אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אחיי הימנים, אל תכניסו את הכהניזם לכנסת

זו קריאה נואשת: אל תצביעו לבן-גביר ולכהניזם לכנסת. אני פונה אליכם כאיש שמאל, ומבקש: למען המדינה שלנו שאתם ואנחנו אוהבים, למען הדמוקרטיה, למען היהדות, אל תאפשרו לתנועת כך דריסת רגל בכנסת

אחיי הימנים, אל תכניסו את הכהניזם לכנסת
  (צילום: חיים גולדברג/סרוגים)

הרשו לי להציג את עצמי, כי יתכן ואני השמאלני שאתם לא מכירים. בן 43, עם שני ילדים. אני שמאלני ציוני, בלי בית פוליטי. אני לא משייך עצמי לאף אחת מהמפלגות במרכז שמאל, ולצערי לא חש שהן מייצגות אותי. את חיי הבוגרים הקדשתי לחינוך ולהתיישבות בגליל, בקיבוץ שהייתי מבין מייסדיו. את שירותי הצבאי עשיתי כלוחם בנח"ל, וכעשרים שנות מילואים ביליתי בדרום הר-חברון ובחברון עצמה.

אני חש בנוח לפנות אליכם. יש בי הרבה כעס על פוליטיקאים מימין, אך אני איני חש רחוק מימנים וימניות. כמה מחברי הטובים וגו', ויותר מזה, אני יודע מהתנסות אישית שהפערים בינינו קטנים מאלו שהפוליטיקאים היו רוצים שנחשוב. ומה שהכי חשוב, אני יודע שבעבור הרוב המוחלט של הימנים בישראל הרעיונות של כהנא ובן-גביר הם מאוסים ודוחים.

עוד באותו נושא

בן גביר: אדרוש להיות שר לביטחון הנגב והגליל


37

אני שותף להערכה ליכולותיו של בצלאל סמוטריץ' אבל כנראה שאין נושא ציבורי שלא נהיה עליו במחלוקת עזה. עם זאת, סמוטריץ' עומד בראש מפלגות ימין (האיחוד הלאומי, תקומה, מולדת) שאני רואה כשותפות לי, כנמצאות, בתוך האוהל הגדול של התנועה הציונית בימינו. אוהל שכולל מחלוקות עזות, אך אינו כופר בעיקר. באוהל הזה אין מקום להסתה פרועה לאלימות, לגזענות ולרעיונות "הנקמה" הכהניסטית.

מצער שסמוטריץ' קשר את גורלו הפוליטי עם כ"ך. אני מודע לכך שמה שאני מבקש, כאן ובשיחות שאני מקיים עם חברים וחברות ימנים, ישאיר את סמוטריץ' מחוץ לכנסת. עוד יותר מכך, ישנה טענה שללא מפלגת "הציונות הדתית" יישמט מידי הימין השלטון. אני רוצה להתמודד עם הטענה הזו קודם כל במישור הפוליטי, ואחר כך במישור המהותי.

בכנסת הקרובה יהיו 80 חברי כנסת ימנים, פחות או יותר. מעבר לשאלה של כן ביבי לא ביבי, הכנסת ה-24 צפויה להיות הכנסת הימנית ביותר בתולדות ישראל. הרשו לי להיתלות באילנות לא לי, ולהזכיר את ז'בוטינסקי שאמר שגם אם וייצמן יהיה ראש ממשלת בריטניה לא יוכל לקדם את הציונות כיוון שדעת הקהל לא תתן לו. מקל וחומר, דעת הקהל והקואליציה תחייב ממשלה שאני מן הסתם אתקשה עם רוב פעולותיה.

לכן מרכז המסה של הדיון הציבורי והמדיני בישראל עובר אליכם, לימין. ההכרעות הגדולות על עתידה של המדינה ודמותה יתקיימו אצלכם. אני כאן כדי להזכיר לכם שעם עוצמה גדולה באה אחריות גדולה.

אחד הטיעונים ששמעתי מפי חברים ימנים ששוחחתי עמם הוא שבן-גביר הוא כבר לא כזה כהניסט. ושבכלל הכהניסטים התברגנו. בן-גביר עצמו עומל על הרחקת עצמו מכהנא. במתק שפתיים, הוא מנסה למצב עצמו כלגיטימי.

לכן חשוב להתבונן על העובדות כהוויתן: בן-גביר וכהניזם חד הם. ברוך גולדשטיין שטבח במתפללים הוא איננו המייצג של הציונות הדתית, זאת אתם ואני יודעים. אך האם אתם זוכרים שגולדשטיין היה מקום 3 ברשימת כ"ך כאשר כהנא נבחר לכנסת? האם אתם זוכרים שבן-גביר מעריץ את גולדשטיין ורואה בו דוגמה לילדיו, ועוד קודם להסרת תמונתו מסלון ביתו הורשע בעבירת הסתה על הפצת חומרים שמהללים את מעשיו?

העיקרון המנחה בתורתו של כהנא הוא הנקמה, הנקמה הנעשית באופן אישי, ויג'ילינטי, בזרים ובערבים. זהו שורש פורה רוש ולענה, המשרה קדושה על עבירות אלימות ושנאה. לא רק כלפי ערבים. גם כלפי וכלפי הדומים לי. בפמלייתו של בן-גביר הסתופף יצחק גבאי, מצית בית הספר הדו-לשוני בירושלים (בעת שהיה ריק). אותו גבאי הבטיחני כי הוא מוכן לשרוף גם את ילדיי שלומדים בבית ספר דו-לשוני בגליל.

כהנא ניצל את חברותו בכנסת להעלאת הצעות חוק מבישות, אותן השוו חברי כנסת מהימין דאז לחוקי נירנברג. ממשיכו בן-ארי, המוכשר פחות, ניצל את חברותו בכנסת לפרובוקציות זולות ומזיקות ולהתפרעות בתיאטרון הקאמרי בתל-אביב. אני לא יודע מה יעשה בן-גביר. אבל לנוכח האתגרים הגדולים שעומדים לפנינו אין לאפשר לו דריסת רגל בבית המחוקקים.

האתגרים בפניהם אנו ניצבים אכן גדולים. המזרח התיכון מבעבע, מעצמות העל בוחשות בו, אנו חשופים לסכנות בריאותיות ולמיתון עולמי. מעל הכל מרחפת סכנת שינוי האקלים ומידבור חלק זה של העולם. ומבפנים: פערים גדולים, פילוג וקיטוב. המפתח להתמודדות עם האתגרים החיצוניים והפנימיים ולביצור מדינה יהודית ודמוקרטית הוא אחדות. קירוב לבבות. שאלו עצמכם אם בן-גביר ינצל את חברותו בכנסת להגברת האחדות או להפצת השנאה לערבים ולשמאלנים.

מנהג הוא לנו בישראל בשנים האחרונות לחפש את מומו של הפוסל. באנגלית קוראים לזה ווטאבאוטיזם, ובעבירת "כן, אבל…". ולכן אני כבר שומע את הקול הקורא "כן, אבל מה עם חנין זועבי, עופר כסיף, באסל גאטס". עמדתי היא שזו אינה טענה מוטעית לגמרי. שירותה של זועבי כחברת כנסת אחרי שהשתתפה במשט המרמרה היה טעות. אבל בניגוד למה שחלק מהימנים חושבים, אני אמנם שמאלני אבל אני לא אומר לבג"ץ מה לעשות.

לא מזמן קראתי לחבריי לא להצביע למפלגת העבודה בגלל שעמדותיה של מס' 7 ברשימה, איבתיסאם מרעאנה, אינן מייצגות את העמדות המסורתית של תנועת העבודה. היום אני קורא לכם לא להצביע לרשימת "הציונות הדתית" כיוון שעמדותיו של מס' 3 ברשימה, בן-גביר, אינן מייצגות את העמדות המסורתיות של הציונות הדתית.

