 09-04-2021 13:08
מה לא בסדר שחומרי חקירה שנמצאים בסמארטפון שלו ישארו ברשותו ? מה הוא אמור לזכור את כל אלפי ההודעות שקבל מהם בעפ ? הסנגורים מבקשים שכל דרישה שנדרש, יזכור מי בקש אותה ... אלוביץ , אשתו , או בנו ... זה רק הגיוני שיוכל לרענן את זכרונו ... מדובר באלפי הודעות sms , מיילים , ושיחות מוקלטות ...
6
...
| 10-04-2021 9:58
7
במדינה נורמלית בזמן...
אכפתי | 11-04-2021 11:40
במדינה נורמלית בזמן היו סוגרים את התיק ההזוי הזה שמחזיק את כל המדינה