==

יניב כרמל הוא מנהל של חברת מחקר כלכלי-חברתי וחבר תנועת דרור ישראל

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
247 תגובות - 156 דיונים מיין לפי
1
הכותב הוא המן הרשע בכבודו ובעצמו!!!
נחום | 17-03-2021 9:53
הלו רשע!!! אתה לא רואה מה עושים ליהודים בארצנו??? בוזזים אותנו ואונסים את הילדות היהודיות!!! רשע!!! עיוור!!! תעוף לנו מהחיים!!!
איזה שטויות...
אבנר | 19-03-2021 12:59
איזה שטויות אתה מדבר...
יש טיפול...
רופא | 18-03-2021 6:50
יש טיפול להפרעות קשב שלך,
הפסקתי לקרוא באמצע
זוהר | 18-03-2021 0:52
חברים, צריך להבין שאין אבל אין לנו מה להתווכח ולדבר עם אנשים שאין להם תורה ודרך חיים, ובחיים לא יהיה ביננו מכנה משותף ומבחינתם התורה שלנו שאנו הולכים בדרכה ולאורה היא דבר מתועב בזוי שפל ונאלח. ואנו צריכים להמשיך בשלנו ולעשות טוב ולא להתרגש מהם ולהתפלל שהרשעה מהרה תכלה ובוזי ה' יקלו.
רבני צופר וכמה אדמורים מצווים לבחור בבן גביר
עולם התורה | 17-03-2021 17:37
ר' בצלאל סמוטריץ ור' בן גביר הם יעמדו בפרץ וישחקו כטיט את הבג''ץ. מן השמים נשלחו נציגי הדתיים לחסל את השמאל העמלקי הבגצ''י
רואים שצדקתי בדברי על ה"ציונות הדתית" ?
ישעיהו לייבוביץ.נביא | 17-03-2021 14:06
לבסוף היא התחברה לכהניזם הטמא
2
קריאתו של יניב...
סססמולן מפוכח | 17-03-2021 9:57
קריאתו של יניב כרמלי הוא קריאה ראויה. אבל, הסוסים כבר ברחו מן האורווה. הכהניזם הוכשר והוא ייכנס לכנסת - כי ראש הממשלה שדואג רק לאינטרסים שלו ולא לדמותה של המדינה, נתן לו הכשר ואף שידך את בן גביר לסמוטריץ'. כשעדת החסידים השוטים של ביבי ומצביעי בן גביר המסורתיים חוברים יחד - תורת כהנא תישמע מעל דוכן הכנסת, למרבית הבושה והתסכול. שלום אחווה ואהבה, המהלך הזה לא יביא. אולי רק חוק חסינות לראש ממשלה מושחת, והחלשה נוספת של מערכות החוק והמשפט.
אתה והזיכרון...
בני | 18-03-2021 6:49
אתה והזיכרון שני הפכים,יוסי שריד שם רשעים ירקב,אלוני שם רשעים ירקב היו שרי חינוך אצל רעבין,על מה אתה מדבר?על הרשות? זה היה לא מיזמן אז לפני שאתה מהנדס תודעה תדייק,
צריך את בן גביר להתמודד מול הערב רב מהשמאל
הסבר קצר | 17-03-2021 20:00
כולנו ראינו פטריוטים. בן גביר בה רהוט ומוכשר ויודע להתמודד מול הערב רב מהשמאל. מול אנשים עם חליפות יוקרה ושקרים לבנים ששואפים חלילה להשמיד את עם ישראל רוחנית ומול נשים ששואפות חלילה להשמיד את עם ישראל פיזית. ולכן מול הנציגות המרשימה של השמאל - אנחנו מוכרחים כח מקביל וחזק מהצד שלנו. וזה כל הסיפור!
, כמו...
שמאל קיצוני ? | 17-03-2021 11:25
, כמו שאבא שלי נהג לומר : זה היה משעשע אם המשוגע הזה לא היה שלנו...ואם יש שמאל קיצוני, אז מה ? השמאל הקיצוני לא שותף בממשלה ומעולם לא היה שותף בה. כוחו בדיבורים והשפעתו המעשית אפסית. ימין קיצוני שיקבל כוח בממשלה, השפעתו רבה. לא רק כלפי חוץ אלא גם כלפי פנים. השסע בחברה היהודית רק ילך ויגבר.
מעניין שלא מפריע לכותב המאמר קיצוניים מהשמאל
המון צביעות בתגובה | 17-03-2021 10:59
אני אישית לא מבין על מה המהומה בעניין בן גביר, נניח שהוא אכן קיצוני בדעותיו, עדיין כאשר מאשרים לקיצוניים מהשמאל להתמודד ולהיבחר לכנסת במשך שנים רק צפוי שיהיו כאלה גם בימין, כל טענה אחרת היא בעייתית בעיניי לפחות.
3
קראתי עד "שמאלני ציוני" ונאלצתי להפסיק.
חד קרן | 17-03-2021 10:00
אי אפשר להמשיך לקרוא כשכל הגוף מטולטל בצחוק. אני וכל שבט החד-קרניים אמיתיים יותר משמאלנים ציוניים.
פשוט בורות
שמיר | 18-03-2021 17:31
נשמה אני ימיני כל חיי ומודיע לך שיצאת עמה. בן גוריון הוא לא היה ציוני? חחחחח הוא זה שהקים את המדינה. תיהו בריאים ביביסטים ביבי דפק לכם את השכל, השנאה אוכלת לכם את הראש
4
גם אני מתנגד...
נו באמת | 17-03-2021 10:05
גם אני מתנגד לסמוטריץ ובן גביר הקיצונים. ואולם השמאל הצבוע פוסל את כל הימין כולל בנימין נתניהו. בן גביר לא יותר קיצוני מאילת שקד, הוא סתם חנטריש
שמאלן,העזות שלך...
אורי | 17-03-2021 15:38
שמאלן,העזות שלך נובעת כמו שאומרת הגמרא,שהממזרים הם עזי פנים,ויש את החכם מכל האדם שלמה, שאומר העזים בעופות הם העורבים,ובחיות הם הכלבים, ובהולכי על שתים,הם הממזרים וז לא אמר שלמה,אלה הגמרא,אז עז פנים תיבדוק מהיכן עזות הפנים שאתה מעיז כאן,
5
איך אני "אחיך" אם אחי הם כהניסטים?
שאלה | 17-03-2021 10:07
שמאל צבוע. משתמשים בדמוקרטיה לקעקע את הצביון היהודי. משתמשים במושג גזענות גם כשאין לזה כל קשר כי אין להם טיעון ענייני.
6
עוד לא הוכשר...
תומר ריבלין | 17-03-2021 10:09
עוד לא הוכשר השרץ
7
דברי בלע ורשע
ינון | 17-03-2021 10:14
אחיי הימניים אל תתפתו לדברי הבלע ולשון הרע שהשמאל אינו פוסק להפיץ ולהעליל.
מוסר כפול
דוד | 17-03-2021 10:33
אם לשיטתך בית המשפט הכשיר את השרץ. אז גם את בן גביר בית המשפט הכשיר . אנחנו במדינת היהודים היחידה בעולם . צריך לדאוג ליהודים וליהדות .
רק בגלל כתבה רשעית כזו = אצביע לבן גביר
לינון הצודק | 17-03-2021 10:26
האדם כותב ומונע מרגש רע ומשנאת חינם. בטוח שאינו מגיע לקרסולי עוד בן גביר הצדיק שדואג תמיד לחיילי צהל שנמצאים בחברון ויתר מעשיו הטובים. הקנאה מוציאה אדם מדעתו וזה מה שקורה ליניב !!!
8
קריאת השכמה
הצילו ממרעאנה ומעבאס | 17-03-2021 10:28
אתה צבוע! אל תצביע לה
9
אתה חוצפן! נכניס גם נכניס
חיים | 17-03-2021 10:35
ואל תהיה יותר צדיק מהאפיור לך תכתובת על כסיף ובלד ורעם...
10
פטרונות שמאלנית. האם אתה תחליט מי יהיו נציגנו
נמאס מפטרונות השמאל | 17-03-2021 10:36
הפטרונות של הכותב עוברת כל גבול. הוא מרשה לנו בטובו להצביע לימין, אבל רק בתנאי שזה לא יהיה בן-גביר. מי אתה שתגיד לנו מה לבחור???
11
מי אתה בכלל...
כהניסט גאה | 17-03-2021 10:48
מי אתה בכלל שתדבר על בן גביר/ הרב כהנא ככה חצוף אחד
12
נצח ...
אהרון וגילי | 17-03-2021 10:54
נצח
13
הלוואי וכולנו היינו...
חיים | 17-03-2021 10:59
הלוואי וכולנו היינו פחות קיצוניים, והילד היינו מקימים ממשלת אחדות אמיתית. שכל אחד יזוז מפלגה אחת לכיוון המרכז: שמרצ יצביעו עבודה, וסמוטריץ לבנט; שעבודה ללפיד, ושבנט לסער. כולנו יכולים להתאחד אם רק נוותר קצת על האגו המגזרי וניפגש במשותף: האכפתיות למדינה!
14
למה נותנים במה...
יהודה | 17-03-2021 11:01
למה נותנים במה באתר דתי לשמאל קיצוני? לא הבחנתי בכתבות דומות בעיתונים השמאל מהסיבה הפשוטה שהם לעולם לא יתנו במה לימני. מה נסגר סרוגים?
סרוגים
איתן | 17-03-2021 11:50
שם האתר הוא סרוגים, הכוונה ל*דתיים* לאומים, כי הם לובשים כיפות סרוגות.
מי אמר...
זה לא אתר דתי | 17-03-2021 11:38
מי אמר לך שזה אתר דתי? הם מפרסמים תגובות בשבת..
15
מתינות בימין ומשמאל....
יואב | 17-03-2021 11:04
מתינות בימין ומשמאל. רק ככה ננצח את הפוליטיקאים שכולם יחד פועלים נגד אחדות עם ישראל.
16
כחילוני שמגדיר את...
יוסי | 17-03-2021 11:08
כחילוני שמגדיר את עצמו ימין ממלכתי אני מתבייש בתגובות שטופות השנאה שאני קורא כאן. מה יעזור שלטון ימין אם הוא יגרום במו ידיו כפי שעשה נתניהו לקרע עצום בעם שאי אפשר יהיה לשקם.
7 הרשעות
יוסי, מרכז | 17-03-2021 15:05
חברות בארגון טרור. כמה שידוע לי יש ארגון טרור אחד בישראל של יהודים וקוראים לו בגץ לא שמעתי שמר בן גביר שותף בארגון טרור זה. ההיפך הוא רוצה לפרק את ארגון הטרור.
יוסי, או שאתה תם, או שאתה צבוע!
אורן | 17-03-2021 11:30
ימין ממלכתי - זאת מסכה צבועה ומניפולטיבית לכל מי שרוצה את ממשלת שמאל בשלטון. די להשלות את עצמנו!! או שנלך כצאון לטבח של מערכת המשפט המושחתת במימון הקרן החדשה ונכשיר ממשלת שמאל שתוותר על כל סממן יהודי במדינה (תחת סמסה רקובה וחלולה של ימין ממלכתי) או שננצח בבחירות ומגביר את התנופה של המפעל הציוני, נתקן אוולות של מערכת המשפט, לרחיב שלום עם העולם הערבי ונרבה בשגשוג כלכלי. וכן - בשביל כל אלה יש צורך במפלגת ציונות דתית חזקה בכנסת.
17
עד היום לא מצאתי
אנוכי | 17-03-2021 11:14
אף אחד עם טענה אחת ראויה למה לא לבחור בבן גביר חוץ מסיסמאות ריקות מתוכן כהנסיט תמונה של גולדשטיין. תנו לי סיבה אמיתית לא לבחור!! נו?? מה הבן אדם עשה רע? למה שאני אתנגד לו כמו הרוב המוחלט של הציבור הימני?
למנוולת שקוראת לעצמה חרדה למדינה: לכי
אוראל זר | 03-05-2021 23:19
להתנצר - וטוסי לגרמניה שלך - יא זבאלה!
ארורה את...
עובד | 17-03-2021 16:35
ארורה את ומי שעשו אותך,חתיכת דפקטית ללא כל פרופורציה,בטוח שהנבלה הזהגבר שמאלני שכמו כל השמאלנים מיתרוממים,ומיתרוצצים,מיתרוצץ,רץ ומוצץ,
הסיבות להוקיע...
חרדה למדינה | 17-03-2021 15:50
הסיבות להוקיע את הכהניסט בן-גביר: הוא אידיוט ; הוא גזען ; הוא פאשיסט ; הוא תומך וממשיך תנועת כך הפאשיסטית, שהוצאה אל מחוץ לחוק בשנות ה-80 ; המצאותו בכנסת תזהם אותה מבחינת צלם פאשיסטי בהיכל הדמוקרטיה ; אם יצליח להשתחל לכנסת זה יהיה עוד אחד מהתהליכים הפאשיסטיים אותם זיהה חכ יאיר גולן עוד ב-2016.
אתהסתם אידיות,משועמם...
מנחם | 17-03-2021 15:27
אתהסתם אידיות,משועמם כמו כל השמאלנים,שכבר סופרים עשור שני ללא גו'בים,ללא קוקטלים,ללא קירבה לפרונט השילטוני,אז משועמם תיתרגל כי זה יהיה יותר ארוך הפעם נגיע לעשור השלישי,בסופו,הכל בעזרת השם,
7 הרשעות...
איתן מנדלבאום | 17-03-2021 13:34
7 הרשעות בעבירות פליליות כולל תקיפת שוטר, השחתת מקרקעין וכמובן תמיכה בארגון טרור, פרובוקציות אלימות נגד ערבים ויהודים כאחד, משנה פוליטית ששוללת את הדמוקרטיה. צריך עוד סיבות להעדיף הצבעה לימינה או לליכוד מאשר לבן גביר?
הוא פשוט...
נו באמת | 17-03-2021 11:39
הוא פשוט חנטריש
18
עכשיו תכתוב מאמר דומה על כסיף ובל"ד
בני | 17-03-2021 11:38
ואז נחליט את מי אנחנו רוצים בפנים את בן גביר או אותם. ובכלל מציע לך לקרוא קצת מספרי הרב כהנא שהיה איש יקר, עדין נפש ובעל אמת יצוקה.
19
סרוגים
ינון | 17-03-2021 11:40
סרוגים ירדתם לשפל המדרגה!
20
רק שכנעת אותי יותר להצביע לבן גביר
מישהו | 17-03-2021 11:54
רק בן גביר הוא ימין אמיתי!! ונראה לך שתצליח כשמאלני לשנות את דעתי??!!!!! בדיוק ההפך זה רק גרם לי להבין כמה השמאל צבועים ומפגרים..
21
עאלק דמוקרטיה
אחיה | 17-03-2021 12:02
איתמר בן גביר אדם נפלא, ותאמין לי, למרות שאתה לא סובל אותו, הוא אוהב אותך. איתמר הוא אוהב ישראל מובהק, ואין שום סיבה שלא אצביע לו בבחירות הקרובות.
22
המצב אצלנו מחמיר
דתי שמפחד לדבר | 17-03-2021 12:03
אני חי בקהילה דתית. חניך בני עקיבא בצעירותי. רואה בכל מקום יותר ויותר תומכים לכהניזם בתוך הציונות הדתית. זה אסון! לנו ולילדינו. אסור אסור לתת לדעות האלו לקנות מקום בתוך מחננו. מאוד חושש לעתידנו המוסרי והערכי כאוהבי הארץ ואוהבי תורת ישראל.
אני גם מפחד
אביה למפרט | 18-03-2021 16:50
אני איתך, לראות את התגובות פה, זה רק יותר מפחיד. לפני שבוע גירשו באלימות מתפלל מבית הכנסת שלי בגלל שאמר לא להצביע לבן גביר.
ימח שמך...
בני | 17-03-2021 16:33
ימח שמך וזיכרך לסבית מגעילה ומכוערת,לכי מכאן את מפחידה את הילדים עים הפרצוף המכוער שלך,שקט ועופי לכל הרוחות
חבל שאתה...
חרדה למדינה | 17-03-2021 15:46
חבל שאתה מפחד לדבר כי בטוחה שיש עוד הרבה כמוך ובכוחכם למנוע את השתחלות הכהניזם הפאשיסטי לכנסת.
עוד שקרן...
מוני | 17-03-2021 15:23
עוד שקרן מבית היוצר של לפיד,מי אמר לך שטויות כאלה? אתה מחפש פרובוקציה? לא כאן,תנסה אצל המתועבים בבלפור,
שקרן שמאלני,...
אורי | 17-03-2021 15:21
שקרן שמאלני, הינדוס לא כאן,זה לא עובר כאן לך חזרה לפדופיל תימצא מישהו לשכנע אותו מה שאתה לא,
עובדה שכל...
נו באמת | 17-03-2021 13:43
עובדה שכל הרבנים החרדים ללא יוצא מן הכלל מתנגדים ללאומנות
חחח כמה...
אא | 17-03-2021 13:07
חחח כמה שטויות טוב שאתה מפחד לדבר יש לך על מה אזכיר דבר אחד שאמרת שאתה אוהב את תורת ישראל .אתה יודע שהתורה שאתה אוהב ציוותה להרוג את כל יושבי הארץ זה מוסרי בשבילך?ציוותה להרוג את עמלק והילדים הקטנים והבהמות שלו .דוד ניסר את העמונים כמדומני אתה לא מתגאה בדוד?ועוד עשרות דברים כאלה .המסקנה או שאתה לא למדת תורה אף פעם או שאתה מטומטם
23
יניב כרמל בגלל...
רומי | 17-03-2021 12:13
יניב כרמל בגלל אנשים כמוך וכמו חיות וכמו הערב רב כמוך אנכנו נצביע אך ורק. בבן גביר
אתה בוט
שלום לתוכנת המסרים | 17-03-2021 17:31
תפסיק לשלוח כאן תגובות משוכפלות ולהתחזות לאדם.
24
פלא פלאים..
גילעד שטרן | 17-03-2021 12:17
אתר סרוגים רק רוצה לציין אתכם לשבח על הפתיחות לדעות שונות, לא מעלה על דעתי שהארץ היו מפרסמים מאמר שקורא לא להצביע למרץ. ולגוף הטענה שלו: זה פשוט שטויות במיץ.
למה לקרוא...
עובד | 18-03-2021 12:16
למה לקרוא על הארץ,אן לך שולחן,או משהו דומה?למה על הארץ?
זה לא...
אני | 17-03-2021 16:31
זה לא העיתון זה מדע בידיוני,
דווקא יששם...
ימנית קוראת הארץ | 17-03-2021 15:05
דווקא יששם מאמרים שקוראים לא להצביע למרץ. וגם שקוראים למרצ לפרוש..
25
אתם אתר צבוע במעטפת של תורה על סרוגים כל האתר
נ | 17-03-2021 12:26
שלכם מלא בתועבה ודעות של נאוריים בינם לתורה אין שום קשר
26
עם טיבי הערבים...
מגן דוד | 17-03-2021 12:30
עם טיבי הערבים והמשותפת אין לו בעיה.,. רק בן גביר זה הבעיה.... סמול צבוע ושקרן
27
עושה חשק להצביע...
יוחאי | 17-03-2021 12:32
עושה חשק להצביע לבן גביר בכל הכוח
28
שמאלן דתי.יש מספיק...
ירמיהו | 17-03-2021 12:39
שמאלן דתי.יש מספיק חיות מלמד כאלה.אל תטיף לנו כל כהניזם. מה לא בסדר בכהנא שעמד איתן כנגד הערבים שאינם מכירים בזכותך למדינה יהודית? אז המשותפת כן.וכהנא לא?? שים לב לפסיקת בית המשפט העליון אותם שופטים שפסלו את בן גביר ומרזל.הם אותם אלו שהכשירו את המשותפת. המשות9ת מכירה בזכותך להתקיים???
29
כל כך הרבה...
יהוגי פשוט | 17-03-2021 12:44
כל כך הרבה תגובות נגד ואף לא תגובה עניינית אחת. כמה רדוד...
כי אתה...
דודו | 17-03-2021 15:19
כי אתה יהוגי,ולא יהודי,הבנתה איש בער?
30
אני יכול לענות...
טירן ישראל פולק | 17-03-2021 12:52
אני יכול לענות על כל החציי אמיתות ועל השקרים המוחלטים שנאמרו בכתבה!. השקר הראשון שהרב כהנא קרא להרוג ערבים שקר וכזב מעניין מה עומד מאחוריי פירסום הכתבה המגמתית ואת מי היא הולכת לשרת בטח שלא את הימין המתישבים ואוהביי ישראל !!!.
31
ציוני דתי שאכפת...
יובל | 17-03-2021 12:56
ציוני דתי שאכפת לו מהמדינה צריך להצביע בן גביר כמו שאיש שמאל שאכפת לו מפלסטין מצביע מרצ. מה בכלל השאלה כאן? לתת במה לשמאל קיצוני במחוזות דתיים לאומיים זה ממש לא שייך ערב בחירות, בטח לאור העובדה שכל מי שהוא קצת דתי או ציוני נחשב מוקצה מחמת מיאוס במחנה השמאל רוצו להצביע בן גביר!!!!!
אמת!!! רק...
אמת | 17-03-2021 18:24
אמת!!! רק בן גביר זה ימין אמיתי!!!!
32
רציתי להצביע לבנט...
ציון עומייסי | 17-03-2021 13:02
רציתי להצביע לבנט אבל המאמר הזה שיכנע אותי להצביע בן גביר
עומייסי,בחירה נכונה,...
קרן אור | 17-03-2021 18:22
עומייסי,בחירה נכונה, בנט רוצה לעשות הסכם עודפים עם לפיד,בנט זה שמאל,רוצה ימין אמיתי רק בן גביר,גם אני ובני משפחתי מצביעים לו,סוף סוף הימין יהיה ימני.
ציון תצביע...
קובי | 17-03-2021 15:18
ציון תצביע לפי המצפון שלך,ונראה לשמאלני שביגללו ט עוברת את ה 9 מנדטים,וכל השאר לא מענין,
באמת עצוב...
מישהחו | 17-03-2021 14:34
באמת עצוב לקרוא תגובות כאלו. שמצביע איכותי לבנט יעבור לכל אדם אחר רק בגלל שמישהו אומר לא להצביע לו.. זה כאילו אבא שלך יגיד לך לא לאכול את הסוכריה אז תאכל אותה בכוונה.. מקווה שתחזור לבנט לא נגד בן גביר, פשוט כי בנט נכון יותר ויעשה יותר. במיוחד אם כבר רצית להצביע לו.
33
חחחח הצחקת. שמולאן...
יעקב | 17-03-2021 13:10
חחחח הצחקת. שמולאן עלוב
34
תהיו מוכנים לאינדיפדה...
עזרא הסופר. | 17-03-2021 13:13
תהיו מוכנים לאינדיפדה . הערבים לא ישבו בחיבוק ידיים .מה אכפת לי אני גר בתל אביב ..ח...ח...
נכון -...
חרדה למדינה | 17-03-2021 15:41
נכון - כשכל המתנחבלים יתחילו לייבב על פיגועים כנגדם בשטחים נוכל לומר להם: תאכלו את הדייסה המבחילה והמסוכנת שבישלתם.
גם שמאלן...
רועי | 17-03-2021 15:16
גם שמאלן וגם שגיאות כתיב! לא מאמין,היכן כל המחנכים הנאורים שמוציאים מתחת ידם יצורים כאלה?
35
שמאלן יקר, האם...
כרגיל השמאל עושה איפה ואיפה | 17-03-2021 13:14
שמאלן יקר, האם שלחת מכתב כזה לרשימת המחבלים שלא יכנסו לכנסת? האם לעיתון הארץ שיפרסם לא להצביע לעבודה בכדי לא להכניס את מס 6 טבתיסאם הקוראת למחיקת זכרון יעקב?!..תתחיל מהם ואז נדבר
36
יש פה שקר...
שלמה | 17-03-2021 13:15
יש פה שקר וכזב, הוצאת שם רע גם על איתמר וגם על רב כהנא ז''ל. דמגוג פאתי ושפל. בושה וחרפה
37
יניב כרמל ,...
משה ב. | 17-03-2021 13:20
יניב כרמל , באם זה אתה או מי שביקש ממך לכתוב לא רשם את שמו , תגובה: אנו במדינה דמוקרטית ! ולכן בן גביר לגיטימי ! לא עשה מעשה כנגד העם שלנו כולל במונח עם של בן גביר, כתבתה כאן מאמר מחפיש שאין בו רבב אמת. יש לפחד מ מרץ ו מיכל יותר מכל אדם. הקישקוש שכתבתה הייתי בנחל ועוד ועוד .. מה יש ולהחזיק כאן ממך או מהאדם שפירסם כאן את השירה שלו ,כלום, זאת דמוקרטיה ולכן אנו מקבלים גם את הערבים בכנסת,שכל מה שהם עושים זה רעש ו לסיים את הכיבוש, במקום להילחם על הציבור שלהם ב חינוך בריאות ולהקים אותם מהמקום שלהם . כמה שאתם רדודים.
38
רואים שצדקתי בדברי על ה"ציונות הדתית" ?
פר' לייבוביץ.נביא | 17-03-2021 13:29
לבסוף היא מתחברת לכהניזם הטמא.
39
הבעיה של סמוטריץ...
רק לא סמוטריץ | 17-03-2021 13:46
הבעיה של סמוטריץ ובן גביר שהם זרקו את הבית היהודי מהשותפות זאת קיצוניות אמיתית
40
סרוגים!!!אל תכניסו לפה...
שלמה | 17-03-2021 13:56
סרוגים!!!אל תכניסו לפה סמאלנים!!!
הברורים היום...
יהודי | 18-03-2021 4:02
הברורים היום כבר לא סרוגים.. ואם כבר סרוג בגודל חצי שקל ומטה
41
האמת, עד לרגע...
יצחק | 17-03-2021 14:10
האמת, עד לרגע פרסום כתבה זו עוד התלבטתי אם לבחור בבן גביר. עכשיו אומר לך, שמשפחתי ואני המונים 72 מצביעים בלי עין הרע ילכו בעצתי במי לבחור, ועכשיו זה סופי. רק איתמר בן גביר. תודה לך שנתת לי לקבל החלטה סופית.
42
העקבות הכתבה ,...
דור | 17-03-2021 14:12
העקבות הכתבה , עברתי מסער לבן גביר. שמאלן עלוב , האם הלכת פעם לעזור לאוכלוסיה הקשה בדרום תל אביב ? אני משוכנע שהלכת לעזור למסתננים הבזויים.
43
קודם תבקש סליחה...
יהודה המכבי | 17-03-2021 14:16
קודם תבקש סליחה על אוסלו! חצוף! דבר שני אם אתה שמלאני דווקא נכניס את בן גביר לכנסת!
אולי אם הפלסטינים...
חרדה ליהודים | 17-03-2021 21:24
אולי אם הפלסטינים יבואו עם רעיון יותר טוב מלהעיף את היהודים מארץ ישראל ולהפוך אותה למדינה פלסטינית ויהפכו להיות קצת יותר מתונים כך שיהיה לנו עם מה לעבוד אז היינו באים עם פתרון הגיוני
מנוולת הכלבה...
אורבך | 17-03-2021 16:28
מנוולת הכלבה הזאת,צריך לחסום אותה לתמיד,זאת יותר גרועה מאיבתיסמים,הכלבה אצל האלמנה השחורה,לא לתת לה להיכנס כלל,חולנית השמאלנים הארורה הזאת,שתיכנסי לחרדות כל חייך הקצרים אינשאלה,
לידיעתך: כל...
חרדה למדינה | 17-03-2021 15:39
לידיעתך: כל ממשלות ישראל גם המתנחבליות ביותר לא העזו לבטל את הסכמי אוסלו. מעניין למה, אולי כי חוץ מכיבוש, סיפוח ושליטה צבאית על 2.5 מיליון פלסטינים אין להם כל פתרון הגיוני לטובת כל הצדדים.
44
ממש מקובל עלי,...
אני | 17-03-2021 14:25
ממש מקובל עלי, החל מהיום בו תפסל רשימת תומכי המחבלים מלהתמודד בבחירות.
45
דמגוגיה זולה בשקל...
עינת | 17-03-2021 14:29
דמגוגיה זולה בשקל השמאל הקיצוני. איתמר לא כהניסט. הוא נגד גזענות אבל נגד רוצחים ותומכי טרור בלבד. השטחיות תמיד אפיינה את תומכי אסון אוסלו והביאה עלינו אסונות נוראיים.
46
"אחיי הימנים" עלאק דראק
שלום מכלוף | 17-03-2021 14:32
אם אתה ימני אני קוטף קוקוסים בטבריה
הוא אמר...
גל | 17-03-2021 14:49
הוא אמר שהוא 0מאלן
47
אתה וחבריך מהשמאל לא משאירים לנו ברירה
אבי | 17-03-2021 14:32
אחרי אובדן הדרך של השמאל, ואבדן הדמוקרטיה על ידי בית המשפט שאתם המלכתם כאן לדיקטטור, אין לנו ברירה אחרת
48
אם הייתי תייר
יוסי | 17-03-2021 14:33
הייתי משוכנע שאתר סרוגים ממומן עי ימינה או לפיד .... מה זה הבמה לאנשים כאלו שכל שונאי ישראל בכנסת עדיפים עליהם מאוהבי ישראל כבן גביר עוצמה ונועם
49
אם אתה שמאלני...
משה אופניק | 17-03-2021 14:35
אם אתה שמאלני לך לחברים שלך ואל תטיף לנו, טמבל אחד
50
מה קרה לשמאל....
אחד-אחד | 17-03-2021 14:36
מה קרה לשמאל. עד כה הם התחפשו לימין וטענו שהם רק נגד ביבי, כל שאר הימין ממש לא מעניין אותם. רק-לא-ביבי. עכשיו הורידו את המסכה: הם מנסים לשכנע אותנו לחסל את עצמנו אחד-אחד. מקודם רק את שרה נתניהו, אחר כך את בנימין נתניהו, את החרדים, המתנחלים, כהניסטים, עדות המזרח. אחד-אחד.
51
מי זה הפסיכי...
דודו | 17-03-2021 14:41
מי זה הפסיכי הזה
52
איזה חוצפן. פשוט...
אמיר | 17-03-2021 14:42
איזה חוצפן. פשוט בור ועם הארץ.הולא פנה בקריאה שלא להצביע למפלגת העבודה כשיש שם תומכת טרור. אל תקרא לי אחי. אתה בזוי
תקרא את...
קרן | 17-03-2021 15:01
תקרא את הכתבה הוא בדיוק אומר את זה
53
צביעות
לוי | 17-03-2021 14:43
דה פאקטו אתה מפלג!!!! גם הכהניסטים הם אחינו . אתם השמאלנים אל תתנו לרשימה המשותפת ו/או לרעמ להיכנס לכנסת!
ולמרץ המלשינים...
בני | 17-03-2021 14:53
ולמרץ המלשינים ומצדיקים את התביעה נגד חילי צהל,זה סתם חוצפן לבוא לקרוא לי אח,אני בן יחיד, לא זוכר שהיו לי אחים,אז אל תנכס אותי אליך, סע תן גז לבלפור
54
אני באמת מאמין...
מישהכיח | 17-03-2021 14:45
אני באמת מאמין שהטעויות של השמאל בעבר חוזרות דווקא מצד הימין. השמאל הלך יותר ויותר קיצוני ואיבד את השלטון, איבד את המרכז והמנדטים. היום מרצ 4 בקושי עבודה 6 ולפיד שלא כל כך שמאל לוקח 15 מנדטים מהשמאל. וזהו פחות או יותר. והיום הימין עם 80 מנדטים אבל מפורק, ההיסטוריה חוזרת על עצמה. יילכו יותר ויותר קיצוניים, יותר בן גביר, יותר דתי יותר חרדי יותר התיישבות.. (בלי קשר אם אני מסכים לדברים או לא) והציבור הרחב יתרחק מהימין בהמשך. כשלא שומרים על יציבות השלטון ומרכז השלטון, וממשיכים ללכת יותר לכיוון אידאולוגי ויותר קיצוני ויותר משתייכים לחלקים אידאולוגיים קיצוניים של הימין (או של השמאל כמו שעשו מרצ), מאבדים את השלטון בסופו של דבר. ואתם תראו שכנראה לא בבחירות הקרובות אבל בעוד מספר שנים יגיע ראש ממשלה מרכז שמאל, ככל הנראה לאחר נתניהו.
55
אחי השמאלן. טוב...
רחל | 17-03-2021 14:47
אחי השמאלן. טוב לשמוע סוף סוף את המילה אח ממישהו מהשמאל (עד עכשיו שמענואין לי אח מתנחל ואת מצהלותיכם בהתנתקות). כל עוד יש מרעאנות ותומכי טרור ערביים בכנסת (שאינם מפריעים לך ולפרקליטות המדינה שפסלה כמוך - רק יהודים) טוב יהיה לאזן עם כמה בן גבירים. בעקבות פנייתך כאן קיבלתי החלטה. לראשונה לא אצביע ליכוד אלא סמוצ'-בן גביר. כדי לאזן..
56
בן גביר...
רמי | 17-03-2021 14:48
בן גביר וחברתו מחבלים כמו מחבלים ערבים ההבדל היחיד בן אם כיפה הערבים אם כפיה. בן גביר דוגל בתורת המלך הערבי בקוראן
ימח שימך...
שלויימי | 17-03-2021 16:25
ימח שימך שמאלן עלוב ומטומטם,אתה לא מכיר את איתמר וכך אתה מדבר?אני רק מאחל לעם היושב בציון שמי שניפרע מדור המבול יפרע מימך ומכל יוצאי חלצך,
57
הפכנו לאחים ? לך...
אבי יצחקי | 17-03-2021 14:48
הפכנו לאחים ? לך חפש מי ינענע אותך... גם הגיע זמן שתבין לנו הימין אן בעיה עם בניי הדודים לנו יש בעיה איתכם השמאל אשר מקום המדינה דואג רק לאנשי שלומו השמאל השפיל את הימין והערבים שנים אתם לא מכבדים כלום גם לא את בחירתינו לכנסת ישראל ולעומד בראשה גם אם היה משה במקום ביבי לא הייתם מפסיקים להפגין חבל כהנה איננו ביתי מצביע לו
58
למה סרוגים נותנים...
מנחם | 17-03-2021 14:51
למה סרוגים נותנים לאומללים חסרי בית,והומלסים במה? מי הוא שיגיע לאתר סרוגים ויאמר לי במי לבחור? על אפו וחמתו וכל מי שחושב כמוהו אני מגדיל את תמיכתי באיש היקר והנעלה,יהודי ברמח אבריו ושסה,גידיו,איתמר,אני מכיר אותו לא מעט שנים,והיצור הזה לא מיתביש לבוא אלי הביתה לבקש להוציא את היהודי שיכול להיות הכי אוטנתי במערכת,לא יודע מי אתה, ולא איכפת לי,מה שעשיתה הוא שאני מהיום מתחיל את הריצה בכל הכוח להביא עוד בוחרים לאיתמר היקר,ומי שלא מתאים לא לא חיב להישאר לעוד עשרים שנה עים איתמר שר המישפטים,רק ט' בקלפי,
59
אתה חולה נפש...
אלי אוחיון | 17-03-2021 14:59
אתה חולה נפש
60
כרגע מי שנימצא...
ח.כ | 17-03-2021 15:06
כרגע מי שנימצא בבית משפט ובתיקשורת זה שמאל קיצוני רדיקאלי שמגן על מחבלים אז אם יש שמאל קיצוני אז צריך גם ימין קיצוני
61
יניב כרמל, דמעות...
מוחמד | 17-03-2021 15:08
יניב כרמל, דמעות התנין לא נגמרו לך, דרך אגב , נתבג נפתח, תרכוש כרטיס טיסה לכיוון אחד , אני אממן 1/4 מהעלות , אתה מעדיף את הערבים על פני יהודים , אל תיתמם ואל תפנה בחנופה מעושה , אחיי הימניים , יאללה ברה.
62
קריאה בזוי של אדם בזוי שמעז לצאת בקריאה נגד
שמעון הצדיק | 17-03-2021 15:09
יהודי טוב ממנו. אתה אדם מסוכן מאוד בה מספר לנו בשם המוסר כמה אתה מתנגד לבן גביר . לא שמעתי ולקראתי שום מאמר נגד הערבים שרוצחים יהודים ומנסים לרצוח יהודים כול יום בכול עת אבל מה נגד בן גביר שיוצא נגד הערבים שכול רצונם לרצוח יהודים אתה יוצא. כמובן לא ראיתי אותך כותב על האדמות ששדדו מאבותי אחרי שהם רצחו אותם רק מה אתה יוצא נגד בן גביר כמובן הטיפשים שחושבים שקריאתך מוסרית . כמובן אתה גם יצאת נגד אלאור אזריה שחיסל רוצח נלאח מפלץ אדם. אני מעדיף מליון אחים כמו בן גביר ולא אח אחד כמוך
63
חצוף! איך אתה...
רועי | 17-03-2021 15:10
חצוף! איך אתה מעז? אין לך תרבות של שמאלני, מהיכן אתה מביא את העזות פנים הזאת לבוא בדרישה לא להצביע? לי ניראה שאתה כבר לא בשיכלך,אל תעלה את זה אפילו לא במחשבה,אתה חוצפן ואפילו לא קראתי את מה שכתבתה כי זה לא מעניין,אני לא אחיך,ובטוח שרוב המגיבים כאן לא רוצים אח כמוך,אז אומר לך אני לא התכונתי להצביע לבן גביר,הפניה של החצופה נתנה לי את המוטיבציה להצביע ט' לבן גביר,וכמה שיהיו יותר בן גבירים בכנסת יהיו פחות אלמנות שחורת,ושותפותיה, אתה לא מענין,
64
מטומטם דביל אתה...
ירון | 17-03-2021 15:16
מטומטם דביל אתה רוצה החורבן המדינה עם המסתננים שאומרים שמדינה שלהם עם הבדואים שעושים מה שבא להם עם בגץ ימח שמם וכול הסמולנים שרוצים להפוך את ישראל לפח זבל של העולם תתאורר אחרת לא יהיה לנו מדינה עם הדעות שלך
65
יאלללה יאללה לך...
מנחם | 17-03-2021 15:19
יאלללה יאללה לך
66
פתאום אנחנו אחים...
חניבעל | 17-03-2021 15:28
פתאום אנחנו אחים ? אתה בונה על הזכרון הקצר ? אנחנו זוכרים איך חלאות כמוך הביאו עלינו את הסכמי אוסלו, ואת אלפי היהודים שנרצחו למען השלום ההזוי שלכם. אנחנו זוכרים את תמיכתכם בכל נושא שהיה נגד עם ישראל, ארץ ישראל תורת ישראל. אין לנו עניין להיות אחים איתך, רד לנו מהחיים.
חולירות כמו...
קובי | 18-03-2021 6:43
חולירות כמו המגיב למעלה הוא אטום,לא נישארו תאים במוח,מה שמכתיבים לו הוא כותב,הפדופיל מנצל את המיסכנים הללו ומסמם אותם ואז הם שפוטים שלו וכותבים כל מה שמכתיבים להם,צריכה מופרזת של סמים היא משמידה תאים במוח,ואיבוד של שליטה על הסוגרים,לכן הוא לא מיסכן,הוא סתם נולד,
לאדון מ"קורונה מתו יותר"
אלכס | 17-03-2021 21:54
כל שנה מתים מעל 30 אלף איש בישראל. רובם משבץ, סרטן, התקפי-לב וכו'. ורוב מתי הקורונה אלו מי שהיו להם סרטן, או בעיות לב או לחץ דם ובקיצר חולים קשים. באוסלו ובשאר המלחמות נהרגו בעיקר צעירים בריאים.
מאוסלו מתו הרבה...
ביבי | 17-03-2021 17:59
מאוסלו מתו הרבה פחות מהקורונה
67
בבחירות הקודמות השמאלנים עודדו את בן גביר!!!
שלום | 17-03-2021 15:32
בבחירות הקודמות, כשהיה די ברור שלא יעברו את אחוז החסימה, השמאלנים והתקשורת חיבקו חזק את בן גביר. פתאום הם שינו את דעתם כשהוא רלוונטי אז אל תכניסו את הבהניזם, ולמה? כי בלי הציונות הדתית אין 61 לימין... מה רע ברב כהנא? לאף אחד אין תשובה עניינית. ולמה להכניס את מספר 7 של העבודה, ויועצו של ערפאת? אין לאף אחד תשובה...
אתה מזכיר...
בנצי | 18-03-2021 12:13
אתה מזכיר לי את דב גליקמן,השחקן,בקטע רציני, יום אחד כך הוא מספר עמדתי ליד המידרכה והינו צריכים לעשות צילומים לסידרה שטיסל,עמדה לידי אישה נראית אשכנזיה,ועבר באותו רגע רכוב על אופניים חרדי,הגברת אומרת לי אני שונאת אותם החרדים האלה,ומה איתך? אמרתי לה גברת בשביל לשנוא מישהו אני צריך להכיר אותו,ועכשיו אותך אני שונא,ממחיש את הריחוק,ולשון הרע שמישתוללת כאן,
ברוך גולדשטיין...
חבל | 17-03-2021 16:23
ברוך גולדשטיין היה אחלה בן אדם. עשו בו לינץ והוא הגן על עצמו. רק מכרו לך אחרת
אף אחד...
יהודה | 17-03-2021 16:02
אף אחד מעולם לא חיבק את בן גביר. סתם שטויות זאת הסיבה שעברתי לימינה. חבל כי סמוטריץ משכמו ומעלה אבל לא אוכל להצביע למי שברוך גולדשטיין הוא נר לרגליו
68
ליניב - אתה...
חרדה למדינה | 17-03-2021 15:35
ליניב - אתה ככ צודק. הכנסתו של הכהניסט-הפאשיסט בן-גביר לכנסת תהייה הן הכנסת צלם להיכל והן אחד מהתהליכים הפאשיסטיים עליהם הצביע חכ יאיר גולן עוד ב-2016. להזכיר - גם היטלר עלה לשלטון לאחר בחירות דמוקרטיות. נקווה שישראל תשכיל להיות דמוקרטיה מתגוננת ותוקיע גם עכשיו את הכהניזם, כמו שנעשה בשנות ה-80 אז הוצאה תנועת כך אל מחוץ לחוק.
ציפראלקס,לכי לרופא...
רונן | 17-03-2021 16:21
ציפראלקס,לכי לרופא תקבלי מירשם,מה את עושה כאן,לסבית מוצהרת,כאן לא מיתערבבים עים מתועבות,לכי מכאן תחפשי במקום אחר בת זוג,
69
לך תעיף את...
צביה | 17-03-2021 15:42
לך תעיף את הערבים ושמאלנים מהכנסת לפני שאתה בא לדבר איתנו...
70
יניב היקר, שמי אחמד,...
אחמד החרדי מגבעתיים | 17-03-2021 15:44
יניב היקר, שמי אחמד, ואני אנטי ציוני שמאלני. אשמח לקבל ממך פרטים היכן אתה גר, כדי לממש את זכותי לקחת לך את הדירה שנבנתה במדינה ששייכת לערבים. לצערי הרב יש לי קושי לקחת את הדירות של אנשים כמו איתמר בן גביר, כי הוא לחבריו לוחמניים ומסרבים לתת לנו את ארצנו, אבל אתה שמאלני ויהודי מחמד בודאי תשמח להחזיר לי את שמגיע לי ולאחי הערבים. למה לחכות עד שמחזיק בכח את אדמתנו, תן לי אותה כבר עכשיו ומבטיח לך שנחייה בשלום אמיתי בר קיימא.
חחחח גדול...
ירון | 17-03-2021 19:10
חחחח גדול
71
הדיוט! לא כהניזם אלא פטריוטיזם
רמץ | 17-03-2021 16:04
אתה מוכן למסור את המדינה שלך לזרים ולתת לילדים שלך לגדול בגלות, להביא לכאן את כול הכושים מאפריקה, שתקום מדינה חמסית סלפית ביהודה ושומרון ואם יגרשו יהודים מבתיהם אתה ללא ספק תפנה את גבך לאירועים.לא מבין איך סרוגים נותנים לאפס כמוך פינה. מה עשית נגד ההשתלטות של הבדואים על הנגב ועל הפשיעה החודרת שלהם. מה עשית נגד גניבות חקלאיות. מה עשית בעד ריבונות ישראל בהר הבית ותפילת יהודים שם. מה עשית נגד הסירוב לבנות בירושלים וביהודה ןשומרון. מה עשית בעד סיפוח חבלי המולדת יהודה ושומרון ובקעת הירדן והחלת הריבונות שם. מה עשית למען החזרת גופות חיילנו מעזה. מה עשית נגד חמאס. ועוד. ובקיצור: זה מה שמטריד אותך? שהפטריוטיזם יגיע לכנסת?!
72
חברים הבחור לא...
משה ג | 17-03-2021 16:05
חברים הבחור לא שמאלני הבחור מושתל של בנט
חחחחחחחחחחח אלוף...
יפה | 17-03-2021 16:21
חחחחחחחחחחח אלוף
73
אני חושב שאסור...
אבישי דובדבני | 17-03-2021 16:15
אני חושב שאסור להצביע לימינה כי שם אין תלמיד של כהנא כמו בן גביר , יש שם כהנא ממש,
74
וואו. כמה שינאה...
סור מרע ועשה טוב, בקש שלטם ורודפהו | 17-03-2021 16:18
וואו. כמה שינאה נשפכת בתגובות הקוראים. השינאה הזו מלמדת, היא עצמה, מה רע בתורת הכהניזם שבן גביר אימץ ומייצג. נורא ואיום. הדונאים האלה כלל לא מבינים מה פגום בשינאתם. ישראל בשפל המדרגה.
כאלו אתם השמאלנים: משכנעים את עצמכם
אוראור | 29-04-2021 14:28
שתמיד אתם צודקים - עושים קומסי קומסה - מעמידים פנים - שוכחים מה זה להיות יהודים - וכשאנחנו מסבירים לכם עד כמה אתם טועים - אתם מבינים את הכל הפוך! תעשו לנו טובה!
75
יניב הכרמלי איך...
אח של אחאב | 17-03-2021 16:21
יניב הכרמלי איך אתה מעז להגדיר את עצמך ציוני כאשר אתה תומך באויבים ומסתננים
למה סתם...
אבי | 19-03-2021 12:50
למה סתם לכתוב רפש? הבנאדם עשה צבא ומילואים, מיישב את הגליל.. תשחרר מזה
76
חופש הביטוי ל-כ-ו-ל-ם....
אבי | 17-03-2021 16:37
חופש הביטוי ל-כ-ו-ל-ם. במיוחד כששמאל שולט בו.
77
סרוגים תתביישו- בשרות השמאל !!!!!
דוד | 17-03-2021 16:38
סרוגים תתביישו- בשרות השמאל !!!!!
78
יניב היקר מעולם כהנא...
יאיר | 17-03-2021 16:44
יניב היקר מעולם כהנא זצל לא ביקש חוליפגוע בערבים חפים מפשע והוא ביקש להרתיע בילבד בעונש הרחקה.אבל אתה סובל מתיסמונת:אני מלאך אני .ומיזה סובלים חצי ויותר מאוכלוסיית העולם כולל עם ישראל צריך לחפש אשמים כדיי לצאת אני מלא...כן כן תשלים אתה.... בן גביר לא מסתיר כלום כי אין לו מה .יש מנהיג לעולם ואין עוד מלבדו האם תוכל לרשום אותי לקורסים של השמאל אני מלאך אני אבל זה לא עזר לנו בשואה ולא בכל הצרות שהיו לנו
79
יש לך בעיה...
יהודי | 17-03-2021 17:12
יש לך בעיה עם יהודי שלא מוכן להפנות את הלחי השניה, שמאמין שהקם להורגך השכם להרגו. שלא מוכן להתקפל בפני אויבים ששוחטים אותך ואתה צריך לבקש סליחה שאתה מתגונן ! אבל אין לך בעיה עם אנטישמים ניאונאצים שמסיתים ומשמיצים ציבור שלם, עושים רווח פוליטי על ידי שפיכת דם יהודי, באותה תעמולה ועלילת דם שנקטו הנאצים באירופה נגד היהודים, עושים היום נגד החרדים! ועם זה אין לך בעיה??!! שישב בכנסת אנטישמי גזען שמסית לשנאת אחים!?
80
יניב, ימין ושמאל...
קפוסטה יעקב | 17-03-2021 17:14
יניב, ימין ושמאל אלה מושגים שהוכנסו לשימוש בארץ במטרה אחת ויחידב והיא - להכפיש אלה את אלה... !!! ותו לא !!! ידידי הטובים ביותר בתנועת-התחיה היו אנשי ההיתיישבות וביניהם גם אהוביה טבנקין שניצב לצידי על הגג בימית , כן הייתה פעם עיר כזו עד ש''הליכוד'' עלה לשלטון והחריב בהינףמיד את הישובים את המתיישבים ואת חשיבות ההתיישבות כערך ציוני !!!! כל יהודי החי בארץ הזאת ומשרת כמיטב יכולתו ושותף למפעל הציוני הוא כאח לי !!!!! והבדלי השקפה... יש לנו עם כל בן משפחה וחבר ומפלגה... וזה בהלחט לגיטימי ואפילו טוב !!! ואין כמו וויכוח טוב להבהרת עמדות וברור דרך... ! ובתנאי שהדבר נעשה מתוך רעות ואחוות אחים !!!!!!
ימין ושמאל...
שימי דהאן | 17-03-2021 20:38
ימין ושמאל אלו ערכי יהדות . ימין הם ''מימינו אש דת למו'' ימין היא הבחירה היחידה לכל יהודי .תורה מחזיקים בימין בלבד ללכת הולכים ימינה ...שמאל זה כיוון נוגד יהדות .לכן בוחרים רק ימין. הימין מרכז בתוכו את כל האמת בכל הרמות .
81
אני אשכנזי אתאיסט...
בר דעת | 17-03-2021 17:28
אני אשכנזי אתאיסט ושמלאנים לא אחים שלי ופעם הראשונה שאבחר בבן גביר.
כל הזבל פונה...
אתה קורא לעצמך בר דעת,אם תבחר בבנגביר,תהיה בר מינן,ח"ו.פנה שמאלה ותהיה שפוי וחי. | 17-03-2021 17:48
כל הזבל פונה לליכוד.בנגביר ,במקרה הטוב יטיל את הכהניזם,במקרה הפחות הטוב והגרוע ייפתח את החומיניזם.והנהמ לכם מלחמת אזרחים כשרה
82
לך תגיד את...
נעמה | 17-03-2021 17:31
לך תגיד את זה לבנט,שיהיו 80 חברי כנסת ימנים,הוא מפחד לעשות קואליציה שהיא לא רק ימין,בעוד שהוא יכול לקבל גיבוי להצעות לימין גם מהכנסת.כנראה שבנט פחות מפיסקת התגברות לממשלת ימין על ימין לא מאמין!
83
הבעיה היא לא...
נעמה | 17-03-2021 17:32
הבעיה היא לא רק בן גביר בעצמו אלא העובדה שהוא שוב פעם מצליח למשוך את בנט לכיוונו כמו מגנט.בנט מתרסק משום שאינו יודע להתמודד עם הלחצים.בנט לא מנהיג
כל יהודי הוא...
שימי דהאן | 17-03-2021 20:35
כל יהודי הוא כהניסט והכל יחסית ...הרי לפי שיטתם של שמאל שלא מכירים בגבולות התנ''ך .. גבולות רוחניים ו גבול הו מוצאו של כל יהודי. לכל מדינה יש גבולות . עכשו נאתיחס לשמאל. השמאל הם אנשים ללא שורש לא בערכים לא בשמם ולא במקומם. יש לנו אמונה שאנו יהודים שונים מכל עם .ופזורים בכל מקום ויש הבטחה שקיימה בחלקה ע''י אבינו שבשמיים מלך העולם שהבטיח לנו את הארץ כולה כולל מעבר לירדן.אבל אנו בתקופה של הסתר פנים .למרות ההסתר השם יתברך קבץ ומקבץ אותנו לארץ ישראל. ההבטחה קומה עדיין לא כל היהודים נמצאים כאן. נכון ישנם ערבים שמפריעים לנו אך הכל צפוי מראש וברגע מסוים הם יעמו מפה ...לאן יש לזה תחזית בזוהר הקדוש. כעט יש גם מתנגדים ''ציונים' הם חלק מההתנגדות לקיומנו כאן .אף מעבר לתחזית תכנון והתוכנית של ''הרצל'' להעבירנו לאוגנדה...אנו בארצנו לאחר 2000 שנות גלות יקח זמן לא רב עוד מעט ויהיה פתרון לנו ולעולם ב''ה בגאולה .אמן..ואמן. בנוסף ילד מפונק .כמות הערכים היהודים אצלו מצומצמת .מה גם אין לו רב שיתן לו כיוון ערכי.ישנם קצינים בצבא שהולכים להתברך יחד התייעצות עם גדולי וצדיקי הדור...
84
המקובלים: בן גביר וסמוטריץ עמודי היסוד בכנסת
עידו 2 | 17-03-2021 17:33
הציונות הדתית - זה בדיוק מה שתכנן מרן הראי''ה זצ''ל. אם לא הם אין קואליציה. על כולם להודות לבורא שבחר בעבדיו אלו הצדיקים שליט''א.
85
הפתרון להצביע ג'...
משה | 17-03-2021 17:38
הפתרון להצביע ג'
86
רק בן גביר...
ימין אמיתי שם בן גביר ! | 17-03-2021 17:43
רק בן גביר ! למען ביטחון המדינה ! השנה שמים -הציונות הדתית !
87
נהפוך הוא כקונטרה...
דוק | 17-03-2021 17:47
נהפוך הוא כקונטרה למרץ ולשמאל קיצוני ולרשימה הערבית בן גביר חייב להיות בכנסת
אני...
דוק | 17-03-2021 19:24
אני מעדיף את בן גביר יהודי גאה מאשר שטנקרים מהשמאל שהולכים להלשין על צהל הם לארגוני השמאל
קונטרה? זה...
ליאור | 17-03-2021 18:56
קונטרה? זה בן אדם גזען, שהיה חבר בתנונת טרור ושהציג את סמל המרצדס של רבין כאיום. זה מבחינתך מאזן את המשוואה????
88
למה אתה צולב...
אוריהנה | 17-03-2021 17:53
למה אתה צולב את בן גביר על סמך מעשים ואמירות שבכלל לא שייכות לו? אז מה אם הוא תמך בכהנא או באדם כזה או אחר. אנשים לא יכולים להשתנות? בן גביר הוא לא ברוך גולשטיין והוא לא כהנא. הוא פשוט איתמר בן גביר. יש לו עמדות ודעות משלו (שבכלל לא קיצוניות. התקשורת בוחרת להציג אותן ככאלה) יש לו חזון והוא לא מתפשר על ערכי היהדות ועל מקומנו מול שאר האומות. לולא אנשים כמוהו כל הציביון היהודי של מדינת ישראל כבר היה נעלם מזמן ואז במה אנחנו שונים ממדינות לאום פוליטיות? הגיע הזמן שאנשים יפנימו שמדינת ישראל היא מדינת העם היהודי וככזאת, היא צריכה לנהוג לפי היהדות.(לפחות בדברים בסיסיים)
89
סילוף של המציאות ודברי הרב כהנא זצ"ל הי"ד
יהודי הגון | 17-03-2021 17:54
יום יום רואים בעינים את הנזק שההיתיפיפות שלכם מביאה עלינו רק חרש אטום יכול עדין לחיות באשליות שדברי הרב לא כהנא צדקו ועוד צריכים אנשים שילכו עם האמת והצדק כשהיא בעצמה ולא עפ חוקי המוסריות המעוותת של ימינו
90
פשוט חוצפה,ממתי אנחנו...
נא לפרסם!!!! | 17-03-2021 18:10
פשוט חוצפה,ממתי אנחנו אחים?? מי שבוגד בי לא אח,אז אחיי השמאלנים אולי תפסיקו להצביע לשמאלנים שונאי ישראל שונאי יהדות,אולי תהיו טיפה יהודים,טיפה בעד אחיכם ולא בעד האוייב. ולמרבה האירוניה נראה לפעמים שאתם יותר האוייב שלי מאשר האוייב עצמו,אז תעשו לי טובה אל תטיפו לי מוסר,מי שמוסר אותי באום,מפיץ עליי שקרים,קורא לא להתגייס(עע מירב מיכאלי כי זה רצון הקרן החדשה) אבל כשחרדים לא מתגייסים יוצאים עליהם עד חורמה,מסיתים מפלגים, מוכנים לבגוד בי עי מימון מקרנות זרות-אנטישמיות ועכשיו עוד מבקשים ממני לבגוד בתנועה הציונית,זאת שחרטה על דגלה אהבת עם ישראל,ארץ ישראל ותורת ישראל,איך אתם מעזים בכלל?? אולי הגיע הזמן שאתם תשנו דעתכם ותעברו לצד ימין אם אתם באמת אחים!!!!
אתה מוסת....
ליאור | 17-03-2021 18:55
אתה מוסת. צא מזה. אפשר להיות שמאלני ולאהוב את המדינה. שמאלנים היו שותפים להקמת המדינה, לחמו ונהרגו במלחמות, בפיגועים, עובדים, משלמים מיסים, מפתחים את הכלכלה והמשק ביחד עם ימנים, דתיים.....הם רק חושבים אחרת ממך בחלק מהדברים. רואים דרך, מדיניות ופתרונות אחרים. אל תיפול לשיסוע ולהסתה של הפוליטיקאים. אל תהיה פיון בלוח המשחק שלהם.
91
צא מהסרט שלך...
רותם | 17-03-2021 18:14
צא מהסרט שלך חבוב ותבין משהו:אין דבר כזה שמאלן ציוני.אתם לא יהודים בכלל ולעולם לא תהיו יהודים.אסור להתחתן איתכם ואתם עם העניבה והחליפה הרבה יותר מסוכנים ממחבלי חמס.על אפך וחמתך הצדיקים ממשיכי דרכי כהנה הצדיק השם יקום דמו,יהיו בכנסת הבאה.אתה חרפה לעם שלנו ולא שייך אלינו בכלל.חשבת בכלל לכתוב מכתב כזה לחברים שלך מהשמאל שיצביעו לרוצחים שיושבים במפלגת העבודה או במרץ או במפלגות הערביות?ברור שלא.אצלכם מוסר כפול זה לחם וחמאה.
92
אנחנו מדברים על...
פופטיץ | 17-03-2021 18:14
אנחנו מדברים על אותו סמרטוטוביץ' שלא מוכן שערבייה תיילד את אשתו מחשש שהיא תטמא אותה? זה הסמרטוטוביץ' שיש לך הערכה אליו?! Well . . . DON'T!!!
אל תטעה...
רונן מ | 17-03-2021 19:49
אל תטעה איש קטן אדם שפוי לא רוצה שום קירבה עם אוייב יהיה מי שיהיה.התפקחנו מייצרים כמוך נאורים בעיני עצמם ובעצם מחשיבים תסביבה
93
אם היית תומך...
אזרח פשוט | 17-03-2021 18:29
אם היית תומך בימין היה לך זכות לבקש בקשות אבל המצב הפוליטי הקיצוני ששמאלנים במערכת המשפט יצרו פה מביא את הקיצונים בחברה שיהיו משפיעים אז תתלונן במקומות אחרים בבקשה
94
מי שם את...
יהודי מסורתי נורמלי | 17-03-2021 18:30
מי שם את הזבל השמאלני הזה באתר של יהודים סרוגים טינופת וחלאה לך לערבים ומחבלים תמשיך ללקק להם
אתה עוד...
אורי | 18-03-2021 6:38
אתה עוד צריך ללמוד להיות זהיר משמאלן שרוצה לחבק אותך,אפילו עשיו הרשע שבא להיפגש עים יעקב אבינו אומר הזוהר הקדוש שהוא ניסה לנשוך את יעקב אבינו,וצוארו של יעקב אבינו כולו נעשה שיש ונישברו שיניו של עשיו הרשע, אז לא צריך לקבל כל מי שמושיט יד ועוד לפני בחירות שאצל השמאל הכל כשר,שיבוא לאחר הבחירות ויאמר את דבריו,אן סיכוי,
תבין ליאור...
רונן מ | 17-03-2021 19:46
תבין ליאור זה השיטה בשמאל לעטוף את הסכין בדבש רוך והומרניזם מדומה בסוף סכין זה סכין.אל תתקדם מצילים יפות.תתבגר
הוא פנה...
ליאור | 17-03-2021 18:45
הוא פנה אליך כאח, דיבר ממקום מאחד, ואתה מחזיר לו במטח קללות?
צודק. מאמר...
משה | 17-03-2021 18:42
צודק. מאמר לא ראוי. רבים מגדולי הציונות פעלו נגד הערבים בתקיפות או נקמנות כדברי כותב המאמר. אין בכך כל פסול, כי רק כך מבינים במזרח התיכון. כותב המאמר כמו רוב השמאלנים הוא צבוע מאוד וערכי היהדות רחוקים ממנו כרחוק מזרח ממערב. הוא רוצה מדינה המתגאה בלהטבים ברחובות, ברמיסת דת ישראל בכל מיני חוקים שתוצאתם מדינת כל אזרחיה
95
גדול. טוב שהוא...
דאנטה | 17-03-2021 18:36
גדול. טוב שהוא לא ביקש מאחיו הימניים להצביע מרצ. אפשר לבקש ממנו להצביע ג' על הדרך? אם כבר נפתחנו והכל.
96
בן גביר ישפט...
רפי לאופרט | 17-03-2021 18:56
בן גביר ישפט לפי מעשיו ולא לפי השמועות על דעותיו...
רק...
רונן מ | 17-03-2021 19:44
רק בוא ניתן לו להזדמנות לעשות והוא יצליח בשביל כולם
97
אל תכניסו רפורמים...
יהודה | 17-03-2021 19:01
אל תכניסו רפורמים לכנסת
98
עד עכשיו לא...
יפ | 17-03-2021 19:17
עד עכשיו לא עשיתם כלום בשביל הנגב והגליל בוא תחיה ולרגישמה החיים בנגב שנה ותראה איך אתה הופך להיות ימינה מבן גביר.
הוא חי...
ר | 17-03-2021 19:32
הוא חי בגליל לפי מה שהוא כותב...
99
מישהו מתנדב לכתוב...
ישראל | 17-03-2021 19:30
מישהו מתנדב לכתוב מאמר עבור עיתון הארץ למה אסור להצביע מרץ? מעניין אם יפרסמו את זה שם...
100
מנסיוני בחיים למדתי:...
מתן | 17-03-2021 19:48
מנסיוני בחיים למדתי: מה שמאלן ממליץ- אני עושה את ההיפך
101
מצער שאתה רואה...
אכפתלי | 17-03-2021 19:52
מצער שאתה רואה בבן גביר כממשיכו של כהנא. מצער עוד יותר,שלא שמעתי את דעתך על מרצ,שמעודדת את הפלסטינים לפעולות טרור נגד אחינו בשומרון,שמכפישה את חיילי צהל בעולם.לא שמעתי תגובה על החלטה בהאג. אם מרצ לגיטימית בעיניך,אז מה לך להלין על בן גביר? אז מי אתה בדיוק יניב כרמל?
לחרדה למדינה: את חושבת שאנחנו
אוראור | 29-04-2021 14:32
מטמטמים - או מה? על מי את עובדת בדיוק? מי את שתזלזלי באינטליגנציה שלנו? כמה שקרנית את יכולה להיות? חושבת שיש לנו זיכרון קצר אומה - אה? תעשי לנו טובה!
פחחח ...
אא | 19-03-2021 1:10
פחחח
כרגיל המתנחבלים...
חרדה למדינה | 17-03-2021 20:31
כרגיל המתנחבלים משקרים. מרצ ומצביעיה מתנגדים ומוקיעים ולא תומכים בפעולות טרור כלשהן: לא טרור מתנחבלי ולא טרור פלסטיני. טרור הוא טרור הוא טרור.
יניב בן גביר...
חן ממן | 17-03-2021 20:16
יניב בן גביר יהייה שר לעניינה.שונאי ישראל והעם היהודי.בן גביר הוא ציוני אוהב ישראל.ולא כמו השמאל וטיבי.שהם בעד השמדת ישראל.בעתיד בן גביר יהייה ראש ממשלת ישראל.
102
טרם השכלתי להבין...
ליאת | 17-03-2021 20:18
טרם השכלתי להבין מה רע כל כך ברב כהנא היד?
103
אם מרץ ושוברים...
שימי | 17-03-2021 20:32
אם מרץ ושוברים שתיקה והעבודה יכולים להכנס לכנסת אז קל וחומר הכהניסטים
104
ששמאלני יגיד לנו מה להצביע?
שלמה | 17-03-2021 20:36
איזה שפלות. קשקשן.
105
"אחי"
משה | 17-03-2021 20:37
יעקב מתפלל לה' הצילני נא מיד אחי מיד עשיו שואל אור החיים הקדוש 'למה הוא קורא לו אחי אם הוא זקוק להצלה ממנו?' ועונה כי עשיו הכי מסוכן כשהוא מתנהג כמו אח . כי הוא צבוע כמו החזיר הזה שמראה טלפי פרסה אבל הוא עדיין חזיר. וזה מה שאתה איש עלוב. אם אתה אח שלנו באמת תפסיק לשנוא קדושים שנלחמים להציל בנות ישראל מאחיך השניים - הערבים. אחוותנו אינה חשובה לך בכלל ואתה לא יודע כלום על מה שעשה הרב כהנא למען עם ישראל.ץ אז שב בשקט.
106
יש דברים שאני...
אסף יוסף כהן | 17-03-2021 20:42
יש דברים שאני מסכים איתך .ולמה שאני מתכוון שחשוב שגם בן גביר יישב בממשלה וגם בנט וגם לפיד שיהיה איזון בממשלה ונעשה מה שחשוב לכל עם ישראל. ולפני הכל לשמור על יהדות ,ולא טומעה.ושהלהטבים לא ינסו כמו תמיד לרמוס את היהדות ואת חוקיה .ואין משכב זכר בתורה.להמליץ רק על נישואים פקטיבים. וזכויות יש לכולם לא צריך להכניס עוד.בחרתם בדרך תחיו בשקט.
107
וצריך לשמור על...
אסף יוסף כהן | 17-03-2021 20:43
וצריך לשמור על מדינתנו מאויבים שמנסים להשמיד אותנו בשמחה.אז על תהיה עוור.ועל תרחם על אכזרים.
108
כאיש שמאל איפה...
Aeliyahu | 17-03-2021 20:55
כאיש שמאל איפה אתה חי ורק מצאת את בן גביר ? כמה מהללי שהידים יש כמה עוכרי ישראל יש מרץ הצביעו בעד להעמיד את ישראל למשפט בהג והם בסדר בשבילך או שכואב לך שהם יחברו לביבי לקואליציה?? דע לך כמו שאי אפשר לשנות את בחירתך כך אתה לא תצליח לשנות את הבוחרים
109
מספיק עם הסיסמאות...
אריה חזן | 17-03-2021 21:03
מספיק עם הסיסמאות כהניזם וכל הקשקוש הזה !! אתה לא יותר טוב מבן גביר בכלום מי אתה שתדיר אותו ? האם אתה זוכר שליברמן היה מוקצה באופן קיצוני עי השמאל ? היום הוא במרכז הקונצנזוס אצלכם ואיך....הרי הוא לא השתנה אתם השמאלנים אימצתם את התרבות של המוסר הכפול אז דחוף את התגובה שלך לתחת חתיכת צבוע !!
110
בושה שמערכת סרוגים...
איתיאל גולי | 17-03-2021 21:13
בושה שמערכת סרוגים שמייצגת את העולם הדתי תביא בן אדם שיכתוב דרכה נגד העולם הדתי כבר מתחילת הכתבה הבנתי שהוא סתם מחרטת דברים דרך המקלדת ושהוא מכיר את איתמר בן גביר רק מהתקשורת שא הוהדת אותו כלל אם יש לך טעונות מענות בעיות אתה יכול להיפגש איתו ושהוא יסביר לך הכל ואין שום בעיה שלא תסכים איתו הבעיה היא שאתה כותב עליו דברים ממש לא נכונים
111
פופוליסט בשקל
תום | 17-03-2021 21:30
מוזר!כי אני גם איש שמאל בעברי ובעצם גם כיום -אבל השמאל שלי היה שמאל של אנשי מפלגת העבודה הישנה שידעו להציב עמדות בטחוניות ניציות כנגד הטרור ובעד רוב מוחלט של יהודים בארץ ישראל.בתפיסה שלי בן גביר הוא לא ימני קיצוני אלא ימני נטו או אפילו שמאלני פרגמטי -הוא בעד חיסול הטרור ,בעד רוב יהודי במדינת ישראל ובעיקר בעד ביטול הצביעות המאוסה שיוצאת לך מהפה.כי ששמעון פרס זל אמר בבחירות 88 שהוא בעד רוב יהודי בגליל אף אחד לא העלה על דעתו שהוא גזען חשוך וקיצון אבל שמישהו מעז להגיד זאת ב2021 אז הוא נחשב כגזען,חשוך וקיצוני.השמאל של אז הוא הימין של היום ואתה ?אתה וחברייך הפכתם להיות בסך הכול עוד סניף של הBDS עלוב שכמוך
112
הימנים לא אחים...
אלי | 17-03-2021 22:13
הימנים לא אחים שלך
113
ישי אם אתה איש...
ישי צדרבוים | 17-03-2021 22:44
ישי אם אתה איש שמאל אז מה אתה חושב על חיבור השמאל עם המשותפת אשר מצדדת בפלסטינאים ונגד שייכות ארצנו ליהודים ?
114
כמה שטויות את...
שאול | 17-03-2021 22:54
כמה שטויות את מוציא מי הפה
למה אתה...
קובי | 18-03-2021 6:29
למה אתה מגיב כמו מנקה הרחובות בג'בליה?
115
ובכל זאת נצביע...
שמאלנית לשעבר | 17-03-2021 23:25
ובכל זאת נצביע לבן גביר- כי הוא ישמור על שטחי ארץ ישראל!
הצבחעו מחל...
ויויו | 17-03-2021 23:55
הצבחעו מחל מחל
116
בן גביר הוא...
ממליצה להצביע לו | 17-03-2021 23:28
בן גביר הוא עורך דין והוא ישמור על זכויות העם היהודי.
ניכר שהסתכלת...
אני | 19-03-2021 1:08
ניכר שהסתכלת במראה כשכתבת את התגובה
איך אתה...
רופא מאבחן | 18-03-2021 12:03
איך אתה חי עים פה מסריח כזה? זה בא לך בתורשה, השינאה שלך היא מולדת מהבית,אחרת ילד לא מתחיל להיות מפגר שיכלית לבד אים אן לו מורים בבית,רואים אלימות בבית,וקללות ללא סינון,וכל הדברים שיש ברחוב ההורים מכניסים הביתה והתוצאה,יצור נאלח בן של מזוהמים שלא חינכו לערכים,ויצורים כמוך נופלים על קופת המדינה בטיפולים פסיכולוגים,ובהמשך פסיכיאטרים,ועד לאישפוז המוסד מתאים כל זה משולם מכיס האנשים הנורמלים,אז תעשה טובה ותיתפגר, תחסוך לנו את כל הטיפולים,
אז דווקא...
בן גביר לנצח!!!!!! | 18-03-2021 9:46
אז דווקא נצביע רק ט' בקלפי,על אפם וחמתם של כל השמאלנים!!!!
גם טינופת, גם...
רמבי | 18-03-2021 7:49
גם טינופת, גם עוד מטונף, גם כהניסט מטונף, גם גולדשטייניסט מטונף, בקיצור לא להצביע לחלאת המין האנושי המטורפת!!!
לא ביגלל...
אורי | 18-03-2021 6:28
לא ביגלל התואר,אלא ביגלל שהוא אנושי,ונעשה לו עול בזמן שהוא ביקש להיתגייס לצבא,מנעו זאת ממנו בטענה שהוא כביכול יקלקל חילים ויגרום להם לעבור לצידו,עפר לפיהם של כל השמאלנים,בכל דור הם. עמלקים ארורים מנסים לרדוף את בני יעקב,אנחנו חזקים בעזרת השם,ונוכל להם,רק ט בקלפי,להראות לעמלקי הזה שאת בני יעקב לא מפחידים באימרות נבובות וחסרות בסיס,
117
חצוף ...
ברוך | 18-03-2021 1:18
חצוף
118
אל תצביעו לבן...
ברוך | 18-03-2021 1:29
אל תצביעו לבן גביר, בכדי שנוכל סוף סוף לבצע את זממנו ולמחוק כל זכר של יהדות מהמדינה הזאת, ולהפוך אותה למדינת כל אזרחיה. וכל להטביה. מדינה פרוצה ומופקרת. ליברלית. ולאט לאט נקלקל את הילדים שלכם, הדור הבא. בפיתויים גדולים ובזימה. אל תהרסו לנו את התוכנית. עהח: ערב רב.
אתה צודק....
מאור | 18-03-2021 7:16
אתה צודק. הם יודעים ממי לפחד
תעוף מהמדינה...
ההה | 18-03-2021 6:22
תעוף מהמדינה הזאת כלב מסריח
119
והיה בימים שהם...
ראובן | 18-03-2021 6:23
והיה בימים שהם ימות עיקבתא דמשיחא,יבואו בני עשיו הרשע שהם מזרע עמלק וינסו להילחם בבני יעקב,ולהניא אותם מתלמוד תורה,מלמול את הולד,מלשמור על טהרה,וכל זה בתירוצים שאנחנו פרימיטיבים,ולא מיתקדמים, לכן לא להקשיב,ולא להתיחס לעמלקים בדור הזה, כי עמלק בגימטריה 240, ספק בגימטריה 240, לכן יהודים יקרים להמשיך את לשחות כנגד הזרם ששוטף את הארץ והעולם,ולעלות אל הדרך העולה בית אל,ישר כח למתמידים,ולכל המבקשים לקעקע את עם ישראל מלימודי התורה לא יצליח,כי האמת בצד הימין,ימין השם רוממה,
120
הרשימה המשותפת יותר...
אתי | 18-03-2021 6:45
הרשימה המשותפת יותר טובה גם שם אתה זועק חחח מה הלחץ ומה הפחד
121
רק בן גביר...
ביבי נתניהו | 18-03-2021 6:56
רק בן גביר יביא שלום עולמי ! בן גביר לרשות הממשלה עוד היום!!!
122
אם הציבור החרדלי...
יואל | 18-03-2021 7:07
אם הציבור החרדלי רוצה שמפלגת האינקוויזיטורים הגזענים ייצגו אותו, אז זה בסדר. כל ההסוואה הפטריוטית והציונית לכאורה, של מפלגה זו תוסר גם כך בהמשך.
123
לך תתן הצעות...
שמעון | 18-03-2021 8:05
לך תתן הצעות ללפיד ולמרצ ולמשותפת חולה נפש.
124
משותפת כן ובן גביר לא, כותב מנוול מי אתה חושב
שאתה שתפנה בכלל | 18-03-2021 8:26
לאנשי ימין, לך לכל הרוחות דעתם לא חשובה לאנשי ימין, לשבת עם המשותפת וימינה זה שמאלה כן ובן גביר לא, מי אתה בכלל, לך לחורים השמאלניים שלך, עם בית המשפט העליון שיושבים שם חבורת פושעים כמוך.
125
מנדבליא הבייתה
רק נתניהו | 18-03-2021 8:36
יניב כרמל, ממתי אתה מדברר את ההזויים, שאין טיפת אימון בהם. ברור לחלוטין שזה אתה הכותב. אחרת איך אתה מסביר, שאתה נותן במה לשמאלני עלום שם. אתה יודע מה? אני גם אכתוב, ואתה תפיץ. בן גביר הוא ראוי מכל השמאל ההזוי, שאתה מייצג אותו. הכהניזים למרות היותו קיצוני, הוא התשובה ההולמת לרוצחים הפלסטינים, אשר גוזלים את הארץ היחידה שקיימת לעם היהודי. ושיהיה ברור, אתה לכל חבריך השמאלנים ההזויים, אתם הגורמים לכל המלחמות בין העמים.
126
קראתי את כל הטור דעה
אלי צדוק | 18-03-2021 8:36
יש פה מספר טעויות 1 איתמר לא הכיר את את הרב כהנא אלא התרשם מכתביו (לא לחינם צדיקים במותם קרויין חיים) ממליץ בחום לקרוא אותם לעומקם אני התרשמתי מהאימרה שלו אני לא שונא ערבים אלא אוהב יהודים 2. התקופה שבה כהנא חי הייתה שונה מאד מהתקופה בה אנו חיים! לצערנו מי שהכשיר את השרץ (האומה הפלשטינית) זה היה הליכוד בראשות מנחם בגין ולא השמאל (אם היו צריכים לשבץ את גולדה מאיר במפלגות היום הייתה מתברגת במפלגת עוצמה יהודית) ולכן גם איתמר בן גביר שונה מאות מונים מהרב כהנא! 3. הרב כהנא הגיש הצעות חוק על פי פסקי הרמבם! וכן אין מה לעשות התורה וההלכה הן נחשבות כיום גזעניות בעיניי החוק, האם כבודו ממליץ על רפורמה בדת או בהלכה? אני נגד. 4. דעתך נקלטה אך סורבה כלאחר יד - ממליץ לך לעשות שעורי בית לפני שאתה כותב טור דעה וקורא לנו אחינו ובאתו טור דעה משתלח באח אחר שלנו. הספיק לנו מכירת יוסף אחת, תודה רבה!
127
השמאל מכרסם במפלגות...
אלי | 18-03-2021 8:47
השמאל מכרסם במפלגות הדתיות, מה נשאר דתי בימינה,הם מבינים להטב, ואולי יתמכו בחוקים עבורם הם מבינים אוטובוסים בשבת, לכן לדתיים נורמלים נשאר רק סמוטריץ עם כל ההסתייגות מבן גביר, מפלגה אף פעם לא מתאימה בדיוק למצביע, והמצביע מתפשר וזאת הפשרה שלנו הדתיים הנורמלים,במקום להתפשר על שבת מתפשרים על בן גביר
128
פתאום הימניים אחים...
שימי | 18-03-2021 9:02
פתאום הימניים אחים שלך? בושה. רק בן גביר ציוני אמיתי.
129
האם פנית גם...
לצבוע הסמולני | 18-03-2021 9:27
האם פנית גם לאחיך בוחרי מפלגת האבודה לא להצביע כי במקום השלישי יש את המחבלת 'מריעאנה' ???
130
במה כהנא לא צדק?
אלי גלבוע | 18-03-2021 11:28
חוץ מצורת הדיבור , הרב כהנא לא טעה בשום נושא הקשור לרוב ערביי ישראל.
يا كلب...
غالب | 18-03-2021 16:18
يا كلب يا ابن الكلب عرب واحلى عرب راح نظل داعسين راسك المبعوج
131
בכבוד...
משהר | 18-03-2021 11:53
אם תפסיקו בכל הזדמנות למשוך שמאלה, לדוגמא: שבת, פסח, להטב, ועוד... לא תהיה לנו סיבה להצביע לציונות הדתית
132
יניב כרמל.אתה לא...
ספי כהנוב | 18-03-2021 13:00
יניב כרמל.אתה לא אח. כי אתה יודע שבלי מפלגת סמוטריץ בנגביר גוש הימין לא יעלה לשלטון. זו אסטרטגיה מתוחכמת מצדך להטפל לבנגביר כשבעצם אתה שואף לכשלון נתניהו להקים ממשלה.
133
למען המדינה שלנו ...
אורח | 18-03-2021 13:35
למען המדינה שלנו בבקשה אל תצביע לשמאל!!!!
134
אחיי השמאלנים אל תכניסו את אש"פ וחמאס לכנסת
רונית לוי | 18-03-2021 13:40
ואז נדבר - הולך?
135
צודק.
אוראל | 18-03-2021 13:54
אתה צודק לגמרי. לצערי הרב, הרבה מאוד א.נשים מהימין הם חבורת פרימיטיבים שמוכנים להצביע גם לכהניסט שתלה תמונה של מחבל יהודי ושהתחפש אליו בצעירותו. אבל, נו, זה הימין הישראלי אז הכל כשר.
למה לך ולי קוראים באותו שם - למה?
אוראל זר | 03-05-2021 23:23
לך תישן!!!!!!!!
ואתה מוכן...
אב | 19-03-2021 1:05
ואתה מוכן להצביע לטיבי תומך השהידים.אבל,נו, זה השמאל הישראלי אז הכל כשר
136
נצביע לבן גביר!...
חיים | 18-03-2021 15:46
נצביע לבן גביר! טוב שיש כאן גבר..!
137
רק בן גביר....
אם אתה שמאל שוויוני, נאור, וצודק אז איך אתה מעז שלא לדבר על ערבים במפלגות שמאל שבפרוש אומרים שהם רוצים להשמיד יישובים ויהודים! אתם השמאל הפלג הכי צבוע שאי פעם היה קיים עלי אדמות! | 18-03-2021 17:13
רק בן גביר. אסור להצביע למרץ = בגץ המושחתים! אסור להצביע שמאל שבגללם הרבה חיילים ואזרחים סובלים!
138
קריאה חשובה לעצירת הגלישה במדרון החלקלק
אליקים | 18-03-2021 18:05
יש המון חלופות למצביע ימני, אבל רק אחת כוללת עם נציג גזעני עם קבלות שהוא איתמר בן גביר. אפשר לבלום אותם וללמד לקח חשוב - מי שמצרף גזענים כמו בן גביר, לא יהיה בכנסת ישראל
139
ממשלה שאני מן...
שכנעת... | 18-03-2021 18:30
ממשלה שאני מן הסתם אתקשה עם רוב פעולותיה המשפט ששכנע אותי סופית להצביע לציונות הדתית.
140
אם בגץ אישר...
שאול בן שלמה | 18-03-2021 19:10
אם בגץ אישר שהוא ירוץ לכנסת אז אפשר להצביע לו
141
ערב טוב אתה...
אליריס | 18-03-2021 21:34
ערב טוב אתה קשקשן ודמגוג הראיון הכהניסתי לא קיים כבר שלושים שנה וגם אנשים משנים דעות ואני מזכיר לך את מה שליברמן דיבר על חילופי שטחים וזה עבר וזה שהוא מטבטא על החרדים זה בסדר הלאווי שכולם יעשו רק חלק ממה שבן גביר עושה הינו נראים אחרת ולשבת בכנסת עם עוזר הארחי רוצח ארעפת זה בסדר די לצביעות
142
תחפס דוגמאות קצת...
אליריס | 18-03-2021 21:37
תחפס דוגמאות קצת יותר רציניות לשיטתח הערבים יותר הומנים מבן גביר דמגוג קטן הלאווי ויכנס בגדול ואז נוכל אולי לבקר אותו
143
שכחת כמובן גם...
אא | 19-03-2021 1:03
שכחת כמובן גם את נאום השהידים של טיבי... אבל השמאל המלקק קיבל את גירסתו שהוא לא התכוון לתמיכה בשהידים.כמה שאתה צבוע.בדיוק כמו כל שמאלני מצוי.
144
האם תפנה גם קריאה דומה לצפלגות השמאל?
יואל | 19-03-2021 1:19
בעבר היתה תמימות דעים בין המפלגות הגדולות שהובילו את מחנות הימין והשמאל. כולם הוקיעו ולעיתים הקיאו את הקיצונים. הליכוד של שמיר את כהנא, והעבודה-מפאי את רקח. הצד השמאלי של המפה הכיר בלגיטימיות של השמאל הקיצוני והאנטי ציוני, ואף חבר אליו, איזו מוסריות יש בקריאתך דווקא לצד הימני -שאינך משתייך אליו- להחרים את הקיצוניים שבן?
145
LOL
adam grey | 19-03-2021 2:24
כל מה שנותר לחסום את החונטה המשפטית ואת הגזענים והפשיסטים בני נעוות המרדות מהשמאל זה יום הבוחר, זה מה שחשוב, פתק ועוד פתק ט ט ט ט ט ט ט ט רק כך ולא אחרת
146
שכנעת אותי. רק...
יוסף | 19-03-2021 7:43
שכנעת אותי. רק בן גביר.
אין שום ספק...
רונן | 19-03-2021 10:24
אין שום ספק ולו הספקון הקלילון ביותר שאנחנו נבחר נבחר בבן גביר
, נכון מאוד! צריך...
אוריאל | 19-03-2021 8:54
, נכון מאוד! צריך רק עוד חצי מליון יהודים שיצביעו לציונות הדתית שיכריחו כל רומ למנות את איתמר בן גביר לשר. על אפם וחמתם של כל השמאלנים. מתאים לו המשרד לבטחון פנים, לא אחר.
147
רשע מרושע
יאיר | 19-03-2021 10:45
למה צריך כתבה שלו פה מעורר בחילה
148
אחרי ההתנתקות, אחיי האמיתיים הם הכהניסטים
למדתי את הלקח | 19-03-2021 12:27
בדרך הקשה
149
אחי לא מבקש בקשות כאלה
אביחי | 19-03-2021 15:45
כך לא מתנהג אח. אם כהנא ובן גביר אינם כשרים בעיניך - אינך כשיר לפנות לציבור היהודי הנאמן
150
איכס-זה הטור הכי דיקטטורי שקראתי
יאיר | 22-03-2021 2:26
במערכת בחירות הזו-ודווקא מ''מגיני הדמוקרטיה'' השמאל הליברלי והפתוח לכל דעה שונה
151
אל תתדאג ביבי...
אמ | 23-03-2021 22:18
אל תתדאג ביבי יפזר להם הבטחות ולא יקיים שום דבר סמוטריץ ובן גביר שתי מתלהבים שחושבים שהם יכולים לעשות משהו חבל על הזמן שלהם נתניהו רק משלה אותם תסמונת נבחרת ישראל בכדורגל כל פעם אומרים הנה הפעם אנחנו וכו ובסוף כלום לא סיפוח ולא בטיח אפילו פינוי חן אלחמאר לא היה אז אל תתדאג סמוטריץ ובן גביר לא יעשו שום דבר
152
אני רוצה שבעלי לשעבר יחזור השנה
שטרומן אבא | 09-04-2021 21:05
הופרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה שום תקשורת בינינו. המליצו לי על ידי משפחות וחברים לשחרר לשכוח מנישואין ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. היה לי כל כך הרבה כאב ובלבול עד שקראתי המלצה באינטרנט על האופן שבו דריגבינוביה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לסיים גירושין ולהחזיר את אהובם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. עלי ליצור קשר מיד עם דריגבינוביה כעבור מספר דקות. הוא ענה לי ונתן הוראות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת כעבור יומיים לאחר הריטואל, הכישוף משנה את חיי סביב בעלי שלא תקשר איתי יותר מזה שנתיים התקשרו אליי באמצע הלילה בבכי והתנצלו שזו עבודתם של השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה ולכן אני סולח לו. עכשיו הנישואין שלי נמצאים כעת באיזון. דריגינוביה ריטואל עבד נהדר ונישואיי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר אינו יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר תקווה עד שקשרתי עם דריגינוביה, האיש האמיתי שעזר לי להחלים את הנישואין השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא או היא יאהבו אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הכישוף של דריגבינוביה היא הפיתרון והתשובה לבעיה שלך, whatsapp: +12162022709 Viber: +2349071864129 צרו איתו קשר עוד היום על ידי שלח דואל אל [email protected] אל תיתן לאף אחד לקחת ממך את בן / בת הזוג שלך
153
marriage solution
Isabella Ethan | 22-04-2021 16:38
היי חברים, אני איזבלה איתן, אני חדש כאן אני לא יודע איך הדברים עובדים כאן, אבל קראתי הערות טובות כאן ואוסיף מעט מחיי כי זה יהיה שימושי עבור רבים אותנו כאן, מחפשים תשובות ופתרון מערכות יחסים. הייתי במערכת יחסים עם Avel ארבע שנים, הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו, אבל הכל היה לשווא, כל כך רציתי אותו בגלל האהבה שיש לי לבעלי, שאלתי אותו על כל מה שהבטחתי, אבל הוא סירב. הסברתי את בעיית מערכת היחסים שלי עם קולגה בעבודה והיא הציעה לי דווקא לפנות לגלגיל אהבה שיעזור לי להכין קסם אהבה כדי להשיג גבר הביתה, אבל אני אישה שמעולם לא האמינה בקסם, היה לי אין ברירה, ניסיתי זאת, פניתי לגלגיית איות והוא אמר לי שאין שום בעיה שהכל יהיה בסדר תוך שלושה ימים, האקס שלי יחזור אלי תוך שלושה ימים, דר אלבה השליך כישוף באוויר כל קסם כתיב אחר שלו למקדש בשמי באמצע הלילה. באופן מפתיע, היום השני היה בסביבות הצהריים. 16.00 קיבלתי שיחת טלפון ממספר לא ידוע, בעלי לשעבר התקשר אליי, הייתי כל כך מופתע שעניתי לשיחת הטלפון שלי, כשראיתי שזה בעלי, ניהלנו שיחה ארוכה וכל מה שהוא אמר היה שהוא מצטער . מכיוון שהכל לא בסדר, הוא אמר שהוא רוצה שאחזור אליו כדי לאהוב אותי כל כך הרבה יותר. שמחתי כל כך והלכתי אליו, איך התחלנו לחיות ביחד באושר עד היום. מאז, הבטחתי לשתף את החדשות הטובות שלי עם משחקי אהבה שעובדים בצורה מושלמת ללא שום תופעות לוואי. יש לי כוונה חזקה שמישהו שאני מכיר שיש לו בעיות במערכת יחסים יכול להיות מועיל לאדם כזה על ידי התייחסות אליו לבדיקת האיות האמיתית והחזקה היחידה שעזרה לי לפתור את בעיית הנישואין שלי. דואל: [email protected] אתה יכול לשלוח לו דואל אם אתה זקוק לעזרה במערכת היחסים שלך או אחרת. או שתוכל ליצור איתו קשר ב- whatsapp: +2349071995123
154
בדיוק על אנשים כמוך נאמר:" הצילני נא מיד
אוראור | 29-04-2021 14:22
אחי - מיד עשיו - וכן גם:רק שמור אותי מאוהביי - ומשונאיי אשמר בעצמי - והמבין יבין!
155
לא סתם בתורה שלנו כתוב:" היזהרו מן הצבועים"
אוראל זר | 10-05-2021 15:25
- ולא סתם פתגם הודי עתיק אומר שצריך להיזהר ממוקשים קטנים יותר מאשר ממוקשים גדולים - והמבין יבין!
156
Isabella Ethan | 13-12-2021 10:49
היי, אני כאן כדי להפיץ את החדשות הטובות האלה לכל העולם על איך החזרתי את אהבת בעלי. הייתי מבוהלת כשאהבתי עזבה אותי לילדה אחרת בחודש שעבר, אבל כשמצאתי חבר שהכיר לי את דוקטור אלאבה השליח הגדול, דיברתי איתו על הבעיה שלי, איך בעלי עזב אותי ואיך אני צריך לקבל עבודה בחברה גדולה מאוד. הוא פשוט אמר לי שהגעתי למקום הנכון שאקבל את משאלת הלב שלי בלי שום תופעות לוואי. הוא אמר לי מה אני צריך לעשות, אחרי שזה נעשה, ביומיים הבאים, האהבה שלי התקשרה אליי בטלפון ואמרה לי תירוצים לחיות לפני עכשיו ובשבוע הבא אחרי שאהבתי קראה לי להתפלל לסליחה, הייתי הוזמנתי לראיון בחברה המועדפת עלי נדרשתי לעבוד כמפקח. אני כל כך שמח והמום שאני חייב לומר לכל העולם איך דר אלאבה עוזר לי להביע רצון ללבי. דר אלאבה הוא מומחה לכל מיני לחשים וקסמים טובים. אם אתה זקוק לעזרה כלשהי, צור קשר עם דר אלאבה בכתובת הדואל הבאה: [email protected] או שאתה יכול להגיע אליו באמצעות WhatsApp ו-Viber עם המספר הזה +1(425) 477-2744, אני מאחל לך כל טוב